Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47851) dunkel válasza dunkel (#47317) üzenetére


dunkel
őstag

29. nap ~74kg, a héten már alatta leszek elvileg. Megtörtént az első változtatás az étrendben, nem sok, csak egy kicsi: a 2x20 deka hús helyett 2x16 (vagyis a szokásos 1kg húst nem 5 részre, hanem 6 részre osztom el), az esti turmix 45g helyett 35g-os, a hús mellé a magok 2x20g helyett 2x16. Így jobban kiegyensúlyozottak az étkezések és 200kcal-al csökkent is a napi mérleg. Éhségroham nincs, szellemileg is ép vagyok, kezdem úgy érezni, hogy hosszabb távon is tartható ez a diéta - megőrülés nélkül. Kaja minta itt

(#47852) Bibby válasza LOTR (#47850) üzenetére


Bibby
addikt

Főleg úgy hogy ez a kúra hozott 10 kilót... és ez már a második volt. Akkor az előzőt milyen szinten kezdte? Elég türelmetlennek érzem... na mindegy távol álljon tőlem hogy kritizáljam, csak max nem értek egyet.

Ελευθερια η θανατος

(#47853) Sotho válasza Myki19 (#47819) üzenetére


Sotho
őstag

Szerintem olyan 75 körül lehet a srác inkább :U
de ennek is van értelme ugyanis lehet rá hivatkozni mint negatív példára.

(#47854) Tomics válasza Sotho (#47853) üzenetére


Tomics
addikt

hát nem semmi nem ezt vártam mikor rákattintottam a képre ilyen hsz után. de én nem szólok bele, ehhez nem értek.

powerball kiba jó, csak most még fáj tőle a csuklóm:D tényleg függőséget okoz
diéta lassan de biztosan halad...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#47855) God Vazzeg válasza Sotho (#47853) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#47856) Balupapa válasza Sotho (#47853) üzenetére


Balupapa
senior tag

83 vagyok és az sztem legyen az én dolgom h mit vágok magamba. Heti 1-1 ampullától nem tudom mit lehet várni. Ti biztos 130 kilos Mr olimpia fazonok vagytok, és csak 100 kilósan kezdtetek el koxolni. Ja most jön az a rész, h nem is koxoltok....

Az előző kúrám, a thai anabol meg kemény 2 kilót hozott.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#47857) God Vazzeg válasza Balupapa (#47856) üzenetére


God Vazzeg
veterán

2 kilót egy komolyabb vacsorám is hoz, szóval ez viccel egyenértékű ;)

(#47858) Bibby válasza Balupapa (#47856) üzenetére


Bibby
addikt

És milyen étrend/tápkieg kombináció nem jött be, ami mellett 70 kilósan nem fejlődtél és kokszolnod kellett?

Ελευθερια η θανατος

(#47859) Balupapa válasza Bibby (#47858) üzenetére


Balupapa
senior tag

napi 200gr csirke mell filé + 300gr tonhal
a CH is elég magas volt, rizs, teljes kiörlésü kenyér.
bejönni bejött, csak stresszes időszakom volt és idegi alapon lefogytam sajnos 80kilórol.
türelmetlen voltam és a koxhoz nyúltam. ;)

_-=*WheelWhores*=-_

(#47860) penene válasza Sotho (#47853) üzenetére


penene
őstag

Szeretnék én is 75 kilón lenni. :D

(#47861) Myki19 válasza God Vazzeg (#47857) üzenetére


Myki19
tag

Ezen nagyon sokat röhögtem:D:D:D amúgy tényleg én is simán hízok 1kg egy nap alatt ha zabálok,(Édesség fánok miegymás)de abból szerintem 10dkg sem izom,szóval ezt nem eröltetem még ha tömegezem sem,nem az a lényeg hány kg,vagy hanem az a hány kg hogy mutat.na mind1:)

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#47862) Bibby válasza Balupapa (#47859) üzenetére


Bibby
addikt

De legalább bevallod. Kérdés hogy mi lesz a következő lépcsőfok, mert ha így maradsz akkor nem fogod komolyan venni a kajálást sem, mert majd a cucc úgyis felhoz ha kell. Az meg már nem lesz oké. :U :K

Ελευθερια η θανατος

(#47863) Myki19


Myki19
tag

Most félre ne ércs nem fikázódásról van szó,csak rendes kajával is elérted volna,egy kis kreatinnal vagy anélkül.Ha meg koxolsz koxolj rendessen :N

Igen igen enni kell akkor is ha nem vagy éhes,ha 30perc mire megeszed akkor 30perc vagyis jobban mondva,az a lényeg sose legyél éhes ha tömegezel.ilyen minőségi kajákat zabálj amiket leirtál,csirke adagod megduplázhatod a hal mellé pl,

[ Szerkesztve ]

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#47864) Bibby válasza Myki19 (#47863) üzenetére


Bibby
addikt

Csirkét még minek duplázná, nem attól hízik hanem a szénhidráttól, fél kiló hús ekkora tömeghez szerintem elég.

Ελευθερια η θανατος

(#47865) Balupapa válasza Bibby (#47862) üzenetére


Balupapa
senior tag

Ennyi.
A másik oldal pedig hogy a bnőm a felsőfokú német vizsgáján az "Élsport és dopping" témát fogja mondani, tehát neki is jól jött egy kis plusz infó róla.
Arról nem is beszélve, hogy Emelt szintű OKJ-s Személyi edzőnek + testépitő edzőnek edzőnek tanulok, és jol jön 1 kis tapasztalat amit majd meg tudok osztani a vendégeimmel. :R

Tudom, hogy elértem volna tisztán, de mennyi idő alatt hízol 13kilót úgy, hogy nem hájasodik be a hasad? 1 év sztem...nem 3 hónap. A pattanásokon kivül meg semmi bajom nincs.
Mi számít Neked rendes koxnak ha a szuszi+deka nem az? :))

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#47866) Myki19 válasza Balupapa (#47865) üzenetére


Myki19
tag

nem azt mondtam hogy azok nem jók.sőt ha tömegeznék,én is ezt a kombót nyomnám,én egy tömegnövelő kurát ugy tudnék elképzelni,hogy elkezdeném a dekát csak az menne 4 hétig meg 30mg danabol 4.héten bekapcsolódik a szuszta meg a propionát(testolic) a propi menne 6 hétig a szuszi meg 8hétig a dana meg végig 30mg és mind1ikből heti kettőt! de ez nekem csak álom marad,feleslegesnek tartom.félek hogy visszafordithatatlan izomnövekedést eredményezne:D

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#47867) Myki19 válasza Bibby (#47864) üzenetére


Myki19
tag

Hús hús hús csak is hús,a zöldségektől leszek olyan mélabús:D na viccet félretéve simán megehet 1kg húst,meg olyan 600g rizs vagy 700g +turmixok meg esti túró meg ilyenek tudod te.

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#47868) Tomics válasza Myki19 (#47867) üzenetére


Tomics
addikt

aki napi szinten ennyit tud enni hosszútávon annak respect :R

PH! addikt since 2004

(#47869) Myki19 válasza Tomics (#47868) üzenetére


Myki19
tag

hát érted 3 hónapot kell ennyit enni aztán jön a szálkásítás,akkor meg koplalsz örülj annak hogy akkor ehetsz,feltéve ha évekig tömegezel,hogy legyen mire szálkásitani.de hát igen respect ez a sport ilyen,nem kis kitartást igényel ha komolyan veszed.

Ja nem beszélve arról hogy ez elég kevés pénzt is igénybe vesz szóval,senkit nem lehet hibáztatni ha nem tud olyan nagyra és szépre hízni:D

[ Szerkesztve ]

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#47870) God Vazzeg válasza Myki19 (#47869) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagy is vagyok, szép is vagyok, mit nyertem? :Y ;] :B
(Pénz az mi? :D ;] )

(#47871) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Ööö... beleolvastam az utolsó blokkokba, és rájöttem hogy én kiestem... :DDD
... most pedig arra gondolok, hogy soha nem is voltam ringben... :))

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#47872) macikos válasza God Vazzeg (#47870) üzenetére


macikos
addikt

Egy videóklippet nyertél, mert megérdemled, jó szórakozást: [link]

(#47873) Bibby válasza Myki19 (#47867) üzenetére


Bibby
addikt

De te hidd el hogy ez nem csak akaraterő kérdése. Én sem tudnék ennyit enni például... és nem csak a szám jár, pontosan eljutottam oda hogy csak nyomattam a kaját amíg tudtam, de amikor már böfögsz egyet és jön vissza a savval keveredve, akkor szerintem elérted a maximumot. :U Mert ha kihányod akkor sokra nem mész vele. :D

Ελευθερια η θανατος

(#47874) Atomgeszi válasza Bibby (#47873) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Összeszorítod a fogadat és a sűrűje bent marad. Ami meg kin van azt turmix gyanánt leküldöd. Recycling meal. :DDD

(#47875) Sotho válasza Atomgeszi (#47874) üzenetére


Sotho
őstag

:R taníts minket mester ! :DDD

(#47876) tibi666


tibi666
senior tag

ő gyúr?

(#47877) Jojo5 válasza tibi666 (#47876) üzenetére


Jojo5
őstag

I (L) PS :K :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#47878) God Vazzeg válasza tibi666 (#47876) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, és iszonyat mód fotoboltos a kép, de olyannyira, hogy elképesztőnek találom hogy ezt valaki eredetinek gondolja :))

(#47879) God Vazzeg válasza Bibby (#47873) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez nagyon egyénfüggő, egyénileg kell sokat enni, és kész. Én se eszek meg 700g ch-t és mégis gyarapodok szépen lassan. Milyen érdekes :D

(#47880) Myki19 válasza God Vazzeg (#47879) üzenetére


Myki19
tag

szerintem te megszel 1000et is:D

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#47881) tibi666 válasza God Vazzeg (#47878) üzenetére


tibi666
senior tag

francba, pedig már csináltam pár fekvőtámaszt, meg felülést, reménykedtem, hogy én is ilyen leszek. :( akkor marad a sörösüveg emelgetése.

viccet félretéve, tényleg siralmas a kondícióm, reggel-este nem fog ártani ezentúl egy kis átmozgatás.

(#47882) BÁ Nutrition válasza Myki19 (#47866) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a deka csak 4 hétig menne?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47883) macikos válasza tibi666 (#47881) üzenetére


macikos
addikt

Életmódváltás (tiszta kajálás, no cigi, no ital, no édesség, stb.). Ha ezt megcsinálod, akkor már pár hónapon belül alapvetően jobban fogsz kinézni. Ha még edzel is mellé, akkor még gyorsabban plusz még izmos is leszel.

(#47884) BÁ Nutrition válasza tibi666 (#47881) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pár ugrást csináltál volna azzal többre mennénk:) bár eléglenne egy nagy is:) ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47885) Myki19 válasza BÁ Nutrition (#47882) üzenetére


Myki19
tag

lehet elirtam 12.tőt szerettem volna irni!bocsi csak a 4.dől kapcsolódnak

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#47886) tibi666 válasza macikos (#47883) üzenetére


tibi666
senior tag

nem cigizek, az édességért sem vagyok oda.
a tiszta kajálás már neccesebb.
jelenleg gyakorlatilag pizzán élek. múlt héten 4 nap pizza volt a főételem. a tésztákkal lesz gond. kenyér, zsemle, kifli, mindet imádom.

álljak át csirkére és rizsre? :F
meg mellé jó adag zöldségre? az nem gond, ha nem eszem változatosan belőlük? nem vagyok egy zöldséges típus. hagyma, paprika, uborka, nagyjából ezt vagyok hajlandó megenni.

reggel azért kajálhatok szendvicset? akkor mindig rohanásban vagyok, már annak is örvendek,ha meg tudok kenni egy szelet kenyeret. inkább ilyen nápolyit, vagy kekszet szoktam reggelizni.

a pia is érdekes lesz. a bulik alapvető kelléke nálam, becsületes mennyiségben fogyasztok alkoholt. :( igaz, az utóbbi időben jóval kevesebb fogy, de az átlagemberhez képest még így sokat iszok. de még faragok rajta. :) igazából a kajálás a kérdéses számomra.

(#47887) Jojo5


Jojo5
őstag

Ma utazok és pénteken jövök a hegyről ha vissza tudok mászni :K :U :C
Addig is jók legyetek :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#47888) penene válasza Jojo5 (#47887) üzenetére


penene
őstag

Viszlát! ;]

(#47889) Radnix válasza tibi666 (#47886) üzenetére


Radnix
senior tag

Fehérje
- Csirke, pulyka, marha
- Hering, tonhal, lazac
- Túró (Bakony zsírszegény például)
- Sajt (Tolnai sovány, Dráva light például)
- Tojás (akár egész, akár csak a fehérjéje -- nem nyersen!)
- Tejsavó protein

Szénhidrát
- Rizs, barnarizs (puffasztott formában is)
- Zabpehely
- Kenyér (tönkölybúza például)
- Quinoa
- Hajdina
- Lencse
- Bab
- Tészták (esetleg emelt rost tartalommal)
- Mazsola
- Gyümölcsök (banán például)
- Zöldségek (főleg rost tartalom miatt)

Zsír
- Lenmagpehely
- Olívaolaj
- Mandula
- Dió
- Mogyoró
- Tökmag

Nem csak a csirke meg rizs létezik

Jah és az alkohol állítólag csökkenti a tesztoszintet, de ennek ellenére kezdő szinten nem érdemes külső forrásból pótolni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47890) brownus válasza Myki19 (#47869) üzenetére


brownus
veterán

megtennéd, hogy leírod az edzés programodat?

(#47891) BÁ Nutrition válasza Myki19 (#47885) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát igen azért is írtam mert 4nek nem lenne sok értelme max propinak

más
felteszem mégeccer a kérdést, jár valamelyik szánalom a powerhouseba? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47892) penene válasza BÁ Nutrition (#47891) üzenetére


penene
őstag

Ha jól sejtem, egy szánalommal több fog járni. ;]

(#47893) God Vazzeg válasza Myki19 (#47880) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak a dagadt fejem miatt gondolod, valójában még 500 sincs ;)

(#47894) God Vazzeg válasza tibi666 (#47886) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez így reménytelen. Izmos nem leszel, de ettől edzhetsz nyugodtan, csak eredményt ne várj :U

(#47895) 8nemesis8 válasza tibi666 (#47886) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát igen valamit valamiért.
Áldoznod kell, igaz most még áldozatnak tűnik, de ha hozzá tudsz szokni utána rájössz mennyivel jobb így táplálkozni és talán kevésbé vágyódsz más kaják utána, csak ritkán.
Én is érzem sokkal könnyebben emésztem és gyorsabban a tiszta kaját.
Nem beszélve a tápértékéről.

(#47896) tibi666 válasza God Vazzeg (#47894) üzenetére


tibi666
senior tag

nem akarok én hűde strandfazont, engem nem zavar, ha van egy kis pocak, csak az állóképességemet szeretném javítani.

(#47897) 8nemesis8 válasza tibi666 (#47896) üzenetére


8nemesis8
veterán

Akkor is mindenképpen változtass a kajálásodon, nagyrészét amit korábban leírtak, vedd bele és ne pizzára építs.
Ha ilyet akarsz nem túl komoly fazont akkor egyél viszonylag normálisan az említett tápanyagokból és mellé ehetsz pizzát zsömlét is, de ne az legyen étkezésed alapja.
Egy idő után talán el is tudod hagyni majd ezeket.

(#47898) 8nemesis8 válasza tibi666 (#47896) üzenetére


8nemesis8
veterán

Bocs a dupláért, szar az új router :O

[ Szerkesztve ]

(#47899) LOTR válasza 8nemesis8 (#47895) üzenetére


LOTR
addikt

a tiszta kajálásnak azért van egy kis hátránya is, hogy elszokik az ember teljesen a szemét kajától
múlt héten megettem 2 bigmacet egyszerre és utána éreztem, hogy eléggé leterhelt, aztán nem is nagyon voltam éhes egész sokáig
ugyan így zsíros kajákkal is, dehát ez van...

One Ring to rule them all

(#47900) penene válasza LOTR (#47899) üzenetére


penene
őstag

Miért nem elég egy Bigmac??? :D
Miért kell 8 sajtburger, 3 whopper, 2 bigmac, ha az ember beszadabul...

Én sajtos whopper menüt "szoktam", bőven jó vagyok 2-3 órára tőle, egész jó 2 csirkerizs közé. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.