Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36001) glutamin válasza LOTR (#35998) üzenetére


glutamin
őstag

Én a jövő hónaptól úgy néz ki termet váltok és valszeg célszerű lenne átállni a reggeli edzésekre. Pedig nekem is az esti időpont fekszik jobban. Én amúgy este 8-9 körül megyek. Ilyenkor már nincsenek sokan.

Az új termet viszont cég fizetné és az ahavi 9,5 ropi azért mehetne más helyre is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#36002) Coyot válasza Xelo (#36000) üzenetére


Coyot
őstag

jééézus :Y ott a jumbo, és nem edzés után eszed....

Reggeli: 2 m.k. Ultra Whey (BioTech) + 60g zabpehely
Tízórai: 2 m.k. Jumbo (Scitec)
Ebéd: 20deka csirkemell + rizs
"Post-workout" meal: 3 m.k. Ultra Whey + 60g zabpehely
Vacsora: 4 tojás + barnakenyér
"Goodnight Meal": 10deka mozzarella + 2 paradicsom, vagy 20dkg túró

szilárd kaja nulla, hol a rizs, hol a tészta? nemokos a sok kiegre helyezni a hangsúlyt, kinyirja a gyomrodat. de ha ennyi pézed van mondom a szla számom :K :DDD

szerintem reggel 120 vagy 150g zab, aztán minden kaja rizshus, edzés után jumbo, 4 tojás helyett meg legyen 10 :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36003) DeadMeat válasza Coyot (#36002) üzenetére


DeadMeat
veterán

Olyan nagyra nőne,nem férne be a totyikba :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#36004) Xelo válasza Coyot (#36002) üzenetére


Xelo
addikt

nemmondod, csak tudom már mikor kéne elefántozni :D egyébként ott a csirke meg a rizs a helyén, tojásból 4nél nem igazán bírok többet begyűrni, akkor se ha 2nek csak a fehérjét eszem. :( de 5 megoldható csak a te kedvedért. általában hétvégén jutok csirkerizsen kívül más normális, elkészítést igénylő kajához (nem vagyok vmi nagy szakács). úgy nézd h 76 kiló vagyok.
jah számlaszámot küldheted

[ Szerkesztve ]

(#36005) Coyot válasza Xelo (#36004) üzenetére


Coyot
őstag

ebből monnyuk nem ugynézett ki, h tudod mikor dumbózzá' be :D
szerintem pézkidobás ha nem edzés után használod, máskor nem látom értelmét a jóféle ch-nak ami benne van.

neki kellene állni főzőcskézni, és meg lenne oldva minden problema, zacskós rizs kezdőknek :K a hust meg ugyanugy meg tod csinálni mint a tojást nem egy nagy wásziszdász :K innentől fogva hol a probléma?

Má' nem

(#36006) Xelo válasza Coyot (#36005) üzenetére


Xelo
addikt

csak mindenképpen tízórainál nyomnám le a glutamint és a kreatin monot -> tízórainak nem tudnám vinni a fehérjét és zabot, ugyanis suliban csak vízzel tudnám keverni és én a vizes zabtól rosszul vagyok :( egyébként köszi, én értékelem a segítő szándékot. egyébként még szüleimmel élek (17 vagyok), és a mentalitásuk elég hülye: nem vennének több húst (pénzt se adnának rá), inkább fizetik a kiegeket. nem teljsen értem őket, szal a csirkemellet és rizset simán megcsinálom, azzal még nincs problémám, csak nincs miből. egy napra nem nagyon tudok több húst szerezni mint 20deka. :F

(#36007) Coyot válasza Xelo (#36006) üzenetére


Coyot
őstag

nagyon eccerű, a glutaminra meg fehérjére szánt léből vegyél hust, azt süsd meg. hamár megvan csak nem fogják kidobni... mindenképpen jobban jársz a hussal mint a sok porral.

persze ha bírja a gyomrod mehet így is, de a jumbot én edzés után tolnám mindeképp.

sűtkutya? annak hány %-a fehérje? :DD

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36008) Xelo válasza Coyot (#36007) üzenetére


Xelo
addikt

inkább megsütöm a szomszéd kutyáját, az úgy se fog senkinek se hiányozni.

(#36009) Vandit. válasza Xelo (#36000) üzenetére


Vandit.
addikt

Jumbo menjen edzés után. A stormból felesleges edzés előtt 10 g edzés utána is főleg, ha a jumbot innád utána. Csak nekem tűnik, úgy hogy kevés a hús? :F .

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#36010) Xelo válasza Vandit. (#36009) üzenetére


Xelo
addikt

dedede kevés ahogy már előbb is megjegyezték. :K stormról ezt írják:
" A nagyobb hatékonyság érdekében, fogyassz egy adaggal 30 perccel edzés előtt és a másodikat 30 perccel edzés után."
vagy ne izgasson engem a nagyobb hatékonyság, csak gyorsabban fogy?

[ Szerkesztve ]

(#36011) Coyot válasza Xelo (#36010) üzenetére


Coyot
őstag

teljesen jó ugy ahogy írják.

Má' nem

(#36012) Vandit. válasza Xelo (#36010) üzenetére


Vandit.
addikt

Gondolhatod minek írták rá. ;) A te súlyodhoz meg főleg elég lesz. :K Szóval elég, ha edzés után iszod szerintem.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#36013) Xelo


Xelo
addikt

nah, beigazólodott az igazatok. kurva kevés szilárd kaját és szénhidrátot nyomatok. :( felhúztással szórakoztam, még viszonylag bemelegítés (90kiló): 12lement simán, következőt kezdtem volna, kettő megy, aztán se kép se hang. majdnem elájultam. :O úgy elvette a kedvem hogy az egész edzés egy nagy szar lett, ha értékelnem kéne 1/5. egy szerencsém van, anyám is velem jött és szemtanúja volt h nem hiába pofázok a kajáról állandóan, úgyh kemény változtatások lesznek: minimum csöcsmennyiséget belövöm fél kilóra, ezt elosztani vagy 3-4 étkezésre, mindegyik mellé krumpli v rizs.

[ Szerkesztve ]

(#36014) Markgx10


Markgx10
őstag

Mai edzés: Bedurranás: 0, intenzitás: 0, szabályosság: 5, erő: 4, összességében 2/3-ra értékelem.

Sima padon 130-ba nyomtam 6-ot, ezt nagyjából tudni szoktam (majd jövő héttől a diétában már ez az egy örömöm sem lesz ;] ), viszont ferde padon sokkal erősebb voltam, mint szoktam, de kizárólag ebben az egy gyakorlatban 110kg-nál még senkit meg sem kellett kérni, hogy nézzen már oda, annyira magabiztosan ment a 8, általában már 100 után szólok, hogy nézzenek rám, mert lehet szar vége lesz ;] :D Ezenkívül tárogattam és előredöntött törzzsel tolódzkodtam, ennyi volt :D

Jó érzéssel olvasom mindig, hogy ki mennyi táplálékkiegszítőt nyomat, már olyan hihetetlennek tűnik nekem, hogy régen még nekem is volt olyan időszakom, mikor 6 fehérjeturmix, nitrix, no-xplode meg ilyenek mentek, már sok hónapja abszolút nullán állok, az edzés utáni turmixot kivéve, ez a formámon nagyon az erőmőn semennyire nem látszik :U

(#36015) Xelo válasza Markgx10 (#36014) üzenetére


Xelo
addikt

mert neked már sikerült egy stabil formát elérni. azt nem tudhatod hogy most milyen szinten állnál akkor, ha soha nem nyomtad volna a tápkiegeket.

[ Szerkesztve ]

(#36016) Markgx10 válasza Xelo (#36015) üzenetére


Markgx10
őstag

Az a forma, mikor én is ettem mindent, már a múlté, szinte semmi nem maradt. Tudom, mert nézegetem a régi képeket, újakat meg már tavaly óta nem merek csinálni :D Tehát akkor sokkal jobb volt, most nagyságrendekkel szarabb, de az erő maradt ugyanazon a szinten. :U

Ja és én is enném, sőt majd remélem eszem is, ha egyszer végre (amit már kb fél éve várok ;] ) helyrejövök anyagilag :D

(#36017) Xelo válasza Markgx10 (#36016) üzenetére


Xelo
addikt

jah, akkor félreértettem :) módosítottam még az étrendemen, kössetek bele ahol tudtok legyetek szívesek (kivéve a tízórai jumbót):

Mass-Builder Diet by Xelo
"Morning shake": 2 m.k. Ultra Whey (BioTech) + 60g zabpehely + Supradyn F + Cetebe
Reggeli: 10 dkg csirkemell + rizs / krumpli
Tízórai: 2 m.k. Jumbo (Scitec), 5g Creatin Monohydrate (American Muscle)+ 5g Glutamin (BioTech)
Kétórai: 10 dkg csirkemell + rizs / krumpli
Ebéd: 20 dkg csirkemell + rizs / krumpli
"Pre-workout shake": 10g Storm (Universal Nutrition)
"Post-workout shake": 3 m.k. Ultra Whey + 60g zabpehely + 5g Glutamine + 10g Storm + Daily One (Scitec) + C-1100 (Scitec)
"The Six-30 Meal": 5 tojás + barnakenyér
Vacsora: 10 dkg csirkemell + rizs / krumpli
"Goodnight Meal": 10deka mozzarella + 2 paradicsom, vagy 20dkg túró

m.k. - mérőkanál még mindíg :K

100g fehérje csirkemellből
40g fehérje proteinshakekből
20g fehérje tömegnövelőből
15-20g fehérje tojásból
15-25g fehérje a "Goodnight Meal"-ből
=190-235g
+sok ch, 5g Glutamin, 20g Storm, 5g Kreatin Monohydrate

ez meg már soknak tűnik vazze :D

[ Szerkesztve ]

(#36018) Coyot válasza Xelo (#36017) üzenetére


Coyot
őstag

így már mindjárt más a dolog :K
csak azt a nyomorult jumbot tedd már edzés utánra :D

amugy a glutamint én edzés közbe iszogatnám inkább, hamár van. de szvsz fölös még.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36019) LOTR válasza Xelo (#36017) üzenetére


LOTR
addikt

én nem ennék szupradint (szerintem drágább, mint pl daily vitamin, bár ne mtudom az árát), meg nem hinném, hogy ez a cetebe c vitamin -ha ez az- annyival jobb lenne, mint mondjuk a legolcsóbb sciteces

a reggeli shake és a reggeli között mi a különbség, mert shake után azért 1 óra teljen el szerintem
kétórai után ebéd?
3 mérő fehérje egyszerre nem kell, 2 elég, nem kell több fehérjét bevinni 40g-nál egyszerre
+a tízórai kaját cserélni kéne az edzés utánival

meg edzés után még egy vitamin, ennyi vitamin felesleges szerintem, reggel kaja után dalily one meg c, aztán elég a napra
amúgy szerintem rendben van, ha van rá keret

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#36020) Coyot válasza Markgx10 (#36014) üzenetére


Coyot
őstag

pedig diétában elég előnyös a sok tápkieg, most tapasztalom én iss. :K

Má' nem

(#36021) Xelo válasza LOTR (#36019) üzenetére


Xelo
addikt

a cetebe meg supradyn adott, édesanyám gyógyszernagykerben dolgozik, kapjuk ingyen. a reggelit 6:15kor fogom elintézni, a shaket pedig benyomom 7:20kor suliba indulás előtt. én 4:30 körül szoktam edzésre menni, 2 körül hazaérek, akkor rögtön a kétórás, és edzés előtt még 4kor a másik adag. az elnevezés csak úgy jött, teljesen mindegy igazából. :D igen, a zabosturmix jobb lenne tízórakor, csak abba megy pár tápkieg, azaz tej nem játszik, vízzel meg nem tudom legyűrni a zabot. pénz adódott egy szerencsés helyzetből, nagyon sokáig nem fog menni, de köv őszig-télig mindenképpen tartanám ezt. a vitaminokkal kapcsolatban is mindkét oldalról olvastam / hallottam már érveket, igazából nem tudom. most megy majd, ha pénztárca nem bírja majd elhagyom az olyat ami nem annyira szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#36022) Coyot válasza Xelo (#36021) üzenetére


Coyot
őstag

Nincs más hátra mint előre tessék tolni neki :))

Má' nem

(#36023) Markgx10 válasza Coyot (#36020) üzenetére


Markgx10
őstag

Tudom :R , hidd el, csak reménykedem, hogy a harmadik hétre megkapom azt az összeget, amire várok (és amiért nem mellesleg már rég megdolgoztam :D), azt szánom erre. Csak ebben a válságos időben kicsit nehézkes becsületes munkával pénzhez jutni :O :D

Ha nem fizetik ki, akkor szopó van :DDD

(#36024) Xelo válasza Coyot (#36022) üzenetére


Xelo
addikt

oksa, thanks fellas' :R

(#36025) P00By


P00By
nagyúr

Jó volt a mai edzés, nincsen légkondi és tetőtér :(( :D

Szabadsúlyos evezőgéppel kapcsolatban. Én ezt két kézzel szoktam használni, az utolsó sorozatban 100(50-50)-al[Igen Boxi 6* :P ]. Ma kíváncsiságból egy kézzel csináltam és így 140(70-70)-nél jött az "érzés" :F

(#36026) Radnix válasza LOTR (#36019) üzenetére


Radnix
senior tag

De a roni kólmen 7mérő fehérjét nyom :DDD

(#36027) God Vazzeg válasza Radnix (#36026) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Monnyon le :P

(#36028) pp86


pp86
csendes tag

Hali, edzek pár éve, kihagyásokkal, most lehet elkezdek valamit szedni, oxandrolonét spiropennel ajánlották hogy szedjek....Véleményeteke szeretném hallani hogy megéri e, nomrális kajázással, normális edzéssel szedni....(cél hogy szálkásodjak...)

Válaszotokat előre is köszönöm...

(#36029) Bibby válasza Xelo (#36021) üzenetére


Bibby
addikt

Annak nem sok értelmét látom hogy kora reggel megterheled a gyomrod egy hús-rizs étellel, majd miután még alig kezdte emészteni, 1 órára rá már egy turmixot nyomatsz... Igyál egy kiadós turmixot minimum 100g zabbal, ki fog az tartani 2-3 órán át, a suliba meg a tízóraira egy műanyag dobozban lehet bármit vinni.
A másik meg hogy egy hús-rizs dolgot edzés utánra kellene tenni.
Azt a mozzarellát meg felejtsd el mert zsíros sajt.

Ja és ha nem diétázol (mert bizony nem jöttem rá hogy ez mi), akkor felesleges költésnek érzem a majd' 3g fehérjét/tskg. Minek? :Y

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#36030) Xelo válasza Bibby (#36029) üzenetére


Xelo
addikt

a számolásnál hamarabb dobtam össze az étrendet.. suliba sokáig vittem a csirkerizset, de nincs alkalmam megmelegíteni és meguntam a hideg cuccot. ;] egyébként először a shaket nyomnám le, és utána a csirkerizset reggel. akkor a vacsorát és hatmarmincast felcseréljem? tisztában vagyok azzal h mi van a mozzarellában, ezért nem is eszek mellé szénhidrátot (amúgy imádom paradicsommal). szerintem ebből is látszik hogy NEM diétázom, tömeget növelnék. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36031) Bibby válasza Xelo (#36030) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor is 1 órán belül hülyeség kajálni, kivéve talán edzés utáni turmix esetén. Meguntad a hideg cuccot...hát hm... így viszont a délelőttöd folyékony kajával van tele.
És számold csak át azt a fehérjemennyiséget, 2,5g-nál én nem vinném feljebb, annyitól is fogsz fejlődni. Ha meg nem még mindig lehet növelni.

Ελευθερια η θανατος

(#36032) Xelo válasza Bibby (#36031) üzenetére


Xelo
addikt

oké :K

(#36033) szokeherceg válasza Tom5 (#35991) üzenetére


szokeherceg
tag

Hiába tolod az l-karnitint lefekvés elött, attól még dagadt maradsz :DDD kardió nélkül nemsok haszna van.. :P

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#36034) pp86 válasza pp86 (#36028) üzenetére


pp86
csendes tag

:F

(#36035) Xelo válasza pp86 (#36034) üzenetére


Xelo
addikt

ül, ugrik, viszlát :K

(#36036) LOTR válasza pp86 (#36034) üzenetére


LOTR
addikt

nemigazándoppingtopik
ha itt érdeklődsz ezek után, akkor nem ajánljuk

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#36037) DeadMeat válasza szokeherceg (#36033) üzenetére


DeadMeat
veterán

Dehogynincs :) én vagyok rá a példa:10kg minusz 4 hónap alatt.csak karnitint szedek meg kajálok rendesen.Semmi kardio,csak azedzés.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#36038) pp86 válasza LOTR (#36036) üzenetére


pp86
csendes tag

Nem tudtam ilyet ide nem lehet irni, hol tudok ennek utánajárni?

(#36039) Xelo válasza LOTR (#36036) üzenetére


Xelo
addikt

én személy szerint nem vagyok doppingellenes, egyszer én is nagy akarok lenni (nem naturál nagy), csak 1: fiatal vagyok, 2: tényleg nincs értelme akkor nyomatni amikor még saját erőből is megy rendesen. ha szálkásítani akar arra is van sok legál cucc, thermo-baszás, karnitine, stb. nem vagyok képben teljesen ezzel a fogyós szálkásítós témával kapcsolatban, de tuti hogy menne neki kox nélkül is. főleg ha nem profi testépítő (ha meg az akkor nem ide jönne kérdezni), vagy nem baromi gyorsan kell (de ha nincs verseny, akkor ok sincs erre)

[ Szerkesztve ]

(#36040) szokeherceg válasza DeadMeat (#36037) üzenetére


szokeherceg
tag

de gondolom edzés előtt eszed.. nem lefekvés elött :DDD

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#36041) LOTR válasza Xelo (#36039) üzenetére


LOTR
addikt

itt nem doppignellenes senki szeirntem, de a hasonló témák megvitatásának nem ez a helye .... szerintem

One Ring to rule them all

(#36042) Atomgeszi válasza szokeherceg (#36040) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én ma "lőttem" karnitint. Edzés előtt délután, meg most este kardió előtt. És kajak lehet valamicskét érezni, hogy "energizál", meg az edzést is alig akartam abba hagyni a végére. Nagyon ment most! :) Tehéntúró =/= soványtúró igaz?

(#36043) Xelo válasza LOTR (#36041) üzenetére


Xelo
addikt

nem is mondtam h nincs igazad, csak leírtam a véleményemet

(#36044) DeadMeat válasza szokeherceg (#36040) üzenetére


DeadMeat
veterán

Na ja.Lefekvés előtt mást eszek.:DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#36045) Radnix válasza pp86 (#36028) üzenetére


Radnix
senior tag

Jól értjük, hogy most fogsz újra elkezdeni edzeni, és egyből bekogzolsz? :DDD :R
Én veled vagyok, hajrá! :DDD

(#36046) pp86 válasza Radnix (#36045) üzenetére


pp86
csendes tag

Sose koxoltam, csak bennem van ki kéne valamit próbálni, de persze csak akkor szedek valamit ha 100%-osan utánajártam mi milyen, ha számomra egyik sem megfelelő, marad minden a régi...:)

(#36047) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Jajj.. mostanába éjjel arra kelek, hogy kurvára zsibbad a karom(váll résztől) meg van hogy begörcsöl a jobb vádlim és egész éjjel fáj, de nem tudom mitől! :( Na ugrok is!

[ Szerkesztve ]

(#36048) Xelo válasza DeadMeat (#36044) üzenetére


Xelo
addikt

jéj pont az l-karnitin van a flashben: [link]

(#36049) GodHeart válasza Markgx10 (#36014) üzenetére


GodHeart
senior tag

te semmi por nélkül? :D el se akarom hinni.. mikor nálad voltunk hozzád képest egy komplett bolt az úgy nézett ki mintha bezárnának és tök üres lenne.. :D

(#36050) LOTR válasza Atomgeszi (#36047) üzenetére


LOTR
addikt

ca+mg meg sok foyladék állítólag használ

Xelo
ja persze, igazából nem is neked kellett ovlna címeznem, csak te válaszoltál utoljára arra

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.