Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#14994) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

H. Lewis, a kedvenc színészem! :R

Mi is volt annak a filmének a címe, amiben azt a Deni De Vito dublőrt megverte egy jegyért?
Mindig jó kis Mercivel furikázott... :U
:D ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#15002) Boci_83


Boci_83
őstag

Tudom a topic fő témálya nem az egymásnak segítség, inkább a tajgetoszi utazási iroda támogatása, de kiváncsi lennék a véleményeteke.
Mi lehet az oka annak hogy a nagyobb izomcsoportokat,(hát, mell, láb,) és a gyakorlatokat jobban érzem, mint a kissebb izomcsoportokat. (bi-tricepsz, váll stb).
Edzésem 1 órába le szokott menni, álltalában egy nagy izomcsoportot, és egy kis izomcsoportot edzek. mell-tricepsz, hát-bicepsz. stb.nagy izom csoprtal kezdek.
Próbáltam úgy is hogy egy nap bicepsz-tricepsz superszett. Edzés végére igen rendesen elfáradtam, bedurranás nem volt valami fantasztikus, és másnap semmi érezhető nem volt tapasztalható, se izomláz, sem fáradság. Ugyan ezt eljátszottam egy másik nap vállazással is, csak váll, meg egy kis boxzsák ütögetés, edzés végére a homlokomat sem birtam megtörölni, majd le szakdt a karom, másnap meg semmi. Kicsit érdekes.
Kreatin monohidrát megy 3x naponta, 2x grutamin Sr, fehérje turmix 3x naponta. Meg prübálok minél több rizst és húst enni.

**********

(#15003) P00By válasza Boci_83 (#15002) üzenetére


P00By
nagyúr

Próbáltam úgy is hogy egy nap bicepsz-tricepsz superszett. Edzés végére igen rendesen elfáradtam, bedurranás nem volt valami fantasztikus, és másnap semmi érezhető nem volt tapasztalható, se izomláz, sem fáradság.

Ebből is látszik mindenki más :) Én ezt csinálom edzés végére teljesen kész vagyok, másnap is szörnyű, harmadnap már elmegy. És elkezdtem szépen nőni,formálódni, eresedni :)

Sajnos a lényegi kérdésedre nincsen válaszom :( Én próbálgattam több dolgot és ami bevállt az csinálom.

(#15004) zeg válasza Boci_83 (#15002) üzenetére


zeg
senior tag

Szerintem gyakorlatok előtt nézd meg ábrákon hogy az adott gyakorlat pontosan mely izmot/izomcsoportot mozgatja meg, és kivitelezés közben próbálj csak arra az izomra összpontosítani, a többit pedig teljesen ellazítani/elernyeszteni. Helyesen kivitelezett gyakorlatok esetén lehet nagyon vissza fogsz esni súlyokban, de ha nem is görcsös izomláznak, érzetnek kellene lennie.
De az is lehet hogy csak fáradt voltál és rosszul ment az edzés.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#15005) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#15001) üzenetére


God Vazzeg
veterán

SB mindhalálig? Óvakodj a törpétől? Vagy melyikre gondolsz? :D

(#15006) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#15005) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Igen, ezaz: "Óvakodj a csaló törpétől, avagy vegyél jegyét magadnak!" :K
Nem tudom ki alakította a törpét a filmben, nem valami jó színész, így nem jegyeztem nem a nevét. A művészneve Budi vagy Bubi vagy valami hasonló... :F
:D

Good to be good, but better to be lucky.

(#15007) Boci_83 válasza zeg (#15004) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát tőlem kevesebb súllyal és szabályosabban nem nagyon csinálja senki sem a gyakorlatokat..! Lehet valami intenzív hardcore edzést kellene kipróbálni, hihetetlenül szabálytalan módon. :F

**********

(#15008) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#15006) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az a Bubi volt, én emlékszem :( Már akkor is rossz színész volt, látszott rajta hogy még abban is csal.. Meg volt neki valami elvonókúrája is, asszem cukorfüggőség volt :( :F

;]

(#15009) God Vazzeg válasza Boci_83 (#15007) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Oszt majd jól lesérülsz, oszt jóvan :K :D

(#15010) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#15008) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Cukorfüggő?! :Y
Azt hittem csak iszik vagy drogozik, de hogy valakinek ennyi esze legyen, és egyből a cukorhoz nyúljon... :(
Pedig egész jó kötésű srác volt, lehet még kondizni is járt. :U

Én hallottam olyat egyszer, hogy valami módszert is elneveztek róla. :F

;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#15011) zeg válasza Boci_83 (#15007) üzenetére


zeg
senior tag

Nem csak a szabályosság, az izom érzete is fontos.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#15012) Bibby válasza Bibby (#14951) üzenetére


Bibby
addikt

Kell nekem régi ismerősökkel beszélgetni... mai napra még rátett egy lapáttal: káposztaleves. Csodamódszer, 2 hét alatt -10 kiló... Ki szeretné kipróbálni? :)

Ελευθερια η θανατος

(#15013) Sotho válasza God Vazzeg (#14994) üzenetére


Sotho
őstag

Rendszerhiba miatt extra adag folyékony fém került a központi processzor köré. ;]

(#15014) zeg válasza Bibby (#15012) üzenetére


zeg
senior tag

A fogyasztótea már kiment a divatból? Pedig milyen jó is volt elfogyasztani napközben néhány forró csészével és négy púposkanál cukorral, hozzá vitaminozott margarinnal kent sóskiflivel! :D

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#15015) God Vazzeg válasza zeg (#15014) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jujj :D

(#15016) penene


penene
őstag

Dejót edzettem, már hiányzott. Megosztom veletek, meneküljetek! :D

Igaz, nagyon lightosra sikerült (átmozgató edzés), fekvenyomásból amennyi súlynál nem éreztem a könyököm, nem fáradt el a mellem, csak a 7. sorozatra.. nembaaaj... Aztán a hát , bic, tricnél kicsit többet adtam bele, de nem fájt a könyök...Talán picit éreztem meg, nemtom, jó volt a push bracer EPI. :D úgy elszorította a karom, hogy idegsejt már nem élt.

Végén meg gondoltam kicsit futok, hogy edződjek a céges hétvégére.. abból lett 1x10 perc futás, majd mikor szét akart esni a lábam (sípcsont, lol?), pihentem 2 percet és utána még könnyebben ment a 2. 10 perc.. majd gondoltam egyet, és csináltam 5x intervallumot (1 perc sprint, 1 perc séta)... na az vicces volt.
Kiscsaj mellettem sétál kb. 1gyel, én meg intervallum előtt már majdnem összeestem:D Akkor felraktam a sebességet, és sprinteltem, ő meg ott néz, hogy mit csinálok.. amikor 3adszor kezdtem sprintelni, már nagyon furán nézett. :DDD Aztán a fehérjeshakem úgy ittam, mint aki a sivatagból jött (pedig közben ittam kb. 3/4 liter vizet, és így is fogytam 20 dekát edzés végére. :D

De a rossz hír, hogy bizonyos szögben nagyon fáj a könyök felett, szal nagyon be lehet gyulladva a rohadék (a bal nem fáj úgyanannál, szal baj van)... De csak amikor pl. a válltáskám felrakom és abban a behajlított helyzetben tartom meg a tatyót (és bizonyos súly felett). Sux... de akkor is jólesett az edzés.

Persze csak azért írtam ennyit, hogy be lehessen szólni, stb... így legalább lesz új téma. :D

[ Szerkesztve ]

(#15017) Bubee82


Bubee82
őstag

Mijafaxvanitt? :F :U :D

Ma 140be guggoltam 4et (elölguggolás) :U :D 120ba megy a 8 :K Szánalmas :( :D

(#15018) God Vazzeg válasza Bubee82 (#15017) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Takaroggy má, én is ma guggoltam 100-al hagyományosan, és majd bexartam :D Lehet visszaemelem a CH-t, hánehogymá

(#15019) Vandit.


Vandit.
addikt

Most jöttem mellezésről elég jól sikerült, gondolom ez a fontos infó mindenkit érdekelt. :( :DDD

szerk: Vazz én örültem, ha 120-ba guggoltam 5-öt uccsóra, viszont lábtolón legalább megy a szánalmas 300. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15020) LOTR válasza God Vazzeg (#15018) üzenetére


LOTR
addikt

én diéta alatt kb 50g zab, meg 50-80g rizs mellett tudtam 12-16-ot guggolni 100-ba :D

One Ring to rule them all

(#15021) Vandit. válasza LOTR (#15020) üzenetére


Vandit.
addikt

Ti mind csalók vagytok. :K :P :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15022) Bubee82 válasza LOTR (#15020) üzenetére


Bubee82
őstag

Elöl guggoljál annyit kisfijam, akkor tán beszélhetünk :U :o :D

God:

ADKA :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15023) Vandit.


Vandit.
addikt

Link
Bazz ezeknek kár volt szedni, az első formán meg látszik a cucc.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15024) BÁ Nutrition válasza Bubee82 (#15017) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csaltal is? vagy rendesen? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#15025) God Vazzeg válasza Bubee82 (#15022) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Elöl guggolás mikor legutóbb próbáltam 80-al ment, szóval respect :R

(#15026) God Vazzeg válasza Vandit. (#15019) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én meg tavaly még 180-ba guggoltam 6-okat, csak közben megsérült a hátam, azóta hanyagolom a nagy súlyt :(

(#15027) God Vazzeg válasza Vandit. (#15023) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"...az első formán meg látszik a cucc."
Ezen mit értesz? :F

(#15028) janeko


janeko
őstag

Ezekbe a konzerves babokba (100g) mennyi ch meg fh van kb?

(#15029) Vandit. válasza God Vazzeg (#15027) üzenetére


Vandit.
addikt

Tudod te. :) Igaz, biztos az edzésmúltja is nagyobb, de, hogy nem tisztán nyomta az is fix.

Szerk: Szerintem nem fontos a nagy súly, az már inkább ilyen egonövelő dolog. Persze ez nem mindenkire igaz, inkább a kezdőkre.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15030) Shodan válasza Vandit. (#15023) üzenetére


Shodan
addikt

ez hol 63 kg?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#15031) LOTR válasza Bubee82 (#15022) üzenetére


LOTR
addikt

azt hiszem 60kg-mal csináltam elölguggolást, de a vállam majd leszakadt, a lábam meg nem éreztem, azt a gyakorlatot nem tudom még csináni, azóta meg nem is próbáltam talán

ui
2 hét után újra edzettem, dejóvót :D

One Ring to rule them all

(#15032) God Vazzeg válasza Vandit. (#15029) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Honnan látjátok az anyagot egyes embereken, számomra rejtély :F

(#15033) Vandit. válasza God Vazzeg (#15032) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt csak naturál szemek látják. :DDD

"Húst a hét során maximum 3 napon volt lehetőségem enni"
Pláne így.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15034) L|zsidoboz válasza Bubee82 (#15017) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Akkor én a 90 kilómmal inkább csendben maradok. :DDD (neked meg :R )

Mennyi különbség van kb. teherbírásban az elől és a sima között, mert én mindig csak előlguggolást csinálok.
Csak sokszor mondják vékonyabb gyerekek, hogy 100 kilóval guggolnak, én meg csak pislogok olyankor. De ezek szerint viszonylag nagy kül. van.

Good to be good, but better to be lucky.

(#15035) Azazello-


Azazello-
senior tag

hallottmar valaki a Panaxo-side -rol?

[ Szerkesztve ]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#15036) Vandit. válasza L|zsidoboz (#15034) üzenetére


Vandit.
addikt

Eléggé nagy, mivel itt szinte csak combból nyomod, míg normálnál sokkal több segédizom kapcsolódik be.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15037) nostrum válasza Azazello- (#15035) üzenetére


nostrum
tag

Valami Ginseng tartalmú átbaszás-pirula, ettől nem leszel Arnold...

In space, no one can hear you scream...

(#15038) hummerdikk válasza Vandit. (#15023) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ilyet fogok venni, csak joval olcsobban tudja egyik ismerosom hozni nagykerbol. Nagyon megvan mindenki elegedve vele. En most az ON feherjet valtom ezzel fel egy honapra kb. Nem akarom elpazarekolni a koleszba az ertekes cuccot...

(#15039) Markgx10 válasza God Vazzeg (#15032) üzenetére


Markgx10
őstag

Sajnos olyan beosztásom lett (munka) erre a hónapra, hogy az elkövetkező 3 hétre abba kell hagynom az edzést, mert jún 1-ig sehogy sem fér bele. Nem mintha lényeges lenne, csak gondoltam megosztom valakivel bánatomat :D Most pedig átmegyek 3 hétig Boxiba (magyarul nem edzek, csak pofázok) ;]

(#15040) nostrum válasza Markgx10 (#15039) üzenetére


nostrum
tag

Szegény Te!
Ez rohadt egy érzés tud lenni :O
Nem baj... fogd rá, hogy Stratégiai Dekondícionálás, vagy mi a szösz... :DDD

In space, no one can hear you scream...

(#15041) vedini válasza God Vazzeg (#15027) üzenetére


vedini
őstag

hát a második az biztos csak fodrásznál volt, az a különbség :D

az első csalóka, mert az after képeken feszít mint állat, az első képekkel ellentétben

érdekes, hogy vannak akik még elhiszik hogy 4,5 kiló tömegnövelőtől lehet nagy változást eszközölni

workworkwork...

(#15042) God Vazzeg válasza Markgx10 (#15039) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Legalább pihensz kicsit, lehet még nősz is közben, velem úgy volt a legutóbbi 2 hetes pihenőnél :D

(#15043) God Vazzeg válasza vedini (#15041) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ismerek olyat, aki azt hiszi hogy pár 1gr-os tablettától 6-8kg színizom ugrik fel rá :D

(#15044) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Tegnap lementem edzeni majdnem egy hét után, hála a vírusnak. 105kg-ba egyet bírtam nyomni... Össze vagyok szakadva, talán 39-es virsli karom ha van és a hasam alján még mindig trónol egy párna a 89kg-mhoz. Őszintén szólva válságot élek át, mert ha úgy nézzük 3 vödör myomax-tól(az ugye 13,5kg) és hozzá normális kajálástól+fehérjétől feljött olyan tiszta 8-9kg. Ha ehhez hozzáveszem, hogy ment a gluta és a fehérje, szálkásításnál, akkor nem is olyan vészes a dolog. Ha magamra nézek, akkor annyira nem szörnyű az eredmény, de ha belegondolok, hogy kb. 1 centivel van most feljebb a karom, mint elötte, akkor viszont elfog a sírógörcs. :U

(#15045) Integra válasza God Vazzeg (#15043) üzenetére


Integra
titán

ő tud valamit.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15046) Sotho válasza Foglalt név (#15044) üzenetére


Sotho
őstag

Mennyi idő alatt jött fel?

(#15047) Vandit. válasza God Vazzeg (#15043) üzenetére


Vandit.
addikt

A cuccban is mg-os adagok vannak, mégis használ. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#15048) Integra válasza Vandit. (#15047) üzenetére


Integra
titán

ma betoltam az első kupakkal az új cuccosból.
ez se egy olvadó bajnok meg kell hagyni... :DDD
viszont ahhoz képest hogy fele az on-nak mennyiségben (marha kis mérőkanala van, nem az a standard mosóporkanál), még mindig jól vagyok vele, bár mindjárt húzunk kajálni... :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15049) Foglalt név válasza Sotho (#15046) üzenetére


Foglalt név
addikt

Október körül kezdtünk tömegelni és február eleje felé lett vége, tehát olyan 4 hónap.

(#15050) Sotho válasza Foglalt név (#15049) üzenetére


Sotho
őstag

Szép :) Én kb fele ekkora tempóban növögetek, bár tápkiegre sem költök nagyon :U lassú teknős módjára araszolok a célom felé :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.