Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28251) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Lenne egy 120GB-IDE-laptopvinyóm 100/100-as
HM120HC 120GB/5400rpm/8M

5k-ért vihető

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28252) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Árazzatok be légyszi egy TV-monitort.

Típus: Samsung SyncMaster P2270HD.
Full HD, Digitális tuner, HDMI stb.

Csak egy aktuális eladási árra lenne szükségem.

Köszönöm.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28253) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok!

Valaki érdekel egy full új Lenovo Yoga 300?

Core i3 4005U, 4 Gb, 500+8 Gb SSHD, Geforce 920m, Gyári Win 8.1.

Számlával, garival 150 fixen.

(#28254) Dorien válasza zsigee (#28252) üzenetére


Dorien
veterán

15-20k szerintem
22k-ért már 24" full HD Acer is van hardveraprón

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#28255) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, ha egy laposnak zárlatos tápáramköre, egészen pontosan megvan az a pár tranzisztor amit kiszedve lehetne tovább vizsgálgatni vagy esetleg már egyből lehetne is cserélni rajta valamit és nem kellene vizsgálgatni?
És ez kb. Mennyibe kerülne?(ha egyáltalán vállal valaki ilyet)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28256) zsigee válasza Dorien (#28254) üzenetére


zsigee
tag

:R
Köszi. Azt hittem többet ér...
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28257) kiszi07 válasza sotetlovag97 (#28255) üzenetére


kiszi07
senior tag

Hova szól a gari, ha PCX-be, akkor meg se próbáld. Amúgy, ha simán árammal zárlatot csinálsz, akkor annyi elég :K Én megtudnám csinálni, de garanciát nem vállalok, hogy kicserélik...
zsigee: próbáld meg itt - 15-20k az reális

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28258) sotetlovag97 válasza kiszi07 (#28257) üzenetére


sotetlovag97
tag

Hát már sajnos nem garis és szerintem te egy rendesz sima alaplapra gondoltál de én viszon egy samsung laptop alaplapjára. Én írtam viszont elég félreérthetően ezért bocsi. :)

De amit mondtál azt észben tartom. :DDD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28259) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Ha valakit érdekelne valakit valami, akkor fórumosoknak pici kedvezmény lehetséges. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28260) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok! :R
Esetleg valakinek egy konfig?
Bontom is esetleg..
-Asrock FM2A78M-HD+
-A10-5800K
-Sapphire HD7850 2GB DDR5
-Chieftech 550W
-Artic Freezer 7 Rev 2
-2GB DDR3

PÜ-ben pls! :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#28261) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Érdeklődés szintjén egyenlőre. Ismerősöm laptopot keresne. A keret 25-30k van ennyiért valami?
Köszi, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28262) szkury válasza mobal (#200) üzenetére


szkury
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy milyen véleményetek van az opel gyimesről ill. a hori autókereskedésről?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#28263) Weaver válasza zsigee (#28261) üzenetére


Weaver
senior tag

ment p.ü.

[ Szerkesztve ]

(#28264) golya32 válasza szkury (#28262) üzenetére


golya32
aktív tag

Opel Gyimes, nekem csak pozitív véleményem van ott vettem az Astrat 1 évesen, bár milyen probléma volt a kocsival mindig korrektül jártak e,l és nem akartak átvágni, az árak is jók.
Hori szerintem kritikán aluli, kimentem hozzájuk autót venni kb 2 éve, zsebembe volt a pénz az autóra olyan 2misi, lógott az eső lába, nem voltak hajlandóak kihozni a 3 választott típust tesztvezetésre, csak úgy ha leteszem a foglalót, amikor erre nem voltam hajlandó, azt mondták jöjjek vissza akkor amikor nem esik az eső!

Sajnos én így jártam velük, aztán lehet rossz napjuk volt, vagy eladtak már annyi autót velem nem akartak foglalkozni..

Isuzunál korrektebbek az eladók, azért ott is oda kell figyelni, de nem akarnak minden áron átbaszni..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28265) Joker88 válasza szkury (#28262) üzenetére


Joker88
őstag

nem releváns, de nekem a Fordos kereskedés tűnik jónak, nálam az vált be akkoriban mikor autót vettem.
a ForTop kft használtautós részlegére gondolok. Kismegyeren ha jól emlékszem.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#28266) atos19881101 válasza szkury (#28262) üzenetére


atos19881101
senior tag

Szia,
Én a Burányit tudom ajánlani. Ott nagyon korrektek.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#28267) szkury


szkury
tag

Köszi mindenkinek!
Én is erre a megállapításra jutottam.
Néztem egy-egy kocsit náluk, de nem szívesen autóznék annyit potyára.
Gyimes szimpinek tűnik, kiderül ma, hogy lehet-e megegyezni velük.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#28268) Borokafa válasza szkury (#28267) üzenetére


Borokafa
őstag

Én is oda hordom az autómat (ott is vettem), mert a barátom ott dolgozik, de azért ott sem "szentek" dolgoznak. Nem rosszabb ez sem mint a többi. Keményen alkudni kell :)

(#28269) szkury válasza Borokafa (#28268) üzenetére


szkury
tag

Köszi, igyekszem. :R
Még mielőtt elindulok hívom őket, nem szeretnék potyából menni ha már eladták a kocsit. :))

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#28270) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#28271) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Privátba nem engedi nekem a képfeltöltést :W Így meg igen :F másnál is vannak ilyen gondok :F

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#28272) Weaver válasza vlcsko82 (#28271) üzenetére


Weaver
senior tag

szoktam privátban képeket berakni, egyszer sem volt gond eddig. olyan volt, hogy nem fért bele a kép a megengdetett maksz paraméterekbe, de más probléma nem akadt.

(#28273) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Attól függően szokott nekem gond lenni, hogy melyik felületen akarom elküldeni, az újon, ami alapból a hardveraprónak van, azon van hogy nekem sem sikerül és ott az üzenetek közötti keresés sem működik.

Ezért ha képet akarok küldeni vagy keresni egy srácot a privát üzeneteim között, akkor inkább feljövök ide fórumba és innen nyitom meg a dolgokat. Itt van olyan, hogy a képeket alapból konvertálja neked megfelelő formátumba és méretre és a felhasználókeresés is megoldott.

Remélem tudtam segíteni! :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28274) kiszi07


kiszi07
senior tag

Nincs valakinek esetleg egy xbox 360 vagy ps3 vagy valami konzolja occsón ? Kellene a tanulás mellé valami elfoglaltság :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28275) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
IBM T40-hez keresnék működő alaplapot...
Van rá esély?
Köszi, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28276) golya32 válasza kiszi07 (#28274) üzenetére


golya32
aktív tag

Esetleg javasolnék angol vagy német nyelvkönyvet ami olcsóbb és több a haszna :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28277) kiszi07 válasza golya32 (#28276) üzenetére


kiszi07
senior tag

Lassan 1,5 éve nem játszottam :D Most lenne egy picivel több időm a GTA-Fifa kombóhoz. A német az megy, a többi 120 tétellel van baj :O

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28278) Dryman


Dryman
aktív tag

Hát nem éppen számítástechnika, de hátha itt találna gazdára!
Eladó 15"-os 5x114,3 osztókörös HRS-H116 típusú alufelni
egy nyarat futott nagyon jó állapotú HANKOOK Kinergy Eco gumikkal.
A felni osztóköre miatt, Kia, Hundai, Toyota, Mazda autókra szerelhető.
A felniben lévő központosító gyűrűk 67,1mm agymérethez valók.
[link]

(#28279) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek letört a vadkamerájáról az antenna és szeretné pótolni, hova érdemes bemenni, hol tudnak adni helyette?
Nem fontos, hogy típusazonos legyen, csak működő.

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#28280) Dryman válasza kovacsroli (#28279) üzenetére


Dryman
aktív tag

Azért egy típust írhatnál...ha ilyen egyszerű kihúzhatós pálca-antenna, akkor tudok rá kapcsolatot, bár horror áron javítanak....

(#28281) kovacsroli válasza Dryman (#28280) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Acorn guard ag68m a típusa.
Csavaros antenna, nem kihúzhatós.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#28282) RudyD


RudyD
csendes tag

Üdv!

Akadna valakinek eladó akksija Acer Aspire One -ba? (UM09B7C)
(árkeresőket néztem, az érdekelne ha vkinek lenne helyben. Ha van akkor érdekelne ddr2 netbook ram is.. B-) 2G+ )

-- RudyD { B-) }

(#28283) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó játékos masina lenne:

coolerMaster Glite házban
Tagan BZ series 600W tápegység
Asus P7P55D-PRO alaplap
Intel core I5 750 proci
2x4gb Corsair vegance 1600Mhz (pár)
Point of View Geforce GTX560 TI 2GB DDR5 Accelero mono plus hűtéssel
Seagate 500GB Sata2 hdd
DVD-író
ára:65k

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28284) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Ha valakit érdekelne egy jó kis lapos annak csak ajánlani tudom :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#28285) alitak


alitak
senior tag

Hi, nemsoká a nyulaink elfogyasztják a novemberben vásárolt szénát. A kérdés főleg Bobrooney kollégának szól, de más nyúltartót is érdekelhet: most szombaton tervezek hozni kiskockabálás szénát. Ehhez viszont kell furgont bérelnem. Ha valaki szeretne szénát, akkor beszéljünk, aztán valahogy összehozzuk közösbe.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#28286) Bobrooney válasza alitak (#28285) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szia!

Köszi hogy szóltál, jelenleg van még (szotyis papírzsákban hordom otthonról :))) ill az új kaszálásig nem is szeretnék venni már.

(#28287) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, elszeretném kezdeni a jogsit. Esetleg csinálta valaki mostanában ? Inkább e-learning-el szeretném, melyik iskolát ajánljátok ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28288) vettelf60 válasza kiszi07 (#28287) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Én pont most csinálom. E-learningen csináltam a kresz-t. Szerintem tök jó, a vizsga is elsőre sima liba volt. :D

(#28289) kiszi07 válasza vettelf60 (#28288) üzenetére


kiszi07
senior tag

És melyiknél csinálod ? Én a csabigával szemezgetek, mennyi idő alatt lehetne levizsgázni ? Felhívtam őket és tök korrekt volt az ember, netcar viszonylag messze van tőlem :D Én szeptemberben már költözöm külföldre, addigra már jó lenne :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28290) szkury válasza Borokafa (#28268) üzenetére


szkury
tag

Köszi, sikerült. :C

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#28291) vettelf60 válasza kiszi07 (#28289) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Én miután be lettem regisztrálva 3-4 napra rá már megvolt az igazolás és jelentkezhettem vizsgára. Tehát 3 hét alatt levizsgáztam (2 héttel előre kapsz időpontot a vizsgára). Még elsősegély van, az most pénteken+még egy alkalom (az is helyben, nem pl a vöröskeresztnél mint mondjuk a csabigánál azt hiszem). Árban a kb a legolcsóbb és szerintem a legkorrektebb győrben, és mivel kis cég, így jobban figyelnek a tanulókra.

SA-GO

(#28292) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Én is most majd nyáron akarom elkezdenina dolgokat jogsi téren. De erről holnap tudok neked bővebben ha megfelel.(meg ha nem akkor is :DD )

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28293) kiszi07 válasza vettelf60 (#28291) üzenetére


kiszi07
senior tag

4500 Ft különbség van a kettő között. Azt nem kérdezted, hogy milyen kocsik és oktatók vannak?
ps: pörgessük fel úgy a topityot, mint a Pestiek :B

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28294) vettelf60 válasza kiszi07 (#28293) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Igazából nem izgatott nagyon hogy milyen autók vannak. :D Azt tudom hogy 4-es tdi golfon fogok én tanulni. Egyébként 19000 a különbség. :)

"Mint a pestiek"

Pesti vagyok. :DDD

(#28295) kiszi07 válasza vettelf60 (#28294) üzenetére


kiszi07
senior tag

Pesti topicban megy az élet :D Nem adtad hozzá a vizsgadíjakat.. (15600)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28296) vettelf60 válasza kiszi07 (#28295) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Csabiga: 159+vizsga
SA-GO: 140+vizsga

Szerintem a vizsga az mindkét helyen annyi, úgy pedig én 19-nek látom a különbséget....

(#28297) vlcsko82 válasza kiszi07 (#28295) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

De ez itt a Győrt topik :K Lángzám nikt ugri bugri :DDD

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#28298) kiszi07 válasza vettelf60 (#28296) üzenetére


kiszi07
senior tag

Valóban, alvás kellene már - fárasztó volt a hetem :K

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28299) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Van a csoportban olyan, akinek van Honor 7 vagy Xiaomi Mi5 telefonja? Egy kávé vagy sör mellett megtapogatnám őket... Már mint a telefonokat és nem a gazdájukat (kivéve előzetes egyeztetés alapján, nőket).
Köszi!:)

(#28300) zozyk válasza r6man123 (#28299) üzenetére


zozyk
addikt

Honor 7 jelen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.