Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48651) tibi666


tibi666
senior tag

köszi, ma már nem megyek, de holnap bespájzolok rendesen. :DDD
mára marad az alma.

(#48652) BÁ Nutrition válasza Radnix (#48639) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én mindíg csak vizsgára tanultam, meg féligmeddíg odafigyeltem órán, itt nem mész azzal a módszerrel semmire mint középsuliban mikor minen nap tanulsz, mert egyben kell tudnod sok anyagot, nem úgy van hogy egyik órán amit tanulsz azt másnap kikérdezik és érettségiig nem nagyon jön elő.
ezért át kell állni egy olyan rendszerre hogy nagyon gyorsan meg tudjál tanulni valamit, és azt töröld a következő anyag számára, elég szar ez így de ez van.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48653) Jojo5


Jojo5
őstag

[link]

Nem fontos kommentelni viszont olvassatok bele a kommentekbe.... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48654) LOTR válasza Radnix (#48639) üzenetére


LOTR
addikt

nem fagy le a kezed, mert a nitrogén forráspontja elég alacsony, és jelen esetben a kéz körül elkezd forrni, majd elpárolog, ez pont elég ahhoz, hogy ne fagyjon le a kezed, persze ha sokáig bentartod tényleg lefagy ;] - ezt azért nem próbáltuk ki érthető okokból

középsulival össze sem lehet hasonlítani, pl ha azt vesszük ami matek volt egész középsuliban (sima alap, semmi fakultáció vagy spec osztály) egy olyan terjedelmű anyagrészt mondjuk zhig leadnak, aztán zh után még van pár hét a vizsgáig (egy félév 14hét utána a vizsgaidőszak) és ilyenből van pár db félévente
különben teljesíthető, csak sz.p.s :D

One Ring to rule them all

(#48655) kovsol válasza tibi666 (#48651) üzenetére


kovsol
titán

tegnap voltam a spárban pulyka mell van most akcióban, elötte csirke mell volt én is be szoktam tankolni belőle mikor van akció az a gond én egy evésre meg bírnék enni fél kilót, de akkor nem lenne túl hatékony a diétám és nem maradna pénzem még buszra se nem, hogy albérletre

(#48654) LOTR : nekem a kedvencem az volt, amikor életem első előadása bemegyek Fizika1 - villamosságtan órára és ilyen szól a nő, oké akkor ismételjük át a középiskolában tanultakat és az tartott 15 percig se :DDD azt hittem eltévedtem :))
(#48656) Jojo5 : azt wow goldból vettem egy éven át :P jó a többi pár évben amugy tényleg úgy vettem, de az most felejtős diplomáig

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48656) Jojo5 válasza kovsol (#48655) üzenetére


Jojo5
őstag

GC-t kihagytad :B :C ;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48657) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sziasztok :D

Ma mell-kar edzés volt, viszonylag jól ment, igaz a 160kg megtakart, de edzés után mértem szolíd 51-es kart, az már nem olyan satnya azért.. Persze még növésben vagyok, meglátjuk mi lesz ebből ;] :P

(Durrant méret nem méret, szóval vasárnap nézek egy hideg értéket, és az lesz a mérvadó :D)

(#48658) Manitou válasza God Vazzeg (#48657) üzenetére


Manitou
addikt

:C Az már megvan hideg ~50 is :K Persze csak ha magamból indulok ki, nekem max 1,5cm-t szokott durranni, de inkább 1-et.
Akkor most már 54 a kitőzött cél? :D

[ Szerkesztve ]

(#48659) God Vazzeg válasza Manitou (#48658) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Minél nagyobb, egy idő után annál kisebbet durran, legalábbis nálam, lehet többet kellene nyújtani. Vasárnap lesz hideg mérés, addig nemtom mi lesz még, lehet összemegy 40-esre :D De nem hiszem ;]

Szerk: nem, az 54 nincs becélozva, az még pár év lesz szerintem, egyelőre a 8 hetes ciklus után ha lesz hideg 50-es az nekem elég. Ha esetleg véletlenül 52 lesz, az se baj :D ;]

Szerk2 kovsol: az alkarom is nagyobb mint 40cm :D

[ Szerkesztve ]

(#48660) kovsol válasza Manitou (#48658) üzenetére


kovsol
titán

viccelsz ? megse áll addig amig nem lesz nagyobb a karja mint a combja ;]

(#48659) God Vazzeg: összemegy 40re az alkarod nem ? :))

á nagyon pörgök még pedig lassan aludni kellene

(#48661) BÁ Nutrition: hangyát box kesztyüben :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48661) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#48657) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:R mit szecc? :) ;] priviben is jöhet:DDD

kovsol nem beszélünk felfelé :W ;]

amúgy nálam a durranás mértéke attól is függ hogy épp tömegelek-e vagy diétázom. diétában akár 3 cm is meglehet. tömegelésnél meg volt hogy 1 cm se volt.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48662) Jojo5 válasza BÁ Nutrition (#48661) üzenetére


Jojo5
őstag

Csatlakozom BÁhoz. :K Hajt a kíváncsiság :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48663) LOTR válasza BÁ Nutrition (#48652) üzenetére


LOTR
addikt

azért ezzel nem értek egyel, bár valóban a hallgatók nagy része ezt csinálja, de attól ez még nem jó megoldás, marha sokat kell tudni tök feleslegesen, ez igaz, de ha foylamatosan tanulja akkor könnyebb vizsgára is, mert pár nap/hét alatt lehetetlen annyit megtanulni

kovsol
ja ismerős, a másik kedvencem meg: "...hiszen ez általános iskolás anyag!" - persze bölcsiben már deriválunk, oviban meg integrálunk....

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#48664) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#48661) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Virágot :K ;]

(#48665) kovsol válasza LOTR (#48663) üzenetére


kovsol
titán

mult héten esett meg velem is hasonló kinematikából, ilyet szól a tanár: ebben a félévben csak általános iskolai matek tudásra kell alapozni, 10 perc se volt és integráltunk deriváltunk orba szályba mondom köszi... azt benyögi, hogy a 8. osztályos unokája elöbb számolná ki mint mi

amugy tényleg nem jó minden tárgyra ez az állítás, hogy elég ZH elött tanulni, persze van amikor bejön
de ha tegyük fel sik hülye vagy programozásból akkor lehet nem zh elött két nappal kell neki állni mondjuk az assembly anyagnak :))

(#48667) BÁ Nutrition : igen megint felfelé ;] matek szigón ilyet szólt a tanár hallotta amit az magyaráztam elöbb a hölgynek ? mondom nem erre egy integrált ledikált csak úgy anyi nehezítéssel X helyett "valami" -t mondott :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48666) God Vazzeg válasza Jojo5 (#48662) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak nehogy befoss úgy meghajtson :D ;]

(#48667) BÁ Nutrition válasza LOTR (#48663) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

természetesen ez attól is függ milyen szakra jársz, ill akár tantárgyfüggő is lehet. nekem pl a matekszigorlathoz 3 nap elég volt, de közgázhoz 2 hét kellett, számvitelből meg sose mentem volna át magamtól:) így leírtam a szomszédét:)

emlékszem volt egy csávó aki az előtte levőét másolta, de úgy hogy ahová rálógott a keze és nem látta azok a részek kimaradtak:DDD :DD és jobb lett neki mit akiről másolta:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48668) kovsol válasza God Vazzeg (#48666) üzenetére


kovsol
titán

elég jók lettek a képek amugy főleg ahol szemből vagy
most lehet megsértődsz, de nem tőnik akkorának a karid mint amekkora amugy a képek alapján nekem, ezért utálom én is a karomat, mert ha már nem elég szálkás nem is hat nagynak vagy az én szembe ment bele a csipa ? :F
más: nekem is ilyen láncom van mint neked
a vállad meg tuti nött, ott látványos a változás szeirntem

rossz forum na mind1 :DDD szétszort vagyok kicsit, oda nem írom be még1x, mert ugyis moderátorhoz kerül meg ilyesmi mire bekerül oda már elévül ;]

ez a kép anyira bejön lefekvés elött meg kell néznem mindig egyszer [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48669) macikos válasza kovsol (#48668) üzenetére


macikos
addikt

<POFA=on>

Ez nálam is így van. Mivel hogy nagyok vagyunk (már aki :D) így hiába nagy a karunk, nem tűnik nagynak a "hatalmas" izmok mellett. Nekem is kellene egy 56-58-as kar, hogy valahogy kinézzen.

<POFA=off>

;]

[ Szerkesztve ]

(#48670) LOTR válasza Jojo5 (#48653) üzenetére


LOTR
addikt

50-ig olvastam a kommenteket
szánalmas, főleg az emberi butaság, nem szeretek ilyeneket olvasgatni

One Ring to rule them all

(#48671) tibi666


tibi666
senior tag

az miért van egyébként, hogy edzés után mindig fázok?
mit lehet ellene csinálni? és most ne mondjátok azt, hogy öltözz fel, fűtsél be, meg ilyenek, mert 2 órája fejeztem be, most épp fekszem, nagy paplannal takarózom és továbbra is fázom.

(#48672) kovsol válasza tibi666 (#48671) üzenetére


kovsol
titán

én meg meg szoktam sűlni most épp nyitott erkély ajtónál ülök laptoppal :DDD

May the Force be with you!

(#48673) macikos válasza tibi666 (#48671) üzenetére


macikos
addikt

Diétázol? Mert ha nem, akkor fűtsé be szénhidráttal :D

Azért fázol, mert amikor edzel, akkor felmelegszik a tested, aztán meg elpárologtatod a hőt, de ahhoz gyorsan hozzászoktál, utána meg hideg lesz.

kovsol: Rajtad is biztos "szigetelőréteg" van :D

Egyébként az a jó, ha minél melegebb valaki (nem úgy :D tudtam hogy arra gondoltok :D) szóval ha meleg a tested akkor az két dolgot jelenthet: 1. lázas vagy 2. gyors az anyagcseréd

[ Szerkesztve ]

(#48674) tibi666 válasza macikos (#48673) üzenetére


tibi666
senior tag

ha a csökkentett ételmennyiség, és az étrend egészségesebb összeállítására való törekedés diétának számít, akkor igen. :)

amúgy általában elég meleg vagyok (nem úgy:D), a csajaim, ha fáztak mindig hozzámbújtak, aztán mondták, hogy olyan vagyok, mint egy kazán. nem lesz itt gond szerintem, csak a mozgást rendszeresítsem, meg a gyomron szokjon hozzá a csökkentett adagokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#48675) kovsol válasza macikos (#48673) üzenetére


kovsol
titán

a tömör izomra gondoltál ugye? :DDD
amikor -10 fokban kigombolt kabáttal és egy ingben mászkálok akkor azért nem szoktak normálisnak tartani :U
de van egy barátom aki még a kabátot is hanyagolja nem hogy csak kigombolja

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48676) Tomics válasza kovsol (#48675) üzenetére


Tomics
addikt

én is ilyen vagyok pólóban jól elvagyok novemberig télen meg póló+kabát :DDD
meg elég izzadós fajta vagyok

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#48677) tibi666 válasza kovsol (#48675) üzenetére


tibi666
senior tag

ha nincs tárgyalásom egy nap, akkor öltöny helyett még most is rövidnadrágban, meg rövidujjú ingben járok. reggel be kell kapcsolni az ülésfűtést ugyan, hogy ne fagyjon oda a tököm az üléshez, de utána már nincs gond.

(#48678) God Vazzeg válasza kovsol (#48668) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dehogy sértődök, én se látom nagynak a karom, csak mindenki más :D Köszi, a vállon rajta vagyok nagyon, de még mindig az eleje és a hátulja dominál, nincs oldala.. Szóval oldalról vastag vagyok, de szemből nem vagyok széles :W

(#48679) God Vazzeg válasza macikos (#48669) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, ez szerintem is így van, azt gondoltam hogy milyen jól fog kinézni a nagy kar, de mert megnőtt a többi izom is, ezért optikailag relatíve ugyanakkorának nézek ki. Élőben már más a helyzet, vagy ha mellém áll valaki :D ;]

(#48680) kovsol válasza God Vazzeg (#48678) üzenetére


kovsol
titán

lábadról sose tolsz be képeket azt hanyagolni szoktad?
csuklyára menyit szoktál te edzeni amugy? szemből elégé dominál a képen a csuklyád és tényleg szemből olyan karcsúnak tünsz :DDD titokban tolod még itt a diétát és nem is eszel semmit mi ? :))

May the Force be with you!

(#48681) God Vazzeg válasza kovsol (#48672) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, nekem olyan melegem van edzés után, hogy meg tudnék gyulladni :K

(#48682) God Vazzeg válasza kovsol (#48680) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lábam fos, azzal nem büszkélkedek ha nem muszáj :D ;] Meg nem is érdekel, volt már nagy combom, és elmondhatom hogy nagyon nyűgös, nem tudsz nadrágot venni, meg nem tudsz nadrágban leülni, csak ha meghúzogatod magadon... :U

Csuklyára heti 1x edzek, mostanában elég magas intenzitással, mert egy haverral közösen toljuk..

Oldalsó váll: :O

(#48683) kovsol válasza God Vazzeg (#48682) üzenetére


kovsol
titán

nem kell bemutatni... multkor az egyik kedvenc gatyámat öltem meg mikor beszáltam a kocsiba :W meg amikor már akkora az ember combja hogy összeérnek, de én kurvára szeretek lábazni szóval szarom le a dolgot :)

May the Force be with you!

(#48684) macikos válasza God Vazzeg (#48681) üzenetére


macikos
addikt

Én régóta nem hordok sapkát (bár ennek az az egyik oka, hogy nagy a fejem :D ) meg a bőrdzsekim se cipzározom össze, bár nem is tudnám, így is szűk :D

Néhány éve meg volt olyan, hogy edzés után álltam a megállóban és gőzölgött a fejem és a nyakam :D

Akkor nektek is kikopik combközt a farmer? :D

[ Szerkesztve ]

(#48685) God Vazzeg válasza kovsol (#48683) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is volt hogy elfelejtettem meghúzgálni és szétszakadt leüléskor az ülepe :D ;] Nekem alapból összeér, mert kövér vagyok :K

(#48686) God Vazzeg válasza macikos (#48684) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szép látvány lehettél :D Nekem mindig melegem van :K

Egy röpke sztori:
Vendégségben voltunk asszonnyal, tél volt. Ingben voltam, és látványosan izzadtam, értsd: csöpögött rólam a víz. De senki másról. Kérdezték hogy rosszul vagyok-e? Mondtam hogy nem, csak nagyon meleg van. Áááá mondták, itt nincs is. Mondom biztos van vagy 28 fok :U Megnézték, és pont annyi volt! Bakker, hogy lehet télen 28 fokban lenni a lakásban, csodálkozik a sok idióta hogy megfázik? :U

[ Szerkesztve ]

(#48687) kovsol válasza God Vazzeg (#48685) üzenetére


kovsol
titán

ha te kövér vagy rám külön szót kell bevezetni :DD de lassan keresztezzük egymást súlyban :)) tervek szerint álamvizsgára 95kg legalább a cél, de meglátjuk mi lesz belőle lehet kevesebb is felőlem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48688) Vandit. válasza Jojo5 (#48653) üzenetére


Vandit.
addikt

Az az XY_86 erősen kibaszta a biztit nálam... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48689) God Vazzeg válasza kovsol (#48687) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindenki azt mondja hogy kövér vagyok, így elhiszem ;] :D Mondjuk nekem a 173cm alacsonyságom is belejátszik az optikába :DDD

(#48690) kovsol válasza God Vazzeg (#48689) üzenetére


kovsol
titán

hát ha penene a referencia alany akkor dagadt álatok vagyunk mind :DDD
és nem szoktad szájba verni őket amikor lekövéreznek ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48691) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ez nem Penene?

"# # 43 wower Véleményezte:
szeptember 29th, 2009 at 21:41

A büdös szájbabaszott anyátokat szidjátok! Ez a gyerek legalább felmutat valamit, nem értem mi az isten faszáért kell ien képet kitenni napiszarra. Én testépítő vagyok, tudom milyen 2 hónapon keresztül minden nap natur főtt csirkét enni só, olaj nélkül. Tudom milyen naponta fél kg ízetlen szar rizst megenni és fél liter brokkoli turmixot letolni. Nem tudjátok milyen érzés amikor 10 emberből 9 fikáz a kinézetem miatt. Közbe meg elképesztő munka és fegyelem áll mögötte. De leszarom Annál keményebben nyomom!
Aki meg ugat hogy csak felvan fújva… Lehet fújjogni, hogy koxos geci az összes testépítő. Kifizetek bárkinek egy kúra anyagot és meglássuk hogy Arnold lesz-e, de ha nem 10x kérem vissza. Irígy kis tetvek vagytok… Iskolába kiröhögitek az embert mert mást eszik, nem azt a szar fos kakaóscsigát. Undorítóan frusztrál belőletek az irígység. Csak az benne a legjobb hogy minél jobban baszogatnak annál jobban fogom csinálni, annál keményebben, had fájjon nektek még jobban! A férgekre rá kell taposni azért vannak a talpam alatt! Meg egyből leoltjátok, hogy 35 cm karja van óó ez nem eredmény. Mondok én valamit, ha 50 kg kis vékony gyerek vagy és eléred nagy szenvedéssel a 60lg-t? Igen ez is nagy teljesítmény, mégha 60 kg-an is vékony vagy!"

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48692) God Vazzeg válasza kovsol (#48690) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én nagyon nyugodt ember vagyok, kivéve mikor éhes vagyok :D Mosolygok, és adom alá a lovat, hogy ugye milyen kövér vagyok? Gyere be egyszer a terembe és megnézzük mit tud ez a sok zsír rajtam.. :K :DDD Soha senki se jött még be :U

(#48693) macikos válasza God Vazzeg (#48689) üzenetére


macikos
addikt

Én meg amolyan vízilónak nézek ki :D Főleg pulóverben, kabátban... aki rámnéz azt mondja, hogy dagadt disznó. Amúgy se vagyok egy csontos arcú.
Ebből szokott meglepetés lenni, mivel amikor jön a nyár, akkor feszülős gyerekkori póló fel és "hoppá, de izmos vagy" :D

[ Szerkesztve ]

(#48694) kovsol válasza God Vazzeg (#48692) üzenetére


kovsol
titán

én tényleg kövér vagyok de főleg voltam anyira elhagytam magam az elmult 4-5 évben, de amenyit én sportoltam kondim az rendben volt mindig is, meg ha nagyszüléknél aratás volt és azt mondták vigyem fel a padlásra a létrán a 35zsák búzát azok a zsákok röppentek felfele nem volt gond
mikor tesi órán lesprinteltem a népet akkor pislogtak egyet...
meg amikor suliba megyek egy kurva nagy dombra kell rakni persze az iskolát, látom hogy a sok girnyó gyerek lihegve megy fel érdekes én nem lihegek meg 130kg val se lihegtem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#48695) God Vazzeg válasza macikos (#48693) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, én is vizilónak nézek ki, ezért hordok passzos felsőket, így nincs "félreértés" :D Ha felveszek egy vastag pulcsit én is kövérnek nézek ki, de jobb mintha sehogy se állna rajtam, szerintem :D

(#48696) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#48691) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem

viszont bekukkantottam tajgetoszra előbb és kurva jókat röhögtem hogy milyen állatságokat találtunk ki anno Uzsival:) lehet folytatni kéne, pl koton úr sem adott még ki könyvet ;] és Márk is újra színpadra léphetne Lila-fehérben, hiszen 3 év után újra mehet a csapattal a fradis csicskák lealázására :DDD :DDD
;]

hú ezért lehet kapok majd SB-n :Y

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48697) harry válasza kovsol (#48672) üzenetére


harry
veterán

Jaj a kocka, ha már ott vagy, lenézhetnél jó mélyen az erkélyről, ha érted mire gondolok ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#48698) harry válasza BÁ Nutrition (#48696) üzenetére


harry
veterán

Lehet még a jegyedet is fizetnék ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#48699) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#48696) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#48700) Jojo5 válasza God Vazzeg (#48699) üzenetére


Jojo5
őstag

Master képet erre is pls :K :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.