Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) ricsko72 válasza pusihusi (#1750) üzenetére


ricsko72
tag

Vagy ez
https://www.polar.com/hu/termekek/kiegeszitok/oh1-optical-heart-rate-sensor

vagy ez
https://www.polar.com/hu/termekek/sport/M430-gps-running-watch

:R :Y

(#1752) pusihusi válasza ricsko72 (#1751) üzenetére


pusihusi
addikt

Ezekben is optikai pulzusmérő van.

Üdv. Feri!!

(#1753) Upo válasza RAMbo_3 (#1747) üzenetére


Upo
addikt

Az editor oldalán fent van. Itt van mind a 8:

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1754) Upo válasza pusihusi (#1752) üzenetére


Upo
addikt

De lehet hozzá mellkaspántot csatlakoztatni. H6, H7, H10, OH1: [link]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1755) ricsko72 válasza pusihusi (#1752) üzenetére


ricsko72
tag

True, de azért a számuk nagyon nem mindegy.

(#1756) Upo válasza ricsko72 (#1755) üzenetére


Upo
addikt

De attól még ugyanaz a játék kategória mint a bip-ben. Ha ennyire tikkre pontosan akarod mérni akkor csakis mellkaspánt. A H7 egy igen jó eszköz, és nemcsak HR-t hanem HRV-t is elég pontosan mér. Ahhoz képest pedig elég jó áron lehet hozzájutni. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1757) pusihusi válasza Upo (#1756) üzenetére


pusihusi
addikt

ricsko72: Mindegy az igaziak amik tényleg pontosan mérnek 100 alatt nem igen kaphatóak. Ami a csuklón méri!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1758) RAMbo_3 válasza Upo (#1753) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Köszi, de azt hiszem, hogy ez nem jó...
Én is azt hittem, hogy ezek a színek vannak, de ha a menüjét nézed az ikonokat, azaz a színeit, akkor ott még árnyalat is van pl az irányítűnél a kék vagy az ébresztésnél a piros, szval több színt tudhat mint 8.

(#1759) PAC4LT


PAC4LT
csendes tag

Sziasztok!
Ma megjött a kínai órám... (jól kezdődik, pedig mielőtt rendeltem végigolvastam a fórumot) :C

A leírás alapján lemagyarosítottam, custom órát felraktam.
DE
mivel én iOS-t használok (igen az előző lépéseket a céges androidos készülékemmel csináltam).
ezért olyan problémám van h a custom watchface eltűnt miután megtermékenyítettem az iPhone-al.
Magyar maradt a készülék és az összes értesítés hibátlanul (ékezetesen) megjelenik az órán.

Igazából csak azért írtam, mert nem nagyon írt senki, hogy iOS-el lehet-e normálisan használni.

[ Szerkesztve ]

(#1760) szebe válasza PAC4LT (#1759) üzenetére


szebe
őstag

Én iOS-el használom a kínait, de én nem magyarítottam előtte, végig almával használom.
Egy darabig működött magyar teló-angol óra kombinációban, aztán a legutóbbi update óta nem.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1761) petipetya


petipetya
nagyúr

Ma átvettem, angol (international verzió), rendben lefrissült, wathface-t cseréltem, már-már unalmas kezdésnek mondanám. Mi Fit (Play-ből) 3.2.9, Bip V0.1.0.86, Notify 5.2.2-es.

"nincs rá lezsóidő"

(#1762) Upo válasza RAMbo_3 (#1758) üzenetére


Upo
addikt

Keress rá a kvantálásra, és a kvantálási hiba csökkentésére (dithering-re). különböző színű pontok egymás mellé helyezésével lehet színeket előállítani. Persze ha elég közelről nézed, akkor látszanak az alapszínek amiből elő lett állítva.
Nézd meg pl. a #1736-ban, az a narancs szerű szín pirosból és sárgából van előállítva.

[link]
[link]
[link]
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1763) petipetya válasza petipetya (#1761) üzenetére


petipetya
nagyúr

Paraméterek (lehet már írtátok): 41,5 x 35 x 10 mm, tokfülek közötti távolság 47 mm, szíj vastagsága 19 mm ám 20 mm széles hely van neki (ha valaki NATO vagy egyéb szíjat szeretne rá).

A szíjat a legkülső lyukba csatolva kb. 22,5 cm, míg a legbelső lyukba csatolva kb. 14,5 cm jön ki. Egy zsineggel le lehet mérni a csuklót, és akkor kiderül, jó lesz-e a gyereknek vagy egy Bud Spencer (R.I.P.) típusú személynek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1764) RAMbo_3 válasza Upo (#1762) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Valóban, igazad van. Nekem ez eddig fel se tűnt! :D
Kösz Upo! :K

(#1765) beci


beci
őstag

Na ma postázták a 16-odikán megrendelt órámat...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1766) beci válasza Upo (#1714) üzenetére


beci
őstag

Szia.
Ezt a zöldet tudnád magyarosítani? :))

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1767) petipetya


petipetya
nagyúr

Lehet valahogy félkövérre módositani ezeket a karaktereket?
Original Samsung mod

"nincs rá lezsóidő"

(#1768) Yack válasza beci (#1765) üzenetére


Yack
csendes tag

Mázlista! :)

Én 02.12.-én rendelem és három napja csak packed. :((

(#1769) koxkids válasza Yack (#1768) üzenetére


koxkids
őstag

Én 21.-én rendeltem és nekem is ma lett shipped out, de én rányomtam az oldalon a gyorsabb ügyintézés gombra, nem tudom mennyit számít ez :D

(#1770) RAMbo_3


RAMbo_3
csendes tag

Van egy Mi band 1s karkötőm és most lett a napokban egy Amazfit bip-em is, viszont mind a kettőt szeretném használni egy mobilon.
Már külön mi fit fiókra tettem a 2 eszközt, de azt meg lehet valahogy oldani, hogy ne keljen ki-be jelentkeznem a mi fit alkalmazásban, hogy lássam mind a 2 eszköz adatait?
Próbáltam klónozni a mi fit-et, ami sikerült is, viszont a klón alkalmazásba nem tudok bejelentkezni, sikertelen minden alkalommal. van esetleg valami olyan alkalmazás, amiben pl a mi band 1s adataimat láthatom?

(#1771) pusihusi válasza RAMbo_3 (#1770) üzenetére


pusihusi
addikt

Bocsi minek kell 2 ? :D

Üdv. Feri!!

(#1772) RAMbo_3 válasza pusihusi (#1771) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Már vártam a kérdést :P :D

Súlyzós edzéshez használnám a Mi band 1s-t, mert kisebb és az edzőkesztyű mellett szépen elfér.
Továbbá nem sajnálnám, ha pl odakoccanna egy súlynak.

A bip-et pedig minden máshoz (futáshoz, hétköznapi használathoz...stb). :)

(#1773) pusihusi válasza RAMbo_3 (#1772) üzenetére


pusihusi
addikt

S ha 2 MiFit fiókot regisztrálsz?

Üdv. Feri!!

(#1774) szpali válasza RAMbo_3 (#1772) üzenetére


szpali
addikt

Nemrég (talán egy hete hete) volt kérdésem.
Olyan alkalmazást kell feltenni, ami képes egyidejűleg több MiFit futtatására is.
Ezt linkelték.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1775) RAMbo_3 válasza pusihusi (#1773) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Igen, 2 külön accountra tettem a 2 eszközt, de egyidejűleg csak 1 fiókot tudok használni

(#1776) szpali válasza RAMbo_3 (#1775) üzenetére


szpali
addikt

Előző hsz ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1777) RAMbo_3 válasza szpali (#1776) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Tegnap már próbáltam, nekem nem működött. :(
A klónozott Mi fit-be nem engedett be.
Nálad működik ez a megoldás?

(#1778) szpali válasza RAMbo_3 (#1777) üzenetére


szpali
addikt

Még nem teszteltem, mert nem érkezett meg a Bip
(ma nyögte be a Gearbest, hogy a feb15-ei rendelésemet azért nem küldték még el, mert nincs készleten. Márc21-25 között postáznák. Persze nem maguktól... Nyitnom kellett egy ticketet az ügyben... Csak tudnám, hogy mi a bánatos ...-ért árulják "in stock" termékként listázva, ha nem tudják kielégíteni a megrendeléseket :F )

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1779) szabi__memo válasza szpali (#1778) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem ritka sajnos.
Nekem egy hónap után adták vissza a pénzt hogy mégsem lesz

[ Szerkesztve ]

(#1780) Upo


Upo
addikt

Köszönöm a bizalmat a számlapok módosítgatásában. De igazából nem szeretnék ilyen számlap alakítgató ember lenni. Egyet megcsináltam magyarra, mert én is használom. Csináltam párat ahol a meglevő színt kellett módosítani, oké, kezdeti lelkesedés, és csak két kattintás. De most már eléggé elharapózott a dolog, itt is, privátban meg aztán pláne. Nem igazán szeretnék a továbbiakban ezzel foglalkozni. :U

Az előző "zöldből magyart" és "vastagabb számokkal" esetek is kb 1-2 kattintásos dolgok. Leírom hogy hogy lehet megcsinálni. A zöld magyart pl. a felette levő piros magyarból, a pirosak zöldre festésével. Vagy a zöld angolban kicserélni a napokat a pirosban levő magyarokra. A félkövér számokat pedig a számok képszerkesztőben történő megvastagításával.

Összedobtam a blogomon egy szűkszavú leírást hogy hogy lehet átszerkeszteni egy bip bin formátumú számlapot, mindenkinek jó munkát! :U [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1781) kerlas


kerlas
tag

Van új Mi Fit (3.3.0) a Play áruházban, nézte már valaki, hogy visszarakja kínaira, vagy marad angol az óra?

(#1782) tib78 válasza Upo (#1780) üzenetére


tib78
tag

Köszi, nagyon jól követhető lett a leírás. Én is szinezgetek egyet.
[link]

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#1783) eddie17 válasza kerlas (#1781) üzenetére


eddie17
addikt

Kínai lesz ugyanúgy.

(#1784) petipetya


petipetya
nagyúr

Az első zuhanyzásnál elázott.

"nincs rá lezsóidő"

(#1785) igmetall válasza ricsko72 (#1749) üzenetére


igmetall
csendes tag

Ezen én már nem rugózom ennyit. Volt hogy igen, de rájöttem hogy nincs értelme...
Amúgy meg ha utána olvasol ez a zsírégető tartományban végzett futás hatékonysága (zsírbontási szempontból) megdőlni látszik. Mindent összevetve egy intervall tréninggel többet lehet fogyni/hatékonyabban lehet fejlődni.
Kivéve ha a zsírégető zónát egészségügyi okból vagy jelentős súlytöbblettel rendelkező személy alkalmazza.
Ha pontosat akarsz, vegyél pántosat, pl Polart...

[ Szerkesztve ]

(#1786) Yack


Yack
csendes tag

Na végre, feladták! :DD

(#1787) pusihusi válasza eddie17 (#1783) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia miért nem magyarítod az órát???[link]

Üdv. Feri!!

(#1788) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Na mivel beszart a Ticwatchom kijelzője, egy időre visszatérek. Van valami újabb mifit forced angol nyelvvel? A magyarítást vágom, de viszonylag régi lenne akkor az fw.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1789) Upo válasza CHIPman (#1788) üzenetére


Upo
addikt

Vagy 2 hetes régi lenne valóban, felháborító... :C

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1790) Madoc válasza CHIPman (#1788) üzenetére


Madoc
veterán

Annyira régi hogy a legujabb mifit nem is frissit rajta semmit, magyar marad.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1791) batabe válasza petipetya (#1784) üzenetére


batabe
senior tag

egy zuhany és totálisan megdöglött? azért ez gáz, nem?
mi a tapasztalata a többieknek az órával fürdéskor/úszáskor? nálam az amazfit COR parádés...

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#1792) petipetya válasza batabe (#1791) üzenetére


petipetya
nagyúr

Várj, azt nem mondtam hogy semmi baja mivel vízálló, és kívülről ázott meg. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1793) batabe válasza petipetya (#1792) üzenetére


batabe
senior tag

akkor félreértettelek. tehát akkor semmi baja?

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#1794) RAMbo_3


RAMbo_3
csendes tag

Lenne néhány kérdésem, a szokásotokkal kapcsolatban:
A nap minden szakában viselitek az órát?
Naponta hány órát van rajtatok a bip?
Fürdést / zuhanyzást hogy bírja?
Mindennapos tevékenységek mellett nyugodtan használható?
Mennyire strapabíró szerintetek?

Ezek csak a kíváncsiságom miatt, mert én jelenleg a súlyzós edzéshez nem használom (féltem), este nem alszok benne és a zuhanyzáskor is leveszem. :D

(#1795) petipetya válasza batabe (#1793) üzenetére


petipetya
nagyúr

Persze hogy semmi baja, bevallom trollkodtam kicsit.

"nincs rá lezsóidő"

(#1796) tib78 válasza RAMbo_3 (#1794) üzenetére


tib78
tag

Csak fürdéshez, úszáshoz veszem le. De aki megszokta, hogy óra nélkül alszik és nem kíváncsi az alvás teljesítményére, az éjszakára is le szokta.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#1797) Upo válasza tib78 (#1796) üzenetére


Upo
addikt

+1, csak fürdéshez, úszáshoz veszem le. Az összeszerelési minőség nem mondható konzisztensnek, rengetegen jártak úgy hogy beázott az óra, valószínű hanyag ragasztás vagy gyenge gomb tömítés okán. Nem szeretném az enyémről ezt úgy megtudni, hogy másikat kell vennem helyette.
Esetleg még talán vadiúj korában lehet próbálkozni megáztatni, ha korrekt garanciális ügyintézésre számíthat az ember ha mégis beüt a baj, olyankor még talán DOA garral elsüthető úgy magyarosan... :DDD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1798) szebe válasza RAMbo_3 (#1794) üzenetére


szebe
őstag

"súlyzós edzéshez nem használom (féltem)"

December óta van meg az óra, konditeremben is hodom, semmi baja.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1799) Upo válasza szebe (#1798) üzenetére


Upo
addikt

Ja, el is felejtettem, kábelezés, fal mellett, szűk helyen kotorászáskor már többször kapott olyant, hogy a fal adta a másikat. Úgy falhoz súrlódott, hogy a fóliát is félig feltekerte róla. Falat letöröltem a számlapról, meg se látszik rajta. A fóliát elmostam, visszaraktam, azóta is jó. Fém szerelvények közti kotorászásnál is kapott már, a kijelző bírja. A műanyag ház már érzékenyebb, ott már vannak használati nyomok. Mondjuk azt is kimondottan keresni kell, ránézésre nem látszik, lefényképezni nem lehet. De ha nagyítóval nézem és eleget forgatom a fény felé akkor rá lehet találni. Várakozáson felül, meglepően jól bírja, nem gondoltam volna mikor először megláttam, megtapintottam.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1800) madrac válasza Upo (#1797) üzenetére


madrac
őstag

Én inkább nem tenném próbára a Gearbest-es garancia ügyintézést, ha nem muszáj...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.