- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- WhrlpoolMind: Az eredeti lemez utánozhatatlan illata
- bobalazs: Alulfeszelt GPU profilok FPS teljesítményének összehasonlítása 10 játéknál
- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- Graphics: Hello Moto! - Kipróbáltam a Motorola Moto G55 5G-t. (videó is)
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- gerner1
-
LOGOUT
Ez itt, az elektronikával hobbiból foglakozók fórumtémája.
Lentebb összegyűjtötttem néhány elektronikával kapcsolatos, hasznos linket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
rednifegnar
senior tag
multkor kinlodtam itt dummy elemekkel (idokozben megcsinaltam oket 3d nyomtatva*).
3 db cerka elemet kellene kivaltani (4.5V). elegge feszultseg erzekeny a cucc, nimh akkuval meg elmegy (3.6V) de az mar nagyon a hataron van. szeret nyokogni hogy alacsony a fesz. igy elmegy egy jo darabig de en kevesbe szertem leokezgatni amikor nyokog. bar allitolag ki lehet maszkolni szoftveresen ezt az uzenetet, de meg nem probaltam.
valami kulso megoldast csinalok ra, de mobilat. most a baby elem/akku van musoron, egy baby akku kb 5500mAh. de hat eleg nagy es nehez. van hozza 3db-os tartom is.
nezegettem 18650-et, probaltam keresgelni feszultseg kisutes grafikonokat (kb 250mA a fogyasztasa). 3.6-3.5v ala nem mehet mert nyokog meg lekapcsol. a ~250mA-es terhelessel ahogy latom eleg karcsu a kiveheto energia (1500 max 2000mAh). nem tom mennyire van igy de ez eleg keves. gondoltam kettot parhuzamosan kotni. tudom nem tul szep.
a step-up konvertert talaltam, egesz kicsit is, de nem akartam elbonyolitani, mert mar igy is macera dobozolast csinalni ami kultur meg hasznalhato, a hatso csatlakozonak is hozzaferhetoknek kell maradniuk. *a 3d nyomtatassal az a baj hogy nyaron melegben egy pla cucc az hamar lekonyul, tapasztalat.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Locsolkodás helyett hardverekre feni a fogát az ünnepi nyúl
- One UI 7 frissítés: volt, nincs
- Apple MacBook
- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Kerékpársportok
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Robot fűnyírók
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- ÚJ Lenovo Yoga Slim 7 - 14.5" 3K OLED Érintő 90Hz - Snapdragon X Elite - 32GB - 1TB - 2,5+év gari
- BONTATLAN ÚJ iPad Pro 2022 2024 M2 M4 Chip 11 és 12,9 128-2000 Deák Térnél Azonnal ÁTVEHETŐ
- ÚJ Bontatlan Apple Macbook AIR M2 , M3 , M4 Legújabb magyar billentyűzet 1 év Garancia Deák Térnél.
- AKCIÓ ÚJ Bontatlan Macbook Air 13,6 M4 10CPU/10GPU 16GB/512GB SSD TOUCH ID - Magyar Azonnal Deák tér
- BONTATLAN Új Magyar Magic Keyboard és Smart Keyboard iPad Pro 12.9 Azonnal Átvehető DEÁK Térnél Átve
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Kimaxolt verzió! - 100 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IRP8) - Intel Core i9-13905H, RTX 4070, 1TB SSD, 64GB
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- AKCIÓ! Gigabyte H510M Intel i3 10100F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1060 3GB GDDR5 Rampage Shiva 500W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest