Hirdetés

2019. november 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#29051) bundilolo válasza Bobrooney (#29038) üzenetére

bundilolo
(tag)

Nem hagyták kint a táblákat. Augusztus végéig tart a határidő, pár nap van még addig. A felfestés is hiányzik, illetve a kis átfolyók kerítéselemeit is meg kell még csinálniuk. Azért nem véletlenül van kint a sebességkorlátozó tábla sem meg az előzni tilos tábla sem. Annak ellenére szinte minden barom tolja neki. A kamionosok meg egy állatfaj, mást nem lehet rájuk mondani.

(#29052) Joker88 válasza bundilolo (#29051) üzenetére

Joker88
(őstag)

a nagy hirdetőtáblájukon október szerepel.. :F
Veszprém felől jövet, az erdészet után van kirakva a "Magyarország megújul" szlogenes tábla...

ja, meg jelentem,felraktam a 640XL-re a W10 Mobile-t.. kíváncsi leszek...

[ Szerkesztve ]

Nincs elavultabb, mint a tegnapi modern.

(#29053) Dryman

Dryman
(aktív tag)

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene.... sejtfesték beszerzéséhez....nem kell belőle egy tégelynyi, elegendő lenne a szokásos mennyiség...egy késhegynyi bőven elég :)
A festék neve: Rhodamin B, orvosi céllal és egyéb áramlási folyamatok megfigyelésére használják.
Sejtfesték, így a normál alkalmazási terület mellett horgászathoz, csontkukac festésére használjuk......
Lesz egy verseny a közeljövőben és csontit kellene festenem néhány litert.....a festéket a szavatosság lejárata miatt előszeretettel dobják ki a laborok, és egyetemek kisérleti bázisai...mivel élő szervek sejcsoportjait festik, jelölik vele, így nem opció egy lejárt cuccal kísérletezni.
Az előző tégelyes cucc is a JATE jóvoltából került hozzánk, de mostanra elfogyott.
két színben áll rendelkezésre, zöld és vörös, az utóbbi kellene!
Kereskedelmi forgalomban nem elérhető sajnos!
Valaki esetleg tudna olyan kapcsolatról ahol ezt be tudnánk szerezni???

(#29054) vidobali

vidobali
(tag)

Sziasztok

Egy garanciás samsung teló gariztatásához nincs valakinek véletlenül egy telenoros garjegye ami pecsételt, de nincs kitöltve? Ha van esetleg, dobjon rám egy privit. Köszönöm

(#29055) BaKeSZ87 válasza helkis (#29050) üzenetére

BaKeSZ87
(senior tag)

Touchscreened a primehoz? 5.000-ért odaadom a telót :)

(#29056) kovacsroli

kovacsroli
(senior tag)

Hali,

ismer valaki a környéken olyan SZÉP kártyás helyet ahol lehet sült hekket enni?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29057) Dryman válasza kovacsroli (#29056) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Tegnap esti híradóban olyat mutattak a sült hekk-el kapcsolatban....valami vidéki nagyváros vásárcsarnokában működő pecsenyesütős...légylárvák mászkáltak a sült hekk belsejében...asszem egy időre elment a kedvem a hekktől....

(#29058) Dryman válasza kovacsroli (#29056) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Az idei év legjobb Hekk-jét a Zánkai Nekedfőztem büfében találtam.
valami eszméletlen finom panírral van megcsinálva, nem a megszokott sós palacsintatésztás izé....

(#29059) kovacsroli válasza Dryman (#29058) üzenetére

kovacsroli
(senior tag)

Köszi!:)

Valaki esetleg közelebb?:)

(#29060) Dryman

Dryman
(aktív tag)

Sziasztok!
Kellene valami alacsony költségvetésű am3 Athlon II. X2 220,230,240,250 proci
de akár egy Phenom II X2 is befuthatna....meg keresek 2x2GB DDR3 1333 Mhz ramocskát is....
Akinek lenne eladnivaló cucca a fentiekből, kérem jelezze privátban....Köszönöm!

(#29061) jamba

jamba
(tag)

Hallo Mester Lap meg proci van

Keresek:

ASUS H87M-PRO alaplapot hibásat vagy csak a bios chipjét

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29062) mm00

mm00
(aktív tag)

Sziasztok!

Hallottam pár éve egy "pletykát", hogy a Digi-nek van valami nem publikus vezetéknélküli antennás internetje Győrben. Elvileg a városháza tornyán van az adó-vevőjük. Valakinek esetleg nincs erről információja, hogy hogyan lehet ilyen internetet szerezni tőlük?

(#29063) tserrof77 válasza mm00 (#29062) üzenetére

tserrof77
(senior tag)

Szerintem inkább érdemes a volt győr-net (asszem most Znet) megnézni, nekik van egész jó rendszerük.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29064) kovacsroli

kovacsroli
(senior tag)

Sziasztok!

Kb. 20 liter normalis minosegu bort szeretnek vásárolni kannas kiszerelésben. Roset elsősorban. Nem ismertek valakit a kornyeken aki tudna nekem segiteni? Balatoni, pannonhalmi es hasonlo, jo nevu termelői boltok érdekelnének.

(#29065) vlcsko82 válasza kovacsroli (#29064) üzenetére

vlcsko82
(aktív tag)

Én csak házit tudok,de jó féle,mert rosszat nem iszom borból csak minőségit :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#29066) Balinov

Balinov
(félisten)

Srácok, nincs valakinek valami low end, eladó pcie vgaja?

5yrs, 18.5kg :) HTC U11, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29067) sagesz93 válasza Balinov (#29066) üzenetére

sagesz93
(addikt)

8800 gt? :))

(#29068) mm00 válasza tserrof77 (#29063) üzenetére

mm00
(aktív tag)

Köszi, irányítószám alapján úgy tűnik ez nem opció :(

(#29069) tserrof77 válasza kovacsroli (#29064) üzenetére

tserrof77
(senior tag)

Írtam privit :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29070) ftc válasza Balinov (#29066) üzenetére

ftc
(nagyúr)

7300 GS ? :D

(#29071) Weaver válasza Balinov (#29066) üzenetére

Weaver
(senior tag)

x300 128mb ? ennél nincs lejjebb :DDD

(#29072) ftc válasza Balinov (#29066) üzenetére

ftc
(nagyúr)

De ha van még PCI slotod abba tudok adni egy Tridentet :D

(#29073) Balinov válasza Weaver (#29071) üzenetére

Balinov
(félisten)

Jajj, x300se... Győrben kellene helyileg,

5yrs, 18.5kg :) HTC U11, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29074) xcel2000

xcel2000
(aktív tag)

Sziasztok!
S7 Edge re hajlított fóliát hol tudok venni (ami a széleket is fedi. )
Plaza,arkad, kilove meg 1/2 telefonos... Sima mezei fólia 5k-6k tol kezdődik. Az üveg meg 9k...
Kicsit vicces hogy a sík felületü kijelzőre meg 1.5k...
Akinek van vagy tud kérem pübe jelezzen!! :R :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#29075) szaki04 válasza xcel2000 (#29074) üzenetére

szaki04
(aktív tag)

Szia!
Én S6 Edge Plus-ra kerestem, de igazán egyik sem jó... se a drága, se az olcsó. Sajnos, nem lesz tökéletes, én feladtam...

iPhone XR 256 Gbyte

(#29076) xcel2000 válasza szaki04 (#29075) üzenetére

xcel2000
(aktív tag)

Egy hete futok én is már utána de nem találok... feladom és berendelek párat aliról még a végén az lessz... :W :W

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#29077) Coyot válasza xcel2000 (#29076) üzenetére

Coyot
(őstag)

Én eleve ezzel kezdtem volna :D ha vót lóvé 250k-s telefonra, nehogy ne férjen bele 4-5 féle 1 dolláros fólia :))

És üveget is fogsz kapni 1 dollárért az tuti :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#29078) zsigee válasza xcel2000 (#29076) üzenetére

zsigee
(tag)

Alit ajánlottam én is püben, de omlott a ph.... Jók a tokok, és a fóliák is. A 9H-s is csak 1-2 eur. Microsoftra és Sonyra is passzoltak...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#29079) szaki04 válasza zsigee (#29078) üzenetére

szaki04
(aktív tag)

Melyik hajlított kijelzős Sony, ill. Microsoft telefonra gondoljak? Mert S7 edge telefonra keres a kolléga fóliát.

iPhone XR 256 Gbyte

(#29080) golya32

golya32
(aktív tag)

Fűkasza szerelőt tudtok ajánlani?
Nem pörög fel, ha még is akkor terhelésre leesik a fordulatszám..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29081) zsigee válasza szaki04 (#29079) üzenetére

zsigee
(tag)

Ez a kérdésed komoly?

(#29082) Dorien

Dorien
(addikt)

Wherever you go - go with all your heart.

(#29083) sotetlovag97 válasza szaki04 (#29079) üzenetére

sotetlovag97
(tag)

Zsigee kolléga csak felhozta példának, hogy amit már gondolom ő vett onnan azok sonyra és windows phone-ra is jók voltak, így nagy valószínűséggel akkor s7 edge-re is. :DD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni és neked kell ráírnod legalább 2x... jajj http://splur.gy/r/RJK56/r/2G0bR3slCGb http://bit.ly/1egNMeq

(#29084) zsigee válasza sotetlovag97 (#29083) üzenetére

zsigee
(tag)

:R

(#29085) szaki04 válasza sotetlovag97 (#29083) üzenetére

szaki04
(aktív tag)

Hát a hajlított kijelzőből adódóan nem lesz jó, sajnos. Én vettem már E-bay-ről, Aliexpress-ről, GSM boltból, nem maradt fent egyik sem. Maximum 1-2 hét után elkezd feljönni a széle mindnek... Ezért kérdeztem, milyen hajlított kijelzős Sony ill. Microsoft készülékre lett próbálva...

iPhone XR 256 Gbyte

(#29086) zsigee válasza szaki04 (#29085) üzenetére

zsigee
(tag)

Sziasztok.

Úgy gondolom itt az ideje, némi "kiigazításra".

Kedves szaki04,
Nem vagyok telefonguru, de nem emlékszem sem a Sonynál, sem a Microsoftnál hajlított kijelzőre. (Lehet hogy volt.) Egyedül a Nokia Nokia Lumia 625 volt valamennyire ívelt. Nem is volt hozzá normális fólia...
Mindössze azért írtam Xcell2000 kollégának, mert más típushoz, már rendeltem aliról, és azok jók voltak. Egy szó nem esett arról, hogy hajlított fóliát rendeltem volna. Pusztán tapasztalatot osztottam meg, és ha szüksége van segítségre, szívesen megrendelem neki, csak válassza ki a számára megfelelőt.
Amit eddig telefonos kiegészítőt rendeltem az említett oldalról azok mind rendben megérkeztek, és a minőségük is megfelelő volt. Mindezt a Magyarországi ár töredékéért.
Bízom benne, hogy ez a néhány sor érthetővé tette előző hozzászólásomat.
Köszönöm hogy végig olvastad, üdvözlettel, zsigee.

Köszönöm türelmeteket, sziasztok.

(#29087) szaki04 válasza zsigee (#29086) üzenetére

szaki04
(aktív tag)

Elolvastam. Rendben. Béke!

iPhone XR 256 Gbyte

(#29088) zsigee válasza szaki04 (#29087) üzenetére

zsigee
(tag)

:R

(#29089) Smile8822

Smile8822
(senior tag)

Üdv
Lenne egy : ASUS X54HR tipusú notebook.
I3 2450M,HD 7470 1Gb,4Gb ddr3,500gb..stb
( annyi lenne a baj vele hogy itt vettem ph -n és nem nagyon néztem meg és sajnos a billentyű fogató 3 db pöcökből az első el van törve és a bal felső sarka ki pattan néha, engem nagyon zavar és így eladnám vagy cserélném másik notebookra, én nem szerelgetem és nem is nyúlok bele állítólag volt oda ragasztva 2 oldalú ragasztó de semmit nem ér.
Akit érdekel írjon és megegyezünk.
Amúgy tökéletesen működik nincs baja de ez hogy néha felpattan a bal sarkánál a bill kikattínt :)
Írjatok bátran.
Üdv

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_- "Mobiltelefonbeárazás topik: http://goo.gl/n84cNL" -_- {" John Digweed - Heaven Scent "}{ Apple iPhone 11Pro }  

(#29090) golya32

golya32
(aktív tag)

Fukasza szerelő ?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29091) Jazzos válasza golya32 (#29090) üzenetére

Jazzos
(tag)

Őket ismerem, bár túl sok tapasztalatom egyelőre nincs szerviz terén náluk: [link]

(#29092) sladka_pani

sladka_pani
(aktív tag)

Sziasztok! Mai győri átvétellel szeretnék vásárolni egy 320 vagy 500GB-os 2.5" noti vinyót! Mondhatni sürgős! Privátban jelezzetek! Köszönöm!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#29093) aNorganiK_

aNorganiK_
(tag)

Hali!

50e körül milyen vgat ajánlanátok használtan,újonnan?

Üdv

--- too weird to live too rare to die ---

(#29094) SyMbioTe válasza aNorganiK_ (#29093) üzenetére

SyMbioTe
(addikt)

Újonnan RX 460 2/4Gb, GTX 950 2Gb
Használtam: R9 280(X), R9 380(x) 4Gb, GRX 960 4Gb

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#29095) Balinov

Balinov
(félisten)

Srácok, M1-es mosni pihenőhelynél lévő MOL kuton lehet osztrák pálya matricát venni?

(#29096) aNorganiK_ válasza SyMbioTe (#29094) üzenetére

aNorganiK_
(tag)

Teljesítményben ezek közül melyik a legjobb?

--- too weird to live too rare to die ---

(#29097) tserrof77 válasza aNorganiK_ (#29096) üzenetére

tserrof77
(senior tag)

Pro és kontra a 960GTX-re tenném a voksom...

(#29098) zsigee

zsigee
(tag)

Sziasztok.

Pici segítség kellene.
Adott i7 konfig, nvidia kártya. (Talán 560Ti) A vga-n 2db DVI, 1db HDMI és egy D-SUB kimenet.
Rendszer: W10 home, hivatalos OS, nem virágbolti. HDMI-n keresztül nincs kép egy 19"-os IPS LG monitoron. D-SUB ok, DVI-ról átalakítóval van kép HDMI-vel is.
Driverek telepítve, a lapon nincs "integrált" vga, tehát csak diszkrét videókártya van! Nem zavarhat be ezért az Inteles videovezérlő.

HDMI csatlakozáson nincs kép, miért lehet ez?
Mit lehet tenni?

Köszi, üdv.

(#29099) vlcsko82 válasza zsigee (#29098) üzenetére

vlcsko82
(aktív tag)

Driver-es megoldás?Lehet hiányzik valamilyen driver kiegészítő :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#29100) Sputnyik123

Sputnyik123
(aktív tag)

Driverek nélkül is kéne képet adnia ha rádugsz valamit. Első körben jól kifújnám a csatlakozókat. Lehet, hogy por vagy szösz ment bele és azért nem érintkezik rendesen. Ha biztos jó a HDMI kábel akkor vagy a VGA csatlakozója vagy a monitor csatlakozója nem jó. Ha garis a lap én visszaküldeném.

Eladó 3D nyomtató - https://hardverapro.hu/apro/tevo_tornado_3d_nyomtato_2/hsz_1-25.html

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.