Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42001) penene


penene
őstag

Milyen zene megy alatta, nem tudjátok? :)
Ronnie hátedzés

(#42002) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#41990) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nézd meg, Ronnie is milyen fosul csinálja, és mekkora válla van! [link] :Y :(

(#42003) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#41999) üzenetére


MPowerPH
félisten

A vállamon van ez a felső kidudorodó rész. Nah, az a gyak közben nem slégen hátra néz, hanem majdnem pontosa fölfelé.
Elég ez a magasság? :U Ki gondolná... Én mindig próbálom vízszintig emelni, ha már csak eddig megy mindig begurulok. Olyankor már nagyon fáj...
És erre mondtad Te, hogy ez úgy nehezebb, hogy ha egyszerre két súllyal csinálom?! Nekem így sokkal jobb, jobban tudok a vállra koncentrálni, mintha 2 kézzel dolgoznék. :U

Don't Tread On Me

(#42004) swoody válasza penene (#42001) üzenetére


swoody
senior tag

Áhhh.Nem bírom kivenni mit énekel. :)

(#42005) Bibby válasza penene (#42001) üzenetére


Bibby
addikt

Rockzene. :K

Szívesen!

Ελευθερια η θανατος

(#42006) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#42002) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja de azt nem a válledzésének köszönheti hanem az űberbrutál koxmennyiségnek..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42007) BÁ Nutrition válasza MPowerPH (#42003) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"A vállamon van ez a felső kidudorodó rész. Nah, az a gyak közben nem slégen hátra néz, hanem majdnem pontosa fölfelé. "
ha valaki ezt megfejtette akkor lécci fordítsa le nekem:)

két kézzel egyszerre nehezebb csinálni ez van. mit nem értesz rajta?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42008) P00By válasza BÁ Nutrition (#42007) üzenetére


P00By
nagyúr

Húha, nehéz úgy :DDD :Y
Talán a csontra gondol :F

(#42009) penene válasza P00By (#42008) üzenetére


penene
őstag

Nekem van egy pattanás a vállamon, ami dudorodik, lehet ő is arra a dudorra gondolt? ;]

(#42010) P00By válasza penene (#42009) üzenetére


P00By
nagyúr

A tiédre? :Y ;]
Dupla reg? :U :P

[ Szerkesztve ]

(#42011) TommekT


TommekT
csendes tag

Helló midnenki. 16 éves srác vagyok és szeretnék gyurni :DD :DD . A kérdés hogyan kezdjek bele? és hogy hogyan csináljam. PL egy nap mindenből vagy 1 nap csak lábra másik nap hasra ? Tippeket előre köszönöm... Remélem én is leszek valamikor izmos már ... de jóó is lenne :DDD :DDD Most ám szükágem lessz a segítségeterke ;)

[ Szerkesztve ]

(#42012) dunkel válasza MPowerPH (#42003) üzenetére


dunkel
őstag

Nem slégen, nem sréhen hanem SRÉGEN vagyis átlósan. A német schräg/schraeg-ből. :K

(#42013) Atomgeszi válasza TommekT (#42011) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hogy kezdjed?
Nézz bele az első hsz-ba.. ott van pár link. Onnan mindent megtudsz. :)

Kivételesen most pulykamell +rizs+borsó a vacsi. Nem is olyan rossz ez a pulykahusi! :)

(#42014) TommekT válasza Atomgeszi (#42013) üzenetére


TommekT
csendes tag

Jó. És ott is van asszem 15 link. Ott minden elvan magyarázva? Nézegettem ott, de nem tudtam semmit kihozni belőle :DDD

(#42015) Bibby válasza TommekT (#42011) üzenetére


Bibby
addikt

A következő héten olvasol, pl ilyesmiket. Ugyanezen oldalon rengeteg edzésterv is van.
Körbejárod a környéket, megnézed milyen termek vannak, melyik mit nyújt mennyiért.

Aztán ha megvan minden, lemész heti 3 alkalommal, és minden nap csinálsz egy felkészítő-átmozgató-ráhangoló edzést. Vagyis mind a 3 nap teljes testet edzel, nem kell megszakadni, ismerd meg a gyakorlatokat, koncentrálj a helyes kivitelezésre.

És ha vékony vagy egyél sokat, lehetőleg sok húst, sok jó szénhidrátot.

Aztán egy hónap múlva gyere vissza. Viszlát. :P

Ελευθερια η θανατος

(#42016) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdvözlet!
Holnap veszek fehérjét! szerintetek melyiket?
nem tudok dönteni kettő között, ezért kérdezem tőletek akik már használtatok ilyet, hogy melyiket ajálnjátok! és milyen ízbe :) (bár az íz nem mérvadó)

100% Whey Protein Professional
Prostar Whey Protein

Üdv: Csabee.

(#42017) God Vazzeg válasza Csabee. (#42016) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gyak. mindegy ;)

(#42018) Bibby válasza Csabee. (#42016) üzenetére


Bibby
addikt

A scitec nagyon édes arra készülj fel, vagy vedd ezt.
Amúgy a mogyorós csoki meg a kókuszos csoki finom. :K

Ελευθερια η θανατος

(#42019) Manitou válasza BÁ Nutrition (#41984) üzenetére


Manitou
addikt

Igen ez se tökéletes.

Ma voltam edzeni, végre kezd visszatérni valamelyest az erőm. :K

Ja én visszaálltam már régen a 8 kilós egykezesre, azzal csinálom az oldalemelést, régebben én is csináltam 14-el, de hát az kevésbé volt szabályos :D

(#42020) swoody válasza Bibby (#42018) üzenetére


swoody
senior tag

Tudnám ennek miért más az adogolása mint a simának.

(#42021) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#42007) üzenetére


MPowerPH
félisten

A végén én is rakok fel egy VID -et youtube -ra. :DDD Az izomra gondoltam amúgy. :D
Na mind1, igen, két kézzel ma próbára megnéztem, tényleg nehezebb. Nem is tudtam szabályosan és koncentráltan csinálni. Egy kézzel nekem jobb. :)

dunkel: Jah, hát nem tanultam németet. :N De jó tudni, hogy abból ered. :K

Don't Tread On Me

(#42022) Csabee. válasza Bibby (#42018) üzenetére


Csabee.
nagyúr

köszi a helpet, akkor a hét elején beszerzek egyet:) majd írok hogy melyik lett, (amelyik lesz a botlba a 3közül) thx :R

Üdv: Csabee.

(#42023) dunkel


dunkel
őstag

Kedden meghúztam a derekam. Felhúzást csináltam, csak nem vettem figyelembe, hogy kb 1 hónapja nem és a súlyokra is rosszul emlékeztem, így lett a korábbihoz képest +10kg (nem, én sem tudom hogyan lehet összetéveszteni az üres rudat a 30kg-val :D ). Nehezen is ment be a 8, ahogy letettem tudtam, hogy ez nem lesz jó. Következő szériába húztam 1et tettem is le. A súlyokat sem tudtam már visszapakolni a rúdról... De azért gépen csináltam még lehúzást, meg melltámaszos evezést egykezesekkel, meg vállra is dolgozgattam kicsit. Ez mind nagyon jót tett a derekamnak még pluszba :N
Másnap kicsit nehezen ment a hajolgatás, de harmadnapra már viszonylag oké voltam, pénteken toltam is egy mell-kart. Szombaton felsétáltam a Gellértről a Citadellára kis aerobképpen, nem is volt gond, lefelé már kicsit éreztem, hogy húz. Mára virradóra is éreztem enyhén, ezért "csak" gépeket használtam lábazni, ahol meg van támasztva a derék. Hát ez a "gyógytorna" sem hozott javulást :DD . Ma megint nem hajolok a földre ha kell valami, hanem guggolok érte :DDD
De nincs idő pihenni!!! :W
Vajon az intervall-futást bírja? Holnap kiderül...

nincs is most felhúzás a programban, csak láttam neten valami őrültet felhúzni, azt tudtam, hogy nekem is az kell!! ja, persze :))

penene voltam

[ Szerkesztve ]

(#42024) penene válasza dunkel (#42023) üzenetére


penene
őstag

ejj ejj. De szerencsére hű voltál penenéhez és sérülést írtál.
Lehet én is kicsit meghúztam, v. túlerőltettem a jobb oldalsó vállam, ahogy emelem, kissé érzem, hogy nem túl jó. Nem épp izomláz feeling. :D
Holnap mell-biccel csekkolom. :D

(#42025) dunkel válasza penene (#42024) üzenetére


dunkel
őstag

Hogy dunkeles is legyek: megkezdtem a helyreállítást, bement már orálisan 1 diclofenac és transzdermálisan is elkezdtem diclofenac gélt alkalmazni. Életmentő. :B

(#42026) penene válasza dunkel (#42025) üzenetére


penene
őstag

:R
Én kivárom még az éjszakát, Diclac figyel nekem is a polcon, ha kéne. ;)

(#42027) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Púp! :U :K

(#42028) penene válasza God Vazzeg (#42027) üzenetére


penene
őstag

Társalogni szeretnél? :F ;]

(#42029) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#42002) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Hasonló kapálódzást csináltam én is 18 kilóval... semmi értelme... nálam legalábbis, bár úgy láccik Kólmennek mindegy. Hátradől, hogy az erősebb első váll vegye át a munkát, és sokszor a könyöke lejjebb van az alkajánál, ami megint érdekes...

Amikor belinkelitek ezt a sok vadállatot, nagyon ritkán látni olyan szabályos végrehajtásokat, amiket amúgy az ember fejébe vernek minden edzéssel kapcsolatos cikkben vagy honlapon. Úgy néz ki hogy nem sok jelenősége van... az ő szintjükön :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#42030) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#42029) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A mi szintünkön viszont van jelentősége, én se csinálom jól szvsz, mert nincs vállam :F

(#42031) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#42030) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Én azóta érzem jobban, mióta lementem 4,5 kilóra, és viszonylag magas ismétlésszámmal dolgoztatom az oldalsó deltát (12-16) mert gondolom nálad is azzal van gond. A hátsó, de főleg az első nálam sokat kap egyéb edzéseken, de az oldalsót csak így tudom leedzeni, és bár nemigen nő, de legalább edzés alatt bedurran...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#42032) penene válasza marcus.fenix (#42029) üzenetére


penene
őstag

Colemannak akkor is nő a válla/háta, ha lehúzza a wc-t. ;]

Én 3 kilóval oldalemelek 12 körülieket, ha 4 kilóra megyek, akkor is megy 10, de ott már veszek lendületet is, meg a nagyobb súly miatt a koordináció sem tökéletes, ergo nem éri meg. Ráadásul nem egyszer húzódtam meg, amikor csakazértismegfeszülök módjára csináltam nagyobb súllyal.
Mondjuk nekem sincs vállam, de ezt be se kellett volna írnom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42033) Markgx10 válasza God Vazzeg (#42030) üzenetére


Markgx10
őstag

Tegnap este óta végre már a turmix is bennem maradt, vagy mittudomén mit csinál, de nem jön ki ;] :D Holnapig így marad, akkor már megyek edzeni is, remélem újabb egy évre letudtam a kínjaimat. :U

(#42034) marcus.fenix válasza penene (#42032) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

:DD

8-9000 kalóriától biztos sokat ül a budin, úgyhogy el is hiszem hogy annyi lehúzástól kikerekedik a mindene... :K

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#42035) Vandit. válasza marcus.fenix (#42029) üzenetére


Vandit.
addikt

Én 10-el szoktam 12-öt, aztán 2x 12-vel 10-et, aztán 14-el 8-at. Ezután emelni sem bírom a karomat. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#42036) marcus.fenix válasza Vandit. (#42035) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Az az érzés jó lehet... nekem hamarabb veszik el a jó forma és az izolálás a gyakorlatban, mint hogy ez az érzés megjönne... de igyekszem. Mondjuk azt észrevettem hogy diéta alatt nincs olyan mértékű durranás mint egyéb esetekben...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#42037) Bibby válasza marcus.fenix (#42036) üzenetére


Bibby
addikt

Szvsz azért belefér hogy kicsit a tökéletes gyakorlatvégzéstől eltérjünk a végén, cserébe teljesen ki lehet nyírni.

Ελευθερια η θανατος

(#42038) Vandit. válasza marcus.fenix (#42036) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaja elég jó. Uccsó sorozatban még a végén megcsinálok egy pár félismétlést is, na az bassza oda rendesen. :K Ezután meg jön az előreemelés, na az kikészíti teljsen a vállam ezek után.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#42039) Tomics


Tomics
addikt

Még 2 nap és edzhetek ;]
Itthon bohóckodtam 4 kilósokkal, de nem sokat ért csak leizzadtam. Mellet nem is tudtam megdolgozni sehogy, hátra csak 1 kezes evezés, lábra semmi. :DDD
Mondjuk oldalemelést nem csinálom sokkal többel, szóval vállra jó volt.

PH! addikt since 2004

(#42040) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#42031) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, az oldalsó a fos. 14kg-al 15-öket szoktam csinálni, de majd egy kézzel emelek a sorozaton, 20-25-ös tartományba! :K

(#42041) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#42036) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bedurranás hiányára vegyél glutamint, keverj el 10g-ot fél lityó vízben, és adj hozzá egy teáskanál sót. Meglátod mi lesz :D

(#42042) Vandit. válasza God Vazzeg (#42040) üzenetére


Vandit.
addikt

A 15 ismétlés nem sok egy kicsit? Hány sorozatot csinálsz?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#42043) God Vazzeg válasza Markgx10 (#42033) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Figyelj oda, mert a folyékony kaja nem tesz jót fosós téma után, kiújulhat tőle a probléma. Elsődlegesen normaflore és szilárd kaja menjen ;)

(#42044) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#42041) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Jelenleg nincs már keret Glutára, de még nincs vége a diétának, és a végét még lehet hogy megtoldom... Ilyet még sosem hallottam... só és glutamin... jól hangzik :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#42045) God Vazzeg válasza Vandit. (#42042) üzenetére


God Vazzeg
veterán

4-5 sorozat, utána 45 fokos padra oldalt fekszek, és ott is oldalemelek olyan 5kg-al, 3x8-akat :U

(#42046) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#42044) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem vicc, felér egy no-xplode-al :D

(#42047) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#42046) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

És költséghatékony... :)

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#42048) Bibby


Bibby
addikt

Nemtom ma is mi volt velem, fekvenyomásban teljesen ócska gyenge voltam, utána meg az egykezes ferdepadosban ugyanolyan vagy még jobb mint múltkor. :U

Ελευθερια η θανατος

(#42049) penene


penene
őstag

Aláásom a testépítést. Ma mell bic helyett focizni megyek. :W
Legalább lesz egy kis kondim a rohangálástól. :D

(#42050) Markgx10 válasza God Vazzeg (#42046) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszi a tippet a kajára vonatkozólag. :R Holnap lemegyek edzeni, kíváncsi vagyok mit mutat majd az edzés, remélem nem fosok be ;] , előtte veszek be valami hasfogót :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.