Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) Bibby


Bibby
addikt

Ma halál unalmas volt a topik, úgyhogy fogjuk meg szépen egymás kezét és ugorjunk le egyszerre... :W :))

Ελευθερια η θανατος

(#8002) vedini válasza Bibby (#8001) üzenetére


vedini
őstag

miért, mit várjon tőletek az ember fia ;] :DDD

tegnap vetkőzős bicóztam, hát elég rendesen érzem a karomat, olyan érzés mint mikor nagy kihagyás után belehomorít az első eddzésen az ember

egyébként valaki szokott egy napon bicepsz - tricepsz kombót csinálni
az MD-be nagyon megfogott amit a pali művel, lehet kipróbálom

workworkwork...

(#8003) Bibby válasza Möhe (#8000) üzenetére


Bibby
addikt

Ráadásul egy ilyen értelmetlen hsz-szel kellett a 8000-t elérni... :W :)

Ελευθερια η θανατος

(#8004) P00By válasza vedini (#8002) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha arra gondolsz, h egy napon van a bicepsz,tricepsz, akkor igen én szoktam! Legutoljára tegnap :) Holnap meg láb, alkar.

(#8005) Möhe válasza vedini (#8002) üzenetére


Möhe
addikt

nekem ma volt bic-tric és eléggé le vagyok rongyolva,holnap remélem a seggemet ki tudom majd törölni a fájdalomtól :DDD ,másfél órán belűl letudtam ( 2 has gyakorlattal együtt). amúgy bubi mondta, hogy együtt csináljam a kettőt mert neki bejött. hát nekem is :C .

mod: Bibby !!

rajzoltam volna tele szmájlival? ;] ,szólj a modiknak,hogy szedjék ki mert neked nem tetszik :P

[ Szerkesztve ]

(#8006) Vandit. válasza vedini (#8002) üzenetére


Vandit.
addikt

Én szoktam.Szuper-szettben. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8007) Vandit. válasza Möhe (#8005) üzenetére


Vandit.
addikt

másfél óra?az qrva sok csak karra meg 2 has gyakszira.Sokat beszélgetsz mi? ;]

szerk:Ha nem szuperszettben csinálod,akkor még okés talán. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8008) P00By válasza Vandit. (#8007) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem általában 60-75 perc az edzés egyedül, mikor még gyuros partneremmel jártam volt 2 óra is xD

(#8009) Manitou válasza vedini (#8002) üzenetére


Manitou
addikt

Én szuperszettben tolom a bic-tricet, nekem nagyon bejön így, de előtte még mellre edzek.

[ Szerkesztve ]

(#8010) Möhe válasza Vandit. (#8007) üzenetére


Möhe
addikt

Nincs szuperszett.Simán 8 ismétlés bicepszből ,kis pihi,majd tricepsz,és előlről minden. Tricepszet csak a 3. bicepsz gyakorlatnál kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#8011) Bubee82


Bubee82
őstag

ADKA minden patesznak

(#8012) Manitou válasza Bubee82 (#8011) üzenetére


Manitou
addikt

Beléd is ;] turmixolt hús megvolt már mára ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8013) bandus válasza vedini (#8002) üzenetére


bandus
veterán

én így nyomtam anno, meg most is így fogom. szerintem a legjobb. meg asszem Bubi is így csinálta/csinálja,

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8014) ToxLee


ToxLee
őstag

Hello! A hydroxycut + protein (cytogen-whey pro; anabolic whey; 100% whey protein) szedhető együtt? Előre is kösz.

(#8015) Markgx10 válasza Bubee82 (#8011) üzenetére


Markgx10
őstag

Szevasz, majom. ;]

Ha már múltkor említetted a bodybuilding.hu-t, akkor megjegyzem, hogy épp a diétádat olvasom és már a 11-ik oldalnál járok. :U Már csak azért is megérte, mert rengeteg dolgot megtudtam az enantától ;] :D Iszonyatosan várom már, hogy eljöjjön a március 24 :K (akkor kezdem a kúrát, addira tudok mindent összevásárolni, mielőtt meg nem lesz minden, egészen biztosan nem kezdek bele.)

(#8016) Markgx10 válasza ToxLee (#8014) üzenetére


Markgx10
őstag

Természetesen szedhető, sőt ajánlott, minél több fehérje a diéta alatt.

(#8017) Bubee82 válasza Markgx10 (#8015) üzenetére


Bubee82
őstag

Nagyon örülök h erre jó volt a naplóm :O :W :( :DDD

Gyönyörű szép volt a válaszod, sugárzott belőle a szakértelem (és a kötsögség) (hiánya) :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#8018) Markgx10 válasza Bubee82 (#8017) üzenetére


Markgx10
őstag

Na, végeztem az olvasmánnyal, hasznos volt mindenképp, most átgondolom az egészet és kiadom az utasításokat számodra, hogyan diétázz a továbbiakban :U ;]

(#8019) Bubee82 válasza Markgx10 (#8018) üzenetére


Bubee82
őstag

Köszönöm kedvességed :R

(#8020) bandus válasza Markgx10 (#8018) üzenetére


bandus
veterán

te a történtek után még elhiszed azokat, amiket leírt? kis naiv :(

;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8021) csudri


csudri
őstag

Korábban mintha valaki szidta volna az American Muscle termékeket. Lehet, hogy szar a minőségük, de most ittam egy haver Protein Meal nevű cuccából és valami kib. finom! Ennyire csokis kieget még sosem kóstoltam. Annyira csokis volt, hogy nagymamám palacsintáját jutatta eszembe, amiből mindig kifolyt a kakaó! Egyszerűen isteni!

Ja és edzeni is voltam, ez volt a 3. edzés az újrakezdés óta, alakul a dolog, mondjuk fekvenyomásban annyival nyomok, mint egy csaj :Y . Az új csuklószorító viszont :R :R :R , bárcsak megvettem volna korábban, akkor nem kellett volna kihagyni ezt a négy hónapot és úgy leépülni, mint a szar. :(

Mindegy 2008 az odab@szás éve lesz és kész! ;]

[ Szerkesztve ]

(#8022) Markgx10 válasza Bubee82 (#8019) üzenetére


Markgx10
őstag

(nincs itthon a barátnőm, ezért egyedül unatkozok, oszt ráérek ma kivételesen :D , tehát:) Szoktam nézelődni az ebay-en tápkieg témában és rengeteg "érdekességet" látok. Tegnap pl. egy sima tablettás monohdirátot (nem ez van a reklámszövegben, csak ha elmész a cég honlapjára, akkor jössz rá mi a pálya) láttam, amit egy új csodaszerként hirdettek, amivel 6 hét alatt könnyedén emelsz 100 fontot (gyengébbek kedvéért kb. 45kg-ot pl. fekvenyomásban) :Y Mondom aztakurva mijez? :D Utánanéztem és sima kreatin monohidrát, de olyan reklámszöveggel, hogy beszarás. Tiszta Amerika :D

(#8023) Bubee82 válasza csudri (#8021) üzenetére


Bubee82
őstag

Csak gratulálni tudok neked, ha az íz alapján döntöd el egy adott termék minőségét :C ;]

(#8024) csudri válasza Bubee82 (#8023) üzenetére


csudri
őstag

Szóltam én egy szót a minőségéről törpikém? Az ízét méltattam! :B

(#8025) do3om válasza Möhe (#8000) üzenetére


do3om
addikt

semmi

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#8026) Bubee82 válasza csudri (#8024) üzenetére


Bubee82
őstag

(#8027) Bibby válasza Bubee82 (#8023) üzenetére


Bibby
addikt

Ebben egyébként szója lehet, vagy miért ilyen olcsó? mert gondolkodtam rajta reggelinek.

Ελευθερια η θανατος

(#8028) P00By válasza csudri (#8021) üzenetére


P00By
nagyúr

A jobb csuklommal nekem is gondom volt eleinte fájt(nem kicsit) aztan már nem tudtam rendesen tartani stb. vettem jó kis csuklószorítót az annyiban segített, h megtartotta, de a fájdalom nem szünt! Elkezdtem minden reggel egy evőkanál almaecetet inni egy pohár vízben(almaecet, biológiai erjesztésű, 5% sav tartalom) és pár hónap múlva elmúlt a fájdalom :)

(#8029) LOTR válasza P00By (#8028) üzenetére


LOTR
addikt

ma edzésen alig tudtam tolódzkodni, ha a jobb csuklóm hátra van feszítve, akkor eléggé fáj (és kb 1 hónapja érzem, hogy fáj, de előtte kb 3 hétig nem is edzettem, az előtt meg semmi baja nem volt), ez honnan jött, hogy az almaecet segít rajta?

One Ring to rule them all

(#8030) P00By válasza LOTR (#8029) üzenetére


P00By
nagyúr

Elég sok mindenre jó, többek között izületi gyulladásokra is ill. porcképző/serkentő hatású!

(#8031) harry válasza csudri (#8021) üzenetére


harry
veterán

Milyet vettél és mennyiért/hol, van vmi link, vagy csak megláttad egy boltban?

LOTR - egyik Gyurmában is volt, amikor N. Pisti ment vásárolni (1.rész, 4. perc körül), ott is mondták (aminosavak, vitaminok, mittomén).

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#8032) LOTR


LOTR
addikt

akkor a héten veszek is valahol

One Ring to rule them all

(#8033) Frequence


Frequence
tag

Hy ALL!

Nah gondoltam belekontárkodok a topicba egy kérdéssel, mert itt biztosan mindenki vágja a dolgokat...

A hátamat szeretném szélesíteni, és csukjára edzeni...
Milyen gyakorlatokat ajánlotok? (Föleg egykezes és kétkezes sulyzoval végezhetö érdekel, mert az van itthon :)) )

Kösz!

Soul and Style!

(#8034) Bubee82 válasza Frequence (#8033) üzenetére


Bubee82
őstag

Húzódzkodás, evezés, T-rudas evezés, áthúzás, vállvonogatás példának okáért :U

(#8035) Frequence válasza Bubee82 (#8034) üzenetére


Frequence
tag

Vállvonogatás, huzodszkodás egyértelmü:), ezeket csinálom....
Az áthuzás az milyen? :F

Soul and Style!

(#8036) Bubee82 válasza Frequence (#8035) üzenetére


Bubee82
őstag

Az áthuzás az milyen?

;) :K [link]

(#8037) Frequence válasza Bubee82 (#8036) üzenetére


Frequence
tag

Kösz szépen kiproobálom... :R

Soul and Style!

(#8038) BÁ Nutrition válasza Bubee82 (#8036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en minden edzesen csinalom, szuperszettben a mellgeppel. de nem a tarogatos mellgep hanem nyomni kell rajta. ugy hogy ulsz es elorefele, szal nem keret.

nekem bejon ez a ket gyakorlat. olyan izomlazam lesz tole mint a barom!!!!

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8039) Vandit. válasza Frequence (#8033) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha szélesíteni akarsz,akkor lehúzásokat kell csinálnod,ha vastagítani,akkor evezéseket. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8040) csudri válasza harry (#8031) üzenetére


csudri
őstag

Ilyet vettem. Most 20%-kal le van árazva (még így is horror a többihez képest), de megéri! Végre tudok edzeni! És mivel nem darabár, hanem párban adják, ezért sokáig jó lesz, ha csak egy kézre kell!

(#8041) Markgx10


Markgx10
őstag

Mondok egy furcsát :F :D Legalábbis nekem mindenképpen az. Szóval azt már írtam, ogy mellezés előtt meg szoktam inni egy adag NO-Burst-öt. Ma egyik barátom jóvoltából, megkóstoltam a NO-Xplode-ot (régebben már ittam, de az tényleg régen volt :D), ráadásul nem sajnálta, két adagot kevert el nekem rögtön :Y :R :D A lényeg: szétpörgetett, mert az edzés utolsó fél órájában már egy perc helyett fél perc pihenőket tartottam és még az is kurva soknak tűnt,VISZONT, nekem sokkal jobban bejött a NO-Burst és ráadásul attól (Scitec) még erősebb is voltam, meg nem kalapált a szívem, mégis nagyon nagy kedvem volt edzeni. Biztos mindenkinél máshogy jön ki (gondolom 10-ből 9-nek jobb a NO-Xplode), de nálam:

Scitec : BSN = 1: 0 :D

(#8042) Vandit. válasza Markgx10 (#8041) üzenetére


Vandit.
addikt

Ment pü.Megkaptad?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8043) Zomb€€ válasza Markgx10 (#8041) üzenetére


Zomb€€
őstag

Most már csak herri "hiányzik" hogy belinkelje bb.hu-rol...nyúlnyalók... :( ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#8044) Vandit. válasza Markgx10 (#8041) üzenetére


Vandit.
addikt

Na ezt kipróbálom.Ha jobban bejön,mint a sokk terapi,akkor veszek nagyba is. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8045) Markgx10 válasza Vandit. (#8042) üzenetére


Markgx10
őstag

Bocsi, ha nem szólsz észre sem veszem, pedig ott volt a piros egyes a jobb oldalon :B :D
Köszi szépen, válaszoltam is. :R

Zombee: Komolyan mondom én mostanság nagyon meg vagyok elégedve a Scitec-kel. :U Mióta ugye van 100% Whey Protein Professional azt használom, a NO-Burst is nagyon bejött, egy szavam nem lehet rájuk. Egyedül vitaminból szedek Daily One-t.

(#8046) Rivaul


Rivaul
addikt

Hy...
Pff tegnap bementem a biotech shopba kérni a szokásos kis ocsó de bejövős procomplex 75-öm fincsi málnásba s közölte a tag hogy bevonnyák a terméket s keressek mást :O
Mindamelett hogy olcsó volt fincsi és egy jó adag dextrózzal sztem marhajó kis tömegnövelő volt én nagyon szerettem. Erre most ajánlja ezt az uj vonalat no.1 protein stb amiket ugyanúgy kipróbáltam de annyira nem jött be. Minden jót kiírtanak :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8047) Markgx10


Markgx10
őstag

Főleg Bubeenak dedikáltam a gyüliben a 95926-os hozzászólást ;] (semmi anyázás, nyugi)

(#8048) Vandit. válasza Markgx10 (#8045) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezentúl szólni fogok. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8049) csudri válasza Markgx10 (#8047) üzenetére


csudri
őstag

:C

(#8050) bandus válasza Markgx10 (#8047) üzenetére


bandus
veterán

:DDD
jól kezdődik a nap :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.