Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) ro3000 válasza igmetall (#1243) üzenetére


ro3000
tag

Nem tudom ezt és a hivatalos Mi Fit-et használom csak.

(#1252) xedos válasza kicsizee (#1248) üzenetére


xedos
addikt

Nem segített. Továbbra is mutatja a telefont és az órát+ szöveg (amit nem értek miért ilyen nyelven):
Contectese a la aplicacion para reintentar.

Tegnap mondjuk próbáltam korábbit visszarakni....

(#1253) PapírVilla


PapírVilla
tag

Pontosan hogyan kell angolra állítani az órát? Nekem nem engedi, mert azt írja, hogy fut a Mi Fit.

(#1254) kicsizee válasza PapírVilla (#1253) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Telefonod nyelvét állítsd angolra és hagyd is úgy

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1255) PapírVilla válasza kicsizee (#1254) üzenetére


PapírVilla
tag

Ja, értem! Köszi! :K

(#1256) gabx76 válasza gabx76 (#1249) üzenetére


gabx76
senior tag

Korai volt az öröm. 10 perce újra megbénult, addig marad az angol nyelv.

(#1257) Gergely1978 válasza kerlas (#1240) üzenetére


Gergely1978
újonc

Szia,
Megnéztem, úgy van ahogy írtam és azóta megy.

(#1258) patakidr válasza kicsizee (#1254) üzenetére


patakidr
aktív tag

Egy időre megoldotta reggel, de ismét connect képernyős lett, s már nem segít az angolra állítás sem. Ötlet? Vagy várjam meg az újabb frissítést?

(#1259) xedos


xedos
addikt

Ku..a viccess! Hívtak, ki írta ki az stb...

(#1260) retesz147 válasza xedos (#1259) üzenetére


retesz147
addikt

???
Ezt a hsz-t csak én nem értem?

Xiaomi 13 eu dev...

(#1261) eddie17 válasza xedos (#1259) üzenetére


eddie17
addikt

Angolon írja.

(#1262) Viper26


Viper26
nagyúr

Csatlakoztam én is. :)

Notify mennyire vált be nálatok, ad annyi pluszt, hogy érdemes feltenni?

Ilyenkor MiFit-ben ki kell venni az app értesítést, és pulzusmérést, hogy a Notify-t használja?

iPhone 14 | FR955

(#1263) Upo válasza Viper26 (#1262) üzenetére


Upo
addikt

A mi bandage-t is nézd meg. Értesítésben is nagyon jó. Nem mellesleg magyar fejlesztés. Megy az ötletelés, elég sok minden még bekerülhet. De már most nagyon jó az értesítés része, de pl. kopogtatási mintázatokkal lehet az óráról funkciókat vezérelni, lehet kapni értesítést az órára, ha távol vagy a telefontól és közben babrálták, meg persze a többi szokásos funkció. De pl. ígéretet kaptam, hogy utánajár az endomondo alatti folyamatos pulzusmérés funkció beépítésének, ami másik appal band2-vel működik. És olcsóbb is mind a notify. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1264) Viper26 válasza Upo (#1263) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megnézem, köszi. :R

"Ilyenkor MiFit-ben ki kell venni az app értesítést, és pulzusmérést, hogy a Notify-t használja?"

Ezt nem tudod véletlen? :)

iPhone 14 | FR955

(#1265) Upo válasza Viper26 (#1264) üzenetére


Upo
addikt

Amelyik funkciót más appra akarod bízni, azt nyilván kikapcsolod a mi fit-ben.
Nekem a hívás, sms mi fit-ről megy, az app értesítések külső appról (ékezetek miatt).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1266) retesz147 válasza Upo (#1265) üzenetére


retesz147
addikt

Angol tudás hiányában nem böngészgetem a külföldi fórumokat nagyon.

Eseteleg nem botlottál fejleménybe a tegnapi anomáliával kapcsolatban? :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#1267) Viper26 válasza Upo (#1265) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mi Bandage - Hogyan lehet app értesítéseket beállítani?

Nem lehet csak kijelölni, hogy minél legyen?

iPhone 14 | FR955

(#1268) igmetall válasza Upo (#1265) üzenetére


igmetall
csendes tag

Neked a Mi fit nem tartja ébren nagyon sokat a telefont? Én pont ezért keresek külső alkalmazást, ami mindenre jó. Úgy néz ki, hogy a Notify jó lenne, de ott még vannak bugok...
Ez a Mi Bandage tud mindent, mint a Notify?

(#1269) rasky


rasky
senior tag

Aki esetleg nem szeretné angolul használni a telefonját, se kínaiul az órát, annak itt a moddolt mifit.

Download

[ Szerkesztve ]

(#1270) kicsizee válasza patakidr (#1258) üzenetére


kicsizee
aktív tag

hát én telót angolra állítottam, adtam telefonnak egy pár újraindítást valamint a mi fit appot is kényszerítet leálításra tettem, aztán nyitottam meg újra. nekem azóta jó, értesítések járnak, nem kaptam azóta update kijelzőt sem. úgyhogy nekem szerencsém van talán vele. mókolni még nem akarok.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1271) Boresz válasza Viper26 (#1267) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Mi Bandage:
- Előre definiált értesítések kezelése: értesítés/beállítás alatt található ezek csak ikont jelenítenek meg (az info gombra kattintva látható melyek az előre definiáltak), ha nem kellenek kikapcsolod őket, ugyanitt alul a nem felismert 'app' jelzés értesítés szintén kikapcsolható

- Egyéni értesítés: értesítés/egyéni értesítések.
- létrehozol egy új csoportot, kiválasztod az ikont vagy a rezgést plusz az egyéb beállításokat, majd kipróbálod a teszt gombbal, ha akarod és mented
- a csoporton alul a + gombra pedig hozzá rendelet az app-okatt, amelyiknél ezt az értesítést akarod látni.

(#1272) Viper26 válasza Boresz (#1271) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Ékezetes karakterek így lesznek?

Gonodlom a MiFit azt nem tudja.

iPhone 14 | FR955

(#1273) Boresz válasza Viper26 (#1272) üzenetére


Boresz
tag

Nem alapból a Mi Fit-es firmware nem tartalmazza, ahhoz a fel kell tölteni a font firmware-t, itt írogatták, hogy kell de nem biztos hogy megéri szórakozni vele :)

[ Szerkesztve ]

(#1274) Upo válasza Viper26 (#1272) üzenetére


Upo
addikt

Ékezetes karakterekből nincs mind meg az órában. Ha a beállítások/szöveges ikon alatt bekapcsolod a karakterek átalakítását akkor viszont kockák-kérdőjelek nem lesznek, a kritikus ékezeteseket átalakítja megjeleníthetővé.
De idővel lehet hogy ez is megoldódik a mifitben is, már kerülnek be folyamatosan ékezetes dolgok. Ha jól rémlik, akkor a spanyol karakterekkel kezdték, majd kiderül mi lesz a végén.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1275) retesz147 válasza rasky (#1269) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!
Ma nincs rajtam az óra, így nem tudom kipróbálni.
Valaki próbálta? Működik ez a megoldás?

Xiaomi 13 eu dev...

(#1276) xedos válasza rasky (#1269) üzenetére


xedos
addikt

Nekem nem segített. Telefon angolra állítva - már előtte ...
Mifitet leszedtem, a mókoltat fel, A-GPS updatelte, de az óra maradt az 1.80-anon. (hivatalos 3.2.8-frissítette)
Hívnak kiírja, de az ékezeteseket ékezet nélkül, számolja a lépést és pulzust, de kijelzőn ez van:

Ötlet?

(#1277) pusihusi válasza xedos (#1276) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem is mellette még nem is tölt. ?????????? :W

Üdv. Feri!!

(#1278) pusihusi válasza xedos (#1276) üzenetére


pusihusi
addikt

Mifitet leszedtem, a mókoltat fel-melyik a mókolt? :F

Üdv. Feri!!

(#1279) retesz147 válasza pusihusi (#1278) üzenetére


retesz147
addikt

Ez

Xiaomi 13 eu dev...

(#1280) pusihusi válasza retesz147 (#1279) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi! Most már tölt, megvárom amíg tölt s utána fölrakom. Van rá lehetőség hogy számlap legyen az órán? V. milyen lehetőség van még hogy jó legyen?

Üdv. Feri!!

(#1281) retesz147 válasza pusihusi (#1280) üzenetére


retesz147
addikt

Sajnos ma nincs rajtam az óra, így nem tudok próbálkozni ....késő este érek haza, nem biztos, hogy lesz kedvem hozzá...

Többiek?

Xiaomi 13 eu dev...

(#1282) tib78 válasza retesz147 (#1281) üzenetére


tib78
tag

Én megvárom, míg hivatalosan kijavítják. Így is remekül működik a cuccos az előző hivatalossal.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#1283) fzoli86


fzoli86
tag

Sziasztok, most jött meg az óra nekem is. Nincs időm végig olvasni a fórumot. International verzió van nekem, olvastam, hogy a hivatalos mifit verzió sem funkcionál mos jól, ne is kapcsoljam be amíg nem jön hibajavítás?

(#1284) dknight válasza fzoli86 (#1283) üzenetére


dknight
tag

A jelenlegi csak angol nyelvre állított telefonnal műxik, ha az neked nem probléma, akkor mehet a legfrissebb MiFit. Ha gond, akkor apkmirror 3.2.7-es verzió megbízható.
https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-2-7-release/

vagy mókolt 3.2.8-as: https://mobilarena.hu/tema/huami_amazfit_bip_okosora/hsz_1269-1269.html

[ Szerkesztve ]

(#1285) fzoli86 válasza dknight (#1284) üzenetére


fzoli86
tag

köszi, akkor várok a frissítésre, majd nézegetem a dobozt...ios-en már jó a 3.2.9-el... :D

(#1286) Madoc


Madoc
veterán

Eddig csak olvasgattam ,most megrendelném. Valaki valami akciót tud? Lehetőleg eu forrásból.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1287) PapírVilla válasza dknight (#1284) üzenetére


PapírVilla
tag

Nekem se a "mi-fit-3-2-7-release" felrakásával se a mókolt 3.2.8-assal se megy. :F

(#1288) Grisa bácsi válasza Madoc (#1286) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

https://www.geekbuying.com/item/English-Version-Huami-Amazfit-Smartwatch-Youth-Edition-392751.html
Német és spanyol raktárból is.

(#1289) Grisa bácsi


Grisa bácsi
kezdő

https://www.geekbuying.com/item/Atongm-ATM2018-Blood-Oxygen-Smartwatch-Gray-392818.html
Teljesen ugyanolyan! Kínai koppint kínait! :D

(#1290) retesz147 válasza Grisa bácsi (#1288) üzenetére


retesz147
addikt

Akkor inkább jófogásról 20-21-ért és 2 nap múlva nálad van kb....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1291) petipetya válasza retesz147 (#1290) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pont onnan nem vennék...

"nincs rá lezsóidő"

(#1292) retesz147 válasza petipetya (#1291) üzenetére


retesz147
addikt

Why? ugyan úgy kínából jönnek :D
Nyilván személyes találkozó, stb....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1293) huberpe


huberpe
aktív tag

ahogy nézem, általában a gearbest-en a legolcsóbb:
[link]

(#1294) xedos válasza PapírVilla (#1287) üzenetére


xedos
addikt

Nekem sem! Próbáltam 3..7-el, a 3.2.8-al bármi felmegy utána A-GPS update is megvan, de a vége az hogy az órán a számlap nem jelenik meg csak ez a felirat :-(
Contectese a la aplicacion para reintentar.

Ugyanakkor méri a pulzust, lépést - szinkronizál. Ha hívnak kiírja a hívó nevét...
Van bárkinek bármi ötlete????

Én is kintről akartam rendelni, de jófogáson van 20 alatt is és akár aznap nálad lehet...
Garanciád ugyanannyi van rá...

[ Szerkesztve ]

(#1295) retesz147 válasza xedos (#1294) üzenetére


retesz147
addikt

Szerencsére nekem működik a hackelt (eng) 3.2.8-al....már volt teló újraindítás is, lecsatlakozás is, minden....helyrehozta és maradt angol az óra, teló meg magyar....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1296) Madoc válasza Grisa bácsi (#1288) üzenetére


Madoc
veterán

Köszi!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1297) kerlas válasza xedos (#1294) üzenetére


kerlas
tag

Nekem is gajjra vágta a hackelt 3.2.8-as Mi Fit, ugyanúgy connect képernyő lett, mint neked, az óra továbbra is dolgozott, csak nem mutatta az időt. A következőképp oldottam meg:
- ha nem force close-ol a Mi Fit, akkor kapcsold be az Amazfit Bip menü alatt a felfedezhetőséget.
- A telefon beállítások\alkalmazások\alkalmazáslista (nálam így van, lehet más tipusoknál máshol) keresd meg az Mi Fit-et, majd kényszerített leállítás, a tárhelynél töröld a gyorsítótárat, és az adatokat, majd uninstalláld a programot.
- APK Mirror-ról szedd le a 3.2.8-as verziót, ezt másold fel a telefonodra is, majd a számítógépen lévőnek nevezd át a kiterjesztését zip-re.
- lépj bele a zip-be, és az assets mappában válaszd ki az összes (5db) Mili_chaohu file-ot, és tömörítsd ki egy mappába.
- ezt a mappát másold fel a telefonodra.
- telepítsd a telefonodra a legújabb Gadgetbridge alkalmazást, majd ha elindítottad, párosítsd az órát vele.
- telepítsd a play áruházból a total commandert, majd indítsd el, és keresd meg vele a mappát, amit felmásoltál a telefonodra.
- Sorrendben (ez fontos) a következő fileokat telepítsd az órára: hosszú nyomás a Mili_chaohu.gps fájlon, küldés, FW/Alkalmazás telepítő. bejön a gadgetbridge, install gomb, itt egy kicsit trükkös, mert a gadgetbridge egy idő után azt írja, hogy felrakta, (ha az értesítési sávot lehúzod, ott mutatja, hogy ho jár) de az óra még dolgozni fog, ezt várd meg!
- Mili_chaohu.res
- Mili_chaohu.ft
- Mili_chaohu.ft.latin
- Mili_chaohu.fw (itt a végén újraindul az óra, és sötét képernyő lesz kb 10mp-ig, ne piszkáld!
- Most telepítsd fel az APK Mirror-ról letöltött Mi Fit-et a telefonra, és indítsd el, elméletileg jónak kell lennie, bár ha magyarra van állítva a telefon, akkor csirkelábak lesznek, de legalább működik.

(#1298) fzoli86


fzoli86
tag

van play-en 3.2.9... müxik vele srácok? :)

[ Szerkesztve ]

(#1299) xedos válasza fzoli86 (#1298) üzenetére


xedos
addikt

Kertas: gadgetbridge nem látta az órát :-(

Így felraktam a 3.2.9-őt, lefrissített, de maradt ugyanaz a helyzet.

(#1300) fzoli86


fzoli86
tag

nekem csatlakozik, csak nem tudja frissíteni a firmware-t... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.