Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10501) G.Ogre válasza macikos (#10499) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Teljesen egyetértek, sokan azért kezdenek edzeni, mert azt hiszik, hogy pusztán a megjelenés majd ad valami extrát az életben ami náluk hiányzik. Viszont manapság ez már szinte fordítva működik, mert annyi negatív sztereotípia van a nagydarab izmos emberekkel szemben( a legtöbb sajnos igaz), hogy pusztán kinézetre hagyatkozva a legtöbb helyen kinézik az embert. Ha valaki kérdezi, inkább mondani kell valami sportot, meg mellette súlyzós edzés, rögtön más a megítélés. Ha csak simán testépítést vágsz rá a "mit sportolsz" kérdésre, akkor azonnal egy aha a válasz, amiben minden benne van....agyatlan, koxos, impotens, stb...

(#10502) GrandeP


GrandeP
őstag

Azé, szerintem van különbség a sportos / adok magamra megjelenés és a tegnap linkelt videós nagy marha közti megjelenés között...

Tudni kell hol a határ...

szerk: inkább gorilla volt mint marha vagy ember... ;]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#10503) Jojo5 válasza macikos (#10499) üzenetére


Jojo5
őstag

úúú, most magamra ismertem.... :( az gáz ? :F :F

;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#10504) Ijk válasza G.Ogre (#10501) üzenetére


Ijk
nagyúr

Értelmesebb körökben nem a testi adottságaid alapján fognak megítélni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10505) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]

;]

[ Szerkesztve ]

(#10506) Jojo5 válasza nepszter1 (#10505) üzenetére


Jojo5
őstag

te g@tzi most akartam én is belinkelni ... 225lbs :C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#10507) runner 125 válasza nepszter1 (#10505) üzenetére


runner 125
nagyúr

Elég brutál.
..tudom, h soha nem fogok így kinézni, de ha tehetném sem mennék el eddig.
Noh meg törpeméreteken ekkora tömeg szerintem már aránytalan - legalábbis nekem már sok.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10508) Tamoo válasza ForexGuru (#10493) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja nekem se forgós szar van, csak bak. Hervisben is láttam már egyébként.

(#10509) Ijk válasza runner 125 (#10507) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nemtom, nekem arányosságban Schwarzi az etalon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10510) runner 125 válasza Ijk (#10509) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mark üzenete:
*oké
*na csá
*amúgy ez is törpe nem? :D
jojo1 üzenete:
*persze
Mark üzenete:
*nem tudom.. nekem Schwarzi nál jobb nincs
jojo1@freemail.hu üzenete:
*172
*:D:D

:))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10511) macikos válasza runner 125 (#10510) üzenetére


macikos
addikt

Neked vannak kint facebookon modellkedős képek? LOL :D ;]

(#10512) tepizoli válasza dnelb (#10491) üzenetére


tepizoli
tag

"ez így van, én nem is erre mondtam, tepizoli nyúlna egyből a veréshez ha valaki lenyomja szóban...." Bocsi amire ezt írtad csak egy érvelés volt soha nem bántottam még senkit és nem is fogok. Pontosan ez az egyik dolog ami miatt az egyik fogadalmamat tettem azt hogy soha nem iszok egy korty alkoholt sem nehogy elöforduljon amit sokszor láttam hogy elvesztik az eszüket és neki mennek valakinek. Elektromüszerész vagyok és 16 éve dolgozom egy multinacionáli cégnél. Átlagos kétgyermekes családapa vagyok és kész.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#10513) headhunter válasza ForexGuru (#10478) üzenetére


headhunter
addikt

Ez jobb minőség : [link]

[link]

Olcsóbb kategória : [link]

Perfect Pushup - Harciuborka : [link]

(#10514) BÁ Nutrition válasza headhunter (#10513) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt a buziságot már be lehetne fejezni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10515) paye válasza nepszter1 (#10505) üzenetére


paye
tag

A kép mikori állapotot tükröz?

(#10516) Ijk válasza headhunter (#10513) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez mi a bánatos úristenre jó? Szabadkézzel nem lehet fekvőtámaszozni?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10517) Jojo5


Jojo5
őstag

tudatos étkezés és jól kajálás, ezzel a 2-vel mindent el lehet érni.. :K :U :N :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#10518) Kassadin válasza Jojo5 (#10517) üzenetére


Kassadin
addikt

Hát igen. :DDD

(#10519) Pukii válasza Jojo5 (#10517) üzenetére


Pukii
senior tag

Volumáz 35 öt ne felejtsd el, azis kell ám :-)

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#10520) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na végre egy orvos engem is kioktatott milyen károsak a testépítő szerek, mert a hátam biztos azoktól pattanásos. :C pedig nem gyanúsítanám meg magam hogy valaha is voltam teremben. (meg nem is szedek semmi port - kreatint is múlt hét kedden "ettem" utoljára, fehérje turmixot meg az elmúlt fél évben ha 5-ször ittam...)

amúgy boldog karácsonyt (utólag) meg új évet. Jövőre megint írok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10521) Kassadin válasza Woodslave (#10520) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerek(?!). :DDD

(#10522) Ijk válasza Jojo5 (#10517) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért lárva korában is volt karja a srácnak. Mondjuk az a sörhas odab*sz:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10523) BÁ Nutrition válasza Ijk (#10522) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lárva? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10524) God Vazzeg válasza Woodslave (#10520) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Átlátnak rajtad, most már remélem nem hazudozol mindenkinek a "szerekkel" kapcsolatban! Ejnye! :(((

;]

(#10525) P00By válasza Ijk (#10522) üzenetére


P00By
nagyúr

Az én hasam is ilyen, csak fekete a szőrtől :)

(#10526) Ijk válasza BÁ Nutrition (#10523) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tudod amikor még nem fejlődött ki;] De lehet hernyó-lepke hasonlat is, ha az jobban tetszik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10527) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#10523) üzenetére


Kassadin
addikt

Élien van a hasában.

(#10528) Tamoo válasza Kassadin (#10527) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem csak mohó volt és véletlenül lenyelt egyben egy volumázas vödröt.

(#10529) szőröscica válasza Tamoo (#10528) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez durvább cucc mint a jumbo prof? Nem akarok nagyon erős fújtatószert venni azért.

(#10530) Tamoo válasza szőröscica (#10529) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem tudom, én még nem jutottam arra a szintre, hogy ilyen kemény szerekben gondolkozzak.

(#10531) BÁ Nutrition válasza Ijk (#10526) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ki volt már itt fejlődve párszor hidd el, nem olyan régi kép az

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10532) runner 125 válasza macikos (#10511) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, azok az 'Vadóc-vasgyúrók' castingján készültek, jelöl be nyugodtan. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10533) Speedhs


Speedhs
őstag

Üdv !

Lenne egy kérdésem számotokra.
Azáltal, hogy szedtek mindenféle szert, jobbnak érzitek magatokat ? Jobban tudtok teljesíteni ?

Nem támadni akarok senkit, én nem szeretnék szedni soha semmilyen szert sem, de nem értem mi szükség van rá. Én mindennap csinálok fekvőtámaszt úgy 400 at kb. Meg néha lemegyek kondizni a pincébe és így 98 kg megy fekve. 17 éves vagyok és lusta mint a dög, mármint, nem szeretek eljárni moziba, partykba.. nem iszom ( eleget) megyek futni mindig, a nyarakat rendszeresen végig melózom kőműves segédként. :D

A lényeg, hogy ti miért kezdtetek neki a "szerezésnek" értem ez alatt kreatin stb..
Nekem olyan testem van, hogy hízni semmit sem tudok, és pl a mellem nem is fejlődik, pedig 24 kg + súllyal csinálom a fekvőt, de nem érzek hiányt.

(#10534) hiuuz


hiuuz
csendes tag

Hétfőn úgy odab@sztam a hátamnak, hogy mára a széktámlának alig tudok nekidőlni, olyan izomlázam van. Ráadásul most délutánra 37.8C-s hőemelkedésem lett, most kezd lemenni. Ez lehet az izomláztól? Amúgy nem vagyok beteg...

(#10535) Kassadin válasza Tamoo (#10528) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD :C

Speedhs & hiuuz: Figyelem, figyelem! Oltás várható délkeletről, szórványos beszólásokkal, öltözzenek fel jó melegen.

[ Szerkesztve ]

(#10536) runner 125 válasza Speedhs (#10533) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úhgecc, Boxi hol vagy ilyenkor?! ;]

Takarítást kérünk.

Kassa. ;]

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10537) Ijk válasza Speedhs (#10533) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne szedjél szereket.

hiuuz: Igen az valószínűleg izomláz lehet, ezért sem szoktunk mi köpenyhőmérsékletet mérni. Mérj maghőmérsékletet az a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10538) Tipo16V válasza Speedhs (#10533) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

egy képet dobhatnál ide be magadról, kiváncsi vagyok rá, és szerintem a többiek is, hogy milyen az a sixpack a napi 400fekvőtől. :U
de hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni...de továbbra is várjuk a képet.
jolvan jöhet akép akkor!!!
de a nyulat és az őzet is nyersen foggal tépd, mert a feldolgozás az ördög műve...akárcsak a tejsavófehérje!!!!!!! :W

hiuz attól van, hát izomLÁZ...benne van a nevében is, ne csodálkozz hogy ha máskor is hőemelkedésed lesz, főleg lábazás után, az ugye a legnagyobb izom, attól lehet hogy akár lázas is leszel. ;)

erdélyben vótam, sokat zabáltam, jóvót.
hazajöttem pateszok! kb1hónapja nemvoltam edzeni, jol összecsoffadtam, de szerintem némi zsír is ment le. januártól újra jönnek az edzések. :U

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#10539) Speedhs válasza Kassadin (#10535) üzenetére


Speedhs
őstag

Tőlem aztán jöhetnek, én elítélem az összes ilyen szart szert. Marhára nem természetes dolog. De ez mindenki saját döntése. Teljesen normálisan tettem fel a kérdésem szóval normális válaszokat várok.

Tipo16V 400 fekvő, nem egyszerre természetesen. Egyszerre 120 a max.

macikos Ez egy por, tudom orvosok által is úgymond "ajánlott" . de akkor sem tudnál hússal ennyi mindent bevinni a szervezetedbe, ergo szert szedsz hozzá. Nem érdekelnek a példáid, mondom akármennyit eszek, nem látszik meg. Porral biztos gyorsabb a fejlődés, de az nem tiszta.

[ Szerkesztve ]

(#10540) macikos válasza Speedhs (#10533) üzenetére


macikos
addikt

A kreatin durva cucc, a húsban is van, akárcsak fehérje, szóval ne egyél több húst. Tejsavó fehérje pedig van a tejben, kakaóban, pötit danonban, azt se egyél holnaptól.

(#10541) Tomics válasza Speedhs (#10533) üzenetére


Tomics
addikt

PH! addikt since 2004

(#10542) Ijk válasza Speedhs (#10539) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mire akarsz választ kapni?
Nem természetesek ezek a szerek, szintetikusak. Sokkal egészségesebb ha nyulat és őzet fogyasztasz, azok természetesek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10543) Speedhs válasza Ijk (#10542) üzenetére


Speedhs
őstag

Ez így oké, ezt értem és tudom, választ arra várok, hogy miért kezdtétek el szedni ? Van előnye ? jobb a tiszta út..

Tomics Mire jó ez a facepalmos kép ? Ettől jobb ?

Krisztián Lol tiszta áÁÁÁ dee... kb ennyit ér a hozzászólásod. Mennyivel jobb úgy elérni valamit, hogy tudod, hogy SEMMIT sem szedtél, csak a saját erődből van ?

[ Szerkesztve ]

(#10544) dnelb válasza Speedhs (#10543) üzenetére


dnelb
veterán

LOL. tiszta út :d uramisten :DDDDDDDDD

(#10545) Tipo16V válasza Speedhs (#10539) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

sok mákos bejglit ettél??? látom bevagy állítva...ópium!!!!!!
VISZLÁT!!!!!!!!
ha a búzát megőrölöd lisztnek, akkor már már nemtiszta???????? :W :W :W
nemtudnád hússal bevinni??? 100gramm csirkemellben kb van 20-25gramm fehérje!!! úgyanannyi mint egy adag fehérjeturmixban....
ami edzés után sokkal előnyösebb mert hamarabb szívódik fel, mintha megennél 100gr húst....
ugyanakkor sokkal gyorsabban el lehet fogyasztani...(megiszol kb 3 decit) mithogy nekiálj rizst és húst zabálni.....

hát 1 hét szünetről visszajön az ember és ez fogadja :( ;]
joamilestoné az első verzió jobban tetszett:D

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#10546) szőröscica válasza Speedhs (#10543) üzenetére


szőröscica
addikt

elég lesz öcsi

[ Szerkesztve ]

(#10547) Ijk válasza Speedhs (#10543) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezek a szerek a kajánk 5%-át teszik ki. Ne ezzel foglalkozz, hanem rendesen kajálj, nem feltétlen kell fehérjeturmixot inni. Ahhoz pedig sajnos olvasni kell, ajánlom figyelmedbe az első hozzászólást, és az abban szereplő cikkek áttanulmányozását. Hidd el, csak okosabb leszel tőlük, csak azért nem kapod meg az oltást, mert még fiatal vagy.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10548) macikos válasza Ijk (#10542) üzenetére


macikos
addikt

Ja, ez a természetes kaja mizéria mekkora faszság még. Mert ugye a hamburger meg a parizeres kenyér természetes.

Az ilyen embereket kiküldeném az alföldre parittyával nyulat fogni meg bogyót szedni.

Na meg a természetes c-vitamin... gyümölcsből kell bevinni mert abban igazi c-vitamin van... :W

(#10549) Tomics válasza Speedhs (#10543) üzenetére


Tomics
addikt

Te miről beszélsz jóember?

Azért szedünk táplálékkiegészítőket, mert így egyszerűbb bevinni a megfelelő mennyiségű tápanyagot. Például kreatin jótékony hatását húsból nehéz lenne fedezni, mert kilószámra kellene fogyasztani. Vagy a tejet a legtöbb ember nem tudja rendesen megemészteni, ezért kivonják belőle a tejsavófehérjét (az egyik legmagasabb biológiai értékű fehérje).

Szerek alatt te mit értesz? Szerintem a koxot, nem a táplálékkiegészítőt...

Írtad hogy nem tudsz hízni. Azért van, mert nem viszel be megfelelő mennyiségű tápanyagot. Lehet, hogy neked ez így jó és elég, de van aki fejlődni, erősödni akar.

Arról hogy mi tiszta, nézz körül a boltban és nézd meg az összetevőket mit tartalmaznak. Vagy vegyél a húsboltban csirkehúst, amit előtte táppal hízlaltak föl.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#10550) Kassadin


Kassadin
addikt

Mit sírtok, ti szeres állatok? Szégyelljétek el magatokat, hogy nem természetes úton viszitek be a cé vitamint. :((

Hol vagy ilyenkor Boxer? :D

Ijk: Holnaptól elkezdem a fegyencedzést. Szerintem az jobb, mint ez a súlyzókkal való bohóckodás. :((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.