Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40001) penene


penene
őstag

A különböző fűszerkeverékeknek (fűszersók), és magának a fűszereknek milyen negatív hatása van testépítés szempontjából? Általában nagyon HC diétában elveszik a fűszereket is. Plusz zsír? Vagy mi nem kívánatos benne?

Lehet kérdeztem 1 éve, de nem emlékszem a válaszra. :D

(tudom, nekem nem ilyenekkel kell foglalkoznom, egyszerűen csak érdekel, és kérdezek gugli helyett:D)

(#40002) Boxer001 válasza penene (#40000) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem is lábazni kellene menni holnap, ma meg mell-karozni voltam, ugye a hétfő kiesett sajna.
Na takarodj aludni. ;] Fűszerek, fűszersók...na ezek nélkül én létezni se tudnék. :D

(#40003) penene válasza Boxer001 (#40002) üzenetére


penene
őstag

Rámjött a dili, most csinálok kaját holnapra. Szerintem pácolok, és reggel kisüt. :D

Páclére ha elbaxok pár deci olívát, az hány napig áll még el? :)

Jó éjt, viszlát! :D

[ Szerkesztve ]

(#40004) cerkarobi válasza nobika1 (#39830) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

A legjobb választás a Peak Whey Fussion 6 komponenses, de ennél sokkal jobb választás talán az Anabolic, de ebből is a Superior.
[link]
[link]

(#40005) cerkarobi válasza nobika1 (#39940) üzenetére


cerkarobi
csendes tag

A Muscle Bear tömegnövelője a Gainer 35 hasonló kaliberű, mint a volumass 35, csak árban 4 kg 8.800 Ft. A termékekről beltartalom itt olvashatsz [link]
A proteinje 3 kg-as 9.600 Ft. Ár-minőség arányát nézzük akkor jó választás. 100 % Whey koncentrátumról van szó. A Muscleteamnél 500 Ft kedvezményt is adnak 1 db 4 kg tömegnövelő és 1 db 1kg-os protein együttes vásárlása esetén. Postadíjat is elengednek bizonyos érték határ vásárlása felett, de erről kérdezd őket.

(#40006) penene


penene
őstag

Extremfitről kaptam akció értesítőt. Megakadt a szemem ezen a leíráson... :D

"Elite Whey Protein Isolate 2,27kg
13.640,-Ft helyett 12.275,-Ft

Ez az alacsony költségű, alacsony szénhidrát tartalmú fehérje tökéletes azoknak, akik óvatosak a szénhidrát bevitellel szemben!
Nagyszerű fehérje, bámulatos ár... Pakolj fel komoly izmokat a testedre, anélkül, hogy zsírt is felpakolnál, ami a magas szénhidrát tartalmú étrendekből következik általában. "

Főleg az alacsony CHn akadt meg a szemem... :Y

(#40007) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

A tegnapi melledzés után nem hagyott nyugodni ez a 6600-as BioTesco-s fehérje, és megkezdődött a Quest for Protein... Beültünk a kocsiba az asszonnyal, és azt mondtam hogy addig nem jövök haza, amíg be nem vásároltam belőle. Első megálló Ózd volt, este fél tíz magasságában ez már önmagában is bátor dolog, mert mint tudjátok itt laknak a "sinterek"... :DDD

Az ózdi TESCO-ban, már volt egy kis sikerélmény mert találtam "egy" darab akciós Iso Whey-t, a többit biztos elhordták a szamurájkardos gyurmadzsipók. De már meg is volt a következő uticél, Márk városa. És hát, Eger rulez! Már lassan sajnálom hogy otthagytam a fősulit. Az egri TESCO polca zsúfolásig van 6600-as fehérjével, bár csoki ízben nincs, de vanília és eper még van dögivel.

8-kor indultunk, 12-re értünk haza, 160km-et mentünk a bükkben sötétben, és minden második méteren elénk akarta vetni magát valami kisebb nagyobb élőlény az út széléről, de megérte... 4 dobozzal vettem, és alig került többe, mintha egyet rendeltem volna a Shop-ról

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#40008) Bibby válasza marcus.fenix (#40007) üzenetére


Bibby
addikt

És az iso whey mennyi volt?

Ελευθερια η θανατος

(#40009) Boxer001 válasza marcus.fenix (#40007) üzenetére


Boxer001
veterán

Az igen. :D 4 dobozzal már jó sokáig elég lenne nekem. :D

(#40010) marcus.fenix válasza Bibby (#40008) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

6650.- HUF

Ez itt ni...

Boxi

Én sem egy hónap alatt akarom benyomni :) kb. 4-5 hónapig ki kell tartania!

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#40011) Bibby válasza marcus.fenix (#40010) üzenetére


Bibby
addikt

Na álljunk meg, eddig itt arról volt szó hogy az ultra whey pro 6600 Ft, nem az Iso... :U Az még durvább.

Ελευθερια η θανατος

(#40012) Boxer001 válasza marcus.fenix (#40010) üzenetére


Boxer001
veterán

Tehát akkor az Iso whey ennyi? :Y
Bassza meg el kéne menni Egerbe tárazni. :D Csak az nekem most jelenleg kb. 230 km oda-vissza. :D

(#40013) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Hazatelefonáltam megnézetni a barátnőmmel:

Az Egerben vettek Ultra Whey Pro-k, az ózdi 1 db. az Iso Whey, az áruk ugyanannyi. Miskolcon meg a Milk & Egg volt leárazva, úgyhogy most már semmilyen relációt nem látok benne hogy melyik Tescoban mit és mennyiért adnak, de tény hogy mindenképp megéri... :)

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#40014) Vandit.


Vandit.
addikt

Valaki vegyen már nekem is ilyen ó'csó fehérjét, aki talál. :DDD 2 dobozzal átveszek.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40015) Markgx10 válasza Boxer001 (#40012) üzenetére


Markgx10
őstag

Az ultra whey pro annyi, nem az iso whey. :U Na, Boxi, akkor már nincs esély visszamenni és venni neked még egyel, mert Fenix úr felvásárolta a készletet :( :D

(#40016) Boxer001 válasza Vandit. (#40014) üzenetére


Boxer001
veterán

Nana, te fogjad be. :(( :D Ez most a csóróknak szól, úgy hogy pár körből kimaradsz. :D
Márk
Nekem jó az is. :)) 1 epres még csak akad ott. :D

[ Szerkesztve ]

(#40017) Vandit. válasza Boxer001 (#40016) üzenetére


Vandit.
addikt

Én is csóró vagyok sajna. :( Elfogyott a bodza. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40018) Boxer001 válasza Vandit. (#40017) üzenetére


Boxer001
veterán

Na végre, hogy kiderült...most már a nevedet is tudjuk: Sztojka Vandit. :D

(#40019) Vandit. válasza Boxer001 (#40018) üzenetére


Vandit.
addikt

Most rájöttél a titkomra... :( Kéne, hogy találkozzunk.... ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40020) Boxer001 válasza Vandit. (#40019) üzenetére


Boxer001
veterán

Majd elmegyünk együtt a rendőr bálba. ;] Ha nem haverod már az összes. :F :D

(#40021) Vandit. válasza Boxer001 (#40020) üzenetére


Vandit.
addikt

Ejnye... :( :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40022) L|zsidoboz válasza marcus.fenix (#40007) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én is veszek még vagy kettőt, nehogy a szegedi TESCOba is betévedjen valamelyik csóró patesz. :D

A végén mindenkinek a TESCO lesz a szponzora. ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#40023) P00By válasza macikos (#39991) üzenetére


P00By
nagyúr

Másik dolog, hogy elkezdtem edzés közben rágózni, mert így jobban megy az edzés. Ezt ha nekem régebben mondja valaki kiröhögöm :)

Már sok-sok hónappal ezelőtt írtam! Azóta is rágózom minden edzésen :)

(#40024) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Három hete nem zabálok mást csak csirkerizst. Max banán, meg zöldség.
Erre ma bejövők a munkahelyre, ahol félévi bónuszképpen csordultig van a konyha sütivel, engem meg két bazinagy krémessel várt a munkatársam.

....és nem értették, hogy miért tépem üvöltve a hajam...

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#40025) szokeherceg


szokeherceg
tag

Jelentem a kecskeméti nagy tescót kifosztottam, egy darab ultra whey maradt, régi csomagolásu vödrös epres ízben, uj kannásakat elhoztam 6675ért.. Viszont 10ér van még egy csomó milk&egg..

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#40026) whitezo88 válasza CarajoEsp (#40024) üzenetére


whitezo88
nagyúr

attól hogy megeszel 2 krémest nem fogsz visszahízni 3 kilót. (kivéve ha hétvégén vmi versenyed lesz...)

(#40027) CarajoEsp válasza whitezo88 (#40026) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Az a baj, hogy ismerem magam úgy lennék vele, mint a cigivel. Most semmi édesség nincs, de ha egy krémest is megeszek, nincs megállás megint a lejtőn:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#40028) Shodan válasza L|zsidoboz (#40022) üzenetére


Shodan
addikt

én az adagomat meghagyom a proli pateszeknek ;] látjátok milyen rendes vagyok... :U

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#40029) gyiku


gyiku
nagyúr

hi,
szerelheto kezisulyzot hol erdemes venni? 10 kg-s kene, kesobb 15kg. 2 db. neztem tesco, auchan, decathlon, de nem estem hanyatt...

hüllő

(#40030) Bibby válasza szokeherceg (#40025) üzenetére


Bibby
addikt

Jelentem a kaposvári tuskóban is találtam. Három db epres volt, abból egyet hoztam el.

Egyébként a mostani újságban van hogy új márkát vezetnek be, Strength nutrition, valami übergagyinak tűnik, megnéztem a vitamin complexet: 60mg C vitamin, 2-3 mg B vitamin... :D

Ελευθερια η θανατος

(#40031) szokeherceg válasza Bibby (#40030) üzenetére


szokeherceg
tag

Akkor azért ütitik a biotech készleteket ilyen lelkesen. :DDD

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#40032) God Vazzeg válasza szokeherceg (#40025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hogy rohadnál meg :DDD

(#40033) Boxer001 válasza P00By (#40023) üzenetére


Boxer001
veterán

Rágózás edzés alatt...némi veszélyt azért érzek ebben. :U
Megjöttem a lábazásból, egyelőre még nem igazán szeretem, majd ha újra jobban megy.
God
:DDD Én is próbálok még beszerezni, egy doboz azért se jó, mert utána úgy se veszem meg a normál áron lévőket, és ezt minél tovább kéne húzni, hogy tovább tartson a pályafutásom. :D

[ Szerkesztve ]

(#40034) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Noh, egy edzéssel kapcsolatos kérdés:)
Ma lenne Hát-Vállam, a kérdés annyi lenne, hogy vállra, a mellről nyomás+döntött törzsű oldalemelés és a nyakból nyomás elég lenne, vagy valamelyik helyett érdemes más gyakszit betenni.
Nem izolálás a cél, hanem izomtömegnövelés.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#40035) brownus válasza gyiku (#40029) üzenetére


brownus
veterán

hervisben vettem anno pár ezerért, egyszerű, könnyen leszedhető súlyokkal. még gumi is van rajta, hogy megfogja...

(#40036) gyiku válasza brownus (#40035) üzenetére


gyiku
nagyúr

hervis. eszembe se jutott. megnezem, koszi.

hüllő

(#40037) szokeherceg válasza God Vazzeg (#40032) üzenetére


szokeherceg
tag

Amugy kössz az infót :)) Hagytam egy epreset.. De lehet délután elhozom azt is ;]

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#40038) Boxer001 válasza szokeherceg (#40037) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem kezdhetsz szaladni, mert lehet God már az autóban csücsül útban a bolt felé. ;] :D
Ez kimaradt:
Viszlát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40039) penene válasza Boxer001 (#40038) üzenetére


penene
őstag

Erősebb bika veszi a fehérjét! ;]

(#40040) szokeherceg válasza Boxer001 (#40038) üzenetére


szokeherceg
tag

Majd megküzdünk az utolsó dobozért a sport osztályon :DD

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#40041) Boxer001 válasza penene (#40039) üzenetére


Boxer001
veterán

Szőkeherceget lehet akkor lenyomják a fehér paripájáról. ;]
szőke
Vegyétek fel videóra. :))

[ Szerkesztve ]

(#40042) dunkel válasza Boxer001 (#40041) üzenetére


dunkel
őstag

Ette már valaki ezt a fehérjét? Jó is vagy csak ócsó?

(#40043) God Vazzeg válasza Boxer001 (#40041) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pankráció lesz ;] :DDD

(#40044) Boxer001 válasza dunkel (#40042) üzenetére


Boxer001
veterán

Én nem ettem, de lexarom milyen, több mint egy éve nem ittam turmixot. :D
Nem hiszem, hogy a mi szintünkön nagyon sokat számítana, hogy most egy kicsivel rosszabb-e a minősége, mint egy másiknak...
God
Vigyél nullásgépet, aztán zúzzad le a haját, tutira sírva vágtat el. :D

[ Szerkesztve ]

(#40045) God Vazzeg válasza dunkel (#40042) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én régen fogyasztottam, nem volt vele bajom, remélem azóta nem változott hátrányosan :D

(#40046) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Én azt mondom, hogy rohadjatok meg mind akinek jutott! ;] :DDD
Itt a kis Tesco-ba egy doboz se volt.. nem hogy még sportosztály :DDD De azért rá kérdezek ma .. kimegyek! :D

Szerintem jó fehérje. Bár nekem Iso Whey volt/van. Tuti azért árulják ki mert már régóta ott van a polcon, 1 éve levan járva, remélem jól megfosat mindenkit! ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#40047) Boxer001 válasza Atomgeszi (#40046) üzenetére


Boxer001
veterán

Én is 2 tacskóba voltam, egyikbe se volt híre se. :D
Lehet egerek fognak belőle figyelni, természetesen kigyúrva. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40048) God Vazzeg válasza Atomgeszi (#40046) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fő a jó szándék :D

[link] :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#40049) Boxer001 válasza God Vazzeg (#40048) üzenetére


Boxer001
veterán

Na most fogok szólni egy modinak, azért álljon már meg a világ. Itt nem hirdethetsz autót. :((
:D
Szerk.: egy kivétellel: ha telepakolod tápkieggel. :D

[ Szerkesztve ]

(#40050) Bibby válasza dunkel (#40042) üzenetére


Bibby
addikt

Féláron, 6600-ért kit érdekel milyen? :D
Szerintem pl whey pro-nál biztos hogy jobb, még izolátum is van benne, meg többféle fehérje.

Ελευθερια η θανατος

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.