Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29901) Coyot válasza Balinov (#29895) üzenetére


Coyot
őstag

Nekem semmi bajom a 10el. A szokásos do not track host fájlommal + group policy-ban (asszem csak pro-ban van) beállítható update + driver frissítés letiltás amiket használok és egészen jól működik.

Má' nem

(#29902) Balinov válasza Coyot (#29901) üzenetére


Balinov
félisten

Doki, koszi az infot! :R

Kojot Ur...do not track host fájlommal...errol irnal bovebben? utoljara host file-t meg akkor buheraltam, mikor E2200 volt w7-el es kellett a host buhera ahoz,hogy a ps6cs-t tudjam hasznalni, szoval ez nem 2-3 eve volt..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29903) Coyot válasza Balinov (#29902) üzenetére


Coyot
őstag

Nálam ez elég egyedi igényekre van szabva, de alapnak ez nagyon jó:
http://someonewhocares.org/hosts/

Nagy negatívuma hogy a google ad részleg tehát a teljesn személyes megfigyelésed miatt nem lesznak majd olyan személyre szabottak a reklámok :DDD márha ez gond. Valamint sok reklám site linkje szimplán nem fog működni. De nyilván ez már hozzáértőbbeknek szól.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#29904) Balinov válasza Coyot (#29903) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29905) alitak


alitak
senior tag

Sziasztok, ha bérelek egy üzletet és hozzá parkolót, akkor elvontattathatom azt az autót, aki illetéktelenül foglalja a parkolóhelyet? Hol tudnék ennek utánakérdezni?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29906) golya32 válasza alitak (#29905) üzenetére


golya32
aktív tag

Én csak leengedném a gumiját mind a 4-t

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29907) Balinov válasza golya32 (#29906) üzenetére


Balinov
félisten

Facsavarral?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29908) Weaver válasza golya32 (#29906) üzenetére


Weaver
senior tag

ez lenne a rossz megoldás, mert még ha neked is van igazad, és ő követett el szabálytalanságot akkor sem nyúlhatsz az autójához. belátásod szerint elvitetheted a kocsit, a gazdája meg érte megy szépen és kiváltja kb 25000 pénzért. az adott parkolóhelyen viszont egyértelművé kell tenni mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#29909) alitak válasza Weaver (#29908) üzenetére


alitak
senior tag

Gumi leeresztése nekem is eszembe jutott, de pont ez a bajom vele, hogy akkor már én követek el szabálysértést (vagy nem tudom mit pontosan).
Az ember az üzlet mögötti lakásban lakik, csak állandóan beáll, sokszor 2 helyet is elfoglal. A parkolónál a falra van kirakva tábla, hogy az üzlet parkolója, ráadásul le is tépte az egyiket, mert hogy őt ott fog parkolni. Ez nem tudom mennyire elég.
Elvontattatni nekem pénzbe kerül? Vagy ilyenkor hogy működik? Kit kell ilyenkor hívni? Rendőrség?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29910) Weaver válasza alitak (#29909) üzenetére


Weaver
senior tag

nekem a garázst állják rendszeresen telibe, azért vagyok képben. természetesen neked nem kerül semmibe. én hívom a rendőrséget (címet, rendszámot megadod, rövid esetleírás), küldenek egy járőrt aki csekkolja a helyzetet és ők hívják a vontatót. a rendőrség értesítése után más teendőd nincs. azzal nem vagyok képben, hogy lehet-e közvetlenül a vontatósokat hívni, ez lenne az egyszerűbb. ha esetleg konkrétan arra kerül a sor, hogy ott járnak kérdezd meg a sofőrt.

[ Szerkesztve ]

(#29911) golya32 válasza alitak (#29909) üzenetére


golya32
aktív tag

Szerintem teherautó vontató kötél aztán bassza meg, kivontatnám a parkolóból.
Persze elötte beszélnék vele én bérlem a parkolóhelyeket ne álljon oda vagy fizessen ha oda akar állni.
Másik lehetőség hegesztess egy felállítható lakattal lezárható elemet amire nem tud ráállni.

Nekem is volt ilyen gondom asszem 30e ért hegesztettek ilyen felállítható háromszöget amit lakattal lezártunk.
Nálam sajnos utána beállt keresztbe a parkolók elé, na akkor elvontattuk az utca végére az L200-al, utána nem volt ilyen próbálkozás, már visszaadtuk a bérleményt.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29912) golya32


golya32
aktív tag

Mennyi idős a tag aki erőszakoskodik?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29913) alitak


alitak
senior tag

Köszi Weaver, az lesz a megoldás.

Beszélni próbáltam vele ma is, a legenyhébb a "szétverem a fejed" volt. Inkább ráhagytam a dolgokat, nem akarom, hogy mind a ketten megsérüljünk komolyabban. A tulajnak is jeleztem, csak a faszi haverja a tulajnak, szóval túl nagy segítség nem lesz. A hely meg kell. Faramuci a helyzet, mert napközben is beáll, akkor nem lehetnek lelakatolt helyek. Bár ha beáll és rázárom, akkor thatslife neki közepesen.

mod: mi van, ha kihívom a rendőröket, az meg odébbáll? Mert ugye ott lakik, tehát fel fog neki tűnni a dolog valószínűleg.

mod2: golya32: olyan 35 körül lehet, nem gondolnám, hogy komoly ellenfél, de tettlegességet ameddig csak reálisan el lehet kerülni, addig elkerülöm. Ha már nem lehet, akkor meg legyen hát. Az élet harc :)

[ Szerkesztve ]

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29914) golya32 válasza alitak (#29913) üzenetére


golya32
aktív tag

Ha a tulaj haverja, és az meg ezt megengedi akkor egy pöcs.
Próbáld meg a rendőrséget. Legyen nálad valami igazolás hogy bérled a területet.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29915) alitak válasza golya32 (#29914) üzenetére


alitak
senior tag

szerződésünk van, most még megvárom mit mond a tulaj, de a következő a rendőrség lesz.

Köszi mindenkinek a tanácsot!

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29916) vlcsko82 válasza alitak (#29915) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

alitak én a te helyedbe felvázolnám érthetően ,röviden tömören négyszemközt,hogy (nagy a kert sok a szabad hely) :K ennyi ;) Segítek ásni :DDD

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#29917) bundilolo


bundilolo
tag

Így az ünnepekre készülődve aki megkívánná a következő dolgokat. :DDD
- Sága Pulykapárizsi füstízű 2000g (gluténmentes, laktózmentes, +szója nélkül)
- Sága Royal Pulykacombhús aszpikban 2000g (gluténmentes, laktózmentes, +szója nélkül)
- Sága Sajtos Tavaszi Pulykarolád Gluténmentes 2000g
- Sága Fenséges Pulyka mellsonka gluténmentes, laktózmentes 2000g
- eFeF Baromfirúd glutén és laktózmentes 1000g
- Berekhús Kolbászos rakott nyelv 2000g
Mindegyikből csak ez az egy darab van!

(#29918) Balinov válasza vlcsko82 (#29916) üzenetére


Balinov
félisten

haverral a bekeidokben rendszeresen eloadtuk,hogy temetkezesi vallalkozasunk van es ha nagyon kekeckedsz, valaki alatt tutit elfersz:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29919) G@ben


G@ben
addikt

Eladó egy Blitzwolf fekete színű usb-s töltő. Tavaly megvettem, kipróbáltam, de nem használom ki. Kiváló, karcmentes állapot, dobozzal együtt. Ár megegyezés szerint.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29920) Balinov válasza G@ben (#29919) üzenetére


Balinov
félisten

up neki, ilyenem van csak feketeben. nyaron otthon 3 hetig nyuztam, birja nagyon faszan!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29921) G@ben válasza Balinov (#29920) üzenetére


G@ben
addikt

Nekem is feketében van. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29922) SyMbioTe válasza G@ben (#29919) üzenetére

Ment PÜ.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#29923) alitak válasza vlcsko82 (#29916) üzenetére


alitak
senior tag

Igen, ilyesmi is tervben volt tegnap, de nekiindult, hogy akkor most összebalhézik velem. Én meg ameddig reálisan el tudok kerülni egy verekedést, addig megteszem.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29924) Bobrooney válasza alitak (#29923) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hát ha a főbérlődnek fontosabb a haverjának a hely, akkor sem veled fizettesse, valamint gondolom a szerződésben is benne van a 2 parkolóhely a számodra.
Bár hozzáteszem, ha te fellépsz valahogy, és vissza szerzed a parkolót, utána számíthatsz leengedett kerékre, letört tükörre. Ha már alapból neked akart menni :(

(#29925) alitak válasza Bobrooney (#29924) üzenetére


alitak
senior tag

Valóban nem lesz egyszerű ebből a helyzetből kijönni. Mi nem parkolunk ott, párom gyalog jár (közel lakunk) én meg a belvárosban dolgozom, ezt a részét nem annyira féltem. Az üzletben van védelmi rendszer/biztosítás, tehát az is fedve van valamennyire. Mindenesetre hivatalos úton igyekszem maradni, ne adjak adut a kezébe.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29926) tserrof77 válasza alitak (#29925) üzenetére


tserrof77
senior tag

Én inkább a köztereseknek szólnék. Bilincs, vagy vigyék el... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29927) alitak válasza tserrof77 (#29926) üzenetére


alitak
senior tag

Igen, erre is gondoltam. A hely viszont szerintem (de nem vagyok jogász) nem közterület. Egy magánterület, ami meg van nyitva. Mint egy áruház parkoló. Meglepődnék, ha a közterületfelügyelet bilincselne pl. a Lidl parkolójában. Rendőrt ezért érzem reálisabbnak, lévén magánterületen tartózkodik valaki illegálisan. Máskérdés, hogy az ember azonnal nekiállnak keménykedni, ha ilyen történés lenne. Ha ott áll két rendőr, akkor annak azért szerintem van súlya. Ha meg nincs, legalább nem nekem kell küzdenem vele.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#29928) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó VGA-lenne:

Gigabyte GT 740 OC 1GB DDR5 Dobozos
Számla,gari a PCX be szól kb 1 év

ára 18k

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29929) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Van egy eladó TRX Go szettem, TRX Force (Android v. IOS) app-al kiegészítve.
A TRX Amerikából rendelt darab, jó állapotú, kb. fél éves. Doboz, tartozékok, papírok megvannak. Az app eredetileg nem része a szettnek, ezt extraként adom hozzá. Teljesen offline, 12 hetes edzésterv, gyakorlat videókkal, tesztekkel stb.
Itthon ez a kombó nagyjából 40k-ból szerezhető be.
Kérésre küldök képeket. Az ár: 22k.

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#29930) SzaBIKA84


SzaBIKA84
csendes tag

Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt eladóvá vált a keveset futott kompakt fényképezőgépem.
Íme a hirdetés linkje.
Topiklalkóknak kedvezmény! :K

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#29931) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Üdv!
Pár dolgot keresnék szuper olcsó áron :)
- Laptop (minden méret érdekelhet) 50.000ft-ig, hiánytalan, hibátlan, mélykarcmentes, jó aksis
- Fagyasztóláda/szekrény 200literig kifogástalan működéssel. Lehet orosz, Lehel, csak azt az ára is tükrözze.
Privátba vagy ide is jöhetnek, köszi :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#29932) tserrof77 válasza sladka_pani (#29931) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ment ajánlat laptopocskára :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29933) zsigee válasza sladka_pani (#29931) üzenetére


zsigee
tag

Megy PÜ.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#29934) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Lenne egy eladó laptop:

Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5535
T7250, 2GB DDR2, 120GB HDD (100/100)
Szép esztétikai, és kifogástalan műszaki állapotban. Gyári töltője és kb 45perces akkuja van.
Táska, egér és laptop hűtő jár hozzá.
W7 próbára telepítve.
A készülék nálam megtekinthető, kipróbálható.

Ára:30k
A pénz egy szegény család gyermekeinek karácsonyára lesz fordítva. :U

Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#29935) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Sziasztok! Holnap átnézem őket és válaszolok! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#29936) half333


half333
őstag

Üdv! Tudna valaki segíteni hogyan kell kitölteni a bejelentő lap taj számmal rendelkező magyar állampolgár részére aki egy tagállamban.. lapot mivel nem Magyarországon születtem,és most kijöttem Angliába)?

(#29937) Balinov válasza half333 (#29936) üzenetére


Balinov
félisten

itt kerdezd meg, sztem jobban kepben vannak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29938) half333 válasza Balinov (#29937) üzenetére


half333
őstag

köszi!

(#29939) Balinov válasza half333 (#29938) üzenetére


Balinov
félisten

nincs mit, szivesen es sok sikert!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29940) kiszi07 válasza half333 (#29936) üzenetére


kiszi07
senior tag

Szerintem teljesen logikus, van kinti lakcímed már ? Egyébként kell egy NI-szám, hívd fel a Jobcentre Plus-t, majd kérj egy időpontot. Valószínűleg személyesen be kell menned, mert bizonyítani kell a kiléted. Pld. Ausztriában a munkáltató intézi az e-cardot. (ausztriai TB) Ha otthon is szeretnél majd TB-t, akkor kell neked egy E106-os nyomtatványt kitöltened és elküldened az adott címre. Ha most van 1-2 hónapig TB-d, akkor jól jártál, ha nem akkor szívhatsz.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29941) sladka_pani válasza sladka_pani (#29935) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Üdv! Még várok több ajánlatra! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#29942) Kis Joe válasza kiszi07 (#29940) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nekem anno 1 hónap volt, amire időpontot tudtak adni a Job Center-be, remélhetőleg azóta javult a helyzet

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#29943) SzaBIKA84


SzaBIKA84
csendes tag

'Potkívánok!

Szükségem lenne több darab 1-1,5m hosszú Micro USB-USB (telefon töltő) kábelre, ami nem gagyi.
Nincs esetleg tippetek, hogy honnan/kitől tudnék rendelni/vásárolni ilyet? Amit eddig vettem, mindegyik feladta 1-3 hónapon belül... leszámítva persze a gyáriakat, amik a telókhoz voltak. :W

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#29944) tserrof77 válasza SzaBIKA84 (#29943) üzenetére


tserrof77
senior tag

1m-esem van, 900Ft, holnap 9-12 között nyitva vagyok.

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29945) half333 válasza kiszi07 (#29940) üzenetére


half333
őstag

még nincs kinti lakcímem. van tb kártyám 2024-ig érvényes,de ez magyarországi. a tb-t itt a munkáltató rendezi,csak magyaroknál meg akartam szüntetni mert azt hallottam h fizetni kell,bementem ott ahol rendezik ezt,és kaptam egy papírt h ha majd figyelmeztetnek,h kellene fizetnem,akkor ezt felmutatom és nem lesz probléma. viszont a papíron nem minden világos,és nem tudom h ezt el kell küldenem valahová,vagy legközelebb magyaroknál járok akkor kell felmutatni?

(#29946) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Eladó lenne pár dolgom, hátha érdekelhet valakit valami. :)
dolog 1
dolog 2

:D

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29947) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Keresek Battlefield 1 ps4 játékot.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29948) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Karácsonyra olcsó és nagyon szép állapotú lapos eladó

Fujitsu Esprimo mobile V6535 típus

15.4" WXGA hibátlan kijelző
Intel C2D T8100 proci
SK Hynix 2+1 gb GB DDR2 800Mhz memória
Intel GMA 4500m VGA
Hitachi 160GB Sata 2 HDD HDS 100% hibátlan
Wifi Web cam van
Matshita DVD-Ram író
Akku üzemidő min 1.-1.5 óra
Telepítve Win 7 32Bit rendszer, és programok a géphez eredeti Win 7 termékkulcs is tartozik.

Ára 24k alku kizárva.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29949) ftc


ftc
nagyúr

Üdv fórumlakók megszülettem december 6.-an :)

(#29950) Balinov válasza ftc (#29949) üzenetére


Balinov
félisten

Gratula!! 4! Sok boldogságot kívánok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.