Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Upo válasza gyemipapa (#700) üzenetére


Upo
addikt

1.0.34 van nekem, ott sem működik. De valamelyik újabbon állítólag igen, 1.0.43 vagy 44 rémlik. De én most elvagyok a play-es mifit-el, végre frissült és taknyolás nélkül is angol az óra, és nyomja google fit-re is az adatot, csak azért nem akarok megint kínai beta mifitet telepíteni.
Tevékenységeknél is úgy néz ki megszűnt a 30 perces bug, legalábbis most működött amikor kipróbáltam. Már csak a bug miatt beragadt nem szinkronizált tevékenységeket kellene szinkronizáni, és akkor nagyon nincs több kifogásom, ezért a pénzért így ez már egész jó játék. :K

Az oldalcsúsztatóssal amúgy egyenként törölheted, a végén a kuka meg az összeset, azért van különbség. De úgyis csak az utolsó X darabot hagyja meg (10-20 vagy ilyesmi), ahogy jön új, a legrégebbi törlődik. Én nem is foglalkozok vele, értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#702) szabi__memo válasza gkrisz78 (#697) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezt próbáltam de nálam nem ment

(#703) Bingoo


Bingoo
tag

Megérkeztek az eBay-es órakeretek:[link]

Nem rossz, ha az ember éppen ráunt az alap színösszeállításra. Az ezüst színű kifejezetten tetszik.

Mondjuk az anyaghasználat ennyi pénzért nyilván nem a legjobb. Kérdés, hogy mennyi le-fel rakosgatást bír. De egyébként teljesen jól illeszkedik, nem lötyög.

(#704) gkrisz78 válasza szabi__memo (#702) üzenetére


gkrisz78
tag

Nekem 3.2.3.1-es mifit és 1.1.10-es firmware van, valószínűleg ettől is függ.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#705) szabi__memo válasza gkrisz78 (#704) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Értem. Köszi
Gpst hogyan lehet tesztelni?
Activity/Walking-ra megyek azt mondja
Cant trace activity routes before getting the location. Got IT gombbal..
És honnan tudom működik e rendesen? Ha jól sejtem az órán sehol. Appokban sem látok olyat ami kijelentés mit lát

(#706) gkrisz78 válasza szabi__memo (#705) üzenetére


gkrisz78
tag

Ki kell menni a szabadba, és ha fog jelet rezegni fog, és elindul az activity.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#707) szabi__memo válasza gkrisz78 (#706) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mennyi idő alatt kell jelet találnia, kb?
Szóval a got IT gomb megnyomása nélkül kellene továbbmennie és automatikusan elindulnia, jól értem?

Iránytű működik,szóval gondolom valamit azért lát

[ Szerkesztve ]

(#708) gkrisz78 válasza szabi__memo (#707) üzenetére


gkrisz78
tag

Azt hiszem én rányomtam, és utána kezdett keresni, max fél perc, ha jól emlékszem. Nem sokszor használtam még.

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#709) gyemipapa válasza gkrisz78 (#704) üzenetére


gyemipapa
senior tag

1.1.10????? Ezt a fw-t hogy töltötted rá? Ilyenről még a BIP nemzetközi fb csoportban sem olvastam.
Eddig 1.0.43-ról tudtam, mint legfrissebb.
Az is érdekelne, mennyire meríti az akkut, illetve milyen változások vannak benne (a lapozós törlésen kívül.)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#710) szabi__memo válasza gkrisz78 (#708) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nálam mindig 3at számol vissza és már indul is a számlálás. De hogy van e GPS vagy nincs az sehonnan nem derül ki

(#711) gkrisz78 válasza gyemipapa (#709) üzenetére


gkrisz78
tag

Bocs, elnéztem 43-as az órában nézve, csak töltőn volt (27 nap után) és a mifitben az algoritmust írtam ide, azt hittem az ugyanaz, de ezek szerint nem.

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#712) gyemipapa válasza gkrisz78 (#711) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Sejtettem, hogy ilyesmi lehet. És akkumerüléssel hogy állsz?
Van-e más tapasztalatod ezzel a 43-as fw-el?

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#713) gkrisz78 válasza gyemipapa (#712) üzenetére


gkrisz78
tag

Pár napja frissitettem azt hiszem, de azóta nem vettem észre nagyobb merülést. Igaz amúgy sincs nagy tapasztalatom, mert másodszor töltöm mióta megvan. Egyéb újdonságot sem látok, bár jobban tesztelve tavasszal lesz kirándulásokra addigra talán kiforr a rendszer. Pl. az útvonalak exportja is remélem megoldott lesz, mert eddig Endomondot használtam, és szeretném ha egy helyen meglennenek az útvonalak.

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#714) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Van lehetőség arra, hogy ha értesítés jön, akkor rögtön felvillanjon (értsd: háttérvilágítás) a kijelző?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#715) xedos


xedos
addikt

Ma délután megérkezik nekem is...
Amit elfelejtettem megkérdezni: az óra milyen sűrűn szinkronizál a telefonnal? (Mifit)
Kell -e ekkor NET neki? ( Van pár idióta gyártó akinél igen)

(#716) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Facen láttam ezt a képet, nem tudjátok honnan lehet megszerezni?

(#717) gyemipapa válasza Zozo0525 (#716) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Egyszerűbb lenne ott és attól megkérdezni, ahol és aki publikálta a képet. :)

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#718) gyemipapa válasza xedos (#715) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Elvileg csak akkor szinkronizál, amikor megnyitod a telefonon az alkalmazást. Az időjárás szinkronizálási ciklusát meg be lehet állítani. Bluetoothon keresztül szinkronizál, de időnként kell neki net, mivel be vagy regisztrálva, neten keresztül tudja a MiFit megmondani, hogy pl. a felhasználók hány %-ánál aludtál jobban.
Tehát ettől még nem "idióta" a gyártó, természetesnek veszik, hogy aki okostelefont használ, minimum otthon, vagy a munkahelyén van wifi, ha már mobilnet nincs is.
Ahogy a számítógépeken, laptopokon is eleve minden szoftver gyártó feltételezi, hogy van net, másként nem is tudnának frissülni az alkalmazások.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#719) xedos válasza gyemipapa (#718) üzenetére


xedos
addikt

Közben megvan az óra és kipróbáltam. NET nem kell hozzá.
Ami érdekes - az óra firmware v1.0.26 - ennek nem kéne frissülnie? MiFit telepítve van ...

(#721) gyemipapa válasza xedos (#719) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Jaaa, NET ne kelljen hozzá, de azért frissüljön. :DD
Hááát... ezek az idióta gyártók... ;]

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#722) xedos válasza gyemipapa (#721) üzenetére


xedos
addikt

Te félre érted... Internet!
Ez kb. a 7. fajta "órám". Pl a Microsoft Band mért adatait nem tudtad megnézni a telefonon, mert csak akkor szinkronizálta rá, ha van internet. Nekem ráér, ha majd otthon feltölti a felhőbe az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#724) gyemipapa válasza xedos (#722) üzenetére


gyemipapa
senior tag

NET= internet. Az órán nincs, és nem is volt "internet", BT-val kommunikál.
A telefonhoz pedig KELL internet, de nem az alapadatok óra és telefon közti szinkronizáláshoz, az BT-n megy.
Tényleg nem értem, mi a kérdés, vagy mit szeretnél, mit vársz az órától, különösen, hogy már a hetedik fajtát próbálod... Ezek szerint egyik sem vált be, és úgy tűnik, már ezzel is fenntartásaid vannak, jöhet a nyolcadik. :)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#725) Zozo0525 válasza gyemipapa (#717) üzenetére


Zozo0525
őstag

Nem válaszol. sokan kérdezik tőle. és nekem is tetszik nagyon :-)

(#726) Grisa bácsi


Grisa bácsi
kezdő

Sziasztok!
Akinek van, kérem írja meg, milyen erős a vibramotor?
Ébresztésre is kellene, hogy ne zavarjam az asszonyt, ha felkelek! :)
Alcatel one touch órám volt, de 2 év után elérte a végzete.
Most Huawei Band B0 -t használok, de nem érzem a vibramotort ébresztésnél. Párszor majdnem elkéstem miatta. :(

(#729) gyemipapa válasza Grisa bácsi (#726) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Sajnos ez teljesen szubjektív, kinek mi számít erősnek, illetve ki milyen mélyen alszik. Van, aki a csörgésre sem ébred fel, vagy csak nehezen. Mennyire sós a leves, mennyire csípős a paprika?
Szóval ez teljesen egyéni, erre ne alapozz, hogy kinek mi a tapasztalata.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#730) Grisa bácsi válasza gyemipapa (#729) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Köszönöm, ezt tudom. :)
Rosszul tettem fel a kérdést azt hiszem. Az alcatel hosszabban rezgett, a Huawei röviden rezeg.
A különbség valahogy úgy írható le, hogy:
- Alcatel: tá ti tá ti tá...
- Huawei: ti tá ti tá ti...
A tá a rezgés, a ti a szünet. :)

(#731) xedos válasza gyemipapa (#724) üzenetére


xedos
addikt

Nehéz eset vagy! Leírtam...
Ahhoz hogy a lépés, pulzus adatokat a telefonon lássam ne kelljen internet. ENNYI! Műkődik rendben.
Azt nem írtam, hogy hány év alatt volt a 7db...

(#732) gyemipapa válasza Grisa bácsi (#730) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Azt mondjuk nem tudom, hogy vetted észre, hogy a Huawei ti-vel vagyis szünettel kezd, hiszen azt nem érzed, utána pedig szaggatott tá jön, ahogy az Alcatelnél, ahogy írod.
Most kipróbáltam, ez tá-ti-tákat csinál folyamatosan, ha nem állítod le, 29 tá-t rezeg egymás után, közte ti-k! :)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#733) Grisa bácsi válasza gyemipapa (#732) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Köszi!
Kicsit fáradt vagyok, nem figyeltem, hogy hülyeséget írtam! :D
Az Alcatelnél hosszabbak voltak a tá-k, a Huaweinél egészen rövidek, ezt akartam érzékeltetni. Rosszul!
A lényeg azért átment! :)

[ Szerkesztve ]

(#734) gyemipapa válasza Grisa bácsi (#733) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ezen elég hosszúak a tá-k, ahhoz tudnám hasonlítani, mint ahogy az index lámpa villog.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#735) szabi__memo válasza gkrisz78 (#704) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Feltettem én is a 3.2.3.1et de a Pulzusértékelés menü alatt egy sor kínaiul van. Azon belül 2 sor azok is kínaiak. Nem tudod, vagy bárki hogy mik ezek??

(#736) Upo válasza szabi__memo (#735) üzenetére


Upo
addikt

Azok a find device (amikor az óráról keresed a telót) csengőhangját jelentik, azt tudod kiválasztani velük. Az egyik az a csipogás ami régen is volt, másik meg tán a teló default csengőhangja. Próbáld ki.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#737) Upo válasza Zozo0525 (#716) üzenetére


Upo
addikt

[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#738) Grisa bácsi válasza gyemipapa (#734) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Köszönöm! Azt hiszem meggyőzettem!
https://www.geekbuying.com/item/English-Version-Huami-Amazfit-Smartwatch-Youth-Edition-382249.html
Meg is rendeltem!

(#739) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Egy ideje mindig bekapcsol a háttérvilágítás ha megmozdítom a kezemet. Nem rémlik hogy mindig csinálta volna, viszont az mi fitben nem is látok lehetőséget ezt kapcsolni.
Állítható ez valahogy?

Köszi Upo: tényleg a keresés hangját állítja a kínai rész

[ Szerkesztve ]

(#740) SP!T


SP!T
addikt

Hát srácok megfogta a VÁM második Amazfit-emet. :) Igaza volt CHIPman-nek. Bár furcsálom még mindig ezt az egészet, ha azt írják Hollandiában adták fel. :U
Amúgy GearBest 20 USD.ról küldi a számlát, szóval jófejek, de kétlem hogy elfogadják.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#741) Upo válasza SP!T (#740) üzenetére


Upo
addikt

Biztos nem írták hogy hollandiában adták fel, az hogy a holland posta viszi az nem azt jelenti. A számla mellé meg be fogják kérni a megrendelés igazolást és a banki utalásról is a papírt, úgy játssz vele...
Régebben még volt a 2 év szabadságvesztés mellet vagy közérdekű munka vagy pénzbüntetés, de amióta betették a költségvetési csalás alá, azóta csak 2 év szabadságvesztés. Mondjuk a vádirat benyújtásáig ha meg van térítve a kár akkor elengedhetik.
Plusz még hozzá jön a kamu számla miatt a magánokirat hamisítás, erre van még 1 év.
Mindenki beméri magának hogy megéri vagy nem a kockázatot.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#742) Zozo0525 válasza Upo (#737) üzenetére


Zozo0525
őstag

Szép reggelt
Köszönöm a linket! :R :R :R
Letöltöm, majd a Notify & Fitness for Amazfit alkalmazásban custom watch-face ra megyek, kiválasztom amit letöltöttem ekkor firmware frissitésre tudok csak kattintani ami 14% vagy 29% megáll.
aktuális firmware 0,1,0,26 mit csinálok rosszul?

Üdv: Zozo

Köszi most sikerült :-)

[ Szerkesztve ]

(#743) SP!T válasza Upo (#741) üzenetére


SP!T
addikt

Huhh köszi, hogy felvilágosítottál ezekről. Nem is tudom mi lett volna velem. :) :DDD

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#744) Upo válasza SP!T (#743) üzenetére


Upo
addikt

:P

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#745) dknight válasza gyemipapa (#580) üzenetére


dknight
tag

Szíj ügyében jelzem, akit esetleg érdekel, hogy a Gearbest-ről rendelt 20mm-es Tamister Milanese Magnetic szíj szintén 22mm-esként érkezett (legalábbis én ilyet kaptam), a fórumban több helyen írták, hogy hasonlóképp jártak. Esetleg köszörűs dremellel rá lehet menni, egy próbát talán megér! :-)

(#746) gyemipapa válasza dknight (#745) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Persze, egy ezüst színűt anno így alakítottam át, de nem azért rendeltem nemrég 20 mm-eset, hogy barkácsolnom kelljen vele. a hibás méretű 22mm-esnek ebayon a fele árát visszatérítették, én meg itthon eladtam, így még kerestem is párszáz Ft-ot rajta. Azóta rendeltem másikat 20mm-est mástól, még nem jött meg.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#747) gkrisz78 válasza Zozo0525 (#716) üzenetére


gkrisz78
tag

Most rakták fel a linket hozzá: link

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#748) Zozo0525


Zozo0525
őstag

gearbest-n 59,99$ z óra ha érdekel valakit

(#749) Bingoo


Bingoo
tag

0.1.0.17 óta történt érdemi váltózás? Most minden jól működik. Angol az óra. Megkapok minden értesítést. Ha jelentős változás nincs, akkor egyelőre hagyom ezt a verziót.

(#750) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Mi Fit 3.2.5.1 elérhető

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.