Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29251) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Megint keresek hőcsöves AM2, AM2+, AM3-ra való hűtőt!
most valami nagyobbacska kellene, 100Watt TDP-s procihoz kellene...
akár a gyári hőcsöves is jöhetne!
Köszi!
Dry

(#29252) bugalaszlo válasza SzaBIKA84 (#29249) üzenetére


bugalaszlo
csendes tag

Coca cola kupakos 50 megás netet kellett volna töltened... Ismerős mindig ezt csinálja... Van neki kb 20 db az naponta törlődik... Feltölt 4-5 db ot van 200-250 mega netje arra a napra... És ezzel elvan hófordulóig... :D

www.bugalaszlo.hu

(#29253) jamba válasza Dryman (#29251) üzenetére


jamba
csendes tag

Van :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29254) Tarill válasza SzaBIKA84 (#29246) üzenetére


Tarill
őstag

Szia! Telenoros vagyok, még kb 1 hónapig. Szívből rühellem őket :R sok sikert a fogyasztóvédelemnél. Bár az ilyen mocsok cégek mindíg bebiztosítják magukat a szemét szerződéseikkel amiket már annyival elfogadsz ha ha elmész egy Telenor kirakat előtt kb.

(#29255) Jazzos válasza Tarill (#29254) üzenetére


Jazzos
tag

Az a baj, hogy a többi is ugyanolyan rossz. [link] [link]. Nem akarom a Telenort védeni, távol álljon tőlem. De ugyanúgy lesz*rja a kisember mindegyik.

(#29256) G@ben válasza Tarill (#29254) üzenetére


G@ben
addikt

Én még várok a jogerős ítéletre, amit első fokon bukott a Telenor, mert jogellenesen emeltek a havidíjon. Persze minden reklamációm hiábavaló volt. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29257) Tarill


Tarill
őstag

Vissza a matávot :D

(#29258) G@ben válasza Tarill (#29257) üzenetére


G@ben
addikt

Na persze, ők is követeltek rajtunk egy havi netszámlát anno, amit előtte befizettünk! Kb azóta gyűjtök minden papírt, hogy bizonyítani tudjam a befizetéseim! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29259) Balinov válasza Tarill (#29257) üzenetére


Balinov
félisten

Mit Matáv, Westel 450!!4!!!😁

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29260) Coyot válasza Tarill (#29257) üzenetére


Coyot
őstag

Jah 3 meg 6 másodpercezzünk újra :DD

Má' nem

(#29261) Balinov válasza Coyot (#29260) üzenetére


Balinov
félisten

Jaj, spúr haver anno őrületbe kergetett azzal a 3mpvel. 2 mondatot sokszor 2-3 perc alatt mondott el, a végén már kinyomtam a 2-ik 3-ik 3 mp után a picsaba..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29262) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

vízvezetékszerelőt tudna valaki ajánlani? Az a gond hogy folyik a wc és el kellett zárnom a vizet, szóval olyanra lenne szükségem aki nem 2 hét múlvára az időpontot!

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29263) Coyot válasza Balinov (#29261) üzenetére


Coyot
őstag

Mikor még kis porbafingók voltunk mi mindig így beszéltünk és nekünk marha jól ment, nem volt kényelmes viszont költséghatékony :D De mikor az embernek ideje van de pénze nincs akkor elfogadható alternatíva :DDD

Má' nem

(#29264) golya32 válasza kovacsroli (#29262) üzenetére


golya32
aktív tag

Ha folyik akkor cserélni kell az öblítő tartályt, szerintem. Egyszerűbb és gyorsabb olcsóbb.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29265) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Pü megy, van megbízható emberke.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#29266) vlcsko82 válasza golya32 (#29264) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

1liter ecet megoldja a gondot,csak el van vizkövesedve .

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#29267) kovacsroli válasza golya32 (#29264) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Rejtett tartályos csak hogy egyszerű legyen😊

Koszonom Joe!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29268) golya32 válasza kovacsroli (#29267) üzenetére


golya32
aktív tag

Akkor nem olcsobb a csere :Y

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29269) Fricó


Fricó
aktív tag

Sziasztok, eladó Győrben a Nexus 9-es 1 éves tabletem top állapotban, tokjában, penge gyors, Android 7.0 Noguat fut rajta.

Info: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29270) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

van eladó váltóolajam 2,5 liter. Eredeti, a mannol.hu-ról rendeltem.

Akit érdekel pü.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29271) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó olcsó lapos lenne:

Lenovo R500 Típus Szép megkímélt állapotban

15.4" WXGA+ kijelző (Matt)
Intel Core2 Duo P8400 2x2.4GHZ
3GB DDR3 1066Mhz
VGA ATI HD 3450
HDD 160GB Sata2 HDS 100/100%
Billentyűzet Magyar nyelvű
Akku minimum 1 óra

Ára 25K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#29272) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,

ez érdekelne valakit? Samu 500GB-os.

[link]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#29273) golya32


golya32
aktív tag

Valakinek eladó olcsó androidos telója? 4,8-5,1"

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29274) half333


half333
őstag

Üdv! Nem tudom jó helyen jároke,ha nem esetleg tudnátok adni valami linket? Garzon lakással kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Jelenleg egy munkásszállón vagyok,és szeretném tudni h mennyibe kerülnek itt Győrben (csak bérelni szeretném).

(#29275) golya32 válasza half333 (#29274) üzenetére


golya32
aktív tag

Hello nekem van kiadó ha érdekel
Facebook
Győr-Moson-Sopron Munka, állás, szállás, albérlet hirdetések
itt találsz

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29276) half333 válasza golya32 (#29275) üzenetére


half333
őstag

Kösz szépen! egyelőre csak informálódnék,mi merre hogyan,mennyiért. mert még nem rég kezdtem el dolgozni,és fizut még nem kaptam,de a munkásszállóról húznék,csak ugye kell pénz mert kaució. amúgy kb mennyi itt a rezsi,pl nálad mennyi?

(#29277) golya32 válasza half333 (#29276) üzenetére


golya32
aktív tag

ment privát

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#29278) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Szeretném a frissen telepített rendszeremet menteni, hogy probléma esetén vissza tudjam állítani.
Tudom, volt ez már téma, meg a google a haverom, de inkább valami kézzel foghatónak jobban örülnék. Gyors legyen, egyszerű, és lehetőleg ne mentse az egész vinyót... :N A C meghajtóm rendszernek fentertott 120gb-os SSD.
A ghostot néztem, de telepíthető verziót nem találtam...

Köszi bárkinek, üdv.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#29279) zsigee válasza zsigee (#29278) üzenetére


zsigee
tag

Tárgytalan. :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#29280) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Hali!

Új vga vásárlás előtt állok.

Ti melyiket javasoljátok R9 390 vagy RX 460,470 vagy GTX 1060 3gb ?

--- too weird to live too rare to die ---

(#29281) kiszi07 válasza aNorganiK_ (#29280) üzenetére


kiszi07
senior tag

Mennyi pénzed van rá? Használt/új, mire kell? Nem értem a kérdésedet, mert nagyon nem egy kategóriába tartoznak.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#29282) aNorganiK_ válasza kiszi07 (#29281) üzenetére


aNorganiK_
tag

Új vgat veszek már meg is van a kiválasztott[link].

A mostani gtx 570-em elviszik 20ért.

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#29283) boogie84 válasza aNorganiK_ (#29280) üzenetére


boogie84
veterán

Ha van rá kicsivel több lóvéd akkor a 1060-at válaszd. Ha nincs akk rx470.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#29284) Bobrooney válasza aNorganiK_ (#29282) üzenetére


Bobrooney
senior tag

pcx beakciózott vga-kat

(#29285) vettelf60 válasza boogie84 (#29272) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Ára?

(#29286) aNorganiK_ válasza boogie84 (#29283) üzenetére


aNorganiK_
tag

Erről mi a véleményed [link] ?

Mármint nem kevés az egy ventri rajta hűtés szempontból?

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#29287) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy hol érdemes aikidó vagy judo ruhát venni?
Esetleg valakinek lenne eladó 160-170 es méretben?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#29288) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, letezik az, hogy ezereves Telekomos ADSL szerzodeshez adott Dlink 360R modemet T nem csereli ingyen, ha anyuek nemreg upgradeltek egy gyorsabb csomagba?

Azert ez nem kicsit pofatlan huzas :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29289) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

eladó 280 angol font napi középárfolyamon (351,86).

98520 HUF

Győrön belül házhoz viszem.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29290) Coyot válasza Balinov (#29288) üzenetére


Coyot
őstag

Mond hogy elromlott aztán kicserélik közben meg szépen használjátok pár hétig a forró radiátoron akkor garantáltan megfő ezeknek az volt a típushibája ha jól rémlik.

Má' nem

(#29291) Dryman válasza Balinov (#29288) üzenetére


Dryman
aktív tag

A múlt év szeptemberében járt le az a kormányzat által támogatott telekomos infrastruktura-fejlesztési projekt, ami a jó régi ADSL szolgáltatást, ADSL+ szintre emelte.(ADSL2)
Ehhez az kellett hogy a szolgáltatói és a végfelhasználói oldalon is eszközcserét hajtson végre a szolgáltató.
A cégnél sokáig küzdöttem a telekommal....mondván adjanak már gyorsabb ADSL-es net-et...jöttek is az elutasítások hogy a fizikai rézérpár adottságai nem teszik lehetővé.....aztán egyszer csak történt valami és megjelent egy szerelő a telekomtól, hozott egy adsl2+ modemet, majd 30 perces szolgáltatói központban végzett tevékenység...(a drót átkötése egy másik kiszolgálóra) után a 2,8M-ás net 9,6M-val szakít azóta is.
Ennek is kell örülni, mivel itt Gyárvárosban nincs más semmi alternatíva.

Szóval ha cserélik a központban a kiszolgálót, akkor bizony cserélni kell a végberendezést is, nem is értem hogyan merült fel az hogy nem cseréli ki a sima modemet egy ADSL2-es eszközre.

[ Szerkesztve ]

(#29292) Dryman


Dryman
aktív tag

Tisztelt opel tulajdonosok!
Adott egy 2004-es Signum, amiben 1,9-es DTH motor duruzsolt egészen hétfő reggelig, aztán indítózás után fekete füst és láng csapott ki a motortérből....
Mint kiderült a szívócsőszabályzó léptetőmotor és elektronikája megunta a helyes működést és egy pillanat alatt elektromos zárlattal karöltve leégett, magával rántva a teljes motor kábelkorbácsát, és mindennemű műanyag alkatrészt amire átterjedt a tűz....akkusarut lekapva egy vödör vízzel sikerült abszorválni a problémát.
Ez azon olasz fejlesztésű motorok típushibája melyett 2004-2005 között építettek be 1.9-es dízel Zafirába, C Vectrába, Signumba és még néhány Astra is kapott ilyen motort.
Ha a fedélzeti rendszer szabályzószelep (folytószelep) hibát jelez, akkor érdemes nem a hozzáértő márkaszerviz tanácsára hallgatni, miszerint" töröltük a hibát, ha mégegyszer jelentkezik hozza vissza az autót", hanem azonnal cserélni a problémás alkatrészt.
ßaszott xar helyen van a cucc, sok munkával járt volna a cseréje és az 80K-s eredeti teljes ár is elrettenti az ügyfelet, így a hiba törlésével megoldották...
Most elérkezettnek látom az időt hogy használt cuccok beszerzésével közel 180K-ból ismét guruljon ez a xarkupac, és ha tehetem azonnal el is adom.
Asszonypajti alatt ki is égett volna az útszélén az egész kocsi.... :(

(#29293) Coyot válasza Dryman (#29292) üzenetére


Coyot
őstag

Az igen :(

Hát ha megcsinálod akkor inkább használd más nagy típushibája csak nem lesz már - bár nem ismerem ezt a motort.
Márkaszervízbe meg sose bízz, ott tartunk ha te nem olvasol utána akkor kb esélytelen vagy. Vagy kell egy normális szerelő az meg ritka.

Amugy nekem mindig tetszett a signum aztán maradtam a passatnál, mert volt hozzáértő emberem meg jobban pakolható volt valamivel.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#29294) half333


half333
őstag

Üdv! jelenleg egy munkásszállón élek. hallottam olyan valamit h aki 100 km-től messzebb érkezett igényelhet pontosan nem tudom a nevét,de úgy hallottam másfél évig kapnánk keretet albérletre. valaki valamit tud erről több információt,hol lehetne igényelni,valós-e a dolog,stb?

(#29295) Dryman válasza half333 (#29294) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez cégenként változik, legtöbbször a számlával igazolt albérleti költséged valahányad részét vállalja át a munkáltatód albérleti hozzájárulás jogcímen, ez nagyobb győri cégeknél 25-30%, és általában fél évig adják.
A négykarikás halálcsillagról nem tudok nyilatkozni, bár lehet téged is ő kerített hatalmába... :)

[ Szerkesztve ]

(#29296) half333 válasza Dryman (#29295) üzenetére


half333
őstag

ugy hallottam egy alaktól h az önkormányzatnál vagy nem tudja pontosan ő sem hogy hol lehet ezt igényelni,és nem a munkáltatónál,mert az enyém biztos nem állná sehány százalékát.

(#29297) Dryman válasza half333 (#29296) üzenetére


Dryman
aktív tag

A városi önkormányzatnál tudsz igényelni önkormányzati bérlakást kedvezményes bérleti költséggel.
Nem akarlak elkeseríteni, de durván sorbanállásos a dolog, először a sógor-koma-jóbárát vonalon osztogatnak ilyen jogosultságokat, aztán a nem is rászoruló sógor-koma-jóbarát meg szépen kiadja drágáért.... :)
Vannak ilyen bérlakások a városban szép számmal, 90%-ában lakottak is, aztán a lepukkant, lelakott, Kossuth-utcai meg megmarad üresen.
Arról nem is beszélve hogy ha jól rémlik korhatáros a történet, (28-éves korig....) egyedül élve csakis garzonra adhatod be a kérelmedet, az meg kihalási alapon kapható meg, ha nem állnak előtted 20-an sorba rá....
Szerintem önkormányzati albérleti támogatás forintosított formában nem létező dolog, aztán lehet hogy mégis csak jól titkolják....
Van egy ismerős csajszi, önkormányzat alkalmazza, kisebbségiekkel meg menekültekkel foglalkozó tevékenységgel, szóval saját alkalmazottja a városnak....segítettem neki egy ilyen lakásból, nagyobba és szebb városrészen lévőbe költözni....A csaj a lányával együtt él, de még nála is mérlegelték a bérlakási kedvezmény lehetőségét.....ezek után mit számít a 100Km

[ Szerkesztve ]

(#29298) half333 válasza Dryman (#29297) üzenetére


half333
őstag

Értem,szoval 28 fölött esélytelen,mekkora baromság!! Épp csak 1 évvel vagyok idősebb,egyedül lennék ha lehetne,a garzon is megfelelne. Meg 500km-ről jöttem. Hát mindegy,köszi az infot!

(#29299) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Viofo A118C Full HD-s autós menetrögzítő kamera GPS modullal eladó! Érdeklődni privát üzenetben lehet!

(#29300) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Autó eladás miatt megmaradt bontatlan, eredeti Eneos olaj 1l-es kiszerelésben eladó. Ár: 1500Ft/db

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.