Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37677) MoP_FX 57 válasza Mezga Aladár (#37675) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

A Blue-t vegyük ki, én konkrétan csak a Purple, Red, Green hármasra gondoltam, mégpedig az asztali változatokra.
Rákerestem, találtam egy nagy adag kommentet, amiben djculture szapulja erősen a Green szériát.
Ezekre gondoltál?

Egyébként nem kételkedem benne, hogy vannak szintkülönbségek, ahogy lépdelünk felfele a létrán. Példának okáért a Green és Black között van egy laza kétszeres szorzó árban. Ott már azt hiszem jogosan várná el az ember, hogy a „vas” is kicsit tovább húzza a sebességbeli különbségen túl.
De a Green, Red és Purple között ez nem így van. Rendre 20k, 24k, 23k az áruk iPonnál. (2 TB)
Műszakilag a hivatalos speci alapján azonosak, a mérések is ezt mutatják. Lehetne azt mondani, hogy az árbeli difi mutatja a minőségbeli eltéréseket, de a Red és Purple +1 év garival nyomul a Greennel szemben, amit a gyártó nem puszira ad, be van az építve a fogyasztói árba.
Ezek alapján én gigászi minőségbeli különbséget nehezen tudok elképzelni, valószínűleg nincs is.
Nüansznyi különbségek meg ugyanazon a sorozaton belül is gyakoriak, aszerint, hogy éppen melyik beszállítótól származnak az alkatrészek.

Ez persze csak az én véleményem, nem kötelező egyetérteni vele. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.