Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39001) Boxer001 válasza Markgx10 (#39000) üzenetére


Boxer001
veterán

Hi Mester! :D
Ezek szerint Janesz napi 2 zsömléből tengődik, persze minimum magyar bajnok formával. :D Kár, hogy nem írkál be, max 1 évben 2x beír valami ginissz rekordnak megfelelő teljesítményt, meg esetleg bedob egy képet, amin szerinte épp szar formában van, mi meg megyünk érvágásra. :D
Ma már a második mell-kar edzésem lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#39002) marcus.fenix válasza Coyot (#38998) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Látod, csak azért csináltam, mert tudatalatt megéreztem hogy Janesz isígy csinálja... :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39003) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jön a nyár, gyerünk barátaim húzzunk bele! [link] súlyok alapján nagy veterán lehet!

(#39004) glutamin válasza whitezo88 (#39003) üzenetére


glutamin
őstag

Azt hiszem az ilyesmire mondaná God, hogy kár belé a koksz.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#39005) Markgx10 válasza glutamin (#39004) üzenetére


Markgx10
őstag

Hát persze, de egyértelmű, hogy poén az egész. Aki 60-al nyom fekve, az pont egy halálos Anapolon50 + Sustanon250 kombinációval akar majd kezdeni, nem? :D

(#39006) Bibby


Bibby
addikt

Más is allergiás? Olyan rohadt idegesítő hogy megőrülök tőle. :W

Ελευθερια η θανατος

(#39007) whitezo88 válasza Markgx10 (#39005) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azért már láthattunk / halhattunk olyat hogy elkezd a hülyegyerek edzeni és rögtön elkezd szedni valamit, mert az hallotta hogy attól NŐL.

(#39008) Markgx10 válasza whitezo88 (#39007) üzenetére


Markgx10
őstag

:D

Van egy történetem az Anapolonról, ami hülyeségnek tűnhet, mégis igaz. 10 évvel ezelőtt, egyik haverom elkezdte szedni, faszán bevizesedett, kb 10kg-ot nőtt 3 hét alatt, feje is durván felpuffadt, majd amikor abbahagyta, akkor lement a víz, viszont a feje megmaradt ugyanakkorának és még most 10 év múlva is nagy kerek feje van :Y :D , pedig már edzeni sem edz vagy 5-6 éve. Nem tudom megmagyarázni tudományos tényekkel alátámasztva, hogyan nem ment le a víz onnan, de egy keskeny arcú gyerekből lett olyan kerekfejű 3 hét alatt, hogy hihetetlen és a leghihetetlenebb meg az, hogy azóta is "úgy maradt" :F :D

(#39009) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#39008) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

itt is van a fórumban aki használta, kicsi is maradt a feje tőle ;] :DDD :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#39010) Tomics


Tomics
addikt

Na megyek mell-tricepszezni, első bontott edzéshét :K

PH! addikt since 2004

(#39011) BobChemistry válasza whitezo88 (#39003) üzenetére


BobChemistry
őstag

de lehet hogy 100 ismétlést csinál azzal a 30 kg-al :DDD

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#39012) Boxer001 válasza Bibby (#39006) üzenetére


Boxer001
veterán

:N Én nem tudok róla, hogy allergiás lennék bármire, ebben az egyben jó vagyok. :U :D
Most jöttem mell-kar edzésből, egyre jobb...lehet valamilyen szinten nyugodtabb is vagyok, mint kint (annak ellenére, hogy még mindig nincs munkám :( ).

(#39013) penene válasza BÁ Nutrition (#39009) üzenetére


penene
őstag

Van, akinek meg még kox sem kell a szép nagy kerek fejhez. ;]

Allergiás én is, de még úgy bírható itt Pesten... De ha rosszabb lesz, akkor beveszem a bogyókat, de addig húzom, amíg nem zavar annyira.. Igaz az orrom csordogál, de a rohamtüsszentések még elkerültek 1-2 alkalom kivételével.

Boxi: látom, jól beindultál. :) Én 2 hete vegetálok, sok volt a buli meg a gém, a héten még pihis időszak lesz, mert 3 napra megint megyünk el pihizni, de utána viszont ami a csövön kifér! :)
Addig szálkásodom, mert ugye a tánc az megy. :D

[ Szerkesztve ]

(#39014) Coyot válasza marcus.fenix (#39002) üzenetére


Coyot
őstag

:DDD :))

Má' nem

(#39015) God Vazzeg válasza Markgx10 (#39008) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egy komolyabb diétát el kellene tolnia, meg ugye ahogy idősödik az ember, úgy totyakosodik a feje, ez is benne lehet. Nekem is ilyen a fejem:


[ Szerkesztve ]

(#39016) LOTR válasza Bibby (#39006) üzenetére


LOTR
addikt

április vége felé kezdődött nálam, most talán egy kicsit jobb a helyzet

One Ring to rule them all

(#39017) Markgx10 válasza God Vazzeg (#39015) üzenetére


Markgx10
őstag

:R :R :R Neked egyáltalán nem olyan a fejed, mint amire én gondolok. Egyébként nekem is felpuffadt az évek során kétszeresére :D (múltkor láttad a képen), de most a diéta alatt már onnan is ment le, bár azért még nem látszik ki a csontom ;] :D

(#39018) Möhe


Möhe
addikt

szasztok

a PEAK termékekről van tapasztalata valakinek?
konkrétan ezek érdekelnének : [link], [link]

(#39019) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#39015) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

A másik kettő is főrumlakó?

penene

Aha szóval a tánc az megy... de ugye nem te vagy az a csökevényes faszfej a K&H reklámokból, mert akkor többet nem szólok hozzád... ;] :D

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39020) nrgia válasza God Vazzeg (#39015) üzenetére


nrgia
őstag

Te vagy az, aki épp a tóba rókázik...? :F ;]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#39021) LOTR válasza marcus.fenix (#39019) üzenetére


LOTR
addikt

max a halas fórumról

One Ring to rule them all

(#39022) Majstor válasza Möhe (#39018) üzenetére


Majstor
senior tag

Bibby és harry rendeltek már PEAK terméket..."asszem". :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#39023) Vandit. válasza Majstor (#39022) üzenetére


Vandit.
addikt

Én is. kreatin etil-észtert :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#39024) God Vazzeg válasza Markgx10 (#39017) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor jó :D Pedig eléggé puffadt az én fejem is, de nincs vele gondom :D

Marcus: igen, de a halas fórumról ;)

(#39025) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#39024) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Aha.. valamikor oda is regisztráltam hogy lássam a felhasználók képeit... Tán pont te voltál az a lusta hogy csak oda lökted be, ide meg nem... :N

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39026) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#39025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vagy épp te vagy a lusta, mert én követem azt a fórumot is, meg ezt is, mellette meg melózok és háztartást vezetek. De ez csak nézőpont kérdése, ha lusta vagy beregelni amoda egy képért, akkor nem is érdekel téged igazán, kár is lett volna belinkelni ;)

(#39027) Vandit.


Vandit.
addikt

Intersparba 400.- az 500 grammos bakonyi túró, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#39028) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#39026) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Hát én annyira HC vagyok, hogy az edzések mellett ezekre már nem jut idő... :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39029) harry válasza Majstor (#39022) üzenetére


harry
veterán

Nem, én még nem. Asszem... :U :D
Scitec kreatin mono / whey / volumass / séker / c / ca-mg / daily one (vagy mi), biotech kreatin / séker, powertrack protein, san alcar, szőlőcukor, malto, mad max gurtni, vitaking c vitamin, proform soy, highland bioflora.
Ha emlékeim nem csalnak, én összesen ezeket a kiegészítőket használtam az elmúlt évek során.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#39030) Vandit. válasza harry (#39029) üzenetére


Vandit.
addikt

Én el sem kezdem írni, mert boxi megint leolt. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#39031) junhum


junhum
tag

Jó napot Urak!

Villámakció a shopban (nem nagy szám) :D

Örömmel értesítek mindenki h apró izmaim egyre definiáltabbak :DDD ellenben nem nőnek :O

További kellemes izzadást edzés közben

Your Workout Is My Warm-Up so Shut The Fuck Up And Train

(#39032) Majstor válasza harry (#39029) üzenetére


Majstor
senior tag

Pedig itt valaki nagyon dícsérte a PEAK cuccokat... pontosítva "Whey Fusion" terméket. :U
Ezek szerint nem harry... sorry. :D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#39033) penene válasza marcus.fenix (#39019) üzenetére


penene
őstag

Neszójá' be! ;] Lehet csökevényes vagyok, de nem faszfej!! :D

(#39034) junhum válasza Majstor (#39032) üzenetére


junhum
tag

Lehet én voltam :)

szerintem a Whey Fusion remek termék! :K

szerk.:
Több PEAK terméket nem próbáltam de a következő a Protein 85 lesz ha az összetétel aránya tényleg annyi amennyi :D

[ Szerkesztve ]

Your Workout Is My Warm-Up so Shut The Fuck Up And Train

(#39035) Atomgeszi válasza Vandit. (#37412) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És most már? Én sütikrémeset vettem de nemtom. Örülök megeszem ezt az egy dobozt. Utána jöhet a csokis. :DDD
Persze, ha tényleg beválik. Eddig nem sokat tudok nyilatkozni. -2 adag.

[ Szerkesztve ]

(#39036) Vandit. válasza Atomgeszi (#39035) üzenetére


Vandit.
addikt

A derekam nőtt tőle az tuti. :DDD Szerintem jó ez a sütikérmes íz. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#39037) Kombat


Kombat
őstag

Hali!

192 cm magas vagyok és mellé 73 kg. Ez ugyebár soványka, viszont nem tudok elmozdulni erről a súlyról. :(((
Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mit lenne érdemes kipróbálnom: táplálékkiegészítőt vagy tömegnövelőt?
(Járok "gyúrni" heti 3-szor.)

(#39038) Vandit. válasza Kombat (#39037) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem a csirke-rizst. Ha nagyon nem hízol és el vagy eresztve, akkor vegyél Jumbot. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#39039) Bibby válasza Möhe (#39018) üzenetére


Bibby
addikt

[link]

Azóta változott a kép, kezdetben azt hittem meg se tudom inni őket, de most igazán nem is érzem már azt a fura ízt, hozzászoktam.

Ελευθερια η θανατος

(#39040) Bibby válasza Kombat (#39037) üzenetére


Bibby
addikt

Írd le szépen az étrendet és rögtön kiderül hogy mi is a turpisság.
De a Jumbo-ról én is jókat hallottam.

Ελευθερια η θανατος

(#39041) Motion_Blur válasza Kombat (#39037) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem 182 cmhez volt 62kg :) most vagyok már 69kg, januárban kezdtem el. Az irdatlan mennyiségű rizs és a reggeli fehérjeturmix segített a legtöbbet legalábbis úgy érzem. Meg persze a munka :B Szerintem tejsavófehérjét vegyél, más nem nagyon kell. Én most próbálok ki egy kreatin-kúrát, de a fehérje + a rizs szerintem a legfontosabb.

ps.: az sem mellékes, hogy a cigit is letettem még az elején :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39042) Kombat válasza Bibby (#39040) üzenetére


Kombat
őstag

Étrendem az nincs, mindig azt eszek, ami jó esik és annyit amennyi jól esik.
Próbáltam egyszer két hétig többet enni, de nem esett jól és nem is híztam egy dekát sem....

(#39043) Möhe válasza Bibby (#39039) üzenetére


Möhe
addikt

kössz,lehet bepróbálok egy kisebb adagot.

Az MHP-nak fehérjéje ,van olyan jó a fehérjék között,mint az Up your mass a tömegnövelők között?

(#39044) Atomgeszi válasza Vandit. (#39036) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Derék/has-ra edzel te is? :D
Neked is am vannak benne ilyen fekete darabok? :F Nekem az nem oldódik fel és ha fél literes üvegbe csinálom akkor mire megiszom már a belem kivan. :DDD

(#39045) harry válasza Kombat (#39042) üzenetére


harry
veterán

Ez nem "jól esik" kérdése, ha eredményeket akarsz elérni, azért küzdened kell, még a kajálásban is! Ami persze nem jelenti azt, hogy meg kell fulladni a kajától. Egyél gyakran először, hogy hozzászokj, pl. napi 5-7, aztán emelheted az egyes adagok mennyiségét. Nehogy azt mond, hogy nem tudsz főzni minden nap magadnak! Akik akartak, eddig mind megoldották. Írj egy étrendet, és próbáld betartani. Zabpehely, rizs, krumpli, tészta, hús, zöldségek, szóval azért aránylag tisztán, nem sütiből meg szendvicsből kell benyomni egy csomót, mert semmit nem ér, legfeljebb zsírban hízol, az meg nem cél.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#39046) P00By


P00By
nagyúr

Iszonyatosan legyengültem ezalatt a pár hét alatt! :Y :(
Nem baj, a héten szépen átmozgatom magamat :)

Bibby: Sajnos eléggé mindenre, de kezelve vagyok nem olyan vészes... :)

God: NEEEEEE! :DDD ;] Fasztit neee :))

[ Szerkesztve ]

(#39047) Kombat válasza harry (#39045) üzenetére


Kombat
őstag

Oké, akkor ráállok a napi 5 kajára, aztán meglátjuk.

Köszi a tanácsokat mindenkinek!

(#39048) God Vazzeg válasza P00By (#39046) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD :C

(#39049) Kornel213


Kornel213
tag

Sziasztok!
Tudnátok valamilyen fehérjét ajánlani!1 hónapig elég legyen és 5000ft fölött nem nagyon akarok rákölteni!Egyik ismerősöm mondta asszem a Jumbo-t hogy az elég jó és nem drága!?

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#39050) Bibby válasza Kornel213 (#39049) üzenetére


Bibby
addikt

A jumbo nem fehérje.
Komolyan, lehet megint én leszek a kőbunkó, de hogy lehet ilyen baromságot kérdezni? Ha veszel egy kiló kenyeret akkor az meddig elég? Nyilván addig amíg meg nem eszed, tehát attól függ mennyit fogyasztasz. :U

Tessék.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.