Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Boresz válasza Tiger. (#948) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Be lehet állítani, hogy csatlakozáskor rezegjen a karkötő a Mi Bandage-ben.

Az anti lost funkció még a Band 2 korábbi verziójára volt kitalálva amikor, nem volt megoldva a kapcsolatbontás jelzése a karkötőn (ez a gyáriban most sincs Mi Band 2 -estén), de ezt ugye Bip esetében a Mi fit már tudja.

A béta verziójában már van számlap csere lehetőség is (Mi Fit-en keresztüli a biztonság kedvéért).

(#952) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Igen van miband 2 a bandage progit megvettem, de nem használom, viszont valamiert sikerült bele integrálni a jelzést, szóval iphonon a mifittel is jelez. Viszont én arra lennék kíváncsi hogy a bip amikor újra csatlakozik, akkor is jelez?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#953) Zozo0525 válasza Pilu855 (#945) üzenetére


Zozo0525
őstag

Van teszt verziója face telepítésre mától béta módban
ha érdekel:
[link]

(#954) CHIPman válasza Pilu855 (#947) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Működik rendeltetésének megfelelően. Ez a tapasztalatom róla.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#955) vrgn


vrgn
csendes tag

Sziasztok!

Három napja használom az órát, tetszik is, nagyjából minden rendben van, leszámítva az ékezetes karakterek hibás megjelenését. Iphone SE-vel használom, nem tudom, hogy erre van-e valami megoldás?
Illetve ami lényegesebb, hogy a viselkedés címkézés pontosan mit jelent? Kipróbáltam már többet is, pl. vezetés, fogmosás, stb., de nem igazán látom az értelmét? Ezzel esetleg tanulja a kütyü, hogy milyen mozgások esetén ne mérjen fals adatokat?
Előre is köszi a választ.

(#956) Steve1207 válasza vrgn (#955) üzenetére


Steve1207
veterán

A viselkedés rész engem is érdekelne, jó, hogy eszembe juttattad, majd tesztelem, de én is szívesen veszek tapasztalatokat erről.

Más: ma jött meg az apró szemű mágneses fém szíj. Minősége korrekt, felszerelés gyerekjáték, elsőre ment minden infó nélkül és jó oldalra! :DDD Így alapból egyébként nagyon kényelmes, bár a gyári szilikon is bejött. Kellően fixen tartja és nagyon könnyű. És a mágnessel a végén tényleg jó szórakozni.

Már megvan az értesítő, holnap jön egy SIKAI szövet szíj, meg ilyen bumper cucc. Majd meglátom milyenek és beszámolok.

.

(#957) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, az óra beállításában van olyan, h Long press the button, ide beállítottam a legalsót, Turn off, de hiába nyomom a gombot hosszan nem kapcsol ki, másnál ez működik rendesen?

(#958) gyemipapa válasza porkiy (#957) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A turn off jelen esetben azt jelenti, hogy a funkciót kapcsolja ki, vagyis a gomb hosszú megnyomására ne csináljon semmit. Anno engem is megviccelt. Amúgy nem sok értelme van az óra kikapcsolásának.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#959) Upo válasza Steve1207 (#956) üzenetére


Upo
addikt

Nem zavarja be a mágnes az iránytűt?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#960) gyemipapa válasza Upo (#959) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én ily ilyet használok, nekem bevált, ha az óra a csuklón van, a mágnes a csukló aljára esik, az iránytű pontos maradt, a kalibrálás viszont mintha picit tovább tartana, többet kell lengetni a kezet.
De lássuk be, a GPS korában nem iránytűt használunk a tájékozódásra. :)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#961) xedos válasza Steve1207 (#956) üzenetére


xedos
addikt

Az aprószemű -'milanese loop'- nekem is tetszik. Vettem itthon egyet, de szégyenszemre nem jó az órához:-(
Nem elég mély a szíj része. Az óra két fülénél nem ér be a pöcök a lyukig :-(

(#962) Steve1207 válasza xedos (#961) üzenetére


Steve1207
veterán

Itt minden korrekt, este az új cuccokkal csinálok képeket róluk.

.

(#963) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Az itt található leírással elvileg az összess magyar ékezetes karaktert (kivéve őŐűŰ támogatni fogja az óra. Én egyelőre nem merem kipróbálni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#964) gyemipapa válasza CHIPman (#963) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én is azt gondolom, tökéletesen megfelel, hogy jelenleg az összes karaktert megjeleníti ékezet nélkül, nem kockáztatom, hogy téglásítsam a most kifogástalanul működő, és akkutakarékos fw-t.
Amúgy is már telefonon is jellemzően ékezet nélkül írogatnak sokan, nem vacakolnak az ékezetes betűk kiválasztásával. Mondjuk az bosszant, mikor rendszeresen hirdetéseket is adnak fel ékezet nélküli karakterekkel... Mert ugye ott nem a haveroknak írogatnak... De ez egy más tészta.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#965) CHIPman válasza gyemipapa (#964) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Pontosan, viszont némileg bugos a dolog így is, mert pl nálam a hosszabb értesítéseknél az (első oldali) utolsó sort lehagyja.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#967) detroitrw


detroitrw
addikt

45€
kupon: GBCE

(#968) PapírVilla


PapírVilla
tag

Sziasztok!
Végre megjött az én órám is. Első töltés mennyi időt vesz igénybe?

(#969) Richi78


Richi78
csendes tag

Sziasztok!

Nálam lenne egy olyan probléma a tegnap érkezett Amazfit Bip-el hogy gyári a programban én hiába lépek be a Watch face Settings menübe nem látok semmit csak fehér képernyőt.
Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#970) Richi78 válasza PapírVilla (#968) üzenetére


Richi78
csendes tag

Nekem kb 1 óra volt mire tegnap feltöltött fullra

(#971) PapírVilla válasza Richi78 (#970) üzenetére


PapírVilla
tag

Köszi.

(#972) porkiy válasza gyemipapa (#958) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszi..... :W

(#973) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ilyen hol lehet venni? Illetve mi a méret e a bipnek?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#974) gyemipapa válasza Tiger. (#973) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A Bip-hez 20mm-es szíj kell.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#975) Tiger. válasza gyemipapa (#974) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#976) Steve1207


Steve1207
veterán

Na megjött a védőfólia, a bumper és a SIKAI szíj.

A védőfóliát egyrészt rosszul sikerült felrakni (olyan erősen ragadt a ragasztós fele, hogy csak a szélénél felszedve jött le, bubis is lett, de ettől függetlenül nem tetszik a fólia tapintás. Szerintem megleszek védőfólia nélkül, a szélét amúgy is ki lehet szúrni, nem jön be.

Bumper: szintén nem egy nagy találmány, a SIKAI szíjjal béna (a link csak minta a nagy képek és a színválaszték miatt, de ez nem 20mm-es, ami a Bip-hez kell), viszont szilikonnal lehet jó dolgokat kihozni belőle. Klassz robusztus cucc és védi a gombot is kicsit.

SIKAI: az anyaga nagyon tetszik, engem a szőnyegek aljára emlékeztet :D , de jóféle. A szín fekete lenne, ami inkább sötétszürke. Az éjkéket nem mert bevállalni, de biztos jól néz ki az is élőben.

Szerintem a SIKAI lesz a mindennapos és az alap szilikon, a fémet pedig meghagyom "komolyabb" szíjnak.

Mintaként mellette van az apró szemű fém szíj is.

Távoli:

Közeli:

[ Szerkesztve ]

.

(#977) xedos válasza Tiger. (#973) üzenetére


xedos
addikt

Nekem ilyenem van. 20mm-es és egy hét alatt megjött!
[link]

(#978) tib78 válasza xedos (#977) üzenetére


tib78
tag

Én is ilyet rendeltem 3 színben, meg egy mesh csatos fekete fémet.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#979) Tiger. válasza xedos (#977) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nagyon fasza.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#980) Tiger. válasza xedos (#977) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ebayen ezt találtam ez is jó lehet? Ki lehet választani a 20mm gondolom akkor már jónak kell lennie.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#981) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez érdekes amazfithez írja a szijat, de ezek 22mmsek az óra meg 20mm

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#982) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Valaki rakott már rá ilyet tpu filmet?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#983) xedos válasza Tiger. (#980) üzenetére


xedos
addikt

Ő, aliexpressen volt kifejezettem 20mm-es is. Én olyat vettem.
A fém szíjjal így is megszívtam. Filmet kollégám vett és fel is rakta.

(#984) Tiger. válasza xedos (#983) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A tpu film az teljesen fedi? Jó lenne látni róla képet milyen amikor fent van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#985) xedos válasza Tiger. (#984) üzenetére


xedos
addikt

NEm. ügye az óra szélén kerekítve van az üveg , így mint a telefonoknál kisebb a fólia. Én nem raktam rá.

(#986) retesz147 válasza xedos (#985) üzenetére


retesz147
addikt

De a TPU-nak nem az a lényege, hogy puha és felfekszik a kijelző szélein is, ahol le van kerekítve?

Ma jött meg az én órám is, de még nem jutottam odáig, hogy kicsomagoljam.

Xiaomi 13 eu dev...

(#987) Tiger. válasza retesz147 (#986) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez az, a képen is úgy mutatja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#988) Upo válasza Tiger. (#987) üzenetére


Upo
addikt

Körbe van 1 mm hely a káva és a fólia széle között nekem.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#989) Upo


Upo
addikt

Ha valaki akar az órán magyar ékezeteket és érez némi művészi hajlamot az beszállhat a font készítésbe: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#990) CHIPman válasza Upo (#989) üzenetére


CHIPman
nagyúr


őŐűŰ megcsinálva, a többi szerintem már alapból benn van.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#991) Tiger. válasza Upo (#988) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tudsz képet mutatni? illetve linket is?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#992) Tiger. válasza CHIPman (#990) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez, hogy fog bele kerülni az órába?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#993) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Yener berakta a magyar karaktereimet, az általam fentebb linkelt leírással feltehető a magyart is tartalmazó font file az órára.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#994) Tiger. válasza CHIPman (#993) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gondolom akkor itt a mokolni kell, mert a gyariba nem lehet, vagy igen?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#995) CHIPman válasza Tiger. (#994) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hát ha az mókolásnak számít, akkor igen.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#996) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Mondja már meg valaki, de tényleg, miért akkora öröm és bódottá egy karórányi kijelzőn ékezetes betűkkel olvasni az amúgy is parányi betűket, mikor a gyakorlatban egyre többen az 5-6 collos kijelzőjű mobilokon sem használnak üzenetekben ékezeteket, pedig tudja a telefon, és ezek olvasása szemmel láthatóan a többségnek nem okoz gondot?
Tényleg megéri a sok mókolást, fw frissítést, esetleg kockáztatva a téglásítást?

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#997) CHIPman válasza gyemipapa (#996) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor nézzük a másik oldalt:
1: miért akkora öröm és bódottá plusz egy akkuzabáló (és egyébként undorítóan bugos, ezt kifejtem ha esetleg nem lenne világos) programot feltelepíteni a telefonodra csak azért, hogy egy olyan funkciót kikerülj az okosórádon, amit annak alapból tudnia kéne?
2: mondj iOS-re ilyen programot.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#998) CSAVI38 válasza CHIPman (#993) üzenetére


CSAVI38
tag

most raktam fel pároméra. faszánmüködik, köszi

(#999) retesz147 válasza Upo (#942) üzenetére


retesz147
addikt

Ez valóban működik, viszont, ha jól látom, csak olyan watch face-t tudok feltenni, ami abban a progiban van.

Külső watch face-t hogy tudok feltenni?

És ami a Mi fitben volt első wf azt vissza lehet még valahogy varázsolni?

Köszi! :R

Óra:0.1.0.44
Mi fit (play-es): 3.2.6

Xiaomi 13 eu dev...

(#1000) SP!T


SP!T
addikt

Én a mai nap rendeltem 1db bőr szíjat barna színben. Ezt találtam a legértelmesebbet: [link]

Van fekete és barna is 7,5 USD-ért, registered airmail-el!

There's a device that I've been using called a whoop.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.