Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48901) marcus.fenix válasza Woodslave (#48858) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Ez is érdekes... de az ilyen diétás cikkekben már kurvára nem hiszek.
Van három makronutriens, és mindegyik okos utálja valamelyiket. Most a szénhidrátutálat megy a legjobban, korábban a zsír volt tabu, most meg már a fehérje is májrákot okoz. És akkor a fényevőkről nem is beszéltünk, akik mindhárom makroniutrienst utálják.

Mindenki örökké akar élni, de nem fogják fel hogy attól még hogy igen kiválóan táplálkoznak, attól még ugyanazt a mérget szívják a levegőből, és ugyanazt a stresszes életet élik mint a többiek...

macikos

Nem pocsékolod, hanem elteszed az úszógumiba tartaléknak...
Csak úgy köbö mennyi kalóriát szippantasz be egy nap alatt?

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#48902) Vandit. válasza macikos (#48899) üzenetére


Vandit.
addikt

Azé' te nem vagy semmi néha... :U
Akko' ha a Béci is annyit iszik, akkor neked is annyit kell? :F Másrészt meg, Ő erősen mellőzi a naturálságot...

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48903) swoody válasza macikos (#48899) üzenetére


swoody
senior tag

Hallod te ugye ON-t használsz?

Mert akkor ahhh. :D

(#48904) macikos válasza Vandit. (#48902) üzenetére


macikos
addikt

Simán. Egyszer élünk, na meg enni kell. Ne spóroljunk már állandóan, hogy jajj a fehérje, több lett, kiszarom, mi lesz. Majd ha port fogok fingani a fehérjétől, na akkor majd azt mondom, hogy sok. Inkább többet eszek, mint keveset.

swoody: Mi ahh? Drága? Különben már Reflex whey-t eszek egy hónapja vagy kettő.

[ Szerkesztve ]

(#48905) swoody válasza macikos (#48904) üzenetére


swoody
senior tag

Igen az árára gondoltam. :)

Milyen a reflex én is nézegettem?

(#48906) God Vazzeg válasza 8nemesis8 (#48807) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Soha nem ettem tisztán, most se. Ez látszik is rajtam :D

(#48907) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#48854) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mert barom vagy. Nem szenvedni kell, hanem rutinná tenni ezeket a dolgokat.. Ha nem vagy versenyző, minek napi hétszer tisztán enni? A mindennapi életedben fog hátráltatni és kiégsz mentálisan. Lazíts, és fogd fel jó dolognak az edzést és a vele járó dolgokat, ha ez menni fog, boldog leszel! :K

(#48908) macikos válasza swoody (#48905) üzenetére


macikos
addikt

Nekem bejön. Tömény, mármint hiába 4,5 kiló, olyan mintha sokkal kevesebb lenne. A csokis ízre jó, eléggé édes. Jól oldódik, bár mindig marad egy kicsi a shaker falán, ami nem oldódik fel. Nem habzik, nem robbantja le a shaker tetejét és nem telít, továbbá nem fingat. Ami még jó, hogy nincs benne aszpartam!

(#48909) 8nemesis8 válasza God Vazzeg (#48906) üzenetére


8nemesis8
veterán

Mennyire eszel akkor tisztán?
Mert ahhoz képest szerintem egészen jó eredmény ez, sőt...
Bár 9év munka van benne, nem kevés.

(#48910) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#48907) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Igenis!

Az edzést egyébként egy jó dolodgnak fogom fel.
A többi járulékos faszsággal is csak az a bajom hogy nincs eredménye.
Most még egy kicsit szenvedek, de ha nem fizetődik ki, akkor belazítok.
Újévi fogadalomként 2010-ben.

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#48911) Woodslave válasza macikos (#48908) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tömény mi, pláne ha az egész zsákot shakeled edzés után egy betonkeverőben... :U :D
Igazad van nyomjál 120 grammot edzés után. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48912) macikos válasza Woodslave (#48911) üzenetére


macikos
addikt

;) :D

(#48913) Woodslave válasza marcus.fenix (#48910) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy dolgot mondok most az edzéssel táplálkozással kapcsolatban. God megmondta a tutit. Valamilyen szinten életformáddá kell tenni, de túlzásokat kerülni kell.
Hidd el lesz olyan az életedben még, amikor qrvára nem fogod tudni ezt megcsinálni, izmos nem maradsz, és egyszerűen nem éri meg az ilyen dolgok mégha csak elméleti kockázata van (pl. 120 gramm fehérje.) Vagy edzek mint az állat ha leszakad a derekam, vállam akkor is. Persze soha nem hagyjuk abba az edzést blabla.
Majd lesz feleség család, gyerek, munka. Én már látom hogy a heti 3 edzés milyen sok időt vesz el úgymond a gyerekemtől, pedig semmit nem csinál még, de majd ha már játszani kell vele? Apu edzeni megy bocs.. :D
Aztán majd 40 évesen marad az elkopott izület, fájó minden, meg 150 kiló zsír és akkor már a mostani Mr. Olimpia fazon sem bújkál a zsír alatt ;]

lényeg élvezni kell az edzést :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48914) dunkel válasza macikos (#48899) üzenetére


dunkel
őstag

te annyira okos vagy, leszel a példaképem? :K ;]

(#48915) Vandit. válasza dunkel (#48914) üzenetére


Vandit.
addikt

Na azé' ne túlozzál... :C :U :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48916) penene válasza Woodslave (#48911) üzenetére


penene
őstag

Én 130g port nyomok edzés után fél liter vízben.. Épphogy oldódik. Vagy nem. :D

(#48917) 8nemesis8 válasza dunkel (#48914) üzenetére


8nemesis8
veterán

Kezdődik :D :P

(#48918) glutamin válasza Woodslave (#48913) üzenetére


glutamin
őstag

Ha megnő a gyerek le kell vinni a terembe:D Egyébként erre van valakinek jó megoldása. Nekem még nincs kölköm, de ha lesz, nem szeretném teljesen feladni az edzéseket.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#48919) Markgx10 válasza macikos (#48899) üzenetére


Markgx10
őstag

Hááát nem tudom, naturalként kizárt, hogy egyszerre annyit feldolgozzon a szervezeted, bár én azt is kétségbevonom, hogy natural vagy, tehát idd csak :D

Lécci ezen ne sértődj meg, de 60kg-ról 4 év alatt 139kg-ra felmenni, naturalban? Persze, hogyne :D Nézzünk már meg a világon bárhol egy natural bajnokot hogy néz ki és felszed-e több mint 70kg tömeget (abból ha 50kg zsír és víz, akkor is 20-25kg színizom marad) 4 év alatt? Soha, de ezt te is tudod. ;)

(#48920) macikos válasza dunkel (#48914) üzenetére


macikos
addikt

Hasonlóan érzek irántad. Illetve mégsem. Majd egy képet már nyomhatnál magadról edzőbá :((( ;]

Mark: 2001-ben kezdtem és 75 kiló voltam, nem 60 :)

[ Szerkesztve ]

(#48921) dunkel válasza macikos (#48920) üzenetére


dunkel
őstag

Nem vagyok edzőbá. Te osztogatsz itt tanácsokat full ismeretlenbe nem én :B 50g fehérje 65g ch edzés után? Hány kilóra? "Milyen" edzés után? Full vaktában lősz. ;]

(#48922) Markgx10 válasza macikos (#48920) üzenetére


Markgx10
őstag

Ne foglalkozz velem, csak irigykedek, mert én nem tudnám utánad csinálni, egyrészt nincs ekkora elhivatottságom, másrészt régebben anyagilag is jobban ment, az utóbbi 2 évben borzalmasan és napi 2 adag fehérjénél semmiképp nem tudnék többet meginni, ezt sem biztos, hogy sokáig. Ez nem sírás, mert ha nem járnék meccsre, akkor rendesen tudnám csinálni, no de hát azt meg el sem tudom képzelni :D

(#48923) macikos válasza dunkel (#48921) üzenetére


macikos
addikt

Pedig úgy viselkedsz, meg mindig van valami tuti recepted, titkos kanál fogás, stb. Különben meg elolvastad mit írtam? Azt írtam hogy minimum annyi kell. Nem versenyre készül, örül, ha tud nőni. Ti meg ilyen 20gramm fehérjékkel hülyítenétek. Ezért gondolom, hogy te valami irdatlan jól nézhetsz ki, ha ennyire tudod grammra pontosan osztani az embereket.

Mark: Neked hol szóltam be hogy ezt írod? :D

(#48924) Woodslave válasza Markgx10 (#48922) üzenetére


Woodslave
nagyúr

dehogynem - bár ő még fiatal - de a legtöbb 30 feletti férfi tudna 130 kiló lenni :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48925) God Vazzeg válasza 8nemesis8 (#48909) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Olyan 60-70% tiszta étkezésem van, rizst nem nagyon eszek, csak ritkán, nagyon savasít. Inkább krumpli, már felváltva mindenki pucolja, hol anyám, hol az asszony, de nagyon unják :D

(#48926) God Vazzeg válasza Woodslave (#48924) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak én nem bazze :W

(#48927) P00By válasza God Vazzeg (#48925) üzenetére


P00By
nagyúr

Egyé sok zőcséget oszt nem fog savasítani :D

Én most betoltam egy 40 centis pizzát, alig élek :D És most ledolgozni se fogom :( :D

(#48928) God Vazzeg válasza macikos (#48923) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dunkel igazi okostojgli, le kell sz@rni és kész :DDD ;]

(#48929) God Vazzeg válasza P00By (#48927) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor is savasít sajna, és idén nem akarom azt eljátszani hogy októberben már semmit se bírok enni, mert csak a savamat nyeldeklem vissza, meg rosszul vagyok. Akkor maradjak kicsi :K

(#48930) Woodslave válasza God Vazzeg (#48926) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem eszel elég pöröttet meg zsírosdeszkát :D

Természetesen erős túlzás volt :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48931) P00By válasza God Vazzeg (#48929) üzenetére


P00By
nagyúr

Hü, akkor ne :N :D
Fura dolgok ezek :F Próbáltál többféle rizst is?

nrgia: A végén már nem esett jól, de bánatomban letoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48932) nrgia válasza P00By (#48927) üzenetére


nrgia
őstag

Jéézusom !!! 40 centiset... betoltál.... :Y nem fáj? :U ;]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#48933) God Vazzeg válasza P00By (#48931) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Próbáltam :K De mindegy is, van még többféle tápanyag azért.. Amúgy szeretem is a rizst, csak nem tudok egyfolytában azt enni. Ennyi :U

(#48934) P00By válasza God Vazzeg (#48933) üzenetére


P00By
nagyúr

Jól van! Csak érdeklődöm :D
Én nem csípem a rizst :(

(#48935) God Vazzeg válasza P00By (#48934) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bazze, ma reggel felkeltem, és mondom az asszonynak, mennyire fáj a mellem és a vállam. Erre kiröhögött, hogy az finom lesz, mert kapott 35 szák fát, és be kell hordani :D Hallod, úgy fájt a végére a derekam és a vállam, hogy majd be f@stam, és szakadt rólam a víz :D

Estére hát-váll edzés ;] :Y

(#48936) nrgia


nrgia
őstag

Az a nyavajám van, hogy a jobb vállam rohadtúl fáj, nem az izom, inkább mintha a kulcscsontom fájna belűl :F ...mi lehet ez?.. ideg becsipődés vagy valami izületi szarság...nem igazán tudok miatta normálisan edzeni...a bemelegítés sem segít igazán...néha akkor is fáj ha konkrétan nem csinálok semmit...gondolkodom valami fasztumgél szerűségen....szerintetek mi tévő legyek :F ...az ugrás túl egyszerű, valami más?

God Vazzeg...látom nem csak én vagyok göthös..... :D

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#48937) P00By válasza nrgia (#48936) üzenetére


P00By
nagyúr

A faszt mehet sztem. Bemelegítőkrém?
Ha pár nap alatt nem múlik el és mindig fáj(24/7), akkor nézesd meg!

(#48938) swoody válasza Woodslave (#48913) üzenetére


swoody
senior tag

Most döntsd el mi a fontosabb a gyerek vagy az edzés... :((( :P

Van értelme szerintetek mellről nyomást rúddal nyomni ha érzem,hogy "ropog" a vállam amikor kinyomom.Jelent ez valami hogyis írjam lesz ennek negativ következménye?
Eddig kézisúllyal nyomta úgy nem fájt csak néztem legtöbb MR. O. is rúddal nyomja és hát kikellet probálnom múlt héten. :)

[ Szerkesztve ]

(#48939) Markgx10 válasza glutamin (#48918) üzenetére


Markgx10
őstag

Én is a gyerek miatt járok hajnalban edzeni, akkor még nem zavarom a közös programot ezzel :U

(#48940) LOTR válasza penene (#48880) üzenetére


LOTR
addikt

próbáltál már magadnak csinálni kaját és azt elvinni?
mert ez a teletálas adagok leírása már-már hihetetlen kategória:
Hús (nyers állapotban):...........12-14 dkg
Köret:...........................................30-35 dkg
a rizs elkészítve jó 3x, lehet talán 4x nehezebb, mint nyersen, de akkor is kétlem, hogy lenne annyi, meg kéne enned ezek alapján 3db 125g-os zacsis rizst naponta és ez még csak 3 kaja lenne a részedről naponta

valahogy kétlem, egyszer próbáld már ki, egyél meg egy nap fél kiló rizst, meg dél kiló húst, amit te magad mérsz le nyersen és csinálsz meg, aztán írd már be, hogy mi az eredmény
köszi :D

One Ring to rule them all

(#48941) 8nemesis8 válasza God Vazzeg (#48925) üzenetére


8nemesis8
veterán

Akkor állj be te is segíteni nekik. :U Nem csodálom, hogy unják...
Pedig a rizs nagyon finom :D

(#48942) LOTR válasza macikos (#48888) üzenetére


LOTR
addikt

miért is baromság a kreatin?
oké, hogy az alap kaja az alapja mindennek, de néha azért meglepődök néhány post-odon

One Ring to rule them all

(#48943) 8nemesis8 válasza P00By (#48927) üzenetére


8nemesis8
veterán

40cmes, nem rossz.
Én is ennék, de itthon tudok jókat enni, nem akarom pizzára pazarolni most, majd ha nem lesz más.
Pedig jó kis magyaros pizza vagy hawai.

(#48944) macikos válasza LOTR (#48942) üzenetére


macikos
addikt

Úgy, hogy nem attól kell a csodát várni, főleg nem kezdőként. Szegény swoody meg látod mit csinált, kreatin nélkül majdnem hogy nem is evett... :D Egy kezdőnek aki nőni akar nem ezzel kell foglalkoznia.

(#48945) God Vazzeg válasza 8nemesis8 (#48941) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Utálok krumplit pucolni :N

(#48946) macikos válasza God Vazzeg (#48945) üzenetére


macikos
addikt

Edd meg héjastul :D Nálunk van egy arc, aki egyszer lusta volt elkészíteni a húst, így nyersen megette :D nem kamu

(#48947) God Vazzeg válasza macikos (#48946) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyire nem vagyok HC :D

(#48948) LOTR válasza glutamin (#48918) üzenetére


LOTR
addikt

ilyenkor kell elvinni a gyereket úszni, a lehető legjobb mozgás ami létezik, és amint bele lehet vinni a vízbe, már lehet is menni vele úszni, egyáltalán nem megterhelő, nem cseszi szét az izületeket és még a tüdőkapacitást is fejleszti

One Ring to rule them all

(#48949) dunkel válasza macikos (#48923) üzenetére


dunkel
őstag

Én leírtam már az edzés utáni protokollt, nem egyszer a topikba. Nem saját kútfő, és nem fogom ismételgetni, hogy miért tartom Tibit ilyen téren top-nak, hogy tőle átvegyem amit ír. 0,5g tsgk fehérje, 0,8g tskg ch + az aminok de azt nem írom le, mert még besértődik megint pár patkány, hogy drága. :U Szemben a Te ajánlásoddal, hogy 100g zab és 50g protein ez kicsit azért személyre szabottabb. Szerintem. Nem hiszem, hogy egy 75 kilós srácnak kell annyi anyag edzés után mint Neked 100x kilósan. :R

God: te meg döntsd el, hogy kíváncsi vagy-e a véleményemre, vagy leszarod, köszcsá :Y ;)

[ Szerkesztve ]

(#48950) Woodslave válasza dunkel (#48949) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ki a tököm az a Tibi? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.