Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28401) okiDoki válasza Dorien (#28392) üzenetére


okiDoki
tag

Boldog születésnapot, Gábor! :))
Majd egyszer iszunk is! ;)

0,0

(#28402) golya32 válasza padi68 (#28400) üzenetére


golya32
aktív tag

Amit vettem autót azon volt fent ilyen gumi, nagyon jó, sajnos nálam csak egy nyarat ment el, most cseréltem le, ugyanilyet akartam, de nagyon drága volt.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28403) Dorien válasza okiDoki (#28401) üzenetére


Dorien
veterán

Tenksz Doki! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#28404) kiszi07


kiszi07
senior tag

Valaki nem szeretne hétvégente focizni Győrben ? Ma is lesz egy ilyen, akit érdekelne írjon nekem.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28405) Tarill


Tarill
őstag

Sziasztok! keresek Győrben max 15k-ig normál állapotú androidos telefont! majdhogynem mindegy milyen, működjön, akksija jó legyen és ennyi, ja Telenor vagy független kellene :). Akinek lenne valami az írjon legyenszives. :R :R

(#28406) MR_Joe válasza Tarill (#28405) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

lehet fáradt vagyok de egyből ez jutott eszembe.. 15 kilós androidos teló...

vagy ez

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#28407) Balinov válasza Dorien (#28403) üzenetére


Balinov
félisten

Boldog születésnapot így utólag is!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28408) Dorien válasza Balinov (#28407) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi Bali! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#28409) zsigee válasza Dorien (#28408) üzenetére


zsigee
tag

Csatlakoznék, boldog születésnapot. Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28410) golya32


golya32
aktív tag

Dual simes android tudtok eladót ajánlani?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28411) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Első körben én is Boldog Születésnapot kívánnék Dorien kollégának! :)

Másodszorra pedig az érdekelne, hogy van-e itt olyan, akinek van mp3 vagy mp4 lejátszója, legjobb lenne jó állapotban. Akár lehet ipod(akár touch) vagy tiltott iphone vagy sima lejátszó, de ebből jó lenne a bővíthető.

Ha valakinek lenne akkor szóljon. Ha csere is megoldható az plusz öröm. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28412) Dryman válasza golya32 (#28410) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ezt a telefont érdemes megvárni, nincs raktáron, de hamarosan lesz:
ár/érték/tudás arányban nagyon rendben van az előzetes tesztek alapján.
ennyi pénzért ilyen hardvert...nem értem hogyan lehet összerakni....
[link]

(#28413) jamba válasza Dryman (#28412) üzenetére


jamba
csendes tag

Mester lehet ilyen lesz az új telóm és még a wot is megy rajta :C

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28414) sladka_pani válasza sotetlovag97 (#28411) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Szia!
Írok privátot!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#28415) sotetlovag97 válasza sladka_pani (#28414) üzenetére


sotetlovag97
tag

Szia. Ment vissza is! :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28416) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Srácok!
A régebben említett Lumia 735 eladósorba került.
Fekete színű, T-s darab, még 3 hó garancia van rá. Kezdettől fogva tokba tartott, fóliázott kijelzős, makulátlan darab. Gyári tartozékok, doboz, számla + egy sárga Coloud Zound Lasso + új fekete szilikon tok jár hozzá.
Ára: 20k.

BÚÉK!

(#28417) Joker88 válasza Ukraan (#28416) üzenetére


Joker88
őstag

próbáld meg hardverparón,hátha..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#28418) Ukraan válasza Joker88 (#28417) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Helló!
Pár nap múlva felteszem oda is. Előtte gondoltam, megpróbálom hazai pályán :) . Itt mégiscsak kényelmesebb lenne.

BÚÉK!

(#28419) Dorien válasza zsigee (#28409) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi srácok! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#28420) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Szép jó napot kollégák! :R
Eladó sorba került 2 modul 2GB DDR2

KVR800D2N5/2G

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#28421) vettelf60 válasza xcel2000 (#28420) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Mi az ára?

(#28422) bundilolo


bundilolo
tag

Üdv mindenki!

Valaki nem tartogat otthon monokróm monitort? Sárga vagy zöld az már mindegy. Lehetőleg 10 inch képátlójú legyen.

(#28423) xcel2000 válasza vettelf60 (#28421) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Ment pü! :R

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#28424) vettelf60 válasza xcel2000 (#28423) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Köszi! :R

(#28425) golya32


golya32
aktív tag

Benzines avensis valakinek eladó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28426) bhonti válasza bundilolo (#28422) üzenetére


bhonti
tag

Vagy esetleg soros terminál lenne valakinek eladó?:)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#28427) Balinov válasza golya32 (#28425) üzenetére


Balinov
félisten

jobbkormanyos erdekel? ittvan a szomszedban.

Ize, akartalak mar korabban is kerdezni, neked is van/volt mar, T25-os ugye? nem emlexel, hogy a 3.14csaba lehet hozzaferni a biztositektablahoz? jobbkormanyosleven a kesztyutarto alatt keresem, de nem igen talaltam meg meg.. :W :W :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28428) golya32 válasza Balinov (#28427) üzenetére


golya32
aktív tag

Még van is egy 2,2-es nagyon jó nem is akarom eladni.
Kell még1
Pedig ott van csak nehéz hozzáférni. kesztyűtartó és az ajtó közötti részt kell kibontanod, nem tudom nem-e helyezték át, mert akkor a jobb oldalon van az is, a jobb alsó sarokba, alig lehet hozzáférni annyira bent van.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28429) G@ben


G@ben
addikt

Elektronikához értők el tudják nekem magyarázni ezt a videót? Ez egy zseblámpa feje driverrel meg leddel, és ebben állítanak pár dolgot, de a kérdés az, hogy a rugóra és még a fejbe egy multiméter két végét teszik? A vezeték érintésével lehet a lednek adni kívánt áramot állítani, de az a szürke doboz egy multiméter vagy micsoda? Azt nem értem benne, hogy milyen áramot mutat a kijelzőn, ha nincs a lámpában áramforrás?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#28430) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok

Valakinek nincs Gyorben lga1155 foglalatú lapja eladó? Alapverzio érdekel.

(#28431) tserrof77 válasza sagesz93 (#28430) üzenetére


tserrof77
senior tag

Félre is téve

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#28432) Dryman


Dryman
aktív tag

Lenne némi autós hardver eladósorban.

1 nyarat futott 7mm profilmélységű szinte új állapotú Hankook Kinergy Eco 195/65 R15 gumik
5x114,3 osztókörű H-116 típusú alufelnin. Vihető a gumi külön is, de elsőkörben inkább egyben szeretném eladni. 4db felni gumival együtt 50000Ft

Kia ceed első üléspár, (végre találtam ülésfűtésest) ezért eladó az eredeti amivel vettem a járgányt.
Az eladásra kínált ülések aktív fejtámlásak, légzsákosak, és deréktámasz állítási lehetőség is van a hátlapjukban. Most estek át egy alapos kárpittisztításon, állapotuk jó, nincsenek szétülve. Fórumos ismerősöknek ez is 50000Ft

(#28433) Bobrooney válasza Dryman (#28432) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Megemlítem brúdernak, hátha, nekem tettszik a cucc.

Skacok nekem pedig van egy Audiolab P8000 és Q8000 előfok végfokom eladó ha valakit érdekelne. 205k de totyiklakóknak olcsóbban adom :)

(#28434) Borokafa


Borokafa
őstag

Sziasztok! Ez nem érdekel valakit? [link]

(#28435) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Lenne egy 1TB os western digital Hdd -m de sajnos nem tudom megnézni hogy működik e mert nincs nálam az asztali gépem, akit érdekel írjon Csere bere is érdekelhet.
Érdeklődni pü-be.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#28436) Dryman


Dryman
aktív tag

Szoposmalac fórumtárstól ne vegyetek semmi hardvert...bótoltam vele a minap, aztán meg is jött a lap, mellékelt hozzá egy letört sata csatlakozó aljzatot, meg egy PCI-E foglalat szintén letört rögzítőfülét....
na szép, gondoltam nem trükközik az emberünk bedobta a dobozba a lap alkatrészeit flegmán, ha már nem tudja visszatenni rá....
Ezek után a chipsethűtő fordítva felrakása tűnt fel, majd mikor a lap nem akart indulni, jobban megnéztem az alját, és bizony elégett vezeték is volt a memóriakörben egy szintén zárlatos Fet társaságában.

Írtam neki hogy az anyjábadugdossaakispöcsét miközben a pénzemet költi...naná hogy még válaszra sem méltat....
Azóta már meg is javítottam a lapot, nem is háborgok tovább, de mindig is lesznek gerinctelen emberek itt a fórumon....

(#28437) Dryman válasza G@ben (#28429) üzenetére


Dryman
aktív tag

eccerű az ábra, ráforraszt egy vezetéket a kisebbik "set" pontra, majd ad a lámpának 4,1V feszültséget egy műhelytápról a megfelelő polarítással, valószínűleg a rugó a pozitív ága a fémtest gyűrűje meg a test.
aztán az a műhelytáp valójában egy feszültség és árammérő cucc is egyben, így méri közben a 4,1V feszültség mellett áteresztett áramot is, ennek az áramnak a nagyságát állítgatja a piros vezeték hozzákocogtatásával a földpotenciált hordozó gyűrűre
negatív impulzusokat ad a piros vezetéknek, az elektronika meg belülről állít egy áramkorlátot....
óvatosan ezzel, mert a belső vezérlés egy egyszerű drimmel áramkör lehet, és ha megfut akkor a led egy villanással megköszöni a részvételt!

[ Szerkesztve ]

(#28438) Borokafa válasza Dryman (#28436) üzenetére


Borokafa
őstag

Már a neve sem szimpatikus :)

(#28439) Rómeó válasza Borokafa (#28438) üzenetére


Rómeó
tag

Jaja akár "rosszköcsög" is lehetne! :)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#28440) jamba válasza Dryman (#28437) üzenetére


jamba
csendes tag

Gondolta majd TE megjavítod úgy is értesz hozzá ;]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28441) G@ben válasza Dryman (#28437) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :)
3A-es a driver, azt akarom maxra beállítani, a többi módban meg jóval kisebbet. Elvileg a led 6A-t is bír, addig csak nem fut meg, ha odafigyelek!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#28442) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Valakit ez érdekelne?

-Asrock Fatal1ty 990FX Professional
-AMD FX6100
-Gigabyte Gtx560ti 1Gdd5
-8gb Corsair Ram kit

(#28443) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Gyári G astra alu felni érdekelne valakit? 4x100-as.

(#28444) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali , Kanávor Autószervizről vélemények ?

(#28445) okiDoki válasza nepszter1 (#28444) üzenetére


okiDoki
tag

Kolléganőm dicsérte!
Ha ez mérvadó... :DDD

0,0

(#28446) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok.

Lenne egy kis creative zen mx 8gb-os mp3/mp4 lejátszóm, aminek a kijelzője picit karcos. Erre tudtok esetleg valami megoldást? Polír vagy méretre vágható fólia esetleg?
Ha polír akkor valaki tud olyat aki vállal ilyet?
Vagy esetleg olyan akinek van méretre vágható fóliája?

Amúgy ezekről a karcokról lenne szó:

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28447) zsigee válasza sotetlovag97 (#28446) üzenetére


zsigee
tag

Fogkrémet próbáltad már? (Fejes ügyben még nincs semmi.)

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28448) sotetlovag97 válasza zsigee (#28447) üzenetére


sotetlovag97
tag

Fogkrémet???? :Y :Y :DD

Erről a technikáról még nem hallottam.

(Igazándiból írj ha valami lenne, vagy előre szólj, ha megnéznél párat aztán annyi. Mondjuk hétvégén)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28449) zsigee válasza sotetlovag97 (#28448) üzenetére


zsigee
tag

Nem tudom mennyire vízálló a cucc, de a kijelző szinte tuti műanyag. Fogkrém, pzs, és körkörös mozgással, mintha csiszolnád. Régen az órákat így "políroztuk" fel, bár azok vízállók voltak.
A végén ugye le kell mosni, vagy törölni, amihez nem árt egy kis víz.

De ki is lehet pattintani a műanyag kijelző burkolatot, és úgy megcsinálni. A visszaragasztáshoz kell némi ügyesség, és jóféle kétoldalú ragasztó.
Röviden ennyi.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28450) Balinov válasza zsigee (#28449) üzenetére


Balinov
félisten

Fogkrem tényleg bevallt az m8 kameranal
+1

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.