Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Upo válasza RAMbo_3 (#1850) üzenetére


Upo
addikt

Mit ír a végén? Sikeres vagy sikertelen?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1852) RAMbo_3 válasza Upo (#1851) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Minden esetben sikeres.

(#1853) Upo válasza RAMbo_3 (#1852) üzenetére


Upo
addikt

Akkor nem tudom. Nekem mikor a végén kivillant egy fél másodpercre hogy failed akkor csinált ilyent.
Nem lehet hogy beta mifit? Akkor lehet hogy bug.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1854) Tiger. válasza RAMbo_3 (#1850) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én úgy vettem észre nálam 2-3 naponta csinál ilyet.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1855) kicsizee válasza RAMbo_3 (#1850) üzenetére


kicsizee
aktív tag

emlékeim szerint A-GPS-t frissít, azaz felteszi a telefonra a GPS műhodlak várható pozícióját, így a GPS bekapcsolásakor gyorsabban találja meg a GPS jelet, gyorsabban pozicionál. Én nem figyeltem milyen gyakorisággal szokta csinálni. Gondolom az attól is függ hogy milyen gyakran használod a GPS funkcióját az órának, milyen gyakran szükséges neki újra adatokat kérnie a pozíciókról. Értelem szerűen ( én értelmezésem szerint) ha gyakrabban használod, jobban nyomon tudja követni a műholdak állását, így kevesebbszer kell neki lekérnie az a-gps adatokat. De ha csak a-gps-t frissít nem firmwaret, baj abból nem lehet, olyan mint a szentelt víz, se nem árt, se nem használ (kivéve az Odaátban) :D
üdv

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1856) RAMbo_3


RAMbo_3
csendes tag

Upo: Nem, nem használok béta verziót, csak és kizárólag a hivatalos Mi fit-et használom a play áruházról.

kicsizee: Értem, amit írsz és ez tök jó, de se a telómon nincs (szinte) soha bekapcsolva a gps és az órámon se indítok el olyat (pl futást), amihez szüksége lenne rá. firmet ne frissít, csak mindig A-GPS-t, de ha csak "szentelt víz" effektus van, akkor nem zavar, csak nem tudom, hogy ennek így kellene-e működnie vagy sem?! :D
(odaátot pedig nem nézek :P )

(#1857) Tiger. válasza RAMbo_3 (#1856) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem, az időjarashoz van köze.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1858) darthsmoke válasza Vagany (#1848) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Én azért hagytam fenn a 3.3.0.2-es MiFit-et, mert az rakta fel a 89-es végű firmware-t, és elvileg ez nem tud a Play Store-ból frissülni, viszont ha felrakom a Play-ből és jön egy frissítés, az automatikusan felül fogja írni a magyarítást. Vagy nem jól gondolom?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1859) retesz147 válasza darthsmoke (#1858) üzenetére


retesz147
addikt

ez engem is érdekel, én magyarosítás után play-est tettem fel, de kivettem az automata frissítést...

Xiaomi 13 eu dev...

(#1860) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Kínai órán is működik a magyarítás playes mifittel? Gondoltam 3 hét után javították a kínai nyelvet a playes mifitben, de ezek szerint nem.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1861) RAMbo_3 válasza Tiger. (#1857) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Igazad lehet! :)
Mert van olyan asztali időjárás állomásom, amihez kell gps és azon keresztül kapja az időjárás adatokat. Nem kizárt, hogy az óra is a gps-t (is) használja :)

(#1862) tib78


tib78
tag

Hello, Notify alkalmazás fizetős változatával sehogy se bírom rávenni az órát, hogy gombnyomásra felvegye a telefon hívást, vagy számot léptessen a Spotifyban, pedig elvileg mindkettő lehetséges benne, de nem működik. Nálatok megy?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#1863) pusihusi válasza darthsmoke (#1858) üzenetére


pusihusi
addikt

Vagy nem jól gondolom?:N :( :N :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1864) darthsmoke válasza pusihusi (#1863) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Miért is?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1865) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Szeretném megkérdezni, hogy MiBand2 után mennyivel nyújt többet? Ugyanaz a szoftver nem?
Kínait vagy EU változatot érdemes venni ?
Ékezetet kezel ?
Izzadásra mennyire mászik el a pulzus mérő?

Köszönöm a válaszokat!!!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1866) pusihusi válasza darthsmoke (#1864) üzenetére


pusihusi
addikt

"az automatikusan felül fogja írni a magyarítást. Vagy nem jól gondolom?"-ezt írtad! Válasz- :N :( :N :(

Üdv. Feri!!

(#1867) CHIPman válasza eladogeppc (#1865) üzenetére


CHIPman
nagyúr

1: Nem, ez egy miband ezer másik funkcióval.
2: International
3: Alapvetően nem, de megoldható
4: Passz

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1868) eladogeppc válasza CHIPman (#1867) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi ! :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1869) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Sziasztok! Tegnap óta nekem is megvan az óra, nagyon tetszik, igazából minden olyat tud, amit szerettem volna. Megvettem hozzá a Mibandage applikációt is. Viszont olyan, mintha a Mifit elég rendesen szívná az akkut. Hardver akkuidőben a BT nem olyan jelentős, de a telefonom a Mifit-et nagy fogyasztásúnak írja. A Mi bandage-nek kell a Mifit, viszont gondolom, hogy ha rajta van a telón, de teljesen letiltom a Mifit-et, akkor a Mibandage sem fog működni, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#1870) majorgent


majorgent
tag

Gondolkodom a vásárlásán. A kérdésem az volna, hogy szimplán csak ébreszt adott időben, vagy úgymond okosébreszt a beállított idő előtt/után attól függően hogy milyen épp az alvás?

(#1871) szpali válasza majorgent (#1870) üzenetére


szpali
addikt

Szimplán ébreszt

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1872) xedos válasza rokarudi (#1869) üzenetére


xedos
addikt

Milyen telefonnal és Androiddal használod?
Nekem Samsung s7, Android 7-nél 1% körül van. Kollégám talán J3 Android 5-nél zabál!

(#1873) Tiger. válasza xedos (#1872) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem 3%

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1874) the radish


the radish
senior tag

Az értesítések betűméretét nem lehet valahogy nagyobbra állítani?

(#1875) RAMbo_3 válasza Tiger. (#1873) üzenetére


RAMbo_3
csendes tag

Nekem 1%-ot (sony z5)

(#1876) Tiger. válasza RAMbo_3 (#1875) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én manuálisan szinkronizáltatom az időjárás miatt, mivel ha dolgozok nem megy mindig a net.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1877) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!

Hol a nyavajában találom az óra beállításaiban a tétlenségi figyelmeztetést?
Mi-fit appban is kerestem, de eddig elkerülte a figyelmemet.

Köszönöm!

(#1878) NNG


NNG
csendes tag

Sziasztok! Néhány napja nálam is a Bip váltotta a Band2-t. Eddig bejövős a cucc, de úgy látom, hogy a teljes kihasználás érdekében itt is be kell ruházni valamelyik fizetős appra.

A Notify&Fitness / Tools&Amazfit / Mi Bandage hármas közül melyik a legjobb?

Főleg az értesítések kezelése (ékezetes karakterek, hosszú szöveg több oldalra tördelése), zenelejátszó (spotify) irányítása és a megbízható működés lenne lényeges. International verziós, úgyhogy a nyelvállítási szempontok elvileg nem érintenek.
A Band2-t a Tools-al használtam, az a végére egész jól kiforrott.

(#1879) M0RGI válasza NNG (#1878) üzenetére


M0RGI
őstag

Alert bridge? Bár gondolom az neked kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1880) Tiger. válasza M0RGI (#1877) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Legalul.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1881) rokarudi válasza xedos (#1872) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Egy Huawei P9. Tegnap olyan 8%-ra kúszott fel, és a telefon is jelzett, hogy nagy fogyasztású app van a háttérben. Ma már lement 6%-ra, remélem így is marad, bár még így is több, mint amire számítottam.

(#1882) M0RGI válasza Tiger. (#1880) üzenetére


M0RGI
őstag

Ohh, megvan köszönöm! Eszközeimnél rá kell lépni a bipre. Nem volt egyértelmű.

(#1883) Boresz válasza NNG (#1878) üzenetére


Boresz
tag

Szerintem először ezt próbáld ki: Mi Bandage.

Lehet, hogy az ingyenes funkcionalitása is elég lesz neked, és ebben a alap funkciók közül több az ingyenes mint a Notify-ben.

(#1884) RAMbo_3


RAMbo_3
csendes tag

Tudja valaki, hogy a bip miért jelez pontosan 1 nappal az esemény kezdése előtt?

pl: hétfőn beállítottam (03.05) 10 órára, hogy csütörtökön nőnap lesz (03.08), viszont az óra tegnap (03.07)- én 10 órakor jelzett és nem akkor, amikor tényleg kellett volna.

Pedig a mi fit-be is azt látom, ha megnyitom az eseményt, hogy "Figyelmeztetés ekkor: márc. 08,2019 10:00".

Csak Mi Fit-et használok, nincs egyéb app a telefonon.

(#1885) NNG válasza Boresz (#1883) üzenetére


NNG
csendes tag

Igen, most ez van fent, de az ingyenes verzióban csak 3 appot lehet beállítani az értesítés szövegének kijelzésére (az előre definiáltaknál elvileg csak a tárgyat írja ki).

A Tools kezeli az ékezetes karaktereket?

(#1886) Boresz válasza NNG (#1885) üzenetére


Boresz
tag

Ez is kezeli (ha telepítetted a magyar ékezetes firmware-t): Beállítások/szöveg megjelenítés/Transzliteráció kapcsold ki.

(#1887) NNG válasza Boresz (#1886) üzenetére


NNG
csendes tag

Nem akarok ennyire belenyúlni. Kezelés alatt arra gondoltam, hogy pl az é helyett e-t ír és nem ?-t

(#1888) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Jelenleg.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1889) retesz147


retesz147
addikt

Ismerősnek úton van egy Bip. Azonnal magyarosítani szeretné, mivel látta az enyémet.
International változat.
Rögötn, még első párosítás előtt elkezdhetem neki a magyarosítási folyamatot, vagy először legújabb Mifit playről, frissítse magát és majd utánna a magyarosítás, majd újra play-es Mifit?
Az enyém ugye pár frissítés után kapott magyar fw-t, így nem tudom, hogy az eredeti fw-re rá lehet-e húzni a magyart.

Köszönöm!

Xiaomi 13 eu dev...

(#1890) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Mit hozott az új mifitt? A mibadage app ingyenes változata tudja a hivó szám kijelzést? Páromnak oda adnám a miband2-met ezért kérdem.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1891) szpali válasza Tiger. (#1890) üzenetére


szpali
addikt

Igen, tudja

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1892) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Üdv mindenkinek!

Az lenne a kérdésem hogy megoldódott-e már hogy a GPS útvonalat valami emészthető formába ki lehessen nyerni valamilyen formában az órából vagy az alkalmazásból?

(#1893) Zozo0525 válasza osztraksajt (#1892) üzenetére


Zozo0525
őstag

Mire kell a GPS adatok?
Én simán szinkronizálom a strava alkalmazással és jól van. Onnantól már bármit tehetsz vele.
igaz ehhez egyszer meg kell venni az Notify & Fitness for Amazfit alkalmazást

(#1894) Dr.NX válasza retesz147 (#1889) üzenetére


Dr.NX
addikt

GN on
Ha magyarosítani szeretné, kenje be Piros Arannyal, esetleg tekerje nemzetiszín pántlikába.
Bár gyanítom, hogy inkább magyarítani szeretnétek... ;)
GN off

Elfogadom a sütiket.

(#1895) osztraksajt válasza Zozo0525 (#1893) üzenetére


osztraksajt
őstag

Fényképeket akarok geotaggelni, és ahhoz kell a bejárt nyomvonal időadatokkal, gpx formátum lenne a legjobb, megnézem stravaból hogy lehet kinyerni.

Nyilván egy alkalmazás megvétele nem fog földhözvágni ha tudja azt amit én szeretnék.

(#1896) igmetall


igmetall
csendes tag

Notify-osok!
Nem tudjátok véletlenül, hogyan lehet Mifit nélkül a GPS adatokat lefrissíteni Notify-ban?
Köszi

(#1897) retesz147 válasza Dr.NX (#1894) üzenetére


retesz147
addikt

A Piros Arany nem segített... De az érdemi válasz is elmaradt.... :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1898) Dr.NX válasza retesz147 (#1897) üzenetére


Dr.NX
addikt

Sajnos nem tudok segíteni, angol nyelvre állítva használok minden kütyüt.

Elfogadom a sütiket.

(#1899) bl4ze


bl4ze
veterán

Sziasztok, most hol lehet a legjobb áron beszerezni ezt a Bip-et ? Egy mi band 2-őt váltana.

EU-n belül érdekelne, kintről nem a vám+vámkezelés miatt.

Illetve egy átlag csuklón hogyan mutat, nem túl nagy - bumszli ? :)

1-2 fotót megköszönök hogyan néz ki egy átlag, nem vastag csuklón :)

Milyen magas, széles ? Nem találtam ilyen infót centiben, vagy mm :) :R

.:. bl4ze .:.

(#1900) CHIPman válasza bl4ze (#1899) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Gearbesten hong kong raktárból 62,99$, 12,77$-ért futárral jön áfa és vámmentesen, az 18967Ft jelenlegi árfolyam szerint. Szólj ha ennél olcsóbban találsz itthon. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.