Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1741) unknownerror


unknownerror
tag

Üdv!

A gondom: a ház átviszi a hangot az alatta levő földre,bútorra, amin van, pedig gumilábakon áll.

A gép: 1,8-as sempi, 2 hdd,768 ram, dell táp, hp ml 330 ház.
Eddig egy fektő házban, egy hdd dolgozott, meg egy ventillátor, egy gorenje kishűtő 3szor hangosabb volt nála. Most viszont az "új" házban kapott mégegy hdd-t, illetve hűtést a hdd-k, még mindig halk a gép, de néha elkezdi brummogtatni a környezetét, a ház nem rezonál, ahogy néztem. A házat azért cseréltem le, mert nem lehetett felfogatni a dell tápot, ezért csak "úgy" belevolt rakva, azért feküdt szegény az oldalán.

Illetve kérdezném, hogy ettől kisebb fogyasztást elérhetnék új géppel? ez így, ha a 2 hdd meg a proci is tekerget, 60 wattot "zabál", de van, hogy 45 wattal is beéri, havonta kb 1800 forintot kajál meg.

Openvpn szerver kicsit megdögleszti a kis sempront, ezért gondolkodok az újításon, ami legalább 100 mbittel vinné, hozzáteszem, ez most kb 60megabites forgalomnál már 100%-on jár, és még mellette más is fut(na).
Egy normális microserverre gondoltam, bár nem tudom, hogy azok mennyit fogyasztanak, ha ennek a felét, már megérné, szerintem 40-50-et tudnék ráfordítani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.