Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27751) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Üdv!
Közeleg a párom születésnapja és szeretném őt meglepni egy kisebb méretű Lumia okostelefonnal. Nekem 735 van, neki ettől kisebb kellene. Fontos, hogy DualSIM-es legyen és hogy patika állapotban legyen. Maximum 40.000FT-ig minden ajánlatot meghallgatok, privátban, képpel és saját véleménnyel (akku üzemidő tapasztalat). Sürgős! 1 hétig tudok várni maximum! Köszi :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#27752) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy kérésem. A telefonom pár napja szórakozi velem. Sms-t tudok küldeni és mobilnetezni is de ha hív valaki vagy én akarok valakit akkor eldobja a hálózatot.
Remélem hogy nem a telefon hibája hanem a sim kártyáé és ehhez keresnék olyan embert aki pár pillanatra kölcsönadná a nano sim méretű kártyáját(mivel ha jól tudom ez kell az s6 edge-be).

Mivel hívni nem tudtok és én sem ezért főleg itt vagy privátban várom a jelentkezőt, már ha lesz ilyen.

Tényleg csak 1-2 perc és csak annyi hogy meg kell nézni hogy arról a simről tudunk-e hívást indítani, ha igen akkor lerombolom a vodafone-t.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27753) zozyk válasza sotetlovag97 (#27752) üzenetére


zozyk
addikt

Ja jársz az ifiház felé,bármelyik este kipróbálhatjuk...

(#27754) sotetlovag97 válasza zozyk (#27753) üzenetére


sotetlovag97
tag

Megoldható lehet, de az ifiház az merre van Győrben?
Az van a színházhoz közel, meg az amit bontanak már, akkor tudom.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27755) golya32 válasza sotetlovag97 (#27752) üzenetére


golya32
aktív tag

Ha jól értem voda kártya kell?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27756) zozyk válasza sotetlovag97 (#27754) üzenetére


zozyk
addikt

Igen azaz. Holnap itthon leszek kora délutántól,ha van időd lépj ide. Van voda és telenor is,mindkettő nano.

(#27757) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Nem feltétlen kell voda, tőlem még román sim is lehet, csak 1 hívást had nézzek meg, hogy eldobja vagy nem. :)

zozyk: Pontosan hogyan talállak majd meg, mert hívni ugye nem tudok. :/ Amúgy a holnap az jó. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27758) zozyk válasza sotetlovag97 (#27757) üzenetére


zozyk
addikt

Rámírsz itt,amikor indulsz és összeszedem magam. A zöld részen leparkolsz,aztán valahogy megtaláljuk egymast. :)

Kb 2-3 után már jó nekem.

[ Szerkesztve ]

(#27759) sotetlovag97 válasza zozyk (#27758) üzenetére


sotetlovag97
tag

Oké, de hála' isten nem kell parkolással bajlódnom, mivel sulis vagyok és gyalog megyek. :) :D
De akkor rendben, holnap ott.
Valószínű 3 körül érkezem majd.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27760) Dryman


Dryman
aktív tag

Excel-es problémám van.....

adott egy fonál alapanyag, ennek a fonál alapanyagnak x méterenként meg kell mérni az átmérőjét....
a mérések száma 4-40 között változhat.
a mérési eredményekből egy négyzetes szórásképlet alapján meghatározandó egy átlagos szórási érték.
a Szórásképlet adott, így tudok is vele számolni, de csak fixen kialakított táblázat esetében működik!
..
pl 15db-os mérésnél, a mérési eredményeket beírom a táblába a1-a15 mezőkbe...ezt kell átlagolnom, majd az egyesével mért értékekből ezt az átlagot kivonnom, így keletkezik egy különbség ami pozitív és negatív is lehet.....ez az alapja a szórásképletnek....
ha csinálok egy 40 mezős mért értékek táblázatot, és a fentiek alapján csak 15 mezőt töltök ki, akkor a 16. mezőbe írt (esetemben nem írt) számmal is számol a tábla, és mivel a 16. mezőbe nemírt értéket 0-nak veszi, már megy is az egész a levesbe....a különbségképzés miatt itt a negatív átlag érték keletkezik eredményül...
Azt szeretném ha a táblázat mindig annyi mezővel számolna amennyit éppen kitöltök, azaz ahány mérést éppen elvégeztem annyi adattal számoljon...
Hogyan tudnám figyeltetni azt hogy a táblázatban a fenti esetet nézve csak 15 mezőig számoljon,
az üres mezőknél meg ne számoljon tovább....?????

[ Szerkesztve ]

(#27761) mm00 válasza Dryman (#27760) üzenetére


mm00
aktív tag

Nem tudom segít-e, de ezzel ki tudod számolni hány mező van kitöltve:[link]

(#27762) kiszi07


kiszi07
senior tag

Heyy, lenne esetleg valakinek kölcsönbe a hétvégéje egy kis bőröndje ? Péntek reggeltől-Vasárnap estig kellene. Köszi
ui: esetleg valakinek csomagja Debrecenbe? Oda megyek a hétvgén..

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27763) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Itt is megköszönném, hogy segítettél és rájöttünk pár dolgora a telefonnal kapcsolatban. :R :R

Másodrészben pedig nem tudna még valaki egy T-mobile-os nano simet biztosítani 2 percre kb.
Mert azzal még nem próbáltam és vodával működött a telefon, de telenorral nem és rá akarok jönni, hogy csak telenornál van letiltva és a többivel mehet vagy t-mobile-lal sem megy és akkor voda függő a telefon.

Erre keresnék még 1 embert győrben. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27764) mm00


mm00
aktív tag

Valaki vállal billentyűzet és egértisztítást? Irodai cuccok úgyhogy csak úgy mehet h szombat reggel odaadom és aznap vagy vasárnap vissza. Kb 3 billentyűzet két egér. Árban megegyezünk...

(#27765) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali,

Hova érdemes masszázsra menni valakinek van tapasztalata?
Legjobb lenne ha szep kartyat is elfogadnanak.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27766) kiszi07 válasza kovacsroli (#27765) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nézz körbe bónuszbrigádon, vannak occsón. Sőt lehet pörgetni, amivel spórolhatsz is.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27767) G@ben


G@ben
addikt

Vállalna valaki egy Sony Ericsson Xperia Pro rootolást? Akárhogy próbálom, nekem nem megy se a népszerű egygombos programokkal, se ezzel a módszerrel. Egyszerűen nem tudok rájönni, mi a hiba.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27768) vlcsko82 válasza mm00 (#27764) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Miért nem csinálod meg magad :K Nem olyan bonyolult :N

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27769) mm00 válasza vlcsko82 (#27768) üzenetére


mm00
aktív tag

Nincs kedvem az alkalmazottak után billentyűzetet tisztítani :) (magam után sincs :D)

Privátba amúgy már jelentkezett valaki aki ilyennel foglalkozik, úgyhogy ezek szerint van rá kereslet :R

(#27770) Dryman válasza sotetlovag97 (#27763) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem akarok nagyon beleszólni, de volt hasonló telefonos gond a cégnél, nem rég vásárolt telefonokkal...kb egy évesek voltak az s4-esek (telekomosak) és szinte ugyanezzel a hibával volt dolgom....Sim csere ami ráadásul ingyenes is megoldotta a problémát....azt mondták a t-pontban hogy volt hibás szériás sim-jük...mi két esetben futottunk bele....

(#27771) Dryman válasza mm00 (#27769) üzenetére


Dryman
aktív tag

kereslet az van rá, de annyiba kerül egy ilyen kiszállásos bill + egér tisztítás hogy simán vehetnél belelő normál középszintű pl Ligitech K220-at teljesen újat!
Nem akarok illúzióromboló lenni, de nem nagy kunszt egy ilyen tisztítás, elszántság és gumikesztyű kérdése.... :)
nálunk a cégnél bemutatkozó jellegű tevékenységgel a Karcher győri képviselete próbálta gőzös tisztítással kipucolni az irodai eszközöket....
Szerinted??? mennyire vált be???? a műszakba a termelésen próbáltattam ki, ha lúd legyen kövér, aztán láttam a csajszi arcán hogy feladta már az elején....
nem is beszélve azon kollegínákról akik télvíz idején vastagon bekenik a kezüket kézápolóval mert nehogy kiszáradjon az irodában...aztán megy a fészbuk cset egész nap..... vakarja le a zsíros ekcémás dzsuvát az akinek 6 anyja van.....

megoldás: veszel nedves tisztító kendőt, papírtörlőt, meg valami clean szerű tisztítószert, és egy új billentyűzettel demonstrálva, kisebb csoportokban megmutatod nekik hogyan kell letörölni és megtakarítani a saját eszközeiket, mert ez nem az informatikus dolga!!!!! az eszközöket biztosítod, a többit meg csináljak maguk....
Ja és bemutató során nyugodtan legyél szókimondó..." nem kell a billentyűzetbe belezabálni, beleinni....beleverni...."
működik a dolog...onnantól mindenki rendesen magába néz.... :)

[ Szerkesztve ]

(#27772) mm00 válasza Dryman (#27771) üzenetére


mm00
aktív tag

Igazad van, ha visszakapják a tiszta billentyűzeteket, akkor tényleg megérett a téma egy gyors prezentálásra, mert szerintem is az lenne a normál, ha mindenki megoldaná magának.

Tudom, hogy nem túl drága egy billentyűzet, de a környezettudatosság jegyében gondoltam, hogy nem újak lesznek, hanem csak tisztítás. Kolléga ad privátban árajánlatot, aztán ha olcsóbb lenne újak beszerzése, akkor az lesz :)

Ps.: Dell gyárt még rendes billentyűzeteket? Dell sk8115-öt használok már 5-6 éve, de az utóbbi években már nem volt kapható :(

(#27773) Dryman válasza mm00 (#27772) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nemrég vettünk 2 dell irodai masinát, ahhoz kaptunk gyári dell billentyűt....
nem az általad is használt dizájn terméket, hanem próbáltak hasonlót gyártani mint a logitech k120
ezekkel az újabbakkal viszont van gond rendesen...a nagyobb billentyűk alatt csak egy darab microkapcsoló van középen, a billentyű alá beépített fém pálcikával próbálták azt megoldani hogy a bill. valamely oldalán történő lenyomásakor a nyomóerő a középen lévő microkapcsolót is elérje.....na ezt nem sikerült jól kivitelezni....általában ezek a billentyűk szorulnak....backspace, enter, shift, szóköz, numpad-on a 0 bill., enter, és a plusz is....A számvitelről ki is lettek üldözve emiatt....
környezettudatosság......több petpalackot dobtok ki a kukába egy nap az irodában mint egy billentyűzet műanyag részei...összegyűjtöd az infós e-hulladékot, leadod a megfelelő helyre és még papírt is kapsz róla hogy mennyire környezettudatos vagy, aztán ezzel a papírral már lehet is villogni a következő pályázatnál.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27774) Joker88 válasza sladka_pani (#27751) üzenetére


Joker88
őstag

új telefonok olyan 40.000 ft-ig..

[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#27775) sotetlovag97 válasza Dryman (#27770) üzenetére


sotetlovag97
tag

Értem, köszönöm.
Ma meg lesz csinálva a sim csere. Remélhetőleg jó lesz utána.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27776) sladka_pani válasza Joker88 (#27774) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Köszi, már böngészem őket :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#27777) sotetlovag97 válasza Dryman (#27770) üzenetére


sotetlovag97
tag

Dryman, lehet neked lesz igazad, mert a mostani sim csere után is ugyan az a hiba. Hívni nem tudok, sms van és mobilnet is.
Ezt azért nem értem, mert zozyk kolléga is pár napja vette a kártyáját a vodafone-nál és azzal simán ment, semmi szétkapcsolás meg hasonlók nem voltak...

Már komolyan nem tudom mi lehet a baja.
A telefonnak semmi, mivel akkor zozyk kártyájával sem ment volna.

Lehet a telefon meg a simem utálják egymást... :D

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27778) Dorien válasza Dryman (#27773) üzenetére


Dorien
veterán

Jah, van egy fekete Pleomax (occsó Samsung) bill.em, annak is ilyen szorulós szar az Entere már új korától kezdve. Annyira nem zavar, hogy mindenáron lecseréljem, de ha ezt tudom, akkor nyilván mást vettem volna anno...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#27779) Tarill


Tarill
őstag

Üdv! lenne kb 5 liternyi JBL Manado akváriumi növénytalajom eladó, át van már mosva árban megegyezünk :)

(#27780) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Üdv embörök! Valakinek lap+proc páros? Esetleg a lap külön? Egyben 50k, lap külön 20k.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#27781) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Eladó lenne újra pár dolgom, jó áron, ittenieknek kis kedvezmény is mehet. :)
Itt vannak a dolgok. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27782) zozyk


zozyk
addikt

Srácok,van egy eladó Nintendo Wii,érdekel valakit?

Kb 10 játék,kiegészítők,stb...nincs feltörve.

(#27783) #35685120


#35685120
törölt tag

Asztali gép eladó

Dell Optiplex 790 eladó.

Paraméterei:

- gyári ház + táp
- alaplap (Intel Q65 Chipset (1 X SATA 3.0, 3 X SATA 2.0, 4 X DDR3 ram slot, PCI-Express 16X, hangkártya, Gigabit Lan, VGA, Displayport stb.)
- i5 2500
- 4gb ddr3
- 250 gb hdd
- dvd író
- intel hd 2000
- win7 jogtiszta

Hibátlan karcmentes állapot 1 hó garival.

Ár: 60.000 ft

(#27784) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata a Burányi Autó Kft.-vel?

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#27785) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
FM1-es alaplapot kellene pótolnom!
van rá esély szerintetek???

(#27786) BalooTM válasza #35685120 (#27783) üzenetére


BalooTM
tag

Itt van sokkal jobb gémergép, olcsóbban: gémerjátékkártyával!
:C :DDD :D

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27787) stairmaster válasza atos19881101 (#27784) üzenetére


stairmaster
tag

igen, megbízhatóak.

(#27788) kovacsroli válasza atos19881101 (#27784) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Én jókat hallottam róluk, meg a ~100millios készlet sem elhanyagolható szempont. :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27789) Borokafa válasza atos19881101 (#27784) üzenetére


Borokafa
őstag

Megbízható autókereskedő szerintem nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#27790) sotetlovag97 válasza Borokafa (#27789) üzenetére


sotetlovag97
tag

Valahogy úgy ahogy a kolléga mondja. :)
De azért vannak olyanok, akik nem 100%-ban az autó eladására mennek rá.

Akkor tudnál 100%-ig megbizonyosodni egy autó állapotáról, ha helyben szétborítanád és összeraknád utána. :DD (ezt nem tudom ki vállalná)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27791) atos19881101 válasza stairmaster (#27787) üzenetére


atos19881101
senior tag

És kovacsroli
Hallomásból mondjátok, vagy vásároltatok már náluk? :R

borokafa
Persze a kereskedő a saját profitját nézi. De hátha akad, aki lelkiismeretes is mellé.

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#27792) golya32


golya32
aktív tag

Ez véletlenül nem a sylver más néven?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27793) kovacsroli válasza atos19881101 (#27791) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Pusztán hallomásból :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27794) Borokafa válasza sotetlovag97 (#27790) üzenetére


Borokafa
őstag

Mondjuk én márkakereskedésben vennék használt autót is, mert elég szigorú garancia vállalási kötelezettségük van.

(#27795) mm00


mm00
aktív tag

Valakit érdekel utánygyárott MacBook töltő? 60Wattos Magsafe 2. Pár hete vettem mert az eredetimen kábelt kellett cserélni és szükségem volt töltőre. 13.000Ft-ért vihető, Győrben kipróbálható.

(#27796) frankstork válasza Borokafa (#27794) üzenetére


frankstork
aktív tag

Mhm... Mesélj még. :))
Engem pont átvertek mint sz*rt a palánkon...

(#27797) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Router senkinek sem kell ? Csere is érdekel 160Gb laptop vinyóra :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27798) Borokafa válasza frankstork (#27796) üzenetére


Borokafa
őstag

Egyik ismerősöm vett egy Opelt , Opel Gyimesnél, elkezdet zörögni hidegen. Visszament reklamálni néhány hét után. Először vezérmű láncot cseréltek ingyen....később még mindig hidegen kicsit zörgött még mindig reklamált és kicseréltek hidrotőkéket , azt is ingyen. Ha bevizsgált autót veszel, arra az eladó kereskedés vállal garanciát...

[ Szerkesztve ]

(#27799) Jhony5


Jhony5
csendes tag

Üdv kis segítség kellene laptop kijelző csak félig látszik a kép szerintetek kijelző csere?

[ Szerkesztve ]

(#27800) BalooTM válasza Jhony5 (#27799) üzenetére


BalooTM
tag

Kábel is lehet, de inkább kijelző...

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.