Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28154) Balinov


Balinov
félisten

Toyota tulajok vagy egyeb autos szakik. Tanacs kene...

Avensis 2 napja jelez a muszerfalon, hogy nincs becsukva valamelyik ajto, pedig tutira DE!. Kozponti zarral ennel fogva nem is tudom zarni, csak kulccsal, mig a tavbizgentyuvel ki tudom nyitni.

Ugy fel eve mar 1x elofordult, akkor a csomagtarto ajto volt a ludas, jo kover fujas a WD40el siman megoldotta. Most hiaba fujhatom.

Tegnap korbeprobaltam azt a 4db, gumival fedett, kasztnira csavarozott erzekelot, vegignyomogattam 3x mindet, erzesre mindegyik kapcsolo ugyanakora utat jar be. A csomagtartoval viszont kuzdok, mint malac a jegen, mert ott nincs ilyen kis baszas, mint ezen a guglizott kepen
.

Sem a kasztnin, sem magan a csomagtarto elemen, sem alul a hangszorok alatt, ahol csak a mechanikat ill. bal oldalt egy kabelt tartalmazo muanyag csovzezetot latok.

Van valami tippetek, hogy hogyan tudnam egyszeruen kideriteni, melyik szenzor hulyult meg? Csavarhuzokon, alap kulcskeszleten meg egy fazisceruzan kivul nincs tul sok szerszamom...

ja, 4 ajtos, 2007 januari forgalombahelyezesu, tehat valszeg 2006. 4-ik negyedevben gyartottak a Totya UK-nal.

Koszi a tippeket
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.