Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) hardline válasza Tiger. (#1100) üzenetére


hardline
senior tag

Célszerű előbb leválasztani a mifit fiókból. Gondolom én...

(#1102) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egy valamit még nem értek, ha notifirol használja az időjárást, akkor magyar de nem automatikus a hely, mifiten automatikus de nem magyar. Megoldás?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1103) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egyébként azt nem lehet megcsinálni, hogy egyből jelezzen? Mert az üzenet is kb 5s bár úgy van beállítva, hogy egyből rezeg 1-et, utána meg 5s mire látom is, hogy mi jött.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1104) Bingoo


Bingoo
tag

Nálam 0.1.0.17 van az órán. Egyszer frissítettem, amikor megvettem. Azóta nem nagyon merem, mert látom, hogy sokaknál elszállt minden. Gondolom, ha gyári playes Mifit appal frissítem, akkor azért csak nincsen nagy veszély.. :U Egyébként van benne olyan újdonság, ami miatt érdemes lenne kockáztatni? Angol, megkapom az értesítéseket és wf-t is tudok rendesen cserélni.

(#1105) gyemipapa válasza Bingoo (#1104) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Az újakban már lehetőség van az üziket egyenként törölni, balra csúsztatással.
A beállítások menübe bekerült egy factory reset funkció.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1106) Bingoo válasza gyemipapa (#1105) üzenetére


Bingoo
tag

Köszönöm. Meg is csináltam a frissítést. A párosítás egyszer megakadt az update után, de második nekifutásra már ment. Remélem még meglepnek majd minket pár új funkcióval. Bár én elsősorban óraként tekintek rá. Már annak is örülök, hogy az értesítéseket tudom rajta nézni. Ha elmegyek benne futni, akkor milyen appon tudom lekérni az útvonal adatait? Notify, Mifit? Vagy esetleg runtasticot támogatja?

(#1107) gyemipapa válasza Bingoo (#1106) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Örülök, hogy sikerült. Útvonal ügyben nem tudok segíteni, mert még sosem használtam.
Nem vagyok egy sportolgatós alkat, pláne így 60 évesen :))

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1108) CHIPman válasza Tiger. (#1103) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Egyből jelez alapból.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1109) Tiger. válasza CHIPman (#1108) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Notifinel is? Mert mifittel igen, de ott nem jók a betűk.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1110) Zozo0525 válasza gyemipapa (#1107) üzenetére


Zozo0525
őstag

Csak a stravat támogatja én úgy tudom igaz onnan már külső appal szinkronizálhatod a runstatical

(#1111) gyemipapa válasza Zozo0525 (#1110) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nekem nem kell sem stravat, sem runstatical, épp azt írtam, hogy nem használom sportra. :)

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1112) CHIPman válasza Tiger. (#1109) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem tudom, azért írtam hogy alapból, mert sehol nem írtad, hogy külső appot használsz az értesítésekre, és az alapvetés az a Mi Fit.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1113) Tiger. válasza CHIPman (#1112) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Te csak a mifitet használod? De ott nem jelzi a hívó nevét, illetve a szöveg is tele van kerdojelekkel.

Ezt sem értem. Elvileg ez azt jelentene, hogy ki kapcsolja a világítást az órán nem? 22-7-ig de utána miért nem kapcsolja vissza? Akárhogy forgattam a kezemet nem csinált semmit sem

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1114) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok,
A gyorsulásmérő okán elérhető benne súlyzó tréning program?

"nincs rá lezsóidő"

(#1115) ro3000


ro3000
tag

Valaki tudja, hogy lehet saját óralapot készíteni?

(#1116) CHIPman válasza Tiger. (#1113) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Csak azt. Nekem nincs tele kérdőjelekkel, mert megcsináltam az általam linkelt leírás alapján az ékezetes karaktereket. A hívó nevét valóban nem írja.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1117) Tiger. válasza vinczetibor (#890) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Enyémet téglásította, de sajnos nem volt választásom, akitől vettem csinált egy factory resetet, én már úgy kaptam meg az órát hogy a mifit elkezdte frissíteni, erre a verzióra, de hála a gadget bridgenek vissza hoztam:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1118) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nekem is jó most már.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1119) CHIPman válasza Tiger. (#1118) üzenetére


CHIPman
nagyúr

.66-os fw van az órán, vagy újabbra merted felrakni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1120) Tiger. válasza CHIPman (#1119) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A legújabbra.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1121) CHIPman válasza Tiger. (#1120) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor nem is töltöttél le beta mifitet?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1122) Tiger. válasza CHIPman (#1121) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem, ami fent volt a legújabb, és a gadgettel csináltam a többit, fasza nagyon. ékezet nélkül is jó volt, de igy a mifittel tudom kezelni az értesítéseket a hivást meg a notival.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1123) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez mit csinál?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1124) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Új mifitt van a playen, egy tagnak utána tégla is lett a facebook csopibol, hogy lehet letiltani, hogy ne frissítsen?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1125) 4trASS


4trASS
csendes tag

Sziasztok!

1 órája frissítettem a Mi Fit appot Playen keresztül. Utána szokásosan frissítette a fimware-t, A-GPS-t, majd a végén maradt a frissítési képernyő az órán és nem történik semmi. Újraraktam a Mi Fit-et de nem segített.
Van ötletetek vagy ez tégla?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1126) Tiger. válasza 4trASS (#1125) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elvileg van megoldás. Én is igy jártam multkor. Én azon vagyok hogy ne frissítsem. De a playen nem lehet kivenni a frissítést.írj rám.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1127) huberpe válasza 4trASS (#1125) üzenetére


huberpe
aktív tag

nagyon tré, hogy a bip-et is ilyen könnyű téglázni. a környezetemben 3 band2 ment tönkre így, sima fw frissítéssel. és ott ugye még resetelni sem tudsz. :) remélem sikerül megcsinálnod valahogy.

(#1128) Madoc válasza Tiger. (#1126) üzenetére


Madoc
veterán

Play áruház beállitásaiban ki kell venni a pipát az automatikus frissítés elől. Igy semmit nem fog automatikusan frissiteni, kézzel kell mindent. Én kezdetektől igy csinálom mindennel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1129) Tiger. válasza Madoc (#1128) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az alkalmazásnál ki lehet venni, de a beállításoknál már csak 2 lehetőség van, ott már nem lehet ki venni.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1130) kicsizee válasza 4trASS (#1125) üzenetére


kicsizee
aktív tag

dettó :(

bár a lépéseket számolja és szinkronizálja is az appal

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1131) Upo válasza 4trASS (#1125) üzenetére


Upo
addikt

#780-ban leírtam. Nem véletlenül írtam úgy, az az éppen fent levő telepített mi fit-ből szedett firmware fájlokat használja. Ez a legbiztonságosabb, mert ugyanaz a verzió mint ami ment fel az órára amikor adta a hibát. Ez a képernyő legtöbbször megjavul ha ugyanazt a verziós .res fájlt még egyszer felrakod tools-al vagy gadgetbridge-el.
Tools-ban van olyan hogy legújabb firmware telepítése, véletlen se csináld, pláne ha play-es mi fit-ed van. Az a kínai kiszivárgott fejlesztői beta-t rakja fel. És mostanában elég sok dolgot változtatnak ahogy látom, van amiről nem lehet visszamenni bizonyos verzió alá mert tégla, van aminél frissítéskor megfelelő sorrend és eljárás szükséges. Mostanában egyre inkább igaz, hogy ne keverjük a más firmware-ből való .fw .res .gps (esetleg .ft) fájlokat, mert nem tudni hogy a színfalak mögött a fejlesztők mivel kísérletezgetnek. És ezek a kísérletek kikerülnek az apkmirror-ra, a notify meg simán felrakja a kísérleti vackokat az órára. Az is lehet, hogy még el is indul az óra, de mikor legközelebb mi fit-re csatlakozol akkor megpróbálja a kavarást javítani és elromlik vagy tégla lesz belőle.
Tehát nem érdemes buzgómócsing módjára telepítgetni meg installálgatni.
Valószínű ha a #780 alapján felrakod a kicsomagolt mili_chaohu.res-t akkor jó lesz.

Most nézem, a play-es mi fit-ben már nem csak mili_chaohu.ft hanem mili_chaohu.ft.latin is van. Pörög nagyon a fejlesztés, mindenképpen érdemes csak a mi fit-re bízni a frissítést, és maradni mindig a verzión belül.
Aki meg külső appokkal nekiáll mindenféléket felrakni ebben a pörgő fejlesztési időben, az vállalja a következményeket.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1132) detroitrw


detroitrw
addikt

3.2.8 - 1.0.80
ismet tyuklabas lett az ora es csak az ora nyelvenek atallitassaval lett angol :(

(#1133) CHIPman válasza detroitrw (#1132) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mi Fit újraszinkronnal is elvileg megjavul.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1134) huberpe válasza Upo (#1131) üzenetére


huberpe
aktív tag

tehát ha csak a playes mi fit-tel frissítesz akkor azért kicsi az esélye a téglának? :)

(#1135) kicsizee válasza huberpe (#1134) üzenetére


kicsizee
aktív tag

én csak playest használok, onnanfrissítettem és a fent kolléga által csatolt állapot látható jelenleg az órán

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1136) gyemipapa válasza detroitrw (#1132) üzenetére


gyemipapa
senior tag

És érdemes volt frissíteni? Milyen új dolgok kerültek bele?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1137) Upo válasza Tiger. (#1129) üzenetére


Upo
addikt

Ha notify alól szanaszét frissítgetted az órát akkor jobb is elkerülni a bajt. Nem tudni, hogy a rendes mi fit nem-e akar olyan firmware-t felrakni, ami olyan, hogy az akárhonnan szedett firmwere-el nem barát, azaz a kísérletiről nem biztos hogy lehet menni olyan verzióra ami a rendes mi fit-ben van.
Legjobb el se kezdeni a kavarást, nincs különösebb oka hogy ma ne a play-es változatot használjuk, azzal sem marad kínai már az óra. Szerintem az ékezetek is hamarosan bekerülnek, gondolom ha már stabil és megbízható lesz. Inkább nézem még 2-3 hétig a kérdőjeleket minthogy új órát kelljen vennem.

Azok meg többnyire user errorok, amikor írják hogy a play-es mifit téglázta az órát. Néha a fejem verem a falba amikor olvasom miket csinálnak emberek. Volt amelyik képes volt firmware frissítés közben kikapcsolgatni a bluetooth-ot, meg leválasztani az órát meg ilyesmi... :W Mondjuk amikor a .fw-t frissíti, akkor a végén újraindítja az órát, és olyankor intézi belül a frissítéseket magának, akkor jó darabig fekete a kijelző, de annyi eszük azért lehetne hogy megvárják azt az 1-2 percet amíg elindul és újra párosít (van amikor olyankor is azt a párosítós képet jelzi).
Lehet még oka, hogy előtte a kísérleti apkmirror-os mi fit volt fent, az esetleg rakhatott fel olyan firmware-t, ami után a play-es nem megfelelő.

A képeden meg a 3 elemű menü alsó két pontja van. Görgess fel, ott van legfelül a ne frissítse menüpont, nem tudsz átverni minket... :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1138) retesz147 válasza 4trASS (#1125) üzenetére


retesz147
addikt

Dettó!! :W Nekem is látja minden, szinkronizál is, lépést is számol, de az órán ez a kijelző van.... Örülök....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1139) Upo válasza kicsizee (#1135) üzenetére


Upo
addikt

Ha csak playest használtál akkor azt 99.999% hogy a #780 szerint kicsomagolt .res újra felrakása helyreteszi. Egyszer nekem is volt ilyen, elég volt a .res. Mögötte minden működik, ilyenkor általában valami nem sikerül a .res felrakásánál. Gyakorlatilag a .res az a skin az órához, számlapok, menüképek vannak benne, a funkciók működnek csak nem tudja kirajzolni a számlapra.
Még egyszer, ne akárhonnan szedett .res-t rakjál fel, kizárólag amit a telepített mi fit-edből szedtél ki.

Szerk: nekem is bejelentkezett a 3.2.8 mi fit, mindjárt kiderül... :U

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1140) kicsizee válasza Upo (#1139) üzenetére


kicsizee
aktív tag

péntektől van meg az amzfit bipem, még úgy mélyrehatóbban nem nagyon foglalkoztam vele, mivel akkor frissített és minden működött fainul. most letöltötte és miótán megnyitottam autoamtikusan frissítettem. mondom ok, ez jó, eddig is íg csinálta a mi band 2-vel, 1s és 1-el is, probléma nélkül. de most csak a frissítési képernyő

esetleg egy gyorstalpalót róla, hogy mit is kéne most csinálni?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1141) Madoc válasza Tiger. (#1129) üzenetére


Madoc
veterán

Nálad a hiba.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1142) Upo válasza kicsizee (#1140) üzenetére


Upo
addikt

#780 hozzászólás.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1143) Tiger. válasza Upo (#1137) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem értek veled egyet. Én sem frissítettem mással, és tégla lett belőle. De vissza hoztam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1144) sax1 válasza Upo (#1142) üzenetére


sax1
csendes újonc

Szia! Az van hogy az én órám is hasonló cipőben jár. Csak és kizárólag play-es Mi Fit volt rajta, soha semmi mókolás.... De szintén zenész. Nem vagyok nyomorék ahogy írtad, nem indítottam semmit újra, nem piszkáltam, nem mókoltam és van annyi agyam hogy vártam stb. Összességében kijelenthető hogy gagyi a frissítés vagy az óra, vagy mindkettő :-) A Te leírásoddal nem tudtam sajnos frissíteni, notify azt írja hogy érvénytelen firmware file. Mi lehet a gond? Előre is köszi... (természetesen a megadott fileokat másoltam, csak itt már 5 van - mindegyikre azt írja érvénytelen)

(#1145) vampire17


vampire17
addikt

nalam is Kinai lett az uj FW utan. meg varom, h hatha javitjak.

(#1146) retesz147 válasza Upo (#1142) üzenetére


retesz147
addikt

.res-t feltéve notifível ez fogad....

De még mindig látja minden az órát....lépést is számol....

(természetesen a megadott fileokat másoltam, csak itt már 5 van - mindegyikre azt írja érvénytelen)
Valóban öt van....
Lehet az .fw-t kellene csak feltenni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1147) Tiger. válasza sax1 (#1144) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A notifyt felejtsd el, a gadgettel lehet vissza hozni, aki szeretné hogy olyan legyen az órája, mint volt az írjon rám, fel is hívhat, privátban adom a számot.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1148) detroitrw válasza CHIPman (#1133) üzenetére


detroitrw
addikt

Maradt a tyukilab :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.