Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13001) BÁ Nutrition válasza bandus (#12984) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem ez az edzes akkor sem normalis...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13002) God Vazzeg válasza vedini (#12999) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Viszlát! :DDD

(#13003) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#13001) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi nem normális rajta? :U :F

(#13004) cybear válasza Quan-Chi (#13000) üzenetére


cybear
csendes tag

Fogysz is és az erőd is nő? Hogy van ez? Nagyobb súlyokkal edzel, mint tömegeléskor és fogysz is? Ez jól hangzik (ha jól értelmezem). Lekoppintom az étrendedet.

(#13005) Quan-Chi válasza cybear (#13004) üzenetére


Quan-Chi
őstag

fogyok, és emellett erősödök, igen jólérted! a Clenbuterolnak elég erős antikatabolikus hatása van így nemnagyon vesztek izmot, és ien full kaja+kieg kombóval (bár énse nagyon hiszem el) de szerintem még fejlődök is! és ez az energia... tömegeléskor egy 90perces edzés után ugy néztem ki mint egy élőhalott, most meg letudnám nyomni még1x! 5x10-et gugolok olyan súllyal amit tömegeléskor használtam 3x8-ba! és ezvan mindennél! ha arra gondolok hogy az 5. héttől lessz egy 1000g-os MHP Glutamin-sr is! a 6. héttől nem lessz lipo6. de Reform annál inkább! és a 8. héttől a 10.-ig meg Hidroxycut Hardcore... alig várom! 10héttől meg egy kegyetlen MuscleTech tömeg kúra jön...Anator P70+Aplodan+NitroTech+leukic+Nano Vapor ... egy állat leszek :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13006) God Vazzeg válasza Quan-Chi (#13005) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mennyibe lesz ez neked? :D :U

(#13007) hummerdikk válasza Quan-Chi (#13005) üzenetére


hummerdikk
őstag

A spiropentnek van egy enhye porgeto hatasa is, mivel izmot nem nagyon vesztessz vele, ezert marad az ero, meg a zsireges is erot nyom fel. Majd ha visszatersz dietabol, akkor lesz kicsit melypont. Vagyis nekem akkor volt. De ez valtozo.

(#13008) Quan-Chi válasza God Vazzeg (#13006) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a diétát mát nem merem összeszámolni... jobb ha nemtudom :D ! a MT kúra meg olyan 100k + kaja! :D :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13009) Quan-Chi válasza hummerdikk (#13007) üzenetére


Quan-Chi
őstag

mélypont ? csak nehogy valami erőseb kövesse a spiropentet :D ...nehogy má itt legyengüljek :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13010) Bubee82 válasza Quan-Chi (#13005) üzenetére


Bubee82
őstag

Mondjuk 4 hét után nem csodálom h nem vesztesz izmot. 4 hét az lófasz. Utána kell okosnak lenni. A diéta elején még történhetnek "csodák". Később már biztos nem.

(#13011) Quan-Chi válasza Bubee82 (#13010) üzenetére


Quan-Chi
őstag

remélem nem lessz gond! :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13012) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Óóó hát ezt jó tudni, hogy PH-n van gyúros topik. :D :))

mod: jajj hülye vagyok, ez logout, nem szóltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13013) bandus válasza Sanci789 (#13012) üzenetére


bandus
veterán

itt van csak igazán :D

Quan-chi: a reform inkább visszalépés a lipo-6-hoz képest :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13014) Quan-Chi válasza bandus (#13013) üzenetére


Quan-Chi
őstag

viszont lipo6.-ot már nemtudok szerezni olcsón :O bár a reform még kétséges... lehet h SAN Thight lessz! ha az lessz olcsón, akkor természetesen SAN :D

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13015) vedini válasza Sanci789 (#13012) üzenetére


vedini
őstag

az első közösségid jobbra is sikerülhetett volna
lehet neked is izomrost van az agyad helyén ;]

workworkwork...

(#13016) bandus válasza Quan-Chi (#13014) üzenetére


bandus
veterán

akkor inkább már ez, még talán olcsóbb is: [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13017) BÁ Nutrition válasza Quan-Chi (#13000) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tul sok itt a repa, csak nehogy fero felfigyeljen rad ;] :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13018) BÁ Nutrition válasza Quan-Chi (#13008) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igazabol en nem sokkal koltottem el tobbet 100knal julius ota, es folyamatosan megy azota a cuccos:) es azert gondolom kicsit erosebb mint az amerikai csodak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13019) Sanci789 válasza vedini (#13015) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Hát látod, ilyen a formám. :) Lehet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13020) God Vazzeg válasza Quan-Chi (#13008) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hogy bírtok ti ennyit költeni bakker, nekem ez magas :F Én meg gondolkodtam vagy 3 hétig a plasmajeten hogy beruházzak-e, de győzött a kíváncsiság :D De 100k-ból 2 kox-kúra kijön, és tuti többet hoz mint ez :U Na nem azért mondtam.. :DDD ;]

(#13021) Quan-Chi válasza God Vazzeg (#13020) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem még ez az első "doppingom" a spiropent! és elösször valami lájtos cuccot akarok tolni, én a sima Durabolinra gondoltam ...annyira nem drága és hoz valamennyit... amugy egész jónak tűnik ez a 3Burn, gaspari cuccok meg jóók! még a BSN termonex-en gondolkodok! majd meglássuk milészen :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13022) Sotho válasza Quan-Chi (#13000) üzenetére


Sotho
őstag

:Y Huh, hogy lehet ennyit (vagy ennyiszer) zabálni egy nap? Nincs még csömöröd?
Örülök ha 3x kajálok...
A proteint nem zsírmentes testtömegre kell számolni? (modjuk logikus lenne :U )
Meg ezt a sok szart nyomatni, nálam már ott megbukott a sok szar tápkieg , ha bogyó vagy rosszízű. Egyetlen dolog ízlett és az a scitek (mogyorós) isolen volt de azt már nem gyártják :o

[ Szerkesztve ]

(#13023) bandus válasza Sotho (#13022) üzenetére


bandus
veterán

legalább 5-6x kéne enni egy nap...
diétában nnem árt magasabban tartani a fehérjét..
mi van akkor ha valami szemes, vagy rossz izű? :F (a spiro amugysem tápkieg..)
ez nema kislányok sportja ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13024) L|zsidoboz válasza bandus (#13023) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ez nema kislányok sportja
És akkor mit fogsz csinálni helyette? ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#13025) Markgx10


Markgx10
őstag

Ezen a héten vége a témának. Fejem lufi, testem víztartalmából egy kisebb falu lakosságának egy havi szükséglete simán kijönne, gyakorlatilag gurulok, de 152,5kg az új csúcs ;] :B És most leülök magamtól :D

(#13026) God Vazzeg válasza Markgx10 (#13025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y :)) :C

(#13027) Bubee82 válasza Markgx10 (#13025) üzenetére


Bubee82
őstag

Grat ;)

(#13028) nostrum


nostrum
tag

Van valamelyikőtöknek gondja az alvással mostanában?
Mert basszus heti 4X rommá edzem magam, és hulla fáradt vagyok, mégis alig bírok aludni. 7 óra alatt 3X kelek fel, és utána 30-45 perc mire újra elalszom.
Utána meg olyan vagyok mint akit agyonrugdostak.
Persze a munkahelyen már állva is elaludnék, de amikor kellene, akkor meg nem megy.
Pedig semmi érdekeset nem szedek, csak az alap fehérje és crea-szőlőcukor cuccot.

Lehet hogy az izgalom... alig várom hogy a rendelésem megérkezzen a Shop.Builder-től... :DDD

In space, no one can hear you scream...

(#13029) Lavves válasza nostrum (#13028) üzenetére


Lavves
tag

Szerintem túledzés miatt lehet.

Mark: :R

(#13030) Boxer001 válasza Markgx10 (#13025) üzenetére


Boxer001
veterán

:R

(#13031) Quan-Chi válasza nostrum (#13028) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ott a gond! rommá edzed magad és semmi érdekeset nem szedsz! lehet h belecsúsztál egy szimpla túledzésbe! ne edz , vagy vegyél visszább 1 kicsit! más: azis lehet h a változó időjárás miatt nemtudsz aludni! sok ember érzékeny a frontokra :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13032) fLeSs


fLeSs
nagyúr

hogyan lehet értelmesen lemérni a hát/mell körfogatot?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13033) nostrum válasza Lavves (#13029) üzenetére


nostrum
tag

Lavves:

Remélem nem... majd összevetem a mai mellnapos eredményeim a múlt hetivel, és ha semmi fejlődés, akkor megint ebbe a hibába estem...

Quan-Chi:

Hátha csak az idő. Már igazán kibírhatná azt a két hetet a testem, mire én is elkezdek valami "érdekeset" szedni. Mert az intenzitásból nem akarok visszább venni, és egyszerűen bűntudatom van, ha a heti 4X2óra nincs meg...

In space, no one can hear you scream...

(#13034) Bibby válasza nostrum (#13033) üzenetére


Bibby
addikt

Miért, egy hét alatt milyen fejlődést kellene látnod? :F

Penny-ben százasért dobálnak mindenféle pezsgőtablettát ha valakit érdekel, én kalciumot meg magnéziumot vettem.

Ελευθερια η θανατος

(#13035) bandus válasza Markgx10 (#13025) üzenetére


bandus
veterán

respekt és tisztelet :R
mi a következő cél? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13036) fLeSs válasza nostrum (#13033) üzenetére


fLeSs
nagyúr

"heti 4X2óra nincs meg"

én mostanában heti 3/4x 35-45 perceket edzek, és végre fejlődök... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13037) Bibby válasza fLeSs (#13036) üzenetére


Bibby
addikt

Tényleg ez fel sem tűnt eddig... 4x2 óra az durva sok, ott valami probléma van.

Ελευθερια η θανατος

(#13038) nostrum válasza Bibby (#13034) üzenetére


nostrum
tag

Mondjuk ha a múlt héten ment az utolsó, hatodik sorozatban, kimerülve a 6 X 86, ma este meg már csak 2-3 megy bele, az egyértelmű jele annak hogy szar van a palacsintában. Ha ugyanannyi megy, vagy netán 7 X 86, akkor minden rendben... többet nem várok.
(Nem külső fejlődésre gondolok, az már jóideje nincs....)

Te másképp gondolod?

In space, no one can hear you scream...

(#13039) Markgx10 válasza bandus (#13035) üzenetére


Markgx10
őstag

Most megtartani amit meglehet, persze a vízen kívül, aztán decemberre egy 160-at gondoltam, ha addig valami miatt nem kell abbahagynom az edzést. :U

Mod: Köszi mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#13040) Boxer001 válasza nostrum (#13038) üzenetére


Boxer001
veterán

Mi a faxnak 6-7 sorozat és 2 órás edzések :F
Nem tudom miért kell azt hinni, hogy a minél több, az azt jelenti, hogy annál jobb is... :F

(#13041) nostrum válasza fLeSs (#13036) üzenetére


nostrum
tag

Én már sokmindent kipróbáltam és sokmindenen keresztülmentem (edzés terén, nem pedig kiegek terén, mert arra nincs pénzem) de valahogy lehet hogy ott követek el hibát midig, hogy azt hiszem a több edzés csak többet jelenthet. Pedig néha a kevesebb több.
Azonkívül ha egyszer nem kívánom a kaját, akkor nem fogok napi 8szor zabálni. Ezeknek a dolgoknak valszeg az lesz a következménye, hogy míg élek csíra maradok...

Ha nem nagy kérés, elküldhetnéd az edzéstervedet priviben (én bárkinek elküldeném az enyémet, de valahogy sosem kérte senki :DDD). Kíváncsi vagyok. Nameg azt hogy te miket tolsz be mellé....

In space, no one can hear you scream...

(#13042) Bibby válasza nostrum (#13038) üzenetére


Bibby
addikt

Ha kevesebb megy az sem jelent egyből semmit... mindenkinél vannak jobb meg rosszabb napok. Ha konstansan szarabb az edzésteljesítmény, akkor beszélhetünk szerintem túledzésről. De mint az előbb írtam, az a heti 4x2 óra nagyon soknak tűnik, szerintem egy teljes test edzést lehet heti 4x1 órában is.

Ελευθερια η θανατος

(#13043) nostrum válasza Boxer001 (#13040) üzenetére


nostrum
tag

Azért, mert ahány emberrel beszélek annyiféle edzéstípusról hallok...

Van aki egy izomcsoportra 2-3 féle gyakorlatot csinál, mindből 5-6 sort...
Van aki csökkenő, van aki emelkedő, van aki piramis súlyokkal...
Van aki a 4-5 ismétlésszámra esküszik, van aki a 8-12 közöttiekre...
Van aki osztott edzéstervre, és van aki egész testes edzésekre...
Van aki azt mondja ne legyen több 45 percnél, van aki azt hogy 2 óra is lehet.
Van aki a sorozatok közé csak 30 mp-t, van aki akár 3 percet is enged...
Van aki azt mondja, edzzél bukásig, van aki azt mondja hogy ne...

És akkor még jönnek a különféle extrák, mint szuper és triszettek, segítséges ismétlések, negatívok, super slow-k stb.

Namost igazodj el egy ilyen info-özönben. Amikor senki sem mondja meg a frankót.
És gondolom azért, mert nincs olyan hogy "frankó". Van akinek minden frankó, van akinek semmi sem (ez lennék én)

6 éves súlyzós edzés, és kb. 12 éves sporttevékenység után ha valaki rámnéz, még azt se gondolja, hogy valaha volt vas a kezemben. Mondjuk ez a napi két szendvicsnek is köszönhető. De az utóbbi két hónapban már normálisan eszek, viszont nem látom hogy a hasamon és a picsámon kívül más nőne.

Ezért keresek "ITT" (bocsánat ha rossz helyen vagyok) egy hozzám hasonló "weakling"-et, aki már bejárta ez a szopós utat, és hátha segíthetünk egymásnak, hogy mi a baj velünk, mit együnk és mit tegyünk, milyen kiegészítőt vegyünk, és hogyan edzzünk ahhoz, hogy ennyi munka után legalább csak fele olyan erősek és izmosak legyünk mint Te....

Amellett hogy kox kilőve...

Ja és a sorozatok, ismétlések és gyakorlatok számát egy olyan edzéstervből vettem, ami egy köztiszteletben álló fórumtársnak egész jól bevált, és az őajánlása indított el most... igaz God??? :DDD

Bibby: 3 hónapig nyomtam a teljes test edzéseket, és a végére teljesen elgyengültem... ez már kilőve... most osztok

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#13044) God Vazzeg válasza Markgx10 (#13039) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha így folytatod, nyomásban pár éven belül indulhatsz versenyen! Komoly! :K

(#13045) fLeSs válasza nostrum (#13041) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én is csak mostanában jöttem rá, hogy mit basztam el az elmúlt 2 évben, szal nem vagyok okosabb nálad. :D
A lényeg hogy stimulálni kell az izmot, nem pedig tönkre edzeni. Én ebbe a hibába estem.
Régen minden sorozatot bukásig csináltam, valszeg emiatt nem tudtam regenerálódni, és ezért nem fejlődtem. Hiába ettem tökéletesen, pihentem eleget, nem vagyok egy Ronnie Coleman genetikájú, és nem nyomok növit sem.
Most izmonként van összesen (bemelegítő sorozatokkal együtt) kb. 5-7 sorozat (ha nem érzem a bemelegedést, akkor 1-2-vel több), ebből 2-3 sorozat megy bukásig. Igazából a vádlit most 2 sorozattal edzem, ebből egy megy bukásig. :D Nézd meg a Dorian Yates - Bloods and guts-ot, és akkor érteni fogod.

Két szösszenet:

Quality, not quantity!
Intensity is the key!

:R

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13046) God Vazzeg válasza nostrum (#13043) üzenetére


God Vazzeg
veterán

6 év után illene tudnod hogy mire reagál a tested :K Rengeteg időd lett volna próbálgatni, ha eddig nem tetted akkor most hajrá :C

(#13047) Vandit. válasza nostrum (#13033) üzenetére


Vandit.
addikt

2 óra kicsit sok eddzésenként. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13048) nostrum válasza God Vazzeg (#13046) üzenetére


nostrum
tag

Azt tettem... semmire... legalábbis jól nem reagál semmire, amit eddig kipróbáltam... de ez a mostani terv kikészít, és bedurrant, jobban mint eddig bármi más... adok neki pár hónapot (az eddigi évek is így mentek el)

FleSs:
Köszi, meg fogom nézni...
... Yates... annak a csöcsnek mekkora háta van...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#13049) Boxer001 válasza nostrum (#13043) üzenetére


Boxer001
veterán

Mármint az avatarom izmos... :D
Egyébként igazat adok neked, sokan, sokféle módszerrrel edzenek.
Szerintem köztünk sok a hasonlóság.
Áprilistól nem edzek, mert már csak a kiutazásra koncentrálok, kicsit feszültek is a napjaim.
Januárban kezdtem el egyébként az edzéseket, rendszeresen jártam, munkahelyen is rendszeresen ettem, nem túl sokat, de általában 2-3 óránként ettem mindig valamit, és azt vettem észre, hogy a rendszeresség nálam kulcsfontosságú, edzésben, és kajálásban is. Azt tudtam, hogy tömeget nem tudok építeni magamra, nem is figyeltem rá oda, csak arra, hogy legalább az a bizonyos kulcs dolog legyen meg, és hétről hétre egyre jobban ment, minden edzésen erősödtem, jó érzés volt...aztán most persze vége ismét, remélem kint újra bírom kezdeni.
Én azt mondom tanácsként, hogy legyen meg az eddigi rendszerességed az edzésben, és a kajálásban is, ez a kulcs, utána jönnek azok a dolgok, amiket már tényleg csak tapasztalni lehet, hogy kinek, miként, hogyan, hányszor, mennyi ideig kell edzenie. :U
Szerintem max 1-1.5 órásak legyenek az edzéseid.
Uhh bazzeg, lőjjetek le! :D

(#13050) God Vazzeg válasza nostrum (#13048) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én 2000 óta edzek, mondjuk rajtam se nagyon látszik, de azért azt tudom h mire reagál a szervezetem :U Edzéstervem pl sose volt, mindig ösztönösen edzettem. Persze lehet hogy pont ezért vagyok ennyire hulladék :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.