Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28701) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Valakinek van az alábbiak közül valami?

Ventilátor szabályzó
Ventire ilyen "védőrács".

(#28702) vlcsko82 válasza vettelf60 (#28701) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Ventire van védőrácsom :K Egy kicsi meg egy nagy ha kell ;)

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#28703) vettelf60 válasza vlcsko82 (#28702) üzenetére


vettelf60
csendes tag

2db kéne. Ha lehet 10-12-es. :U

(#28704) jamba válasza vettelf60 (#28701) üzenetére


jamba
csendes tag

Holnap kint leszek van szabályzó és ventirács is kb de 11 töl

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28705) vettelf60 válasza jamba (#28704) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Dobj egy telszámot légyszi.

(#28706) jamba válasza vettelf60 (#28705) üzenetére


jamba
csendes tag

06hetven kettö478egy9hat

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28707) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Lenne pár PC-ba való Geovision kamera rendszerekhez való kártya

GV-650/800 V4.45 4db
GV 650V4 V4.23 1db
GV-650/800B exv5.10 2db

oem csak a kártyák olcsóba vihetőek akár egyben

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28708) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Skacok, Győrben tudtok valaki autóvillamossági szerelőt ajánlani, nappali menetfényt szeretnék beszereltetni, egy 2003-as Ford Fiestába?

(#28709) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!!

Ha valaki ps4-et keresne.... :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28710) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Keresek 3k-ig androidos telót.
Legyen rajta BT, ne legyen törve a kijelző, vagy független, vagy vodás, és egyetlen programnak kell rajta működnie. (Torque Lite vagy PRO.)
Akku nem számít, elég ha 10-15percet tud. Töltése micro usb-s legyen, a BT pedig tudjon kommunikálni ELM327 OBDII egységgel.

Valamint érdekel olcsó ddr3-as és ddr2-s lap. 2-3k-s árig.

Sziasztok.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28711) kiszi07


kiszi07
senior tag

Valakinek esetleg eladó cseh koronája ? 1500 körül kellene kb... (sürgős)
UI: eurót is vennék!

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28712) golya32


golya32
aktív tag

Milyen dual simes telefont érdemes a samsung A5 után venni, tudom S7 dual de az qva drága
Ötletek?
Kinait már vettem nem jött be..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28713) Balinov válasza golya32 (#28712) üzenetére


Balinov
félisten

OnePlusTwo? Csutortok ota van, gyonyoruen muxik a dualsimes moka itteni, meg otthoni T-s domino simmel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28714) Bobrooney válasza Bobrooney (#28708) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Senki? :F

(#28715) Balinov válasza Bobrooney (#28714) üzenetére


Balinov
félisten

Gyorben nem, de Abdan esetleg hivd fel Fekte Vilmost (az ovoda utcajaban lakik/van a muhelye) max azt mondja, hogy nem vallalja, de sztem egy probat meger

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28716) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Érdekel valakit Samsung Galaxy S2? A töltője tönkre ment sajnos, azt nem tudok adni, de van hozzá 2db akku, meg doboz. Apró sérülések vannak rajta, de működik, független. 12.000-ért vihető.

(#28719) SyMbioTe

Logitech Driving Force Pro érdekel valakit? Tökéletesen működik.
Ill. van több régi alaplap és proci (s775/s478/AM2), nem tudni, hogy működnek-e, kipróbálni nem tudom. Hirdetéseim között megtalálhatóak.
Akit valami érdekel írjon egy PÜ-t. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#28720) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni távoli asztal kapcsolatban?

Van egy Windows 98-as gép és azon szeretném futtatni a VNCserver programot. Belső hálózaton,wifin működik a program. Azt szeretném elérni, hogy 3G-n is műküdjön. Csináltam no-ip címet, de sajna sehogyan sem megy.

Valakinek valami ötlet? :R

Előre is köszönöm!

(#28721) madve válasza stairmaster (#28720) üzenetére


madve
tag

Szia,

3G-n direct csatlakozás van? Vagy router mögül akarod látni? Ha router mögül akkor kell port forward...
A mobilnet és a no-ip nem túl jó barátok amúgy... Pár hónapja én is küzdöttem vele. (Telekom) De aztán feladtam. Lehet a szolgáltatók tiltják nem tudom.... Mondjuk sokat nem vacakoltam vele, mert nem volt időm rá. De ha megtalálod a megoldást esetleg írd meg please...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#28722) madve


madve
tag

Csemegézzetek néhány cuccom között... ;)

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#28723) Dryman


Dryman
aktív tag

Hahó Topiklakók!
Eladósorban Dell Optiplex 330-as gépezet
processzor E8400 (2mag, 3GHz, 6 mega kess :) )
memória 2x1GB DDR2 667MHz
hdd: 80GB hibátlan, 100/100 HDS, DVD, kisfloppy
az alaplapon G31 chipsetnek megfelelő integrált VGA van.
Uborkaszezon van ezért az ára kerek 10000Ft
Kipróbálás végett frissen telepített virágbolti illatos Win7-el.

[ Szerkesztve ]

(#28724) stairmaster válasza madve (#28721) üzenetére


stairmaster
tag

Szia!

Igen, egy programmal szeretném irányítani. Router mögül menne, tudom meg is kéne nyitni az 5900-as portot. Szolgáltató szerint megnyitható, de mégsem tudom megnyitni! :)

Kíváncsi lennék, hol akadt el a dolog.

(#28725) kiszi07


kiszi07
senior tag

Valakinek van egy felesleges sata kábele ? Holnap átvenném.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28726) madve válasza stairmaster (#28724) üzenetére


madve
tag

Szia,

Milyen routered van? Segítek ha kell a portnyitásban.. :DDD

VNC-hez kell a 5800 és az 5900 is... Azt hiszem egyik a javas böngészős megoldáshoz a másik meg a kilienshez...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#28727) tserrof77 válasza kiszi07 (#28725) üzenetére


tserrof77
senior tag

Gyere, 2-t is adok :))

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#28731) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Van-e valakinek Freezer pro 7 hűtéshez AM2-es lefogatója? Megvenném-átvenném.

:R

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28732) Balinov


Balinov
félisten

Bicikli miért lett kimoderálva?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28733) zola09 válasza Balinov (#28732) üzenetére


zola09
aktív tag

Tippre azért mert debreceni volt a kollega.

(#28734) Borokafa válasza zsigee (#28731) üzenetére


Borokafa
őstag

Sajnos nálam is csak inteles maradt. Ha nem találsz hozzá és esetleg eladó lesz akkor érdekelne.

(#28735) Balinov válasza zola09 (#28733) üzenetére


Balinov
félisten

Azt kétlem, meg nem is hirdetett, csak segítséget kérni jött..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28736) zola09 válasza Balinov (#28735) üzenetére


zola09
aktív tag

Pedig úgy emlékeztem volt valami hasonló szabály, de ezek szerint rosszul. Akkor nem tudom.

(#28737) zsigee válasza Borokafa (#28734) üzenetére


zsigee
tag

AM2 hűtőre cserélhetünk. Csak ne sima gyárira.
Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28738) Dryman


Dryman
aktív tag

Halihó!
Hozzám került egy HP Probook 4520s notebook
I3 350M proci van benne...Érdemes ezt a procit valami erősebb i5-re vagy i7-re cserélni?
Ez ugye első generációs I3, mennyivel lenne gyorsabb az i5 vagy az i7 ebben az első generációs szegmensben?
A dilemma az hogy érdemes-e rákölteni egy cpu cserére ha úgyis eladásra kerülne hamarosan..... ?!?

(#28739) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, AM3-as Asrock-ba N68-S3 UCC, x2es athlon melle a sataII-es vezerlore erdemes SSD-t tenni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28740) Dryman válasza zsigee (#28737) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia Zsigee!
Összejött néhány am2-es hőcsöves hűtő a múltkori keresés során.
Igazából csak a tőled kapottat tudtam felhasználni, mert az legalább elfért egy normál mikroatx házikóban is.
az alábbi képen látható hűtők egyike sem fért el mikros házban, ezért további felhasználásra várnak.
a coolermaster 3-as fekete ventis 3 hőcsöveshez nincs lefogató, a másik kettőhöz van.
a nagy dög 4 hőcsöves lehet passzívan is elvinné a procidat...van hozzá egy enermax 12cm-es venti, beépített fordulatszám szabályzóval... az a rózsaszín ventis coolermaster Jambától van, kiegyengetett lamellákkal, ez csak sima 3 tűs csatlakozóval bír.
ha valamelyik megtetszett, akkor jelezd.

(#28741) Borokafa válasza Balinov (#28739) üzenetére


Borokafa
őstag

Persze, úgy legalább ki lesz használva a sata 2 sávszélessége. Hagyományos vinyóval csak a töredéke.

(#28742) Dryman válasza Balinov (#28739) üzenetére


Dryman
aktív tag

Lajos beelőzött....érdemesnek érdemes, nem lesz olyan paripa mint amit az e-penis oldalakon mért sebességtesztek mutatnak, de lesz egy közel 160M-ás olvasásod és egy 120M-ás írásod a sata2-es Geforce chipsetnek köszönhetően....
a bootolási folyamat úgyse arról szól hogy szekvenciálisan mit tud az adatátvitel.....érezhetően fürgébb gépet tudsz belőle csinálni.....

[ Szerkesztve ]

(#28743) Balinov válasza Dryman (#28742) üzenetére


Balinov
félisten

pont az a cel, amugy egy 120GB-os SATAIII-as SanDisk Extreme lenne belepitve anyosek AM3-as X2-es gepebe..nalam ugyis csak porosodik, teljesitmenyre meg igy is acelos lesz, P45 chipsetre volt teve anno, mikor meg hasznaltam az asztali gepet, abba is csak sata II van

esetleg erdemes lenne felkajtatni egy pci-e sata3 vezerlot, amirol tud a rendszer bootolni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28744) Dryman válasza Balinov (#28743) üzenetére


Dryman
aktív tag

ha meglátod milyen árban vannak....akkor máris lemondasz róla....
annyit nem ér hogy egy PCI-E sata3 vezérlőt tegyél alá....jó lesz az sata2-ön is, ugyis a chipset fogja majd meg sebességileg...namármost ugyanaz a chipset kezeli a PCI_E sata 3 vezérlőt is, ergo a PCI-E-be dugott sata3 kártya is "csak" kompatibilis módon fog működgetni, de közel sem fog sata3 sebességen szaladni...

(#28745) Dryman


Dryman
aktív tag

Kici occo 1155-ös lapockát keresek G630 proci alá....
olyan is jó amin kinyiltak a kondik.... :) majd csak megcsinálom ha már ennyire kell..... :)

(#28746) Dryman


Dryman
aktív tag

paraszt magyar túltolja az angolt aztán frenkizik....byebyeone-ra megyünk nyaralni....mi a csöcs?? BIBIONE :)

(#28747) Balinov válasza Dryman (#28744) üzenetére


Balinov
félisten

okok, valszeg igazad van bar Andrasnal 3.9k-ert van. nyomozzuk.

lehet +2 vagy +4GB ram meg kene majd bele, esetleg valami modernebb low end vga,hogy a facebookos jatekot gyorsijja...nem emlekszel, van-e anyosek gepebe dedikalt vga vagy az alaplapirol van meghajtva?

bajbajone meg Hadhazi utan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28748) alitak


alitak
senior tag

Hi, raklapot hol tudok venni csanakhoz legközelebb? Hihetetlen mennyiség, összesen 2 darab kéne.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#28749) sotetlovag97 válasza alitak (#28748) üzenetére


sotetlovag97
tag

Most mondanám hogy gyere el ladamérra mivel van egy pár raklapunk itt hátul. :DD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28750) zsigee válasza Dryman (#28740) üzenetére


zsigee
tag

Szia.

Amire kerestem hűtőt, már megoldva, sajnos újat kellett venni, 4k!
Most elvileg mindenki örül.

Ami érdekes lehet, a freezer pro7-hez egy AM2-es lefogató. Ha ilyened van, átvenném-megvenném. Vagy akár a hűtő cserélhető is, de jelenleg semmire sem lehet felszerelni. nincs semmilyen lefogatóm hozzá. Ez egy hosszú történet, nem írom le...

Valami am2-s hűtő úgyis kelleni fog hamarosan.

Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.