Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48851) 8nemesis8 válasza kovsol (#48826) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nah és helyezésed?
Én is ilyesmi módon edzem a csuklyát, persze vállazás után.

(#48852) 8nemesis8 válasza Jojo5 (#48843) üzenetére


8nemesis8
veterán

Szerintem is jöhet a kép :D
Legalább motiválj miket.

(#48853) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Kicsi hulla vagyok, ma kellene menni edzeni, de fél5kor keltem, mivel utaztam haza.
Remélem délutánra lesz elég energiám, hogy lemennyek edzeni.

(#48854) marcus.fenix válasza Markgx10 (#48850) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Úristen, te tényleg függő vagy...
Neked az Újpest Ferencváros a koksz...
Ha minden héten lenne, már fél tonnával nyomnál fekve :DDD

Én meg hamarosan feladom az egészet. Nem azt mondom hogy nem fogok edzeni, mert az már az életem része lett, de úgy érzem befejezem azt a kínlódást amit mostanában csinálok.

Visszaemlékszem 3 éve az első időkre, amikor nem volt edzéstervem, nem volt táplálékkiegészítőm, habart babot ettem füstölt csülökkel, nem költöttem pluszba rengeteget a "tiszta" kajálásra.... szép napok voltak. Semmi para, csak kötetlenség.

És ha belegondolok, hogy ma már no cukor, napi hét kaja (minden nap, minden héten ugyanazok a szarok, amiktől hányingerem van), kalóriaszámolgatás, napi 7-8 óra alvás, fehérjék, tápkiegek, és keményebb edzések, mindezt miért?

Ha a tükörbe nézek, jobban nézek ki mint négy éve, mikor nem edzettem. De semmivel sem vagyok jobb mint 3 éve, amikor "csak" edzettem és minden másba beleszartam. Akkor meg miért kapálódzok?

Két-három hete úgy érzetem megtaláltam az utat, és végre minden klappolt, erre mi történik? A három hét alatt egy kilóval könnyebb lettem, viszont a hasam egy centit nőtt!
Akkor amikor "elvileg" minden klappol. Hát van ennek értelme?

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#48855) macikos válasza marcus.fenix (#48848) üzenetére


macikos
addikt

"Nem arról van szó, hogy ezt meg tudod csinálni, de azt mondod, hogy kb benned van egy Mr. Olympia színpadon is elfogadható fazon..."

Lehet. A tények azok tények :D

Na jó, nem, de akkor se vagyok annyira zsíros, mint gondoljátok.

(#48856) brownus válasza marcus.fenix (#48854) üzenetére


brownus
veterán

megvilágosodtál:) most már clear vagy:d

én is így vagyok vele, nálam nem az a cél, hogy baszott nagy darab legyek, egy puffancs. mert a nagy átlagnak soha sem sikerül úgy a szálkásítás ahogy szeretné, ezért mindig tömegelnek... (lol) az sokkal könnyebb...
a lényeg, hogy mozgok, és nagyon pörgős edzéseket csinálok, 45-50 perc az egész... meg én erőszint növelésre és kitartásra edzek. ez furán hangzik, hogy kitartásra -> kitartóbb, strapa bíróbb...

(#48857) LOTR válasza Woodslave (#48846) üzenetére


LOTR
addikt

azt veszem észre újabban nagyon aktív vagy ;]

Márk (#48850)
:DDD

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#48858) Woodslave válasza marcus.fenix (#48854) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

érdekes :U

LOTR: ja ;] amire rákattanok azzal sokat foglalkozom. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48859) penene válasza 8nemesis8 (#48806) üzenetére


penene
őstag

Nézd meg, nem. Kifőzik, megcsinálják, dobozolják. Nem mirelit, de persze hideg, a hűtőbe kell tenni. :D

(#48860) penene válasza Bibby (#48812) üzenetére


penene
őstag

De, azért mondtam, hogy ez kamu. Én úgy számolom, hogy van benne max. 100g CH és 30g fehérje. :D
Vagyis nem számolom. Napi 3at megeszek, és nézem a mérleget. A napi 2nél stagnáltam, most ez a 3. kaja megindította a mérleget. Aztán majd kiderül. Ha megállok, akkor majd még növelek. Egyelőre máshogy nem tudom mérni a dolgokat... :)

(#48861) penene válasza Tomics (#48821) üzenetére


penene
őstag

Reggel 9kor már itt van a hűtőnkben, szal lehet tegnap este csinálják, vagy aznap hajnalban...

(#48862) 8nemesis8 válasza penene (#48859) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nem a hűtőbe, hanem a szádba :D

Egyébként te neked nem suliban kellene lenned? ;]

(#48863) kovsol válasza 8nemesis8 (#48853) üzenetére


kovsol
titán

én most jöttem meg edzésről melleztem extrába meg kardió
hát jó szarul ment nekem is igaz a héten már nem az első mellezésem volt és még mindig éreztem az első hatását, rádolgoztam egy kicsit
szobatársam úgy horkol mint egy viziló szóval mondjuk aludtam max egy 4 órát, mert még mp3 lejátszóval agybadugós fülessel is hallottam no comment... szóval most örültem, hogy az utolsó súlyt 100kg ra fel tudtam emelni elég puha vagyok még meglátszik fekvenyomásomon a közel 5 év kihagyás

helyezés hát dunántuli 3. voltam országoson meg amikor a srác kiment és a 235 -t úgy nyomta ki mint más a 60 -t akkor kicsit megtörtem lelkileg... meg tele volt kokszos csávokkal az országos, még dopping ellenörzést is tartottak diák olimpián mi ez már :DDD meg anyira jófejek a bírok mikor kiemeled a súlyt és ugye a dudára várni kell, hogy kezdheted és lerakni is akkor lehet amikor jeleznek, azt villan a három lámpa és reméled két fehér lesz azért :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48864) penene


penene
őstag

Jah, tegnapi kávéra visszatérve:
Olyan szinten pörögtem egész edzésen, hogy a súlyt már nem bírtam emelni, de még nyomtam volna agyban. Nagyon brutális volt... Aztán éjjel 1kor is még pörögtem... meg egész éjjel kb. éberen aludtam, reggel kipattantam az ágyból.. Most azt érzem, hogy kicsit fáradt vagyok, de pörgök...

1 kávé teszi azt, amit du. 5kor ittam. kemény.

Komolyan , nem akartam abbahagyni az edzést, annyira ott voltam még fejben... leedzettem a programot, de akkor még has, meg derék, meg próbálgattam új gyakokat... :D

Jah, rájöttem, hogy középre kell állni a mérlegre, és fél kilóval többet mutat... tegnap 67,2. :D De este bnőm ráállított a mérlegre és ott már csak 66,6 volt. :D
Reggel jó ha vagyok 60 kb. :D

(#48865) penene válasza 8nemesis8 (#48862) üzenetére


penene
őstag

Én már nem járok suliba. :( ;]

(#48866) kovsol válasza kovsol (#48863) üzenetére


kovsol
titán

jah hozzáteszem diétázok és 130-150g rízst eszek egy nap összesen szóval már kezd elhagyni a lendület így 4 hónap diéta után

May the Force be with you!

(#48867) penene válasza Woodslave (#48849) üzenetére


penene
őstag

Egyet nem értek a számításodban. Miért a zsírból vonod ki a zoxigént?? :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#48868) do3om válasza penene (#48864) üzenetére


do3om
addikt

66-ról reggelre 60kg :D
(értem hogy vicc)
M
ilyen lehet az az éjszaka, meg a barátnőd, valami képet bedobhatnál ;] :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#48869) 8nemesis8 válasza kovsol (#48863) üzenetére


8nemesis8
veterán

Érdekes ez a versenyzés szféra. Azért aki ennyivel kiemelkedőbb eredményt tud produkálni, az nem bukott le dopping esetén?
Írod, hogy vizsgálatok is folytak.

(#48870) 8nemesis8 válasza penene (#48865) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hogyhogy?Végeztél már?

Mintha úgy rémlene, hogy iskolás korú vagy. :U

(#48871) do3om válasza 8nemesis8 (#48870) üzenetére


do3om
addikt

Ááá dehogy az csak testileg ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#48872) Woodslave válasza 8nemesis8 (#48870) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] mindegy Doom előtte a poénomat, már előttem, de az ő hozzászólásait nem olvasom :DDD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48873) macikos válasza macikos (#48855) üzenetére


macikos
addikt

Meg azért csak csak naturál vagyok. Azért az se mindegy, sőt...

Az erő meg másodlagos. Ez testépítés. Hiába tud valaki húzódzkodni mint az állat, ha közben besegít karral ezerrel, közben meg olyan a háta mint egy 10 éves kislánynak. Szóval erő alapján hülyeség ítélni. Ráadásul ugye megint a koksz hiánya, mert biztos vagyok benne, hogy egy kúra igencsak dobna az erőszintemen...

(#48874) 8nemesis8 válasza do3om (#48871) üzenetére


8nemesis8
veterán

Jah, akkor azért rémlett, mert így "kicsinek" tűnt ;]
Bocs, penene. :B

(#48875) 8nemesis8 válasza Woodslave (#48872) üzenetére


8nemesis8
veterán

Micsoda diszkrimináció megy itt :DDD

(#48876) Woodslave válasza macikos (#48873) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó a testépítés meg az arányos, izmos, lepucolt testről szól ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48877) kovsol válasza 8nemesis8 (#48869) üzenetére


kovsol
titán

úgy képzeld el aki 235 -t nyomott az tiszta volt, kinyomta a súlyt azt elment a kis éthordójával és megvett egy kiló kaját kb :DDD kész volt az a srác nagyon
de pl volt olyan srác előző évben tiszta girnyó volt és nyomott 100kg val kövi évben meg mintha más ember lett volna és nyomott 180 -t az kicsit gyanus jah és mindezt ilyen 16-17 évesen
voltak lányok is amugy versenyen ;]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48878) Tomics


Tomics
addikt

Héten 1x edzettem ez így nem jó most szólnak itthon is hogy holnap 6ra menjek melózni pedig edzeni akartam...na mind1 majd megyek holnap délután a tömegbe diszkópatkányok közé :((( :D
ma meg suli és asszonyhoz se tudok menni :(

PH! addikt since 2004

(#48879) 8nemesis8 válasza kovsol (#48877) üzenetére


8nemesis8
veterán

Jah értem mostmár a helyzetet.
235Kgot hány KGis testsúllyal nyomta?

(#48880) penene válasza Woodslave (#48872) üzenetére


penene
őstag

Mliyen viccesek vagyunk ma (is) ;]

Ma reggel megkaptam egyik kolléganőmtől, hogy egy állat vagyok (nem a méretek miatt)! :Y
10kor ettem a bakonyi sertésszeletet kagylótésztával, ez sokkolta, amikor belépett a konyhába. :D

Még edződnie kell, a többiek már megszokták. Láttátok volna azt a megrökönyödést, hogy 3x eszem főételt. :DDD

(#48881) kovsol válasza 8nemesis8 (#48879) üzenetére


kovsol
titán

110-125 közötti súlykategóriában volt a srác
edzőm is jól tolta ő europa bajnokságra is kijutott amugy felnött versenyre aztán az emberke ilyen 80-90kg köröl mozgott elég alacsony volt és 230-t nyomott az se rossz azért szerintem de már pontos adatokra nem emlékszem
jah és fekvenyomó polót láttál már? az úgy kell elképzelni, hogy az emberre kb 3 izom ember huzza rá mert anyira szoros, és nyomsz benne hármat leveszik és tiszta vér vagy alatta

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48882) macikos válasza penene (#48880) üzenetére


macikos
addikt

Ja, "Woody" bácsi ma formába van ;]

Te meg különben mivel is foglalkozol? Szakács vagy? Mert akárhányszor beírsz, te mindig konyhában vagy és mindig eszel :D ;] Na meg mindig meglepődnek rajtad, de nem a méretek miatt :D

(#48883) kovsol válasza 8nemesis8 (#48879) üzenetére


kovsol
titán

amugy meg eléggé odafigyelnek a szabályosságra
versenyen úgy néz ki egy jól elvégzett gyakorlat, hogy kiemeled a súlyt majd stabilan meg bírod tartani jelzésig, majd lassan leereszted melledig nem ám felette megállítod, mint nálunk a terembe sokan ilyen 15cm mellük felett már nyomják visza, és melleden nem pattintva hanem megállítod majd viszanyomod de nem lendületből az a lényeg majd nem röktön viszadobod a súlyt a helyére, hanem stabilan meg kell tartani és akkor teszed le mikor jeleznek ennyi volna

de most megyek pakolni azt Pécs-Kaposvár iszonyat 75km távolság vár rám a buszon :B

(#48884) 8nemesis8: csukló szorító kell is az hasznos ilyenkor, amugy meg ugye ilyen versenyen nem az alakra mennek az emberek, hanem a max súlyra szóval nem ám mindenki szép arányosan kigyúrt emberke

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48884) 8nemesis8 válasza kovsol (#48881) üzenetére


8nemesis8
veterán

Persze tudom Titan ruhák, nemrégen vettem egy titan red devil csuklószorítót és nagyon fasza, ha keményen feltépem akkor olyan a csuklóm, mint a beton.
Elég jó kis eredmények ezek :D
Bár nem tudom biztosan itt is kell genetika,hogy erős tudj lenni.

(#48885) 8nemesis8 válasza kovsol (#48883) üzenetére


8nemesis8
veterán

Persze tudom, láttam/néztem már normális versenyvideót, mert engem érdekelt volna picit, hogyan tudom erősíteni a mellem és akkor nézegettem erőemeléssel kapcsolatban a dolgokat.

(#48886) 8nemesis8 válasza kovsol (#48883) üzenetére


8nemesis8
veterán

Tudom jól.
Esetleg valami edzéstechnika amivel max súlyra lehet menni, az lenne, ha 1-2-3-4et nyomnék max minél nagyobb súlyba nem?
Bár valahogyan nem tudom elképzelni az ilyen edzést.

(#48887) swoody


swoody
senior tag

Ha nincs még kreatinom akkor is van értelme fehérje+zab(darált) mixnek edzés után?
Mennyi zab legyen 40-50 gramm?

(#48888) macikos válasza swoody (#48887) üzenetére


macikos
addikt

Miért ne lenne? A kreatin amúgy is egy baromság. 40-50g zab? Jól vagy? Az semmi. Minimum 100grammot egyél, meg minimum két kanál fehérjét. Edzés után enni kell, annyit ami belefér.

(#48889) swoody válasza macikos (#48888) üzenetére


swoody
senior tag

Ez közvetlen edzés után?

Fél órára rá nekem ott van csirke+rizs.

(#48890) Vandit. válasza penene (#48880) üzenetére


Vandit.
addikt

Nálunk is ez megy vazze... bezzeg az megszokott dolog, hogy munkaidőben 6-7 cigit szívnak. Ha eszel az fura, ha cigizel az normális... :U :F
Bár itt már megszokták, hogy reggelire is főételt eszek néha. :DDD

macikos: A kreatin amúgy is egy baromság Ez most ugye nem komoly...? :F

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48891) macikos válasza swoody (#48889) üzenetére


macikos
addikt

Igen. Nem sok az a 100g. Abban van 65g szénhidrát, szóval annyi kell. Fehérjéből meg minimum kell 50g, nem az árvaházban vagyunk.

(#48892) marcus.fenix válasza swoody (#48887) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Nem... ha nincs kreatinod, akkor edzés után ne egyél semmit... ;]

:) Választhatnál gyorsabb ch-t is az fehérje mellé edzés után... zabot inkább előtte tolnék.

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#48893) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja nem értem mi a tök ez a zabozás edzés után. Nyomjál detrózt, aztán meg csirek rizs vagy tojás meg rizs.

az 50 gramm akkor is túlzás. Nem árvaházban vagyunk, de ne xarjunk már ki fehérjét feleslegesen ha nem muszáj..

különös tekintettel azon újabb kutatási eredményekre, hogy 20 gramm felett már nem volt szingnifikánsan nagyobb a proteinszintézis (de faja vagyok és fejből nyomtam ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48894) swoody válasza marcus.fenix (#48892) üzenetére


swoody
senior tag

Van itthon szőlőcukrom de nem szeretnél én annyira hízni.

Így is 4 kg hiztam olyan jó 1-2 hónap alatt.

(#48895) Woodslave válasza swoody (#48887) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért másfél év edzés után tudsz kérdezni :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48896) Vandit. válasza Woodslave (#48893) üzenetére


Vandit.
addikt

Bazze micsoda lexikális tudás... :Y :C :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48897) swoody válasza Woodslave (#48895) üzenetére


swoody
senior tag

1 év jó.
Azért ne túlózzunk. :D

Azért is kérdezek inkább mert nem akarom elbaszni főleg nem akarok hízni(zsírba sokat) és még sose tömegeltem.

[ Szerkesztve ]

(#48898) Woodslave válasza swoody (#48897) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tök mindegy, elbaxod akármit mondunk. Mert mi is elbaxuk :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48899) macikos válasza Woodslave (#48893) üzenetére


macikos
addikt

Akkor én pocsékolom a fehérjét azzal, hogy edzés után 120 grammot iszok? :F :) :D ;]

20g? Hagyjál már, annyit az orromon felszívok :D

Kathi Béla is így nyomja, hogy edzés után 150gramm fehérje és 250g zab.

(#48900) P00By válasza macikos (#48899) üzenetére


P00By
nagyúr

Mindig ez a duma... :( :o

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.