Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28901) stairmaster válasza Balinov (#28898) üzenetére


stairmaster
tag

Jó a Csapó Balázs is az apáca utcában. Igazából Győrbe szerintem csak ők vannak ketten akiknek van nevük a szakmában :)

(#28902) Balinov


Balinov
félisten

Koszi Sracok, Csapóra az Apaca utcabol emlekszem, a Balint orasra viszont nem. Megnezem mind a kettot, halisten kozel vannak egymashoz :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28903) kovacsroli válasza Balinov (#28902) üzenetére


kovacsroli
senior tag

+1 balintra, abszolút profik

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#28904) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó lenne Asus M4A785T-M rev1.02 alaplap OEM zacskó edition aki szeretne mindenféle magokat nyitogatni ezzel a deszkával lehet info róla: [link]

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28905) Bobrooney válasza Balinov (#28902) üzenetére


Bobrooney
senior tag

+1 Bálint, nem kertel megmondja kerek perec, mit érdemes, hogyan stb..

(#28906) Rómeó válasza Dryman (#28879) üzenetére


Rómeó
tag

Köszi a reklámot mester! Sajnos megint bele szaladtam a lappal egy vérpistikébe a jófogáson,szeretné visszaküldeni mert hibás,nem lehet telepíteni, a felesleges dumakörök után inkább úgy döntöttem visszaveszem akkor is,ha csak béna a bioshoz,persze akkor már kezdtem kiakadni mikor csak utalás után akarta volna visszaküldeni,de elmagyaráztam neki ,hogy ez az egyetlen módja a vissza cserének,most várom a lapot kíváncsian! :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#28907) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

DC 14.4V 3000mAh NI-MH akkumulátort hol és mennyiért lehet felújíttatni Győrben?

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#28908) Balinov válasza Rómeó (#28906) üzenetére


Balinov
félisten

gondolom Veér Istvan a sajat szar ramjait tolta bele, attol dobalja a BSOD-t.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28909) vans?


vans?
őstag

sziasztok,

nem kell valakinek Meriva A-bol szarmazo gyari fejegyseg + keret? Azt hiszem Corsaba is jo :D

hábm bábm

(#28910) vettelf60 válasza Rómeó (#28906) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Ha visszaér és semmi baja akkor jelentkezek rá.

(#28911) Rómeó válasza vettelf60 (#28910) üzenetére


Rómeó
tag

Ok,az a poén,hogy többen is vitték volna helyben,de akkor már egyeztetések folytak a postázásról,legközelebb tuti előnyben részesítem a helyi,és a HA-s üzletfeleket!

Bali: Próbáltam neki elmagyarázni mit kellene csinálnia,hogy menjen a telepítés,de érezhetően lövése se volt miről beszélek,csak azt tudnám minek vesznek ilyen cuccot olyanok akik nem vágják a dolgokat!? :)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#28912) Balinov válasza Rómeó (#28911) üzenetére


Balinov
félisten

az ilyennek inkabb fakockat adnek a kezebe, azt talan tudja kezelni es nem rontja el

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28913) tserrof77 válasza Rómeó (#28911) üzenetére


tserrof77
senior tag

Tipikus AHCI-s problem, szvsz... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#28914) Rómeó válasza tserrof77 (#28913) üzenetére


Rómeó
tag

Első ötletként ezt hoztam fel neki én is de nem értette,vagy nem akarta érteni :)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#28915) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Az öttevényi és a győrújbaráti bontón kívül tudtok még olyat, ahol találok egy '99-es swifthez bal hátsó lámpát?

Köszi

Impossible is nothing

(#28916) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Sziasztok!
Létezik megoldás arra, hogy egy rommátört Lumia 735-ből kimentse valaki nekem a képeket? Csak az a fontos és 3GB-nyi adat van a belső memórián. Pótolhatatlan fotók! A belseje talán nem sérült annyira, ha ilyen memóriachipen van rajta vagy valami. Nem értek hozzá, de kellene. Sajnos baleset érte. Most vadászok új, hasonló, csak mostmár dual simes Lumiát. Aki tud, minél előbb segítsen kérem! Privát vagy itt! Köszönöm!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#28917) Dryman válasza sladka_pani (#28916) üzenetére


Dryman
aktív tag

vegyél egy leharcolt de működő olcsóbb 735-ös telefont....aztán átépíted a telefonbelsődet abba a tokba, amit vettél.....
mást nem nagyon tehetsz....bár nem tudom hogy mennyire tört össze, ha tudsz neki feszültséget adni, azaz nem sérült az akku része, akkor megpróbálkoznék a helyedben PC-re kötni a telefonodat....

[ Szerkesztve ]

(#28918) sladka_pani válasza Dryman (#28917) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Sajnos nem lehet bekapcsolni, pedig az akku nem sérült látszólag, gépre kötve sem csinál semmit :(

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#28919) boogie84


boogie84
veterán

Üdv urak, Győrben hol a csában találok ilyet?

Sehol sem találok... a régi tégelyes lenne a legjobb, de az már kifutott ha igaz.. Tudna nekem segíteni vki? :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#28920) zsigee válasza sladka_pani (#28918) üzenetére


zsigee
tag

Ha volt MS fiók, és volt biztonsági mentés, akkor akár PC-re is vissza tudod hozni a képeket.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28921) sladka_pani válasza zsigee (#28920) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Semmi nem volt :( Keresem az utódját, vagy ugyanolyat. 50.000ft-ig keresek telefont, ha lehet dual simes (nanoSim előnyben), de tanácstalan vagyok megint milyet érdemes. Ez nagyon bevált, ilyen kaliberű telefon kell de nem találok :( Ma voltam egy 930-ast megnézni Győrben, de sajnos nem úgy működött a próbakor ahogy kellett volna.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#28922) golya32 válasza sladka_pani (#28921) üzenetére


golya32
aktív tag

samsung A5-t ajánlom nagyon jó
Nokia-ba a 730 volt az utolsó normális dual simes, a többi már csalódás
Most váltottam samsung C5-re na azt már nem a legjobb

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28923) vlcsko82 válasza sladka_pani (#28921) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Bobrooney árul v. árult egy 735-t :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#28924) sladka_pani válasza vlcsko82 (#28923) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Köszi, eszembe is volt, de aztán megnéztem és Telekomos sajnos. 730-ra is gondoltam, sajnos nincs most eladó a közelben. 50.000ftnál többet nem szeretnék rászánni.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#28925) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Keresek laptopot, 35-40k környékén. Ha van ilyen írjatok.

Köszi, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28926) G@ben


G@ben
addikt

Érdekel valakit Verbatim DVD+R DL lemez? Van 5 darabom és cserélném Verbatim DVD-R lemezre darabegyeztetéssel.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#28927) thaler2


thaler2
senior tag

Udv,

Fater laptopjaba (lenovo type: 7661 12G) )keresek hasznalt merevlemezt. Valakinek lenne elado, mert az oreg mar megorul gep nelkul lassan 3-4 hete mar. :DDD

(#28928) Joker88 válasza sladka_pani (#28916) üzenetére


Joker88
őstag

esetleg nokia care (bár lehet megkérik az árát)
kettő:
nincs automata mentés Onedrive-re ? alapjáraton ha jól emlékszem, ha belépsz a rendszerbe a fiókoddal, ugy van beállítva ha WiFI-re kapcsolódik,kezdje el a mentést...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#28929) sladka_pani válasza Joker88 (#28928) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Mintha megkérdezte volna havonta 1x és bizony én mindig kimentem belőle. Ma vettem új telefont, Sony Xperia Z3 Compact. Remélem jó lesz :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#28930) frankstork válasza boogie84 (#28919) üzenetére


frankstork
aktív tag

Kis autósboltokat nézz.

(#28931) Bobrooney válasza vlcsko82 (#28923) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Marad a háznál :))

(#28932) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok,

Keresek ma/holnap átvehető nyomógombos telefont, egy kamera legyen rajta meg jó bőrben legyen, illetve vodafone-os kártyával menjen... van valakinél ilyen elfekvőben?

(#28933) BalooTM


BalooTM
tag

Sziasztok!

Ha van valakinek elfekvőben Settlers 2 10th Anniversary Edition játék PC-re, és eladná, akkor keressen meg priviben.

Köszi!

Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#28934) sladka_pani válasza Bobrooney (#28931) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Elsősorban hátha neked, de mindenki másnak is! Lumia 735 alkatrészek :)
Nem menthető semmi a telefonom belsejéből, így megsemmisítésre került, de épséges tartozékai eladóak a Lumia 735-nek, amik a következők:
- fekete lenyílós eredeti bőr tok
- szürke hátlap
- tökéletes állapotú aksi (3 napot elment, töltöttségre rámértem multiméterrel, nem sérült)
- gyári töltő
- doboz full papírokkal
Ha esetleg valakinek hiányozna valami vagy pótaksi is nagyon jól jöhet, a bőrtokot meg szerettem. Pár ezresért elvihető, különben úgyis csak a fiók mélyére kerül és előbb utóbb kidobom.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#28935) boogie84 válasza frankstork (#28930) üzenetére


boogie84
veterán

kicsikocsi-ban voltam. Telefonon felhívom h van e kék flakonos kenhető, van. Bemegyek Győrbe, persze a spray-s változat volt nála... Nem valami szakértő az ember.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#28936) cortez25


cortez25
aktív tag

Sziasztok!

Keresek micro ATX lapot valami 4 magos procival DD3-rammal. Esetleg egy SSD is befigyelhet.....

Üdv:

Cortez

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#28937) Jazzos válasza cortez25 (#28936) üzenetére


Jazzos
tag

Szevasz fater, de rég láttunk! Nyugdíjas vagy már? :D

(#28938) tserrof77 válasza zsigee (#28925) üzenetére


tserrof77
senior tag

Megy ajánlat priviben :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#28939) zsigee válasza tserrof77 (#28938) üzenetére


zsigee
tag

Nézem, válaszolok.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28940) Thocy a ZAGY válasza sagesz93 (#28932) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Egy ilyen van otthon fehérben.

http://www.samsung.com/hu/consumer/mobile-devices/other-phones/others/GT-S5611MSAXEH?oTyp=1&oId=12

Gyárilag független, de egyébként egy szintén Vodafone-os kártya ment benne kb. egy évet, fél éve nem használja a párom. Normális, autofókuszos kamerája van dedikált gombbal. Jó állapotban van, de 6-7 ezer alatt nem szívesen válnék meg tőle - ezt lehet, hogy sokallod -, mert egyébként jó tartalék telefon.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#28941) Bobrooney válasza Thocy a ZAGY (#28940) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Legutolsó ismert ár (2016. 05. 16.): 27 990 Ft

Szóval nem rossz ár az érte, meg am sem ramaty telefon.

(#28942) dances


dances
tag

Üdv!

Kaptam USA -ból egy ajándék LG okostelót, ami elvileg független, gyakorlatilag lehet, hogy mégsem az, mivel a magyar SIM -emet nem fogadta el (Invalid SIM Card).
Tudtok ajánlani boltot, vagy valakit, aki tudna segíteni?
Privátban is jöhet a válasz, ha a topikba nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

Only the Good die young.

(#28943) Thocy a ZAGY válasza Bobrooney (#28941) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Láttam 17 körül, mi is annyiért vettük, emellett már másfél éves. Közben már majdnem megállapodtunk privátban, mire párom kinyögte, hogy az anyjának tervezte odaadni a régi vacka helyett, így mégsem eladó.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#28944) csizs


csizs
aktív tag

(#28945) Jazzos


Jazzos
tag

Jó ez az új captcha az adatlapoknál, egyből azt adja ki nekem tegnap, hogy "nejem hason" :D

(#28946) SyMbioTe válasza Jazzos (#28945) üzenetére

Szerintem nézz be ebbe a topikba: PH! ellenőrző kódok :DDD
Tetszik ez a captcha. :)
Nekem tegnap az volt, hogy "berakod rendben"

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#28947) Jazzos válasza SyMbioTe (#28946) üzenetére


Jazzos
tag

Már írom is bele :D

(#28948) sagesz93 válasza Thocy a ZAGY (#28943) üzenetére


sagesz93
addikt

Kár, hogy nem jott ossze... Tovabbra is keresek nyomógombos telefont ! Vodafone kartyaval menjen.

(#28949) zsigee válasza sagesz93 (#28948) üzenetére


zsigee
tag

Vodafone 125, ;]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28950) sagesz93 válasza zsigee (#28949) üzenetére


sagesz93
addikt

Ingyen átveszem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.