Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Zozo0525 válasza bach66 (#846) üzenetére


Zozo0525
őstag

Szia
ha felteszed a legújabb mi fit akkor frissül.
[link]

(#852) detroitrw


detroitrw
addikt

és nemek hogy van 1.0.51-em? :U

(#853) xedos válasza Kisnyikhaj (#833) üzenetére


xedos
addikt

Én meg vettem itthonról Milanese Loop szíjat, de nem fér bele :-( Nem ér be eléggé a szíj az óra két füle közé.

(#854) gyemipapa válasza detroitrw (#852) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ezek a nemek már csak ilyenek... :DD

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#855) tib78 válasza Zozo0525 (#843) üzenetére


tib78
tag

Azt nem lehet valahogy megoldani, hogy az olasz zászló helyett magyar legyen és magyar Fw legyen ott?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#856) Zozo0525 válasza tib78 (#855) üzenetére


Zozo0525
őstag

magyar zászlót biztos meglehet nem elég ha magyar az app?
Magyar FW? szerintem az nagy munka, aki csinálta nincs ilyen órája :-)

(#857) LSiki


LSiki
tag

Sziasztok!

Gyaloglás esetén használja a GPS-t illetve megjeleníti-e az aktuális sebességet?

Előre is köszönöm : LSiki

(#858) retesz147


retesz147
addikt

Ismeritek?

450+ watchfaces

Xiaomi 13 eu dev...

(#859) gyemipapa válasza retesz147 (#858) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszi, most már igen. ;)
Sajnos mind orosz feliratos, angol még véletlenül sincs.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#860) bach66


bach66
tag

Ezt megnézné nekem valaki?

(#861) eddie17 válasza bach66 (#860) üzenetére


eddie17
addikt

Nálam nem, órán abbamarad a rezgés és a telefont is lenémítja, a hívás megmarad.

(#862) bach66 válasza eddie17 (#861) üzenetére


bach66
tag

Köszönöm. Ez furcsa. Mármint az, hogy nálam az "Ignore" felveszi a hívást...

(#863) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Ismét kérdezném, hogy van-e lehetőség arra, hogy ha értesítés jön, akkor rögtön felvillanjon (értsd: háttérvilágítás) a kijelző?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#864) eddie17 válasza CHIPman (#863) üzenetére


eddie17
addikt

Alapból ezt teszi.

(#865) Upo válasza CHIPman (#863) üzenetére


Upo
addikt

Ezt csinálja, szerintem kikapcsolni se lehet.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#866) Boresz válasza bach66 (#862) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Nem használsz valami külső app-ot a hívás kezelésre?

(#867) Upo válasza bach66 (#862) üzenetére


Upo
addikt

.44 alatt is a kiírás szerint viselkedett, és most .51 firmware-en szintén.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#868) bach66 válasza Boresz (#866) üzenetére


bach66
tag

Notify & Fitness for Amazfit -et használom a hívások és az értesítések (SMS) kezelésére.

(#869) CHIPman válasza eddie17 (#864) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Szuper, mert a Pace-nél napokat sz0ptam azzal, hogy ne kelljen a csuklómat emelgetni hozzá, és androidhoz értő progamozóként nem tudtam megoldani a rohadt zárt xiaomi rendszer miatt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#870) eddie17 válasza CHIPman (#869) üzenetére


eddie17
addikt

Itt ahogy fentebb írták, ki sem tudod kapcsolni, hogy értesítéskor felvillanjon a kijelző. :)
Apámnak Pace van, nem tudtam, hogy az nem tud alapból ilyet. :F

(#871) robert.halsz válasza Habsteve (#823) üzenetére


robert.halsz
csendes tag

Nem látok semmi változást. Az lenne az igazi ha a wf-et lehetne mifiten keresztül is cserélni de nem csak arra a gyári 10-re... ugyanis az eddig írtak közül valamiért nem megy egyik verzió sem nekem. :F

(#872) Boresz válasza bach66 (#868) üzenetére


Boresz
tag

Akkor abban van a bug, más fórumon is írta egy felhasználó.

(#873) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, Notify-ban hogy lehet kikapcsolni, h egy értesítés ne addig jelezzen az órán, míg meg nem nézem a telefonon?

(#874) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Szasztok!
Az öcsém megpróbált watchface-t cserélni Notify-jal, de valami félre ment. Most az óra nem reagál semmire, illetve bekapcsol-kikapcsol magától és nem tud csatlakozni a Mifit-hez. Most a lemerítésével próbálkozik, hátha helyre áll az agya az órának. Töltő nélkül már nem lehet bekapcsolni, de ha felteszi a töltőre, akkor még mindig mutatja a tényleges időt. Mennyi idő kell, hogy egy ilyen már lemerültnek látszó állapotból mindent elfelejtsen?

(#875) kerlas


kerlas
tag

Sziasztok, pár napja nekem is megérkezett az óra, ami remekül működik, a kérdésem az lenne, hogy eredeti szíjat lehet hozzá valahol kapni, mert sehol nem találok?

(#876) Upo válasza vinczetibor (#874) üzenetére


Upo
addikt

FB csoportban láttam ilyeneket mostanában, amikor külső app-al (pl. Notify) próbáltak frissíteni 0.1.0.51 firmware-re. Ki is nevezték páran a 0.51 firmware-t óragyilkosnak.
Nekem lehet hogy szerencsém volt, én próbából gadgetbridge-el frissítettem 0.44-ről 0.51-re és túlélte, a settings menü eltűnést is megoldottam saját próbálkozásból.
Amúgy mindig az ajánlott mi fit-es frissítést használtam, csak most kíváncsi lettem, és nem akartam a play-es helyett megint beta mi fit-et felrakni (ez most jól szinkronizál google fit-re).

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#877) gyemipapa válasza kerlas (#875) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Miért, nem "eredeti" szíjjal érkezett?
És honnan lehet a szíjról megállapítani, hogy "eredeti"?
Mondjuk én azonnal fém szíjra cseréltem, kiráz a hideg a szilikontól.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#878) vinczetibor válasza Upo (#876) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nekem simán felment a Mi Fit-tel, de az öcsémnek kinyírta az óráját. Egy hónap múlva megyek haza Magyarországra és legkésőbb akkor megpróbálok vele valamit csinálni. A legnagyobb baj, hogy nem lehet csatlakoztatni az órát a Mi Fit-tel, így elég kérdéses a siker. Nem vagyok benne biztos, hogy bármi látja az órát és akkor nincs gyógyír.

(#879) kerlas válasza gyemipapa (#877) üzenetére


kerlas
tag

De, eredeti szíjjal érkezett, csak hosszabb távban gondolkodom, és jó lenne beszerezni tartalékot, mert ezek a gumi / szilikon szíjak egy idő után merevek lesznek, és eltörnek. Az "eredeti" alatt gyári Huami-t értettem (azért azt nem veszem be, hogy ez nem jött le elsőre is) és azért ragaszkodnék hozzá, mert ez így ránézésre értelmes minőségű, az ebay-en és ali-n kapható 700-1200Ft körüli szilikon szíjakkal kapcsolatban már vannak fenntartásaim. Ha nem találok gyárit, akkor lehet átnyergelek egy ilyen bőrből készültre, mert én meg a fémtől kapok idegbajt.

(#880) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Azt az iszonyú bonyolult funkciót hogy napközben ne legyen háttérvilágítás meg lehet valahogy oldani?

(#881) gyemipapa válasza kerlas (#879) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Természetesen tudom, mit értettél eredeti alatt.
Úgy értettem, van-e valami jelzés a szilikon szíjon, amiből látni, hogy eredeti, illetve hogyan állapítjuk meg az eredetiségét? Ebayon meg attól, hogy eredetinek hirdetik, egyáltalán nem biztos, hogy tényleg eredeti. Pl. telefon hátlappal jártam már így: eredetinek hirdetve utángyártottat kaptam.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#882) Upo válasza szabi__memo (#880) üzenetére


Upo
addikt

Ha kikapcsolod a karlengetésre világítást akkor majdnem célnál vagy. Akkor már csak akkor világít ha megnyomod a gombot vagy a menüben nyomkodsz. Az a napi pár perc meg nem hiszem hogy annyira releváns lenne akkuidőben, nem igazán látom hogy ezt a funkciót értelme lenne kifejleszteni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#883) szabi__memo válasza Upo (#882) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szívesen kikapcsolom, de ezt még nem is láttam. Hol lehet?

(#884) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok, na milyen a ketyere? Jól birja az aksi? Angol nyelv megy neki?
Antilost van? Bár ha jól látom azokkal az apokkal is tud menni, mint amivel a miband2, akkor megoldható lesz az antilost is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#885) szabi__memo válasza Tiger. (#884) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Alapból tudja a mi fit. Aksi idő 40-50 nap

(#886) Tiger. válasza szabi__memo (#885) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az durva nagyon:) Antilost?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#887) szabi__memo válasza Tiger. (#886) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen

(#888) Tiger. válasza szabi__memo (#887) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Van antilost?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#889) vinczetibor válasza Upo (#876) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Engem is elért a "halál". Értesítést akartam törölni az óráról és lefagyott. Azóta bekapcsol-kikapcsol, de nem tudok a Mi Fit-hez csatlakozni. A telefon látja, de azt írja, hogy hibás pin vagy jelszó miatt nem lehet csatlakozni..
Ötlet?

A 0.1.0.51-es firmware-t SENKI NE RAKJA FEL!

[ Szerkesztve ]

(#890) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

SENKI NE RAKJA FEL A MI FIT 3.2.7.1 VERZIÓT, MERT TÉGLÁSÍTHATJA AZ ÓRÁT!!!

A családban két Bip van és egymástól függetlenül, mind a kettő lefagyott és jelenleg használhatatlan.

(#891) detroitrw válasza vinczetibor (#890) üzenetére


detroitrw
addikt

Nalam az van fent es semmi gond vele :F

(#892) gyemipapa válasza vinczetibor (#890) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönjük, elsőre is megértettük, nem szükséges nagy és vastagított betűkkel megismételni. :D
Én már azt sem értem, miért kell folyton újabb és újabb, még teszteletlen Mifit és fw verziókat feltelepítgetni.
Erre mondják, hogy ami jól működik, azt nem kell megjavítani.
Én jelenleg Mifit 3.2.3.1 verziót és 1.0.43-as fw-t használok, stabil, és nem eszi az akkut sem. 12 napja töltöttem, 80%-on állok GPS használat nélkül, alvásfigyeléssel.
Szóval nem mindíg a legújabb a legjobb, nem érdemes kapkodni, mert itt az eredmény.....

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#893) vinczetibor válasza gyemipapa (#892) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nem neked írtam.

(#894) vinczetibor válasza detroitrw (#891) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nálam négy napig nem volt semmi baj, de az öcsémnek már az első nap elkezdett ki-bekapcsolgatni az órája.

(#895) gyemipapa válasza vinczetibor (#893) üzenetére


gyemipapa
senior tag

"Senki ne rakja fel"
Ebből az derült ki, hogy mindenkinek írtad. Vagy legközelebb azt is írd oda, hogy kinek írod, kik tartoznak bele a "senki"be. Az egészséges kritikát pedig el kell fogadni, nem megsértődni.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#896) CHIPman válasza gyemipapa (#892) üzenetére


CHIPman
nagyúr

"Köszönjük, elsőre is megértettük"
Most volt először leírva a topicban ez, és nem mellesleg elég hasznos infó.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#897) Upo


Upo
addikt

Amazfit Bip WatchFaces

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#898) gyemipapa válasza CHIPman (#896) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Akkor olvass vissza légyszi figyelmesebben...
Egymás után két hozzászólásban is leírta az amúgy valóban hasznos infót, a másodikban már kiabálósabban, én erre reflektáltam.
Lásd 889, majd 890-es hozzászólást.... :K

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#899) Upo válasza szabi__memo (#883) üzenetére


Upo
addikt

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#900) Upo válasza vinczetibor (#894) üzenetére


Upo
addikt

Nekem még működik 1.0.51-el, igaz hogy nem raktam fel a beta mifit-et, hanem a play-es 3.2.6-al használom.
Egyébként a 0.24.1-es gadgetbridge már támogatja az 1.0.51 firmware-t, sőt a telepítésekor nem tűnnek el az órán a menüpontok. Nem lehet hogy régebbi szoftverrel lett felrakva a firmware?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.