Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) 4trASS válasza fzoli86 (#1298) üzenetére


4trASS
csendes tag

Nekem egyelőre ok. Feldobtam, frissítette a fw-t, visszatettem magyarra a telót és maradt a számlap.

(#1302) vampire17 válasza 4trASS (#1301) üzenetére


vampire17
addikt

Nekem ugyanugy kinai, ha Magyarra allitom...:( a szamlap az marad, bar az nekem eddig is jo volt.

(#1303) rasky válasza fzoli86 (#1298) üzenetére


rasky
senior tag

Működik, nekem rendbe hozta. :C

(#1304) PapírVilla


PapírVilla
tag

Az új hivatalos Mi Fit-el visszaállt az eredeti állapot, most már jó (magyar nyelvű telefon). :K

(#1305) vampire17 válasza PapírVilla (#1304) üzenetére


vampire17
addikt

igen? nem lesz kinai az ora, ha szinkronizalsz Mi Fit-ben?

(#1306) rasky válasza vampire17 (#1305) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem sajnos a nyelv maradt kínai...de számlapot rendbe hozta, este én is belefutottam. :(((

(#1307) PapírVilla válasza vampire17 (#1305) üzenetére


PapírVilla
tag

Nekem angol.

(#1308) Viper26


Viper26
nagyúr

Flight mode van az órán?

Értesítést hogyan lehet törölni, mindig végig kell lapozni az összeset?

Pixel 7 | FR955

(#1309) retesz147 válasza rasky (#1306) üzenetére


retesz147
addikt

Én felraktam az általad linkelt 3.2.8-as eng-et....nekem helyrerakta a számlapot és nem lett kínai (nekem sose volt kínai szerencsére).
Most viszont nem jelez frissítést....Kikeresem play-en a Mifitet és ott azt írja, hogy verzió 3.2.9 és hogy telepítve van,nem dob frissítsét, pedig a 3.2.8 eng van telepítve...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1310) vampire17 válasza rasky (#1306) üzenetére


vampire17
addikt

Akinek kinai maradt a telo:

Mi Fit app-ot torolni teljesen. telefon nyelvet allitsatok angolra, telefon restart, aztan a Playbol rakjatok ujra a Mi Fit-et.

Fontos, hogy a Mi fit telepitesekor a bejelentkezesi kepernyonel "united states" legyen!

Ha folraktatok, mehet vissza magyarra a telo, az ora angol marad.

elsiettem....:( ugyanugy visszaall kinaira elso BT elvesztes utan.

[ Szerkesztve ]

(#1311) Grisa bácsi válasza Viper26 (#1308) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Lehet egyesével törölni, balra elhúzod az értesítést és törli.

(#1312) fzoli86


fzoli86
tag

nalam is müxik csak 4* kellett csatlakoztatni :)

mondjuk a pulzust nem tölti le az órából a mifit...

[ Szerkesztve ]

(#1313) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Nekem most az a legújabb, hogy csak negyedik-ötödik próbálkozásra megy végig a frissítés. Play Store-os MiFit. Nem tudom, miért csinálja. :(

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1314) fzoli86 válasza darthsmoke (#1313) üzenetére


fzoli86
tag

detto....
viszont face lite ertesítését nem jelzi...pedig be van lőve...

[ Szerkesztve ]

(#1315) eddie17


eddie17
addikt

Nekem az előzővel is csak a nyelv probléma volt de a mai frissítés ezt nem oldotta meg... :( Marad az angol telefon.

(#1316) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali, a 3.2.9-es frissítés az csak az update képernyő problémára magyar nyelvű teló esetén adott megoldást? aki feltette annak hiba nélkül műxik a band?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1317) vampire17 válasza eddie17 (#1315) üzenetére


vampire17
addikt

Egyre valoszinubb, hogy a kinai nyelv direkt volt... kell valami kulonbseg az Int. es a kinai ora kozott, hiszen az int majdnem duplajaba kerul (azt az infot kapom, hogy az Int. verzio megjegyzi az angol nyelvet, csak a kinai nem)

[ Szerkesztve ]

(#1318) retesz147 válasza vampire17 (#1317) üzenetére


retesz147
addikt

Akkor nálam ezért nem volt soha kínai. (int-et vettem)
Első bekapcsoláskor ugye rögtön frissített angolra, aztán 3.2.8-al jött a csatlakozós képernyő. (vagy 6x flesselgettem a millchaout, de sose lett jó, ha elvesztette a BT-t visszajött a csatlakozós képernyő), tegnap pedig megcsináltam a módosított 3.2.8-at és most tökéletes.
3.2.9 még nem tettem fel, de nem is tudom, mert play azt írja az van fent, pedig nem. Újratelepíteni most nem fogom.

Xiaomi 13 eu dev...

(#1319) Grisa bácsi válasza kicsizee (#1316) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Nekem problémamentesen működik. Nincs kínai írásjel, telefon magyar. Igaz, notify is fenn van.

(#1320) kicsizee válasza Grisa bácsi (#1319) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nekem soha sem volt kínai írásjelem, csak az ékezetes karaktereket nem tudja kezelni. köszi a választ

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1321) Upo


Upo
addikt

Gadgetbridge Changelog

Version 0.24.4
Amazfit Bip: Fix language setting on new firmwares

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1322) eddie17 válasza vampire17 (#1317) üzenetére


eddie17
addikt

Annyira sejtettem, hogy ez lesz. "Sajnos" nekem is kínai verziós van. Úgy látszik rájöttek, hogy nem buli egy kalap alá venni mindenkit. Remélem azért meggondolják magukat.

(#1323) Upo válasza eddie17 (#1322) üzenetére


Upo
addikt

Akkor a play-es 3.2.4 és 3.2.7 között volt jó a nyelv, 3.2.8 óta megint eltúrták. Rövid volt, élveztük... :N

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1324) vampire17 válasza Upo (#1323) üzenetére


vampire17
addikt

Fejlemeny!

Kijott a Notify app uj verzioja (is)!

Azota nekem jo a nyelv az oran (angol)

Irjak is a changelogban h fixaltak a hibat.

[ Szerkesztve ]

(#1325) eddie17 válasza vampire17 (#1324) üzenetére


eddie17
addikt

Kérdés, hogy ez tényleg "fix" vagy csak ők hekkelték át, hogy angol maradjon. Gyári program szempontjából egyáltalán nem mindegy.

Upo: Igen, régi szép idők. :)

(#1326) vampire17 válasza eddie17 (#1325) üzenetére


vampire17
addikt

Well, nekem mellette fonn van a full gyari, Play-es Mi fit es igy is angol... En mar honapok ota Notify+gyari app al hasznalom az orat, igy nem tudom, Notify nelkul milyen lenne....

[ Szerkesztve ]

(#1327) pusihusi válasza vampire17 (#1326) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia MiFit és a Notify & Fitness for Amazfit van fönt? Együtt?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1328) mucsgyver70 válasza vampire17 (#1324) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Időnként átáll kínaira, de notify-vel visszaállítható angolra.

(#1329) Upo válasza vampire17 (#1324) üzenetére


Upo
addikt

Akkor a gadgetbridge után abba is bekerült a javított nyelv állítás. De inkább a gyári mifit-be kerülhetne vissza a 3.2.8 előtti viselkedés...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1330) vampire17 válasza mucsgyver70 (#1328) üzenetére


vampire17
addikt

Nalam most tartja magat, nem vallt at kinaira mar kb 2 oraja.

pusihusi : Igen egyutt hasznalom, a Notify-t ertesitesekre+zenevezerles, a Mi fit minden masra. (szinkronizalas, stb)

[ Szerkesztve ]

(#1331) Upo válasza vampire17 (#1330) üzenetére


Upo
addikt

Én bizony most visszadobtam a play 3.2.7 mi fit-ből az 1.0.70 firmware-t, play-en mifit frissítés letiltva, 3.2.7 telepítve. Befrissítette az agps-t, tökéletesen működik magyar telefonnal angol az óra. Rátoltam az olaszok font fájlját is, ékezetek is jók most. Nekem visszaállt az ideális állapot, mi fit-el működik ami nekem kell.

A buborékos fóliáért én kérek elnézést. Poros helyen felperdült, tiszta por lett a fólia alatt. Leszedtem, elmostam, visszaraktam, de buborékos maradt (elsőre tök jó volt). Amíg nem ér ide a másik addig ez marad. :U

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1332) xedos válasza xedos (#1294) üzenetére


xedos
addikt

Szóval...
Mindent próbáltam, emmi nem segített :-(
Végül a Notifiynél rámentem a latest firmwarre, kiválasztottam a 3.2.6-os Mifittet (ekkor ő kiszedi belőle a megfelelő fájlokat) és megkérdezi, hogy mit frissítsen: Res- firmware vagy GPS.
Idáig hiába választottam a RES-t vagy firmwaret, semmi nem változott. Most a GPS-t választva lefrissítette és megjelent a számlap! Közben a Mifit 3.2.9 fent volt és az óra is 1.8.6-os firmwaret mutat.

(#1333) Viper26 válasza Upo (#1331) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt a font dolgot hogyan kéne?

Pixel 7 | FR955

(#1334) Upo válasza Viper26 (#1333) üzenetére


Upo
addikt

Ugyanúgy mint a .res és .fw-t, a gadgetbridge simán felteszi.

Innen letöltöd a "this file" linket (nézem hogy elég gyakran frissítik, már újabb mint amit én felraktam). Ez egy .ft fájl lesz. A többi már nem kell hozzá, mert azóta a sima gadgetbridge is tudja frissíteni a fontot.
A play-ről a 3.2.7 mifit-ben levő 1.0.70 firmware támogat fontokat, a 3.2.6-ban levő még nem!
Tehát .ft fájlt fel kell rakni és ennyi, onnantól kockák helyett ékezetek lesznek.
Szerencse hogy a 3.2.7-nél még nem kezdték a baromkodást, mert az eggyel régebbit nem lehet ékezetesíteni, az eggyel (kettővel) újabb meg kínaira teszi az órát.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1335) Boresz


Boresz
tag

Sziasztok!

A Mi Bandage app béta verzió elérhető (2.4.1)
Itt kell regisztrálni: https://play.google.com/apps/testing/hu ... .mibandage

- új Mi Fit firmware támogatása (Bip angol nyelv probléma javítása) - tyúkláb 3.2.9 Mi fit-el
- egyedi font firmware karakterek megjelenítése - ékezetes font fimware támogatása, aki feltöltötte egyedileg (ki kell kapcsolni: Beállítások/Szöveges ikon/Karakterek átalakítása)
- leggyakoribb hangulatjelek megjelenítése - emodzsi ikonok átkódolása karakteres verzióra
- Kínai nyelv támogatása

(#1336) darthsmoke válasza Boresz (#1335) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Hogyan kell regisztrálni a bétatesztre? Biztos, hogy ez a teljes link?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1337) ro3000


ro3000
tag

Jó volt ez a Mi Fit baki. De ténylegesen mi is változott? Mert én semmit nem vettem észre.

(#1338) Elek_tron


Elek_tron
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tud segíteni, hogy BIP-re telepített ékezetes betűkészletet hogyan lehet eltávolítani, felülírni???

A kendvenc appom (Bandage :) ) nem működik megfelelően miatta...

Poco F4 mobiltelefonról

(#1339) Upo válasza Elek_tron (#1338) üzenetére


Upo
addikt

Ugyanúgy ahogy ezt felraktad, csak a mi fit-ből csomagold ki a gyári .ft fájlt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1340) rasky válasza darthsmoke (#1336) üzenetére


rasky
senior tag

https://play.google.com/apps/testing/hu.tiborsosdevs.mibandage

(#1341) Elek_tron


Elek_tron
csendes tag

hogyan lehet a mi fit apk-t kicsomagolni?... és vegyem ki belőle az ft fájlt?... és csak azt tegyem föl az órára?... A legfrissebb mi fit (3.3.0.1 van fent...

Poco F4 mobiltelefonról

(#1342) rasky válasza rasky (#1340) üzenetére


rasky
senior tag

Egyébként néha angol, néha kínai az óra tőle...nagyon teszt még :)

(#1343) Upo válasza rasky (#1342) üzenetére


Upo
addikt

Csak nem mi fit mellett használod? A mi fit kínaira teszi, a bandage angolra. Épp mikor melyik csatlakozik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1344) rasky válasza Upo (#1343) üzenetére


rasky
senior tag

Szükséges mellé a mi fit, önállóan nem megy, de akkor így nem sok értelme van ennek a funkciónak.

(#1345) vampire17 válasza rasky (#1344) üzenetére


vampire17
addikt

Nalam Mi bandage-el tartja magat az angol nyelv, egyedul az idojaras (egy resze) marad kinai...

(#1346) sax1


sax1
csendes újonc

Sziasztok! International verzió esetén simán Mi Fit frissítéssel (3.2.9) minden ok. Teló magyar, óra angol.
3.2.9 Fw-1.0.86 - Több órája minden ok. Szinkronizálás, bluetooth bontás, teló újraindítás után is.

(#1347) vampire17 válasza sax1 (#1346) üzenetére


vampire17
addikt

Igen, lassan kezd alakot olteni, hogy a dolog szandekos volt a Xiaomi reszerol... A kinai bipek nem fognak menni angolul mokolas/segedalkalmazas nelkul.

A legnagyobbat sajnos az Iphone tulajok szivnak...

(#1348) szabi__memo válasza vampire17 (#1347) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ők tudják, de tuti buknak pár jövőbeli vásárlót és szereznek pár rossz véleményűt a márkáról

(#1349) Upo válasza vampire17 (#1347) üzenetére


Upo
addikt

De akkor angolra állított telefon nyelvvel se kéne mennie! De úgy megy! Akkor ennek mi értelme? Tehát az angol/amerikai piacnak tökmindegy hogy mi a helyzet, mert náluk angolul megy a kínai bip is! És mivel spanyol is van már az órában, spanyolnál meg spanyol. Tehát a kínai-angol-usa-spanyol nyelvű piac kivételével szopatnak mindenkit, aminek nem sok füle-farka van. Ez már a cn újév előtti bódultság lesz, majd feb. 26 után kijózanodnak és megcsinálják.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1350) sax1 válasza vampire17 (#1347) üzenetére


sax1
csendes újonc

Nem hinném hogy szándékos. De elképzelhető hogy tényleg van valami hajszálnyi különbség a két verzió között. A következő update szerintem javítja. De az is lehet hogy mindenki mókolta az órát és az okozza a problémát.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.