Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28801) golya32 válasza Balinov (#28800) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen engem is jó párszor, mondjuk nem vettem fel, nekem meggyogyította a fülemet, de azért sokat el kellett viselnem, most már nem menne..
15 éve csinált nekem füldugót úszáshoz még mindig azt használom, szóval ha nem ordit akkor jó.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28802) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Az már mindjárt itt van, jó előre felkészülni. :DD

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28803) madve válasza BalooTM (#28797) üzenetére


madve
tag

Én is hozzá járok. Nem paraszt csak nyers a stílusa, illetve megmondja a frankót. Sok embernek jót is tesz, hogy kibillentse a "magas lóról"... :DDD

Engem már jó párszor kihúzott a kakából... (fülmosásnál sokkal komolyabb témákban..) Egy biztos, hogy nagyon érti a dolgát, nagyon jó szakember. És az időpont az időpont... Nem várat meg mint megannyi más privát orvos, akinek nem keveset fizetsz...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#28804) Dryman válasza Balinov (#28800) üzenetére


Dryman
aktív tag

Faragó Laci bácsi kicsit pénzéhes is lett mostanában....
fülzúgás miatt voltunk nála a kisebbik nevelt lánykámmal, az ok hogy a vizsgálatért levesz 7500-ra, majd fülcseppek és két hét után mikor sorra került a fül kitakarítása megint 7500, aztán két hét múlva kontroll 5000-ért
Egy hónap alatt 20K a kisöreg zsebében természetesen számlanélkül, mert nekik lehet..... :(((

(#28805) madve válasza Dryman (#28804) üzenetére


madve
tag

Hát az az igazság, hogy ha magándokihoz mész ez a tarifa semmi... (már bocs) Amúgy nekem mindig ad számlát... (elszámolom EP-re...)

Sajnos egy ritka szembetegségben szenvedek. (el fogom veszíteni a bal szemem éleslátását) Bp.-en baráti alapon egy konzultáció - vizsgálat 60e....
De sajnos tudnék még mondani különböző tarifákat is itt Győrben ahol még segíteni sem segítettek...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#28806) Balinov válasza Dryman (#28804) üzenetére


Balinov
félisten

Lehet az lesz, felhivatom Anyuval a haziorvost, hogy o mennyiert csinalja, ha megcsinalja.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28807) BalooTM válasza madve (#28803) üzenetére


BalooTM
tag

Rajtam is kétszer segített az elmúlt pár évben, én visszaszólok neki, nem szokta magára venni :)
A privát orvos meg pénzbe kerül sajnos, ezt tudomásul kell venni, vagy beülni a háziorvoshoz, utána meg a kórházba a szakrendelésre, kinek mit ér.

Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#28808) BalooTM válasza golya32 (#28799) üzenetére


BalooTM
tag

A parasztság nézőpont kérdése, szerintem a sok év praktizálás után már elmúlt neki az, hogy nyájasbari legyen mindenkivel. Én sem mindig kérek elnézést a nálunk járó ügyfelektől, amikor nem én vagyok a hülye. Mindkét problémás alkalommal le lettem cseszve, hogy nem ilyenkor kell jönni, de megoldotta.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#28809) Dryman válasza BalooTM (#28807) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem is a vizsgálat "drágasága" okozott ellenszenvet bennem, hanem az hogy kb 5perc volt alkalmanként, na jó 10 perc mikor ténylegesen csinált is valamit....abban viszont teljesen egyetértek hogy nagyon tapasztalt profi dokiról lévén szó. Sajnos a gyerekkel is ugyanúgy viselkedik mint egy normál felnőtt pácienssel, kicsit olyan futószalagon lévő marhának éreztem magam, pedig csak kísérőként voltam a rendelésén...nem paraszt, inkább nyers a modora, megmondja mi van és kész...

(#28810) #35685120


#35685120
törölt tag

Valaki nem tudja esetleg megjavítani Logitech G500 bal gomb mikrokapcsolót? Vagyis cserélni kell gondolom... Vagy nem kattint vagy duplán mindjárt szétverem :D

(#28811) BalooTM válasza #35685120 (#28810) üzenetére


BalooTM
tag

Nekem kapcsolóm van hozzá, Dryman kolléga forrasztja, ha megkéred.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#28812) Dryman válasza #35685120 (#28810) üzenetére


Dryman
aktív tag

Mint ahogy Balázsnál is, ez egy veszélyes játék, ugyanis a kapcsoló nem egyenfeszültséget kapcsol, a mégfinomabb kattintások okán 12kHz-es jelet kapcsolgat....és bizony az a fránya kvarc ami ezt előállítja még a wellerpáka hegyének mágnesességétől is össze tudja fosni magát...ergo a 25000-es egered megy a lecsóba ha nem sikerül a forrasztgatás... Balázs játékos egerével sikerült szopóágra pattanni...akkor is azt mondtuk, csak egy forrasztás.... :)

(#28813) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Sajat tulajdonban lévő 2400nm-es telek eladó gyorujbarat központjában csendes mellékutcában, bontando hazikoval.
24m szeles az utcafront, szoval meg ikerhazat is lehet húzni ra.

Érdeklődni nalam lehet!

Ez nem ugynoki hirdetés, orokoltuk sajnos.

Roli

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#28814) #35685120 válasza Dryman (#28812) üzenetére


#35685120
törölt tag

De gyakorlatilag ígyis úgyis megy a lecsóba, mert így is használhatatlan sajnos :( Akkor meg sem próbálod?

(#28815) Dryman válasza #35685120 (#28814) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem sok értelme van nekiállni....

(#28816) sotetlovag97 válasza #35685120 (#28814) üzenetére


sotetlovag97
tag

Vagy veszel hozza mikroapcsolót és utána kéred meg Drymant hogy segítsen.
Szerintem az a legtisztább.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28817) BalooTM válasza sotetlovag97 (#28816) üzenetére


BalooTM
tag

Kapcsolót adok én is, azzal van a gond, hogy Dryman kolléga tart tőle, mert az én mx revolution egérkémet nem sikerült javítani.
Egyébként szerintem csak én voltam ilyen szerencsétlen, a youtube videókon sokkal tapasztalatlanabb emberék (mint Dryman) is kicserélik a kapcsolókat, meg van másik ismerős, aki már egy kupac egeret megcsinált, pár hete adtam neki egy pár kapcsolót, és azt mondta jó lett. Szóval szerintem tegyetek egy próbát, annyi, hogy ne cseréljétek mindegyik kapcsolót, csak a rosszat.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#28818) Dryman válasza BalooTM (#28817) üzenetére


Dryman
aktív tag

Oks, ha Laci beszerzi hozzá a kapcsolót, akkor már hozhatja is egy forrasztásra az egerentyűt....

(#28819) golya32


golya32
aktív tag

Huawei y550 független érdekel valakit?
Jó állapot dobozos

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28820) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Valaki jár Budapesten? Egy csomagot kellene elhozni Győrből Pestre. Írjon privátot aki tud segíteni.

(#28821) lacy86


lacy86
addikt

Hello Skacok!

Futomubeallitas Gyorben ki megbizhato es normalis?
Tobben ezt a szervizt mindjak: banfiszerviz.hu

(#28822) Bobrooney válasza #35685120 (#28814) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nekem is ugyan ez a fajta egerem van és ugyan ezzel a problémával, a másikamat megcsinálta a Fixit azóta frankó. Így küldöm nekik gari túli ügyintézésben. Remélem nem lesz sok, de ha gondolod küldjük együtt akkor olcsóbb lesz a PK.

(#28823) padi68 válasza lacy86 (#28821) üzenetére


padi68
senior tag

Hatvani a Pápai úton az ömv elött....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#28824) Dryman válasza lacy86 (#28821) üzenetére


Dryman
aktív tag

Magyar Autóklub a Tompa utcában, utcáról beesve 6200Ft, klubtagsági kedvezménnyel 5000
[link]
értelmes emberke kezeli a gépet, a gép egy korszerű olasz múlt évben felszerelt masina.
Van még a Marsó-nál a Puskás Tivadar utcában is, ott is csináltattam régebben, de a műszerezettség ég és föld a két cég esetében.

(#28825) Dryman


Dryman
aktív tag

Emberek figyeljetek oda a ONEDRIVE-otokra, máraki használja.
most jöttek meg az értesítő levelek a céghez, office 365 mellé kaptuk a korlátlan ingyenes felhőtárhelyet, most
meg csökkenti az MS, ráadásul elég durván....nálunk az 5db-os office mellé ad összesen 1TB-ot....
Ez abszolute elegendő, csak aki ott tárol náluk nagyobb mennyiséget, az megszívhatja az új korlátozással!
Egyéni felhasználók eddigi 15GB-os tárhelye is 5GB-ra zsugorodik...szóval érdemes rendet tenni a onedrive fiókokban! :)

(#28826) Balinov válasza Dryman (#28825) üzenetére


Balinov
félisten

hmm..azert ez nem csak a kicsit megnyirbalom a tarhelyet kategoria ms-tol...

megegy indok,hogy maradjak a 130GB-os gdrive mellett..igaz, legacy planban vagyok mar vagy 5-6 eve, de eddig mindig 10$-ert meg lehetett hosszabbitani:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28827) ftc


ftc
nagyúr

Üdv fórumtársak

Győrben vmi baba holmis üzlet? ami jó is de olcsó is...

Ugyanitt lomtalanítás közben talált holmik:

ASUS K8V-XE - VIA K8T890, DDR400, PCIe x16, SATA II RAID, USB2.0, 6ch audio, LAN, sc754
CPU: AMD Athlon64 ADA3000AIK48X; stepping CBBWE
VGA 7300GS DDR2 256MB
VGA XFX HD4650 512MB DDR2
DDR1 - 1x 256MB DDR400- AM1 1x 1GB DDR-400 - PQI 1x 256MB DDR400 - Blitz
DDR3 2GB RAM 1600Mhz/CL9 khx1600c9d3t1K3

ezekre érdeklődni privátban

(#28828) Balinov válasza ftc (#28827) üzenetére


Balinov
félisten

Nocsak, csak nem lehet gratulalni FTC nagyuram?!

Gratula! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28829) ftc válasza Balinov (#28828) üzenetére


ftc
nagyúr

majd csak decemberben :DDD

(#28830) Borokafa


Borokafa
őstag

Üdv Mindenkinek!
DDR3 memóriát keresnék asztaliba. 2x2 vagy 2x4GB érdekelne

(#28831) stairmaster válasza lacy86 (#28821) üzenetére


stairmaster
tag

Szia!

Én is a bánfira szavazok.. :)

(#28832) tserrof77 válasza Borokafa (#28830) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ment PÜ :R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#28833) golya32


golya32
aktív tag

Van egy ilyen aktív subwooferem, csak az enyém 70W-os érdekel valakit?
Cserébe jöhetne center hangfal is.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28834) Tarill


Tarill
őstag

üdv! ha valakit érdekelne: eladó
:R

[ Szerkesztve ]

(#28835) golya32


golya32
aktív tag

Samsung Galaxy Tab S SM-T705 tabletem. Leesett eltört a kijelző. Működik, csak képe nincs.
Eltört, megrepedt, de csak az lcd. Az üveg sértetlen
Valami ötlet esetleg? Vagy kuka azonnal?

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28836) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Még mindig keresek "levetett" androidos telefont. Lehet karcos, lelakott, régi. BT legyen rajat, független vagy vodás, és egy programot tudjon futtatni. Akku bőven elég 10-15 perc. Micro usb töltőrész szükséges.

:R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28837) padi68 válasza Tarill (#28834) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, merre laksz?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#28838) Tarill válasza padi68 (#28837) üzenetére


Tarill
őstag

Szia! Abda-Győr ahol szimpatikus :D

(#28839) Kocska89


Kocska89
tag

Sziasztok.

Tudnátok egy nektek már bevált autó klímával foglalkozó szerviz mondani? Tisztítás, esetleg feltöltés lenne a projekt.

(#28840) bendeguz76 válasza Kocska89 (#28839) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Régi skoda szalon helyén újvárosban

bendeguz_HUN

(#28841) Bobrooney válasza Kocska89 (#28839) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ózonos tisztításon gondolkozok. Valaki próbálta már?

(#28842) BaKeSZ87 válasza zsigee (#28836) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Galaxy S2?

(#28843) Kocska89 válasza Bobrooney (#28841) üzenetére


Kocska89
tag

Én is ózonosra gondoltam. Állítólag jó. Konkrétan őket találtam: [link]

(#28844) zsigee válasza BaKeSZ87 (#28842) üzenetére


zsigee
tag

Írtam.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28845) atos19881101 válasza Kocska89 (#28843) üzenetére


atos19881101
senior tag

Magyar Autóklub
2000Ft volt akcióban.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#28846) kiszi07


kiszi07
senior tag

Szombaton megyek BP-re, valakinek esetleg kellene csomagot vinni ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28847) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Valakit innen érdekelhet a laptopom?(mert akkor feleslegesen nem teszem fel apróra :D )

Itt lenne a konfig:

Típus: samsung np350v5c-s03hu
Proci: i5 3210m(bővíthető i7 3632qm-ig)
Ram: 6 gb 1600mhz(max. 32gb)
Vga: Intel HD 4000 2GB + hd 7670m 2gb
Hdd: 1tb samsung

Jó állapotú, talán kisebb karcok vannak rajta, de még az sem biztos.

A touchpad mellett lévő kis részen a tenyerem nyoma ott van, mivel ott tartom ha gépelek rajta.(de ez szerintem megoldható probléma). Pár billentyűn is látni a használat nyomát, de nem vészesen.
(új palmrestet szerintem tudok hozzá szerezni, de akár az új tulaj is is, ha nagyon zavarja)

Magyar, szellőző billentyűzet (a gép felülről is kap levegőt a hűtéshez a hosszabb ölben való használathoz!) teljes méretű, numerikus billentyűkkel.

Rendben van tartva a gép. :)
6 Havonta tisztíttatva van és lesz is. Nem régen lett benne hdd cserélve amire még kb. fél év gari van, de mivel egy barátnál lett csináltatva, így az alapján cserélnék nekem ha gond lenne, így mondjuk mondjuk azt rá, hogy nem garis. :)

Néha szoktam már csal használni netezésre és a PH-s ügyek intézésére.
Meg van hozzá mindene, a doboz amiben vettük és a papírok is. Gari már nincs rá.
kb. másfél-két órás aksi

Képek!
Nem a legfrissebbek a képek, de nem történt változás az állapotában!

Igaz ez az új ára, de azért valamilyen szinten számít. :)

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28848) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok!

Core 2 E4400-hoz keresek lapot 3k-ig!

(#28849) sagesz93


sagesz93
addikt

sziasztok,

valakinek ma átvehető 120as ssd esetleg?

(#28850) zsigee válasza sagesz93 (#28849) üzenetére


zsigee
tag

Keresel, vagy árulsz? Ha utóbbi, milyen és mennyi? Eladó ssd-m nincs.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.