Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#2000) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2002) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Jó reggelt [kép]

(#2003) do3om válasza God Vazzeg (#2002) üzenetére


do3om
addikt

Pálinkás jó reggelt mindenkinek. :D

A halodrol 50-ben jól látom hogy nem az van ami a methylben? Vagyis az összetevők között ne szerepel sehol a methyl szó, ez másfajta drol.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2004) God Vazzeg válasza do3om (#2003) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Né züllesszé, né fürgyé lé :D

(#2005) do3om válasza God Vazzeg (#2004) üzenetére


do3om
addikt

Na megyek enni meg kaszálni a kompért. :DDD
(de komolyan :O )

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2006) Boci_83


Boci_83
őstag

Tegnap méreckedés kedvéért a bicepszet, és a tricepszet egyszerre edzettem, és valahogy nem éreztem a bicepszes gyakorlatokat, nem volt meg az a feszülős érzés aminek ilyenkor lenni kellene. :( pedig scot padoztam is, bár egykezes súlyokkal, a francia rudat lenyúlták a teremből ahova járok.... Nem értem az ilyet!!
Próbáltam kissebb súlyokkal magasabb szériaszámban is, meg nagyobb súlyokkal kissebb széria számban is és semmi. Ilyenkor mi van??? Elfelejtették az ismaim minek kell ilyenkor történnie?? Bár nem vagyok elszomorodva, mert 1,5-2 cm-t igy is durrant. Igy pár hét edzéstől elég jó eredmény, legalábbis nekem. :U

**********

(#2007) fLeSs válasza Boci_83 (#2006) üzenetére


fLeSs
nagyúr

előfordul az ilyen.
diéta alatt folyamatosan. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2008) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#2007) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem dieta alatt is eppugy bedurran :U centire meg tobbet is mint ilyenkor.

Boci: eloszor kell bicepszet edzeni es utanna tricepszet. vagypedig valtogatva, egysorozat bic-egysorozat tric. en pl ez utobbi csinalom mar jo ideje es minden edzesen mukodik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2009) Boci_83 válasza BÁ Nutrition (#2008) üzenetére


Boci_83
őstag

Igen, felválltva edzettem, azt hiszem ezt szokták supersett-nek emlegetni??? :F :U

**********

(#2010) BÁ Nutrition válasza Boci_83 (#2009) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

biztos hulye gyakorlatokat csinaltal es azert:DDD

Amugy Arpi Nutrition papa ma versenyez ha minden igaz. este majd megprobalom felhivni es megkerdem milyen eredmennyel vegzett!
ha erdekel valakit akkor beirom ide is. :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2011) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#2010) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Érdekel ám! Hol versenyez? :R

(#2012) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#2011) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

roman bajnoksag

ket het mulva meg elvileg olaszorszag

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2013) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#2010) üzenetére


fLeSs
nagyúr

heti 2 gr tesztóval más azért... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2014) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#2013) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mass fx megy egyedul most. asszem holnaptol bevetem melleje a mega trn-t is:)
mar jol mennek a gyakszik. kezdek elegedett lenni:DDD
jovo heten kijon elvileg egy fekvenyomo magyar bajnok haverom. hozatok vele utanpotlast. es megnezzuk mi van ha dupla adag mass fx megy:) olyan napi 7 db-ra fel kene vinni. bizti hatasos lenne ;] ;]
meg persze hozna nekem egyebeket is. ha tenyleg sikerul a dolog akkor szerintem iden meglesz a 200 kilo:DDD
ezt 90% biztosra veszem most.
persze ehhez serulesmentesen kell vegigvinni az egesz evet. es egyenlore nem faj semmim se. es eleg jol erzem a temat. ugyhogy hajra naturalsag! :) nem kell ide koksz, ha naturalba is megy akor minek :F
csirke-rizs a nyero :U
:DDD



a (3B,5A,6A,25R)-spirostan-3,6-diol az meg naturalba belefer igaz? :F ;]

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2015) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#2014) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja, mass fx-től én is elég durván erősödtem meg bedurrantam, de az tömegelés alatt volt még. és nemtom miért, de a szedése után közvetlenül elkezdtem hízni mint a disznó. abba is hagytam.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2016) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#2015) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te kokszos allat vagy akkor :U

mennyit szedtel belole es mennyi ideig? es mennyit erosodtel/nottel tole?


amugy az a heti 2g teszto nem olyan sok am!

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2017) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#2016) üzenetére


fLeSs
nagyúr

napi 4-et, de csak pár hétig, mert mint írtam, híztam tőle.
sokat erősödtem, magamhoz képest.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2018) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#2017) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

semmifelekepp nem irsz konkret adatot?
priviben is johet. tenyleg erdekelne

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2019) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#2018) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Abból akarod kikalkulálni, hogy neked összejön-e a 200 kg? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2020) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#2019) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem. nem ezzel akarom elerni:) de az meg nem mondom meg egyenlore:DDD

amugy tajgetoszon uj konyv jelent meg ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2021) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Markkal mivan? belepett a magyar gardaba es tuntetni van egyfolytaba? vagy mi a pits :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2022) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Beléptem én is a hányós-fosós klubba :C
Első nap -4kg, 38.9-el spékelve. 2 nap koplalás volt kiírva, most a 3. nap. Életem legfinomabb krumplipüréjét eszem(egy kis csalós csirkemellsonkával :DDD ). Meglássuk az 5kg-ból mennyi volt víz :U

(#2023) bandus válasza BÁ Nutrition (#2020) üzenetére


bandus
veterán

:C 120--->130 :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2024) BÁ Nutrition válasza Foglalt név (#2022) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

neaggodj, hamar vissza lehet szedni a kilokat. itt egy pelda: [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2025) Foglalt név válasza BÁ Nutrition (#2024) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azé irok ide, mert így érzem, hogy közösséghez tartozok, aki ha nem is áll mögé, de legalább szilárd alapot szolgáltat. Annyi a titok nyitja, hogy szánalompatkányságból kell kiindulni és máris tudom minek, hol a helye :D :R

(#2026) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Elkezdtem a tömegelést, persze turbó is megy már, a fejem dagad, a belem is, a méretek meg mennek össze :F De legalább erősödök :O Faxom az egészbe, abba kellene hagynom a picsbe az egészet, mert csak szétmegyek idegileg :(

(#2027) deniro2


deniro2
senior tag

1 hónapja nem edzettem, a kajám pont olyan, mint bárki másé a környezetemben: sonkás szenya, pizza, spagetti, fehérjéhez sem nyúltam egyáltalán, karból 2 centi minusz eddig, nem is mérek már semmit. Vicces ez a sport, hogy pillanatok alatt eltünik féléves munka... Haverom karja csak 40-es, de ez nem változik neki bármit is csinál, röhög is rajtam, hogy ennyi edzéssel csak időlegesen tudok nála többet produkálni...
Némileg a kedven is elment az egésztől, de még ha lenne is, akkor sem tudnék ezzel foglalkozni most a vizsgáim elött úgy, hoyg még a cégem is kiépülőben éppen, szal asszem tavaszig én szabin leszek, további jó edzést és patkánykodást kívánok. ;]

(#2028) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Arpi masodik helyen kvalifikalt a holnapi dontore, aszondja nagyon brutal a mezony

Denyiro: de olyan gyorsan is jon vissza, nekem 65 kilo jott vissza fekvenyomasban 2 honap alatt, pedig oda se csaptam a lovak koze igazabol... me'g ;]

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2029) do3om


do3om
addikt

De a haveros gondolom még több idö alatt érte el ami van. A terembe jár egy srác, valamikor napi egyszer eszik 3 zsömlét, koxhoz köze sincs, edzeni csak ha van ideje jár és nem is erőlteti csak lájtosan, sokan szeretnének innen akkora súlyokkal edzeni mint ö rohadt szálkás is de sz 10 évbe került.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#2030) BÁ Nutrition válasza do3om (#2029) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1, nem kell mindent elhinni.
2, ugyanez ;]
3, nem azon mulik minden hogy mennyi ideje csinalod

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2031) deniro2 válasza do3om (#2029) üzenetére


deniro2
senior tag

Ja, haverom 5 év alatt hozott össze egy 39-es kart májkrémes zsömlével, abbahygta az edzést 3 éve, rázsírosodott még 1 centit, de ez legalább fix, összeesés nuku.
Én tavaly ilyenkor összehoztam egy 43,5-ös kart 1 év alatt, most 1 évvel késöbb 40,5 cm a karom, karácsonyra tuti benézek 40 alá is, ah így megy tovább... :( Erre mondják asszem, hogy felfújt izmok... Nem is annyira sztereotipia ez, mint kezdetben hittem. Úgy látszik maradandó izomzat tényleg csak több év alatt alakúl ki, legalábbis az ilyen genetikai hulladékoknál, mint én.

(#2032) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#2031) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a maradando izomzat erdekes kerdes....

de az tuti hogy nagyon erosen egyenfuggo.

pl en ismerek egy csajt aki triatlonozott meg talan kajakozott is kozepsuli alatt, es kb mar vagy 10 eve semmi sport, de az tuti hogy nagyobb hata van mint itt a topic 70 szazalekanak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2033) Foglalt név válasza BÁ Nutrition (#2032) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én meg ismerek egy srácot, akinek hiányzik mindkét lába és több tolózkodást tud megcsinálni, mint a topic 90%. Fasza példák :C

(#2034) ithomas


ithomas
őstag

Basszus...ez a videó új lendületett adott!
Ez egy szörnyeteg... :D

[link]

Real eyes realize real lies!

(#2035) BÁ Nutrition válasza Foglalt név (#2033) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en meg ismerek egy csavot aki hulyebb mint a topic 100%a :DDD
te vagy az ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2036) fLeSs válasza deniro2 (#2031) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én úgy veszem észre, hogy erősen függ attól, hogy mikor kezdi el vki az edzést. Aki 15-20 éves kora között elkezdi csinálni, az amit abban az időszakban felszed meg is marad. De nem csak gyúrásban, hanem minden másban is. Gondolom a hormonok.
25+ évesen már nincs esély ilyesmire.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2037) fLeSs válasza ithomas (#2034) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Rühl egy jófej csávó! :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2038) Foglalt név válasza BÁ Nutrition (#2035) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem is vagyunk annyian :P :DDD

(#2039) God Vazzeg válasza fLeSs (#2036) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én 22 voltam mikor kezdtem, lehet ezért vagyok ennyire gyér? :F :O

(#2040) fLeSs válasza God Vazzeg (#2039) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Te a 45-ös karoddal nem vagy gyér, csak ezt próbálod elhinteni. :P ;] vagy csak bemagyarázod magadnak. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2041) _Blank_ válasza God Vazzeg (#2039) üzenetére


_Blank_
aktív tag

azé nem árt semmiképp ha korán kezdi valaki [link]

deniro: lófax edzés mellett évek óta 40-42-es karral mozgok, mindegy mit zabálok, ennél lejjebb nem megy.
asszem elkezdek kicsit odafigyelni mosmá edzésre is kajára is hátha pakolok föl valamit, ha mástnem zsírt, de legalább nagyobb lesz:D

(#2042) fLeSs válasza _Blank_ (#2041) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hány éves korban kezdtél edzeni?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2043) God Vazzeg válasza ithomas (#2034) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nézd meg ezt is :Y -> [link]

(#2044) _Blank_ válasza fLeSs (#2042) üzenetére


_Blank_
aktív tag

14 körül

(#2045) God Vazzeg válasza fLeSs (#2040) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet hogy nem gyér, de nem szeretek azért edzeni, hogy egy szinten legyek, én úgy szeretem, ha tömegelek, akkor nőjek is, ha meg diétázok nem baj ha elfogyok.. De ez csak lehet nálam van így :D Persze pofázok itt, de még csak 5 napja megy a qra :DDD

(#2046) deniro2 válasza fLeSs (#2036) üzenetére


deniro2
senior tag

Az biztos. Tizenéves korban kb. olyan szinten nyomulnak a hormonok, mintha valaki hektószámra nyomná a tesztót meg a növit 30 évesen. :D Ezt már buktuk. :D

(#2047) fLeSs válasza _Blank_ (#2044) üzenetére


fLeSs
nagyúr

14, tessék b+. :D 14 éves koromban én nintendóztam, attól sajna csak a TV-néző izmom nőtt... :O

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2048) God Vazzeg válasza deniro2 (#2046) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkó jöhet a tesztó :D

(#2049) _Blank_ válasza fLeSs (#2047) üzenetére


_Blank_
aktív tag

én meg most is nintendózok :W :DDD

(#2050) do3om válasza BÁ Nutrition (#2030) üzenetére


do3om
addikt

Elhiheted hogy semmit nem nyom csak edzés után valami olcsó turmixot, a koxosokat nem is szereti. A kajája az sokszor nulla (szó szerint nem eszeik munka miadt) de nem esik össze, nőni sem nő de már csak szintentartásként csinálja.
De ezzel nem azt mondom, hogy ö a király mert 10 év alatt sokkal tovább juthatott volna (lassan nagyobb leszek én is), de így sosem esik össze.
Szekintem van valami eben a semit sem szedek, kaja is szar de amit egy elér az tartos dologban.
De én biztos nem nyomom így ;] hogy 15 év múlva egy mostanihoz hasonló formára azt mondhassam, hogy nem esek össze egy kis pihenőtől. :DDD
Persze sokaknál ez genetika is (Janesz :U )

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.