Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29751) Balinov válasza zsigee (#29749) üzenetére


Balinov
félisten

ne legyen igazam es legyen egy orok backup sd kartyad:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29752) zsigee válasza Balinov (#29751) üzenetére


zsigee
tag

RudyD "programjával" sem működik. Töröltem, stb, de visszaáll. Csináltam vele bootolható freedost, előtte ugye formáz a program. Utána szépen látszik commanderben a freedos, és mellette az összes mappa, ami raja volt...Viszont a teszt része kidobta, bad sectort vagy mit talált, sokat....
Nincs gond, mert nem egy nagy tétel, és néhány kép ami elveszett, amit teló nem tudott rámenteni. Elvileg hétvégére meg lesz az új kártya. Feleségem pedig újra tud kattogtatni....
És ami fontos, egy csomó új dolgot láttam ezzel kapcsolatban. Köszi mindenkinek.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#29753) Coyot válasza zsigee (#29749) üzenetére


Coyot
őstag

Tudom hogy nem egy gyakori izé, de semmi kedvem forrasztgatni :D

Má' nem

(#29754) tserrof77 válasza Coyot (#29753) üzenetére


tserrof77
senior tag

Sima molex-sata ill sata-molex átalakítóm nekem is van, de ilyet... :U Valószínűleg létezik, nem vitatom. Kínából szvsz fillérekért megjönne, csak győzd kivárni...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29755) Coyot válasza tserrof77 (#29754) üzenetére


Coyot
őstag

Igen van csak nincs 6 hetem mivel a hétvégén már meglesz a gép és elkezdeném telepíteni, configolni.
HP microserverbe kell, elég korlátozottak a lehetőségek házon belül viszont ilyen floppy táp van hozzá amiről plusba tudok levenni tápot a +1 SSD-nek - hiába no 4 vinyó már nem elég.

Legroszabb esetben vágok egy régi tápból aztán összeforrasztom+zsugorcső aztán kész :D

Má' nem

(#29756) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

olyan helyet keresek Győrben vagy környékén, ami teljes egészében bérelhető családi, baráti rendezvényre, kb. 25-30 fő részére, kultúrált, felszerelt (főleg poharak ugye) és a másnapi takarítás bennevan az árában. Fontos, hogy olyan környezetben legyen, hogy a kihallatszódó zene vagy hangzavar ne zavarjon senkit. Egyik ilyen hely a bortrezor a duna centerben, ezen kívül ha valakinek van ötlete azt szívesen venném.

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29757) tserrof77 válasza Coyot (#29755) üzenetére


tserrof77
senior tag

Az adatkábeles még viszonylag óccó, de a "sima" adapterek, főleg az Y kivitel már 1200-1500Ft-ok... Európai forrásból meg horror... jobban jász, ha forrasztasz...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29758) Coyot válasza tserrof77 (#29757) üzenetére


Coyot
őstag

Jaja néztem én is őket, épp most vágtam le egy leselejtezett tápról a floppy részét, jólesz az forrasztva is. :K

Má' nem

(#29759) Dryman válasza Coyot (#29758) üzenetére


Dryman
aktív tag

A tápegység vezetékén lévő floppycsati nem lesz jó neked!
Annak a negáltja azaz a tüskés csatlakozó van a képen amit linkeltél.
a mikroserver tápegységén is sima floppy tápcsatid van jelenleg, ezt kellene sata-ra alakítanod...
egy régi floppyból kellene a tüskés aljzat neked.
és mi lenne ha néznél sata y kábelt, mert az szabványosabb és beszerezhetőbb is mint amit linkeltél....
sima molexből 2 sata ez most 491Ft-ért kapható
sata-ból 2sata meg 580Ft az árgépen.

(#29760) MR_Joe válasza Dryman (#29759) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Ilyenem akad is a fiókban ha kell

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29761) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok.
Lenne egy újabb kérdésem. :D

Vodafone-nál lehet olyat, hogy ugye nekem alapból nincs net a telefonomon, de ha szükség lenne rá, akkor lehet úgy kérni rá adatcsomagot ameddig mondjuk az 1gb(példa, mivel nem tudom milyenek vannak) el nem fogy?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29762) Coyot válasza Dryman (#29759) üzenetére


Coyot
őstag

Jogos jogos amit mondasz Uram! :K

Semmilyen más tápkábel nincs odevezetve a serverben mint ez a floppytáp így ebből kell gazdálkodni - nem véletlenül keresem konkrétan ezt.

Viszont lesz itt szerintem döglött floppy drive is valahol :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#29763) G@ben válasza sotetlovag97 (#29761) üzenetére


G@ben
addikt

Igaz, hogy másik szolgáltatónál, de pont ilyet keresek én is, hogy ne akarjon havonta megújulni, hanem amikor elfogy, akkor feltöltöm, mint a kártyás telefont. Állítólag nincs ilyen.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29764) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Ugyerzem egy ujabb barkacstopikos megoldast fogunk latni :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29765) tserrof77 válasza MR_Joe (#29764) üzenetére


tserrof77
senior tag

...meglehet aztat cépen csinyányi! :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29766) golya32 válasza sotetlovag97 (#29761) üzenetére


golya32
aktív tag

500mb az alap, nekem is annyi lesz a csomagba, és ha elfogy a következő 500mb az 1000ft feltöltés

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29767) bugalaszlo válasza sotetlovag97 (#29761) üzenetére


bugalaszlo
csendes tag

Coca cola dobozos füleket gyűjtsd ezt már írtam valakinek ... Napi 3 at reggel feltöltesz, az 150 mega igaz csak arra a napra szól meg ez csak idénre jó de arra jó... Privát telómon nincs net. Ha kell 1 fület feltolok pár perc és él az 50 mega... Ha kell még mégegy akkor már 100 mega... Az hirtelen dologra elég... Mindig van nálam 3 fül (kód) és ez év végéig működik pár hónapja már...

www.bugalaszlo.hu

(#29768) sotetlovag97 válasza bugalaszlo (#29767) üzenetére


sotetlovag97
tag

Köszi mindkettőtöknek a válaszokat és G@ben-nek is.
Ezzel a coca colással már egyszer megszívta mert nem akarták jóváírni de utána a reklamációm miatt végül kárpótlásként kaptam 1gb-ot. :)

Akkor sajnos sok más nincs ezeken kívül hogy feltöltős netem legyen. :D

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29769) Dryman válasza Coyot (#29762) üzenetére


Dryman
aktív tag

hoppácska..
mikor viszed el? megcsináltam neked a tutti kis átalakitót.

(#29770) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Valakit érdekel egy ASUS K501LX "GAMER" noti?

GTX 950M
8 Gb DDR3
240 Gb SSD
i5 5200U

Nincs 1 éves, gyári garis.

(#29771) Coyot válasza Dryman (#29769) üzenetére


Coyot
őstag

neee, ezer köszi :R ment privi

Má' nem

(#29772) alitak


alitak
senior tag

Sziasztok, tablet szervizeléssel foglalkozik valaki teljesen véletlenül?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29773) RudyD


RudyD
csendes tag

Akad otthon valakinek walkietalkie, megunt eladó olcsóért?
Gyereknek vennénk fontolóra, szóval nem profi kell, hanem kicsit strapabíró amivel a gyerekek elszaladgálhatnak. (szóval nem valami profi kell.)

-- RudyD { B-) }

(#29774) atos19881101 válasza RudyD (#29773) üzenetére


atos19881101
senior tag

Mit értesz olcsó alatt? Nálam van egy szett amit párszor használtam és azóta a dobozban áll.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#29775) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok.

Valakit érdekelhet esetleg 400w-os tàpegysèg vagy Asus wi-fi adapter ami mèg garis?
A tájegységet Dryman-től vettem és mèg garis lehet Jazzoshoz, a wi-fi adapter pedig meg kb. 1 évig garis.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29776) Jazzos válasza RudyD (#29773) üzenetére


Jazzos
tag

Biztos nem profi kell? ;)

(#29777) kiszi07


kiszi07
senior tag

iPhone 5/5S/5C/SE/6 üvegfólia érdekel valakit ? Esetleg egy jó állapotú garis i6+ ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29778) zozyk válasza kiszi07 (#29777) üzenetére


zozyk
addikt

1 forintért igen... :DDD

(#29779) okiDoki válasza kiszi07 (#29777) üzenetére


okiDoki
tag

1 Ft-ért én is szeretném, mindkettőt! :))

0,0

(#29780) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Adok 2FT-t darabonként, mielőtt még áron alul válsz meg tőlük. :DD

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29781) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali,

keresek GTA V játékot PS4-re! Ha valaki tud eladót Győrben az ne tartsa magában :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29782) mm00 válasza kovacsroli (#29781) üzenetére


mm00
aktív tag

Szia!

Fallout 4 vagy az új Tomb Raider nem érdekel? :)

(#29783) kovacsroli válasza mm00 (#29782) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Most kimondottan csak a GTA de köszi :)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29784) Dryman


Dryman
aktív tag

Black Friday az emag-nál.....reklám szerint 200db Xbox one-t hirdetnek féláron.....
rágyurtam, figyeltem mikor nyílik a webáruház.... 4-kor keltem, 5 percenként néztem a pár pillanat és nyitunk táblát, majd 7:00-kor kinyitottak, 7:00:23-kor, azaz nyitás után 23 másodperccel már nem volt készleten egy darab jóárasított Xbox one sem....
Kérdés: hová lett a 200db-os készlet!
Szélhámos bagázs ez is! :(

(#29785) sotetlovag97 válasza Dryman (#29784) üzenetére


sotetlovag97
tag

Tavaj én is így jártam.. akkor megfogadtam hogy soha többet nem kelek azért. Akkor még ráadásként laggolt is az oldal, szóval az is egy gyönyör volt.
Ezt úgy csinálták hogy páran már jó előre kosárba rakták a cuccokat vagy telefonos appból vették meg ahol ha előre megadod a dolgokat akkor egy gombnyomással fizethetsz ha jól emlékszem.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29786) kiszi07 válasza Dryman (#29784) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ezt mindenki tudta, hogy 7kor kezdődik. Sajnos a fekete péntek az országunkban nem arról szól, amiről kellene. Én még 5-6 éve amcsiból vettem az első SSD-m. Volt kb 13e Ft, mert 70%-al vettem amazonon :) (ismerősöm elhozta)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29787) Dryman válasza sotetlovag97 (#29785) üzenetére


Dryman
aktív tag

Időbélyeggel nem tudsz vásárolni, sőt az oldal sem aktív tegnap 18 óra óta....
Sima reklámos átverésről van szó....néztem több hirdetett terméket, a 9999-es 120-as sdd-t is lehetetlen volt megvásárolni... :)
Bezzeg a 89000-es félárasított utazások ott rohadnak a nyakukon....

(#29788) Dryman válasza kiszi07 (#29786) üzenetére


Dryman
aktív tag

Mult évben a szemfüles vásárló már fél 7-kor is tudott vásárolni....most sem volt 100% a 7 óra, jövőre majd megkérdezlek előtte hogy én is felkészült legyek... :)

(#29789) kiszi07 válasza Dryman (#29788) üzenetére


kiszi07
senior tag

A hivatalos elméletben 7 óra volt tavaly is és most is, amúgy itthon nincsenek normális akciók, tök gagyi az egész... Ennek nem erről kellene szólnia.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29790) Coyot válasza kiszi07 (#29789) üzenetére


Coyot
őstag

Két dolgot kerestem, mindegyik árát felnyomták előtte az egyiket már 1 hónapja másikat meg 2 hete, hogy most leakciózzák vagy az eredeti árra, vagy alá pár ezressel :)

Má' nem

(#29791) mm00 válasza Dryman (#29784) üzenetére


mm00
aktív tag

Sok embernek feltűnt: [link]

(#29792) G@ben


G@ben
addikt

Én az Edigitalnál néztem vinyót. Normálisan 63000 volt, kb egy hónapja 79000, majd a múlt heti Black Friday előtt 9x000. Pénteken nem szerepelt az akcióban, most 83000. Mindenesetre érdekes...

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29793) kiszi07 válasza Coyot (#29790) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ez így van. A sok fogyatékos meg az emagot bszogatja fbon és mindenhol, hogy kamu az egész, mert neki nem sikerült megvásárolnia az adott terméket. Nem érti meg, hogy nem csak neki akcióznak, hanem a többi 10 milliónak is.
G@ben mindenhol ezt csinálják, ezért írtam, hogy nem arról szól, amiről kellene, de amíg a sok gyökér megveszi, addig megéri :D Amcsiban tényleg mindenre 70-80% van. (utálom az országot amúgy)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29794) sagesz93 válasza Dryman (#29784) üzenetére


sagesz93
addikt

Nem tudom, nekem tavaly is, meg most is sima volt az xbox, és most még a laptopot is meg tudtam venni(tavaly meg az ipadet)... a TV-n tudtam gondolkozni, de inkább hagytam, star-light nem túl bizalomgerjesztő... a többi nagyobb akciósból is tudtam venni.(serpenyő, baba játék, külső akksi) Ami feltűnt, hogy a mobilos app minimum fél perccel előbb indult, mint a gépem. Tavaly a gépről vettem meg a dolgokat, most muszáj volt mobilról.
Az xbox és a laptop vásárlása között a rendelés szám 200-at ugrott, kb 20mp telt el a kettő között, szerintem az nem olyan sok. (ha egyszerre 130-150 ezren voltak az oldalon...)

[ Szerkesztve ]

(#29795) stairmaster válasza sagesz93 (#29794) üzenetére


stairmaster
tag

Én is tudtam venni a laptopbol meg a serpenyőből minden további gond nélkül, szintén mobil alkalmazáson keresztül.

(#29796) Balinov válasza sagesz93 (#29794) üzenetére


Balinov
félisten

erdekes,hogy viszonylag kis csoprtbol (topiklakok) 2-en is arrol szamoltok be,hogy appbol sikerult, mig sokan pc/laptoprol szoporollerre kerultek.

Kicsit olyan, mint a BG/GB-s akciok, amikor appro van jobb sanszod eleve elcsipni (pl. a 100$-s DIJ PHantomot)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29797) sotetlovag97 válasza Balinov (#29796) üzenetére


sotetlovag97
tag

De ha jól emlékszem ezt előre reklámozták is, hogy appból egyszerűbb lesz. Valahol olvastam, lehet hírlevél volt.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29798) Balinov


Balinov
félisten

nade hogy megiscsak szakmai portalon vagyunk,

T420-akat nezegetek hasznaltan, tipikusan i5-2520M-el 4/8GB rammal. Van ennek a tipusnak valami rakfeneje amire figyelni kell?

egyenlore HDD-vel vennem, allapottol fuggoen 4gb-rammal. mekkora macera ssd-t ill + so-dimmet belehgeszteni? Van eyg kilatasban ,amibe NVIDIA NVS 4200M-van,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29799) sagesz93 válasza sotetlovag97 (#29797) üzenetére


sagesz93
addikt

Mindig az appot nyomatják gondolom a statisztikák miatt... de az, hogy ezért azt előbb indítják el.. nem volt valami korrekt. Viszont én cáfolnám azt, hogy kamu akció lenne, hisz én tudtam rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#29800) sotetlovag97 válasza sagesz93 (#29799) üzenetére


sotetlovag97
tag

Persze, ilyenkor mindig van példa és ellenpélda is.
De most egy topikon belül több is van akinek sikerült, szóval ennyi.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.