Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Grisa bácsi


Grisa bácsi
kezdő

Van valakinek olyan tapasztalata, hogy ha hívnak és felveszem, addig rezeg, amíg vége nincs a beszélgetésnek? Mifit + Mi Bandage kombót használok. Már ezer beállítást kipróbáltam, de nem találom a megoldást! :(

(#1802) Upo válasza madrac (#1800) üzenetére


Upo
addikt

Azt én sem, azért is írtam hogy ahol jó a garancia. Mondjuk egy Amazon FBA garral azért lehet hogy lepróbálnám érkezés után, de így meg jobb a békesség.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1803) Upo válasza Grisa bácsi (#1801) üzenetére


Upo
addikt

Próbáld meg ideiglenesen a bandage nélkül. Nekem csak mi fit-el leáll amikor felveszem.
Nem lehet hogy mi fit-ben és bandage alatt is van rá értesítés beállítva?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1804) Grisa bácsi válasza Upo (#1803) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Az a poén, hogy mind a kettőben ki van kapcsolva most és mégis. :(

(#1805) CHIPman válasza Upo (#1789) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem hinném, hogy írtam bármi olyat, hogy felháborító, csupán számomra bármilyen szoftver idejétmúlttá válik, ha van nála frissebb. ;)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1806) Madoc válasza Grisa bácsi (#1801) üzenetére


Madoc
veterán

Tegnap volt ilyen 1x.Azóta sem és előtte sem. Mifit+mibandage van fent. Mi bandage kezel mindent.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1807) RAMbo_3 válasza Upo (#1799) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Akkor összességében mondhatni azt, hogy elég "strapabíró"?

(múltkor végig húztam a falnál az órát, de igazából letöröltem a vakolatot róla és hálistennek semmilyen sérülést nem véltem felfedezni)
Érdemes rá keretvédőt vagy fóliát (esetleg mindkettőt) vásárolni?

(#1808) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok!

Nem ehhez a topikhoz tartozik a kérdés, de talán itt tudtok tanásot adni.
Melyik a jobb vétel a fitbit charge 2 vagy a hunami amazfit cor (midong)?
Illetve a hunami amazfir cor felismeri, hogy milyen sportot csinálok, vagy azt külön külön kell mindig beállítani a Mi Fit appban?

Előre is köszi, ha tudtok segíteni!

#proudfather

(#1809) kicsizee


kicsizee
aktív tag

az amazfit hivatalos álláspontja a bip vízállóságáról:

"Amazfit Bip can withstand a maximum depth of 1.5 meter water for up to 30 minutes. The resistance testing is performed in fresh water, normal temperature and under static condition. Submerging your device beyond the maximum depth or beyond the maximum time frame could potentially harm the device and cause hardware issues.
Amazfit Bip shouldn’t be used when you are swimming, taking a shower/bath, having a spa or in the sauna/steam room.
When you move your arm to begin swimming, water pressure can change quickly. It would be much higher than the static pressure at the depth of 1.5 meters and it’s possible water could force its way into the device.
When you are taking a shower/bath, rapid changes in temperature may cause expansion and contraction damaging the watch and its water-resistance rating. Shampoo, soaps and other liquids are highly corrosive to the wristband and the casing of the watch.
"

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1810) kicsizee


kicsizee
aktív tag

az új frissítéssel próbálkozott valaki? nem szeretnék megint belefutni egy update képernyőbe.

más, nálam az iránytű megállt egy értéken és kész, nem mozdul, nem változik a szám (fok). másnál is előfordul ilyen?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1811) pusihusi válasza kicsizee (#1810) üzenetére


pusihusi
addikt

Nálam automatikusan frissít minden apk, de magyarítva van az órám! Minden oké, iránytű teszi a dolgát!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1812) retesz147 válasza pusihusi (#1811) üzenetére


retesz147
addikt

Jól értelmezem, hogy magyarításhoz fejlesztői Mi fit kell, majd ha megvan, lehet törölni és feltenni a play-es Mi fit-et?

Xiaomi 13 eu dev...

(#1813) pusihusi válasza retesz147 (#1812) üzenetére


pusihusi
addikt

Ott van a Miu hu oldalon letöltöd a zipet. Abban benne van minden ès alatta a leîrás.

Üdv. Feri!!

(#1814) RAMbo_3


RAMbo_3
csendes tag

Egész nap ezt mutatja, amikor az időjárás ikonra megyek.
Pedig a mi fittel megtörtént többször is a szinkronizálás (internetkapcsolat alatt).
Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a probléma? :/

[ Szerkesztve ]

(#1815) pusihusi válasza retesz147 (#1812) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Vagy megtaláltad?
RAMbo_3: Szia nekem ez van prímán működik minden! [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1816) RAMbo_3 válasza pusihusi (#1815) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Köszi, de itthon meggyógyult magátol, pedig csak megsétáltattam.

Létezik, hogy az időjárás adatokhoz szüksége van a gps-re is?

(#1817) retesz147 válasza pusihusi (#1815) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! Futtában való átolvasás után tettem fel a kérdést, mert ha jól láttam, akkor a frissítéshez a 4 számos mi fit kell (dev verzió) , majd utánna azt írja, hogy törlés és legújabb mifit telepítés (de play-es??)

Xiaomi 13 eu dev...

(#1818) pusihusi válasza retesz147 (#1817) üzenetére


pusihusi
addikt

Benne van a zipben!
Töltsd le a gépedre ezt a fájlt: http://miui.hu/files/amazfit/bip/0.1.0.89_magyar.zip[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1819) retesz147 válasza pusihusi (#1818) üzenetére


retesz147
addikt

ez rendbe van....
Csak mi van akkor, amikor mindent leszedtem, újraindítottam a telót és tenném fel a Mi Fit-et ami a zip-ben van, majd a teló kiírja telepítéskor, hogy az alkalmazás nem telepíthető....persze semmi egyéb infó nincs....
Mi a további teendő?

Szerk: továbbmegyek, megpróbáltam Play-est is...de azt se engedi visszatenni a teló....most ilyenkor mi van? :D

De egyébként erre a sorra gondoltam:
"- Visszatehetsz minden appot, amit eddig használtál. (Mi Fit csak újat!)"
Azaz a legújabb Play-est, vagy a legújabb dev Mi fit-et?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1820) nyzoli72 válasza retesz147 (#1819) üzenetére


nyzoli72
csendes tag

miután megtörtént a magyarosítás, utána törölni kell és a playről le kell szedni az újat, ennyi

(#1821) Pilu855


Pilu855
újonc

Nagyon megtorpant a firmware fejlesztése úgy veszem észre. Vagy úgy vannak vele hogy ami működik azt nem piszkálják?

(#1822) retesz147 válasza nyzoli72 (#1820) üzenetére


retesz147
addikt

okés, köszi, szuper....

csak jelenleg semmilyen mi fit nem akar települni :W (valszeg teló hiba lesz, mert ma teló szoftverfrissítés után magától eltűnt a Mifit, és azóta nem bírom visszaimádkozni)

Xiaomi 13 eu dev...

(#1823) pusihusi válasza retesz147 (#1822) üzenetére


pusihusi
addikt

A telefont kapcsold ki és vissza, ha úgysem akkor egy gyári visszaállítást próbálj. S nézd át a telefont semmi az órával kapcsolatos apk ne legyen fent.

Üdv. Feri!!

(#1824) nyzoli72 válasza retesz147 (#1822) üzenetére


nyzoli72
csendes tag

recoveryben csinálj egy cache ürítést és újraindítás után próbáld meg a playről újra

(#1825) retesz147 válasza nyzoli72 (#1824) üzenetére


retesz147
addikt

semmi nem segít....nagyon örülök.... :W

Xiaomi 13 eu dev...

(#1826) nyzoli72 válasza retesz147 (#1825) üzenetére


nyzoli72
csendes tag

biztos jól törölted a régit amivel magyarosítottad?

(#1827) retesz147 válasza nyzoli72 (#1826) üzenetére


retesz147
addikt

nem magyarosítottam....el sem jutottam odáig....és nem, biztos, hog nem jól lett törölve, mivel a teló jelzett egy frissítést, feltettem (mármint ROM frissítést), majd utánna a telepített progik közül eltűnt a Mi fit, de csak az....azóta nem tudom visszaimádkozni....úgyhogy a frissítés során veszett a mélybe, de valószínűleg rosszul....
én most ezért nem csinálok gyári visszaállt...ott r***djon meg ahol van :W

köszönöm, hogy próbálsz segíteni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1828) balu1977 válasza retesz147 (#1827) üzenetére


balu1977
senior tag

Magyarosításhoz úgy se kell a fit...

(#1829) pusihusi válasza retesz147 (#1827) üzenetére


pusihusi
addikt

Akkor a Fit ott bujkál valahol. Meddig tart egy vissza állítás egy hétig? Max 1-2 óra! Én úgy szoktam hogy az App backuppal csinálok egy teljes apk mentést! Lementem sd-re v. A pc-re. Mikor újra rakom a telefont akkor minden alkalmazást vissza tudok telepîteni. Pl. Az iGO születésnapi ajándék apkját csak így tudtam telepíteni egy másik telefonra.

Üdv. Feri!!

(#1830) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, honnan lehet most legjobb áron beszerezni ?
Lehetőleg EU, CN-HK raktárokból vámolós, ÁFA+vámkezelés rájönne.

Mi Band 2-höz képest tényleg pontosabb az alvás monitorozása ?
Milyen tapasztalatok vannak vele? Akku idő mennyi normál használattal stb.

Egy Mi Band 2-őt váltana. Köszi :) :R

.:. bl4ze .:.

(#1831) pusihusi válasza bl4ze (#1830) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Ezek mind garanciásak!!!!! :))

Üdv. Feri!!

(#1832) bl4ze válasza pusihusi (#1831) üzenetére


bl4ze
veterán

Honorbuy-on 22 ezer futárral, itt meg a legolcsóbb helyen is 28 Ezer. 25%-kal drágább.
Ez azért elgondolkodtató... De köszi.

.:. bl4ze .:.

(#1833) xedos válasza bl4ze (#1830) üzenetére


xedos
addikt

Nem tudom a miband 2 alvás monitorozása milyen volt... ezé... khmmm...
Amikor felkeltem wc-re, azt is alvásnak jelezte :-( eleve a mélyalvás általában kb 15perces szakaszokban van, ennél nem... Amikor már fent vagyok és még telefonozok -neki az könnyű alvás?! Pedig elvileg a pulzust is figyeli...
Üzemidő piszok jó! 23nap után még 36%-on van.

(#1834) hj79 válasza xedos (#1833) üzenetére


hj79
csendes tag

Szia! A 23nap 36% az teljesen kikapcsolt pulzusméréssel, vagy alvás alatt bekapcsolttal vagy 24 órással jött össze?

Nekem is most jött meg az óra és gondolkozok mire állítsam.

Köszi!

(#1835) Viper26 válasza hj79 (#1834) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem mér fél óránként, lassan 4 hete van meg és 25%-on van, most fogom tölteni.

iPhone 14 | FR955

(#1836) pusihusi válasza bl4ze (#1832) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ezt értem S ha elromlik. Mennyi a vissza szállítás? Mert én egy màs fajta órát gariztattam. Spanyolországba kellett küldeni 3200'-ft. Azért ez is elgondolkodtató. Nem?

Üdv. Feri!!

(#1837) xedos válasza hj79 (#1834) üzenetére


xedos
addikt

percenkénti pulzusmérésen van!

(#1838) bl4ze válasza pusihusi (#1836) üzenetére


bl4ze
veterán

PayPal-lal fizetve térítik 9000 Forintig a postát-futárt...

.:. bl4ze .:.

(#1839) pusihusi válasza bl4ze (#1838) üzenetére


pusihusi
addikt

:C

Üdv. Feri!!

(#1840) RAMbo_3


RAMbo_3
csendes tag

Ha csak a magyar betűtípust rakom fel az órára, akkor a következő mi fit verzió frissítésénél felül fogja írni a font fájt?
Tehát akkor majd újra fel kell raknom, hogy az ékezetek jól jelenjenek meg vagy pedig az "örökké" rajta marad? :)

(#1841) Upo válasza RAMbo_3 (#1840) üzenetére


Upo
addikt

Ha újabb a firmware benne mint az órában akkor a fontot is felülírja természetesen. Egyébként külön nem bántja.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1842) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

A miui.hu-n található leírás szerint magyarosítottam az órát, a 0.1.0.89-es firmware-rel.
Lett benne egy kínai menüpont (Alipay). El lehet ezt valahogyan tüntetni, vagy éljek együtt vele? :)

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1843) pusihusi válasza darthsmoke (#1842) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia hol az órán, mert akkor nagy varázsló vagy! :DD

Üdv. Feri!!

(#1844) Madoc válasza pusihusi (#1843) üzenetére


Madoc
veterán

Nem varázslo, valoban nekem is megjelent. De a mifitben be lehet állitani melyik menüpontok jelenjenek meg.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1845) retesz147 válasza pusihusi (#1843) üzenetére


retesz147
addikt

nálam is ott van....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1846) darthsmoke válasza Madoc (#1844) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

A miui.hu-s leírás alapján dolgoztam, a MiFit 3.3.0.2 van fenn. Amikor frissített 0.1.0.89-re, akkor jelent meg az Alipay menüpont. Egyelőre hagytam fenn ezt a MiFit-et, de ebben az Alipay nem jelenik meg abban a menüpontban, ahol a sorrendet és a látható menüpontokat be lehet állítani.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1847) pusihusi válasza Madoc (#1844) üzenetére


pusihusi
addikt

Akkor én vagyok az nekem nem jelent meg?!

Üdv. Feri!!

(#1848) Vagany válasza darthsmoke (#1846) üzenetére


Vagany
őstag

Nem úgy volt, hogy a play-es Mifitet kell felrakni a magyarítás után? Az pedig 3.3.0 nálam legalábbis. De bocsi ha rosszul tudom, még nincs a kezemben az óra csak olvasgatok róla. Úton van, a DPD- tracking már él, de még nem mozdult meg, gondolom még nem ért Angliába HK-ból.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1849) pusihusi válasza pusihusi (#1847) üzenetére


pusihusi
addikt

De igen!

Üdv. Feri!!

(#1850) RAMbo_3


RAMbo_3
csendes tag

Az normális, hogy nekem naponta többször (kb 2-3x) is frissíti a gps-t amikor a mifitbe lepek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.