Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48951) P00By válasza dunkel (#48949) üzenetére


P00By
nagyúr

Amikor először írtad, akkor is kiszámoltam és abszolút reálisnak tűnik!
Sztem mindenki azt csinál amit akar :P

swoody meg egyszerűen nem figyel és nem is olvas utána... :U

(#48952) 8nemesis8 válasza God Vazzeg (#48945) üzenetére


8nemesis8
veterán

Csak enni szereted :DD
Végülis neked jó, amíg megkapod amit akarsz. Vegyél valami krumplipucoló gépet, ha egyáltalán létezik ilyesmi.

(#48953) Vandit. válasza LOTR (#48942) üzenetére


Vandit.
addikt

Én lassan már mindegyiken meglepődök... :U :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48954) 8nemesis8 válasza macikos (#48946) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nah azért éppen az sem egy józan eszű ember lehetett.

Nem te voltál az? ;]
Csak hülyültem nyugi. :U

(#48955) Vandit. válasza Woodslave (#48950) üzenetére


Vandit.
addikt

Ő.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48956) student válasza Vandit. (#48955) üzenetére


student
őstag

ez kopasz

(#48957) kovsol válasza 8nemesis8 (#48952) üzenetére


kovsol
titán

létezik :) de azt nagy konyhákban szokták használni
nem is pucolja hanem inkább lekoptatja a héját

May the Force be with you!

(#48958) P00By válasza Vandit. (#48955) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó régi kép. Sokat vastagodott! :D

(#48959) 8nemesis8 válasza kovsol (#48957) üzenetére


8nemesis8
veterán

Máris otthon!?
Nah akkor God megvan, hogy mit kérj karácsonyra a jézuskától :D

(#48960) Woodslave válasza Vandit. (#48955) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem jön be de gondolom Kozaróczy.

Én úgy vagyok,hogy nem hiszek el semmit annak aki izmos. Az csak a genetika és semmit nem tud a testépítésről :DDD :DDD - ezért csüngök Dunkel minden szaván ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48961) LOTR válasza macikos (#48944) üzenetére


LOTR
addikt

na, ez így oké, de ott nem ebben a környezetben és értelemben írtad

Myki19
na most ez szar poén volt :P

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#48962) Myki19 válasza LOTR (#48948) üzenetére


Myki19
tag

" és még a tüdőkapacitást is fejleszti" arra jó a spiropent is,imádni fogja:D

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#48963) Myki19 válasza Myki19 (#48962) üzenetére


Myki19
tag

azért dunkal szerintem,nem beszél egésszen fasságokat,sőt,edzés utánara meg én se ennék zabot,inkább vitargot,meg fehérjét,meg egy kis aminót

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#48964) dunkel válasza Woodslave (#48960) üzenetére


dunkel
őstag

:Y :C :N

(#48965) macikos válasza Myki19 (#48963) üzenetére


macikos
addikt

Lehet neki hinni, mindenki annak hisz akinek akar. Engem csak az zavar, hogy még engem próbál kiosztani, hogy mit milyen szarul csinálok, meg hogy pocsékolom a fehérjét...
Az meg azért nyilvánvaló, hogy ez a 20g fehérje egy vicc.
Na már most megnézve a képeit nem tudom, hogy melyik nagyobb pocséklás: az amit én csináltam/csinálok vagy az amit eddig ő... Tehát lehet ő felőlem qva okos, tudhatja fejből az egész bodybuilder-t, edzőválaszolt, fórumot, tesztoszteron cikkeket, kreatin töltést, stb., de azért csak több tapasztalatom van edzés meg hogy is mondjam, izomszerzés terén, mint neki.

Magyarul: én se megyek oda Kathi Bélához, hogy figyejjé má bazmeg, sztem hülye vagy , mert azt mondták fórumon, hogy csak 20g fehérje kell edzés után.

(#48966) P00By válasza macikos (#48965) üzenetére


P00By
nagyúr

Érdemben nem akarok hozzászólni. De te szerelmes vagy Kathi Bélába :D ;]

(#48967) kovsol válasza macikos (#48965) üzenetére


kovsol
titán

szerintem kurva nagy pocsékolás amit csinálsz, de te szerintem úgy vagy vele bárki bármit mod ugyis azt csinálsz amit akarsz és én ezt tiszteletben tartom, te pénzed megy el
de azt mond el nekem léci ha te olyan kurva izmos vagy és mindent faszán csinálsz akkor miért nem raksz be egy képet magadról ? na léci :)
és szerintem azért nem akarsz szálkásítani mert félsz, hogy mégsincs ott annyi izom mint te gondoltad, és lehet engem most utálni, de én nem szoktam eltitkolni amit gondolok soha
vagy pedig van egy szellemi betegség, hogy minnél nagyobb testre bukik az ember :D szomszédunk itt 200kg -s volt és minden nap másik pasi dugta meg na azok is ilyen betegek voltak, csak te a tükörben élvezkedsz lehet ;]
mégsértödni kislány dolog amugy ;)

May the Force be with you!

(#48968) 8nemesis8 válasza Myki19 (#48962) üzenetére


8nemesis8
veterán

A spiropent doppingnak számít már! :Y
Korábban volt, hogy fulladtam asztma gyanús voltam, vagy csak rövid ideig volt és ilyen szívókás gyógyszer mellé adtak előtte még spiropent is.
Egyszer meg azt hiszem bicikliversenyt néztem és ott mondták, hogy spiropenttel doppingolt.

(#48969) macikos válasza kovsol (#48967) üzenetére


macikos
addikt

Azért nem rakok be képet, mert van önkritikám. Ezt már írtam régebben is. Ha nem lenne, akkor én is ott versenyeznék 75Kg+ba a Superbodyn, mint a többi "hardcore" magyar gyúrós...

Szálkásítani azért nem szálkásítok, mert naturál vagyok, ezt is mondtam. Ezt az izomzatot meg naturál diétával megtartani nem lehet. Hülye leszek majd belemenni egy diétába, hogy az izomzatom nagy részét elveszítsem, közben meg alig szabaduljak meg zsírtól. Mások a céljaink. Én hosszútávra tervezek.

Ezt a "mégsincs ott annyi izom" dumát is már hányszor megkaptam :D Csak akkor mondjuk nem lenne pólón keresztül dombornyomott a hátam meg hasonlók :)

P00By: Azt ne mondd hogy féltékeny vagy szívem :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#48970) God Vazzeg válasza dunkel (#48949) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én már eldöntöttem ;)

(#48971) swoody válasza Vandit. (#48955) üzenetére


swoody
senior tag

Miért van olyan furcsa melle.Ehhh. :F

dunkel : Most,hogy megint leírtad eszembe jutott,hogy már egyszer leírtad. :)

(#48972) Woodslave válasza swoody (#48971) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te hány éves vagy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48973) God Vazzeg válasza macikos (#48965) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is 3 kanál fehérjét tolok edzés után zabbal. Nem érdekel ki mit mond. A szőlőcukortól rosszul vagyok, malto szintúgy. Marad ez. Bár én fos szinten vagyok, de hátrányát még nem éreztem..

(#48974) macikos válasza swoody (#48971) üzenetére


macikos
addikt

"Miért van olyan furcsa melle."

Te kis válogatós, hát nem tetszik? ;] Ez a gynecomastia, azaz amikor elbaxa valaki a szteroid kúra levezetését és a megemelkedett ösztrogénszint következtében kicsöcsösödik.

(#48975) glutamin válasza LOTR (#48948) üzenetére


glutamin
őstag

Egy időben jártam úszni edzéseket mellett. Kb 2 hetente hétvégéken. Lenyomtam 1500m-ert 30 p alatt (gyors mell felváltva hosszonként). Csukja, váll tricepsz olyan jót durrant mindig. Még a csajok is megpislogták. Bezzeg teremben ilyen nem történik. :W

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#48976) LOTR válasza macikos (#48969) üzenetére


LOTR
addikt

legtöbbünknek az lenne a célja szerintem, hogy a lehető legkevesebb zsír mellett a legtöbb izmot "kaparjuk" magunkra valahogy
neked meg: "mindegy hogyan", de még több izmot
érted, marhára nem ugyan azok a célok, mert ha elkezdene zabálni mindenki, jóhogy több izmot tudna felszedni, de milyen áron...
ha figyelembe veszünk egy belefektetett energia/elért eredmény arányt, akkor az átlagnak a te módszered messze nem megfelelő

glutamin
én eljárnék úszni, csak: :D
- marha drága
- egyedül nem visz rá a lélek
- alig maradna időm meg erőm
- mivel könnyen meghúzódok nagyon be kell melegítenem, ezért még több időm menne el rá

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#48977) Woodslave válasza macikos (#48969) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elmondod mi a hosszútávú célod?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48978) macikos válasza LOTR (#48976) üzenetére


macikos
addikt

Nem azt mondtam hogy mindenki 130kilós legyen, de azért az érdekes, amikor valaki már évek óta edz, lement 200 vödör fehérje, egy csomó glutamin, kreatin miegymás és végül tart 75 kilónál. Na igen, az aztán tényleg megéri, az nem pocséklás...

Tömegelni még pár évig (addig üsd a vasat, amíg meleg), közben egyre tisztábban kajálni, szépen lassan megszabadulni a zsírtól, esetleg valami diétaféleséget megcsinálni "rásegítéssel".

[ Szerkesztve ]

(#48979) God Vazzeg válasza LOTR (#48976) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"mert ha elkezdene zabálni mindenki, jóhogy több izmot tudna felszedni, de milyen áron...
ha figyelembe veszünk egy belefektetett energia/elért eredmény arányt, akkor az átlagnak a te módszered messze nem megfelelő"

Miért? Mi a megfelelő? 2 hónap tömegelés, 2 hónap diéta forgóban? Miért az a jobb? Csak érdeklődök.. ;)

(#48980) kovsol válasza glutamin (#48975) üzenetére


kovsol
titán

én vizilabdáztam és úsztam versenyszerüen majdnem 10 éven át volt idő amikor heti 6x2 edzéssel azóta a pulzusom a béka segge alatt van nyugalmi helyzetben és a tüdőm is bírja szusszal rendesen én imádtam úszni régi szép idők

(#48981) glutamin : én is jártam kanizsai uszodába, mikor kiskoromban a nyarakat nagyzüleimnél töltöttem ott, hát azóta meghaltak és nem hiszem, hogy valaha megyek még oda úszni, de a kaposvári fürdőt most nagyon újítják kiváncsian várom mi lesz belőle

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48981) glutamin válasza LOTR (#48976) üzenetére


glutamin
őstag

Én mindig akkor mentem le úszni, amikor a szüleimnél voltam hétvégén Nagykanizsán. Valami 3-400 Ft a napijegy és elég tűrhető az uszoda, jó kevesen is vannak. Vidéken még alapvetően nem divat a sport a 25 feletti korosztályban.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#48982) God Vazzeg válasza macikos (#48978) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyetértek.. Sokaknak még mindig nem tiszta hogy az út nem azonos a céllal, és hogy ha csinálunk valamit, akkor azt maximálisan. A régi takonygolyós téma ez még mindig :K

(#48983) BÁ Nutrition válasza macikos (#48920) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha 90 kilósan tudnál hozni egy szálkás formát nagyon összetehetnéd a kezed.
na akkor most számold ki hány kiló zsír van rajtad :U

és ez nem beszólásnak ment

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48984) Woodslave válasza God Vazzeg (#48982) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U mintha előbb mondtad volna hogy 60-70% a tiszta kaja, te mit értessz maximum alatt?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48985) Woodslave válasza macikos (#48978) üzenetére


Woodslave
nagyúr

"Szálkásítani azért nem szálkásítok, mert naturál vagyok, ezt is mondtam. Ezt az izomzatot meg naturál diétával megtartani nem lehet. Hülye leszek majd belemenni egy diétába, hogy az izomzatom nagy részét elveszítsem, közben meg alig szabaduljak meg zsírtól." - a módszeredről meg ez a postod mindent elmond :U

Na gyerünk, túl jó volt itt már a hangulat ;] ;] ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48986) macikos válasza Woodslave (#48985) üzenetére


macikos
addikt

Tegyük fel befogynék 100 kilóra, ahhoz mennyi zsírt kellene lepucolnom és mennyi izom is menne vele, főleg izom... :)

(#48987) kovsol válasza macikos (#48969) üzenetére


kovsol
titán

miért mit takar az, hogy natural és nem natural diéta ? valaki homályosítson már fel lécives

nem tudom én fogytam több mint 20kg -t heti max 1kg volt amikor csak 0.8 -t és még erősödtem is közben hasamról ment le szinte az egész mert az övet 5 lyukkal csatolom odébb semmiben nem vettem észre teljesítmény csökkenést, szóval nem hiszem, hogy anyira hú de sok izom ment le, aminósav és fehérje bevitelre figyelek mindig

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48988) P00By


P00By
nagyúr

Dögöljek meg, de nem értem miért nem lehet naturálban leszálkásítani :F
Sok hús, glutamin meg bcaa kell.

(#48989) LOTR válasza God Vazzeg (#48979) üzenetére


LOTR
addikt

magamból indulok ki, tehát:
ha elkezdenék enni ami belefér, le kellene cserélnem a ruhatáram, és nem akarom, mivel jól be is híznék, ha tartom a 15%tzs körüli állapotot ott is lehet fejlődni, lassabban valószínű, de én nem sietek

One Ring to rule them all

(#48990) swoody válasza macikos (#48974) üzenetére


swoody
senior tag

Mindig hallom,hogy megnő a melle aki koxol.Mostmár leglább tudom milyen.:D

Woodslave Miért? Hülyeséget kérdeztem? :D 20 különben.

God Vazzeg Zab darálva megy edzés után?

[ Szerkesztve ]

(#48991) macikos válasza P00By (#48988) üzenetére


macikos
addikt

Lehet, de ahhoz idő kell. Ezt akarom csinálni, hogy szépen lassan tiszta kaja, belőni az értékeket, fokozatosan. Annak viszont semmi értelme, hogy most akkor 3 hónap diéta naturálként, de mintha versenyző lennék...

"miért mit takar az, hogy natural és nem natural diéta ? valaki homályosítson már fel lécives"

Például azt, amit itthon csinál egy-két testépítő, hogy 16 egység növi és akkor mehet a rántotthús befele párosával, meg ami van a hűtőben :D

[ Szerkesztve ]

(#48992) Woodslave válasza macikos (#48986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem kell feltenni, csak kiváncsi vagyok mit akarsz. Semmi közöm hozzá nem kell elmondanod, csak érdekel azért, mert elég extrémen adod elő. De mivel nem az erőre mész és úgy néz ki nem is annyira a testépítő kinéztre, kiváncsi vagyok

oké előző postban leírtad akkor

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48993) God Vazzeg válasza Woodslave (#48984) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én részemről ezt értem maximum alatt :U

(#48994) Woodslave válasza swoody (#48990) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze ;] nem csak ez az úristen milyen a melle :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48995) God Vazzeg válasza P00By (#48988) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Persze. Így megy ez. Diétáztál már? :D

(#48996) Woodslave válasza God Vazzeg (#48993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, akkor ok. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48997) God Vazzeg válasza LOTR (#48989) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is gondolkodok, mert ma pl nem jött rám vagy 5 póló egymás után, ami a nagyobb méretű ruhatáram része.. Ez van, én örülök neki :K

(#48998) God Vazzeg válasza swoody (#48990) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem, felöntöm tejjel, be a mikróba 3 percre, utána bele fehérje és fahéj. Aztán összekever és ne az arcba kanállal :K

(#48999) swoody válasza God Vazzeg (#48998) üzenetére


swoody
senior tag

Érdekes.Én is így képzeltem el.
Hmm.
"Mutatom a hüvelykujjam smiley"

(#49000) BÁ Nutrition válasza kovsol (#48987) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

áh. faszom koptatja a száját:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.