Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) LOTR válasza bandus (#30998) üzenetére


LOTR
addikt

legalább már tisztában vagy vele :D
nem akarok senki nevében sem szólni, de ha jól tudom/hiszem Bubin kívül itt mindenki csak hobbiból csinálja, neki vannak egyedül komolyabb tervei a jövőre nézve
a hobbi szintet, meg el lehet érni számolgatás nélkül is, mondjuk diéta alatt azért számolgatom, de a tömegelés nálam úgy néz ki, hogy eszek amennyit gondolok

DAVID
szerintem kezd úgy, hogy beírod a gugliba

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#31002) bandus válasza DAVID0000 (#30999) üzenetére


bandus
veterán

google ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31003) DAVID0000 válasza marcus.fenix (#31000) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Remek. :)
A Nem a kérdés melyik felére vonatkozik?

(#31004) DAVID0000 válasza bandus (#31002) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Ezt az oldalt néztem már az elöbb én is. :(
Meg még vagy 4-5 különbözőt, de majdnem mindenhol ez van :

Státusz: átmenetileg nem rendelhető
Készlethiány miatt ez a termék átmenetileg nem rendelhető.

(#31005) penene válasza Bubee82 (#30992) üzenetére


penene
őstag

Részemről a megtiszteltetés. :R ;]

(#31006) LOTR válasza DAVID0000 (#31004) üzenetére


LOTR
addikt

mielőtt megkérdeznéd, ne tedd, mert én sem tudom hogy hol van ilyen netes bolt/vagy normál üzlet ahol tudsz érdeklődni és ha megszerezték a cuccot, értesítenek, hogy van belőle
az egyik ismerősömnek 1,5 vagy 2 év után küldték az emailt, hogy megvan a könyv amit keresett

One Ring to rule them all

(#31007) Bibby válasza bandus (#30998) üzenetére


Bibby
addikt

Dede, azért hülye is vagy. :K :D

Ελευθερια η θανατος

(#31008) DAVID0000 válasza LOTR (#31006) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

:W
Az szép.
Akkor lehet feliratkozok a "listára" hátha majd értesítenek pár év múlva engem is :)

(#31009) bandus válasza DAVID0000 (#31004) üzenetére


bandus
veterán

érdekes, itt azt írják, hogy rendelhető, és 2-7 munkanapon belül postázzák.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31010) DAVID0000 válasza bandus (#31009) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hát én itt csak azt látom, hogy Készlethiány miatt ez a termék átmenetileg nem rendelhető.
Azon a inken nézem amit itt írtál: (#31002)

(#31011) Shodan válasza LOTR (#31001) üzenetére


Shodan
addikt

Pont ezt akartam én is beírni. Fölösleges ilyen szinten grammokat számolni, főleg ha nincs diéta.
Itt számolgatják ,meg okoskodnak, addig én inkább lemegyek egy jót edzeni. ;)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#31012) bandus válasza DAVID0000 (#31010) üzenetére


bandus
veterán

beszarok, nekem az előbb még nem ezt írta :D de mostmár igen.

ki érti ezt :F

mod: én :DD

abban a webáruházban kétféle kiadás van belőle, én meg rosszat linkeltem neked :B
[link]
bár ez nem keményfedeles, de jobb mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31013) DAVID0000 válasza bandus (#31012) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Kösz.
Jó ez is. TökX hogy milyen csak elolvasni lehessen. :)

(#31014) dunkel válasza Shodan (#31011) üzenetére


dunkel
őstag

Nem azon agyalnék, hogy mit hogyan kéne csinálni, ha (közel) úgy néznék ki ahogy szeretném, hanem csinálnám ahogy jólesik, érzésre. :( Így meg jegyzem, hogy mit kajálok, mit edzek és ez alapján vissza tudom követni, hogy mire hogyan reagálok. Ha tudtok hatékonyabb módszert akkor szóljatok, addig viszont ugrás. ;]

(#31015) Shodan válasza dunkel (#30491) üzenetére


Shodan
addikt

meghívó ment!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#31016) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Üdv

Ma gondoltam a mell mellé nem tricepszet hanem hátat rakok. Első gyakorlatként szűkfogású csigás evezés volt, éreztem is tőle rendesen a hátam. Aztán lehúzás, ott meg jól bedurrant a bicepszem amely folyamat döntött törzsűnél folytatódott így a végén egy bicepszedzés lett belőle de valami eszméletlen mód jól ment. :D

Elmúlt két edzésemen állandóan nagy terhelést kap a bicom hatnal pedig ugyanugy csinalom mint régen, ki érti ezt. :U

90 87.5 87.8 87.5

(#31017) Foglalt név válasza Shodan (#31015) üzenetére


Foglalt név
addikt

Milyen meghívó? Lemaradtam.

(#31018) bandus válasza Foglalt név (#31017) üzenetére


bandus
veterán

sajnos moderátorok nem kaphatnak :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31019) Boxer001 válasza Bubee82 (#30992) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem azt én okozom... ;]

(#31020) Markgx10 válasza Boxer001 (#31019) üzenetére


Markgx10
őstag

Ma ritka hülye voltam :D Mivel mostanság csóró vagyok, ezért a csóró testépítőtanuló bevásárlását (a továbbiakban CSTB) alkalmaztam.Bementem a helyi egyetlen testépítő boltba (Láng Sport) és hangosan, elkiáltottam magam, hogy na most bevásárolok. 15 percig nézegettem az összes dobozt, leírást, elemeztem az összetevőket, mindenből megnéztem a nagyobb kiszerelést, számolgattam, szinte már nőttem is vagy két kilót száraz izomban, majd mikor már mindent megnéztem amit lehet kapni, kértem 1 kis zacskó Hot Bloodot. :D

(#31021) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Cső!
Fekvenyomásnál néha igencsak belremegek/bebillenek. Ez mitől lehet? Túl széles hozzám a rúd, vagy mi miatt? Mert másoknál látom, hogy a nagy súlyoknál is tök stabilak, én meg kicsinél se vagyok az :S

(#31022) LOTR válasza Hurkafej (#31021) üzenetére


LOTR
addikt

gyenge vagy, vagy fáradtak az izmaid, ergo gyenge vagy ;]

One Ring to rule them all

(#31023) Vandit. válasza Hurkafej (#31021) üzenetére


Vandit.
addikt

Egy ugrást megér ez a mutatvány. :U ;]

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#31024) BÁ Nutrition válasza Hurkafej (#31021) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

főleg kezdőknél fordul elő nem tudod még normálisan koordinálni a súlyt.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31025) Boxer001 válasza Hurkafej (#31021) üzenetére


Boxer001
veterán

Úgy, ahogy BÁ írta, kezdő vagy még, azért nem érzed rendesen...te patkány. ;]
Márk
:DDD ;]

(#31026) Vekiboy válasza kicsitomi88 (#31016) üzenetére


Vekiboy
tag

Üdv az Úrnak :R

Csak szólni akartam, hogy hazaértem. A kártya 20%-os, rosszul emlékeztem, és sajnos ma felvilágosítottak, hogy már nem érvényes.... Viszont bevásároltam és kaptam két 5%-os kártyát.... Tudom satnya vígasz, de az egyiket szívesen odaadom.. És bocs a (nem szándékos) etetésért. :R

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#31027) kicsitomi88 válasza Vekiboy (#31026) üzenetére


kicsitomi88
őstag

:O

Akkor majd összefutunk valamikor.

Azért köszi :R

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#31028) harry válasza DAVID0000 (#30999) üzenetére


harry
veterán

Miközben ezt kerestem, találtam egy ilyen lexikont, pár általánosabb, vagy éppen ritkábban használt, külföldi kifejezés is van benne, szerintem egy megtekintést megér: [link]

Ezt most csak az eddigiektől függetlenül.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#31029) Manitou válasza Shodan (#31015) üzenetére


Manitou
addikt

Ide is jöhet egy :K

(#31030) Bibby


Bibby
addikt

A kreatin felszívódását ronthatja a koffein/taurin, szóval ilyen energiaitalos cucc?

Ελευθερια η θανατος

(#31031) Bubee82


Bubee82
őstag

Idéznék Bognár Gergő blogjából:

Nagyon szeretek keményen és nagy súllyal edzeni.Sokszor azonban túlságosan is előtérbe helyezem ezt. 2005ben amikor Kokó keze alatt készültem,nagyon precízen hajtottam végre a gyakorlatokat.Meg is követelte ezt ő,így nem is volt nagy választásom.A súlykészlet is be volt korlátozva és nem igazán edzettem nagy súlyokkal.Azt hiszem jobban fogok figyelni a gyakorlatok kivitelezésére,főleg ami a negatív és pozitív szakaszt, ill. a csúcsösszehúzódást illeti.

2005ben 240es guggolás nélkül is hatalmasat fejlődött a combom.
Persze vallom hogy nagy súlyok,szabályos használata nélkül teljesen más izomminőségünk lesz hosszú távon.

Pl ott van,vegyük a Danit.Teljesen más edzésmentalitással rendelkezünk.Volt szerencsém együtt edzeni vele és észrevettem, hogy abszolút de nem veszi figyelembe a használt súlyt.Elmondása szerint még "soha" nem ment föl 200kg fölé guggolásban és a többi szériázó súlya sem nagyobb mint az enyém,holott majd 15kg-mal több izom van rajta.

(#31032) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Megint én! :DDD
Találtam jó árban egy ien táplálék kiegészítőt:

Fizikai-kémiai jellemzők:

Fehérjetartalom g/100g : 81,83
Zsírtartalom g/100g : 1,18
Víztartalom g/100g : 5,00
pH (10%-os oldatban) : 6,82
Égett szemcse (ADPI) : A

Mikrobiológia jellemzők :

Mezofil összcsíra /g : 150
Koliform /g : 10
Élesztő-penész /g : 10
Salmonella /25g : neg

Szerintem elég jónak tűnik, szerintetek? (még sose vettem ien cuccost) :DDD

(#31033) LOTR válasza Bibby (#31030) üzenetére


LOTR
addikt

abból kiindulva, hogy a kreatin vizet köt meg a koffein meg inkább vízhajtó hatású
viszont ha azt nézzük, hogy kreatin hatására inkább sejten belüli vízmegkötést értünk, míg a vízhajtó az a bőr alattira van hatással
aztán lehet, hogy butaságokat írtam...... nemtudom

csak hogy valami off is legyen már végre
abit radeon 9600XT-hez kéne nekem venti, a gyári megadta magát
köszi :R
remélem valaki csak tud egyet

One Ring to rule them all

(#31034) kicsitomi88 válasza Hurkafej (#31032) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ezmiatosz?

90 87.5 87.8 87.5

(#31035) LOTR válasza Bubee82 (#31031) üzenetére


LOTR
addikt

amióta a Csatári Ervines videót :R láttam nem guggolok nagy súllyal, és szeirntem elég sokat fejlődött a lábam - már magamhoz képest

One Ring to rule them all

(#31036) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Kis helyzetjelentés: 1 hét alatt feljött 3kg, egyelőre ezt pozitívnak veszem, bár ugyebár ez elég sok. Mondjuk van oka, rengeteg kalória megy, magamhoz képest is sok. Ha így megy továbbra is, akkor vissza kell vennem picit, mert pikk-pakk meglesz a 110kg, de zsírban :D Ma lábaztam, baba súlyokkal, de magas intenzitással. Holnap hát-kar edzés lesz, biztos jó lesz, érzem ;] :K

Ja: kerek 100kg vagyok reggel, 97-ről indultam 8 napja :Y :K

(#31037) Bibby válasza Hurkafej (#31032) üzenetére


Bibby
addikt

Nem az a lényeg hogy milyen összetevők vannak a dobozra írva, ezek alapján még kutyatáp is lehetne, de azt mégsem ajánlanánk. :U
Mondd meg mi ez és ki gyártja.

Ελευθερια η θανατος

(#31038) harry válasza Hurkafej (#31032) üzenetére


harry
veterán

Egyrészt ilyen, másrészt fogalmam sincs mi a bánatról van szó. Nyílván valami fehérje, de mégis mi, tejsavó, tojás? Link? Vagy úgy egyáltalán...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#31039) Radnix


Radnix
senior tag

Villámakció volt a shop.builderen ON l-kranitin meg Elite Whey 4.5kilós 19.990-ért... Úgyis pár hét múlva elfogy a protkó, szóval berendeltem má' nekeressétek az akcijót ;] :DD meg rendeltem mellé Shock Therapy-t Meglátjuk milyen lesz, még csak hotbloodot kostoltam ami ilyen durrantó-energizáló cucc és nekem az 6-ott :D Na meg daily vitamin + cé, szóval én szerencsétlen zzebpénzből tengődő diák megint megrövidülök több mint 30k-val... :S most sajnáljatok! :P ;]

(#31040) Bibby válasza Radnix (#31039) üzenetére


Bibby
addikt

"má' nekeressétek az akcijót"

Azért tényleg köszi, utólag qrva hasznos hogy elmondtad. :U

Ελευθερια η θανατος

(#31041) kicsitomi88 válasza Radnix (#31039) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Leszakadt volna a kezed ha beírod mi :W

90 87.5 87.8 87.5

(#31042) Boxer001 válasza Radnix (#31039) üzenetére


Boxer001
veterán

Irígy pondró. :((

(#31043) P00By


P00By
nagyúr

Szopó :D

(#31044) Sotho válasza kicsitomi88 (#31034) üzenetére


Sotho
őstag

Gyesznótáp.

(#31045) Radnix


Radnix
senior tag

Bocsánat, de nemhagyhattam ki. :)) Ellenben vigasztal az a tudat, hogy ti is hasonlóan megosztottátok volna a többiekkel diadalittasan a zsákmányt! :DDD
Hogy legyen vmi. kérdés is: Ti milyen multivitamin használtok? mert sztem bőven elég a daily ,nem kő ide multi-iksz(dé). Ja és mennyi eszecális zsírt nyomattok tömegelésnél? Én a reggel betolok turmix után 2 evőkanál lenolajat. az elég? :U

(#31046) P00By válasza Radnix (#31045) üzenetére


P00By
nagyúr

Javaslom a Ciánt. :K

(#31047) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Aug. végén volt egy fasza kis sérvműtétem, azóta úgy ahogy rendbe jöttem, edzeni is visszatértem, viszont a hasgyakorlatok egyáltalán nem mennek. :( Nagyon elgyengült a hasizmom, ráadásul jól meg is híztam. :O Takarodok futni, meg bringázni, de a hasi résszel mit lehetne kezdeni? Felülés nagyon kényelmetlen, lábemelés bordás falon, ha erőltetem ez megy talán. Van megoldás, vagy vágjam fel az ereimet? ;]
Kreatin vásárlásba társulni győzködnek, ennek lenne értelme mocskosul szar kajálás mellett? Vagy csak ablakon kidobott pénz lenne, és inkább vegyek zsírégetőt + reformáljam az étrendem?
Tudom, tudom, sok lammer noob kérdés, lehet rajta nevetni, meg csámcsogni, de akkor is érdekel. :DD
Előre is köszönöm! :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#31048) Boxer001 válasza Radnix (#31045) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem, mi megosztottuk volna az akciót, te pöcs. :((
Remélem nem segít neked senki sem. :N Viszlát patkány.
G@bi90MR
Akkor ne hasazz, mellékes faxságokkal nem kell foglalkozni. ;]
Kajálj előbb normálisan, aztán jöhet a kreatin, meg zsírégető, meg a többi felesleges faxság. ;]
Persze a legjobb megoldás az ereid felvágása, hajrá, viszlát. :D

[ Szerkesztve ]

(#31049) LOTR


LOTR
addikt

leírom egy barátom "sikersztoriját":
1 hete tanul (azért nem éjjel nappal) egy keddi (holnapi) vizsgára
tudja, hogy előtte lesz egy vizsgája hétfőn, ezért vasárnap egy fél napot arra is tanul- persze fél nap tanulással, ha csak nincs valami nagy szerencse esélytelen, dehát vesztenivaló végülis nincs
hétfő este 8 órakor eszébe jut, hogy egy másik szintén kedden lévő vizsgáját nem biztos, hogy lemondta, de nem gond, mert azt még emilben le lehet
hát megnézi, a rendszerben, hogy akkor hogyan is voltak ezek a jelentkezések
itt egy kis megdöbbenés következhetett, mert azt a keddi vizsgát amit kellett volna nem mondta le, amire meg már 1 hete tanul nem vette fel - délig lehet az efféle változtatásokat eszközölni, és azt a másik vizsgát amire semmit nem tanult lemondani sem lehet már emailben, tehát be kell mennie reggel fél 8-ra, és még egy kis ideje is van tanulni rá
hát így járt a barátom ..... :DDD

One Ring to rule them all

(#31050) LOTR válasza G@bi90MR (#31047) üzenetére


LOTR
addikt

első hozzászólás kezdőknek link
nem tudom egy sérvműtét mennyire komoly, de mindenképpen csak óvatosan csináld, fehérjén és vitaminon kívül nincs szükséged kiegészítőkre, futás helyett inkább tempós mondoton séta, vagy biciklizés, esetleg bármilyen más nem túl megterhelő aerob mozgás amíg nem vagy edzésben

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.