Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27251) kiszi07 válasza sotetlovag97 (#27250) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nem feltétlen kellene ivós bulit, elég lenne egy szimpla győri csoport találkozó. Többiek mit gondoltok erről ?
Pld. gokart/teke/bowling hasonló (?)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27252) sotetlovag97 válasza kiszi07 (#27251) üzenetére


sotetlovag97
tag

Nem feltétlenül kell a szifonba sem vodka. Mehet bele szörp is.
Szerintem jó kezdeményezés lenne, de ne lopd az ötletem. Licencedíjjaz kérek érte. Már le is van védetve. :DDD :DD

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27253) vlcsko82 válasza kiszi07 (#27251) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Nem rossz ötlet a topik találkozó :K

Más : keresek Lumia 635-höz hátlapot (akkufedelet) olcsón :K az sem baj ha karcos v. kopott csak ne legyen törött,mindegy milyen színű csak olcsó legyen.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27254) Balinov válasza Jazzos (#27235) üzenetére


Balinov
félisten

ej, ej, jo kis regi topiktalalkozo darts-sal egybekotve (talan a Sikatorban). Jazz, Thunder,Dry, Helkis, Supra, Knifemaster, jomagam. Nehol hozott anyagbol jol beiszogatas, voros absynthozas...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27255) sotetlovag97 válasza Balinov (#27254) üzenetére


sotetlovag97
tag

Meg kellene szervezni, csak előtte még le kellene beszélni, hogy ki mikor érne rá vagy mikor van leállás/szünet.

Szerény személyemnek dec. 18-tól jó.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27256) Balinov válasza sotetlovag97 (#27255) üzenetére


Balinov
félisten

en benne lennek megint, csomo uj arc van itt az elmult 7-8 evben, csak nekem kb majusban lesz legkozelebb jo, kb akkor megyunk ujbol haza

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27257) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

valakinek nincs véletlen egy eladó 1TB HDD-je, ami 2,5"? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#27258) BalooTM


BalooTM
tag

Hali!

Ha valaki ilyet keresne karácsony előtt, akkor íme egy Asus i3-as laptop legál oprendszerrel!

Személyesen is meg lehet tekinteni napközben.

Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27259) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, ha adott egy Pavilion DV6 (Asszem AMD A6-xxxx + dedikalt Radeon), de nincs rajta express card, se semmi ilyen bovites akkor ha dual band wifi-t akarok akkor csak egy usb-s wifi stick a megoldas?

Boardcomm-os vezerlo N-es, de csak 2.4Ghz es a hazban gyk mindenki UPC-s es a 2.4ghz-es csatin tolja, mig az 5Ghz-esen talan 2 lakas a mienkkel egyutt..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27260) Dryman válasza Balinov (#27259) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az USB-s megoldás biztosan jó, és leszámítva azt hogy a gyerek letörheti :9 még elfogadható is....
abban nem gondolkoztál hogy laptop szétszed és megnézed milyen a jelenlegi mini pci-e foglalatban lévő wifi kártya...mármint méret és antenna kivezetések száma, aztán beruházni egy intel 2,4/5GHz-s n600-as kártyára...az intel általában minden cuccban elindul...bár jaj.....látom hogy HP...az egy külön állatfaj....gondolj csak bele most jön majd hogy kezeli-e a kártyát a hp wireless asistant programja....

(#27261) Balinov válasza Dryman (#27260) üzenetére


Balinov
félisten

az usb-set Laci en is ezert vetnem el, Patrik epp abban a korban van, amikor mindenhez hozzanyul, megrancigal, leszed, felvesz, satobbi :) Oke,hogy a DV6 egy multimedijjas szorny, de azert egy expresscard nem lett volna rossz,ha belekerul. Abban sem vagyok biztos, megmondom oszinten,hogy miniPCI-es a jelenlegi Boardcomm..

szetszedni mondjuk nem ordogtol valo,ugyse garis mar, meg ideje lenne kipucolni belulrol, W10-et raupdatelte Vera a W7HP-re, azota meg desktop mutogatas alatt is porog a zentillator...nem lennek meglepve, ha kicsit mar posztosodott volna a hutesen a pororoszlan falka :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27262) Weaver válasza cellpeti (#27257) üzenetére


Weaver
senior tag

privát ment!

[ Szerkesztve ]

(#27263) jamba válasza cellpeti (#27257) üzenetére


jamba
csendes tag

750-es van ha elég

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27264) golya32


golya32
aktív tag

Tudtok ajánlani autószerelőt aki foglalkozik idősebb autókkal és (ért is hozzá) számlát is ad.
Idáig Pannonhalmán szereltettük az autókat, de tegnap az L200ra azt mondta ez egy sz@r és új autót kell venni... :W

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27265) vettelf60 válasza golya32 (#27264) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Magyar autóklub?

(#27266) golya32 válasza vettelf60 (#27265) üzenetére


golya32
aktív tag

Tudom hol vannak, most drága, régen meg szar volt.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27267) vettelf60 válasza golya32 (#27266) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Ahha, itt Győrben. Tompa u. 2. Az ETO Park felé menet.

Korrekten dolgoznak szerintem.

(#27268) vettelf60 válasza golya32 (#27266) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Oké, csak egy tipp volt. :K

(#27269) sagesz93


sagesz93
addikt

Eladó Nokia Lumia 520, bontatlan! Hátha valaki hasonló olcsófont keres éppen.

(#27270) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv, Srácok!
Nincs valakinek véletlenül paintball-os/airsoft-os/militarista ismerőse?
Van egy zsír új, MFH gyártmányú, horvát típusú málhamellényem, egy szintén vatta új BW kanálgépem meg pár bökőm eladó.

BÚÉK!

(#27271) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Keresek cpu-alaplap-memória "pakkot". A lényeg, megbírkózzon a youtube-bal. Valami 775-DDR2 cucc ideális lenne, de bármi megoldás érdekel. Ma holnap át is venném, ár függvényében. Köszönöm, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27272) Thocy a ZAGY válasza zsigee (#27271) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Asrock 945G mATX alaplap, Core 2 Duo E6300 1.83GHz proci, AC Freezer 7pro toronyhűtő, 4x1GB DDR2 RAM.

Pár hónapja cseréltem le, elvileg tökéletesen működik. A hűtőt újra kell pasztázni (jelenleg le is van szerelve).

Az integrált videó (VGA és DVI kimenet) szinte semmit nem gyorsít ma már, de izomból megy a procinak a Youtube Full HD is. Legrosszabb esetben egy alap videókártya beletehető.

Ha érdekel viheted, próbáld ki, aztán ha megfelel, megegyezünk egy jelképes árban (4-5 hónapja a fiókban pihen).

[ Szerkesztve ]

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#27273) zsigee


zsigee
tag


:DD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27274) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Még mindig keresek Lumia 635-höz hátlapot (akkufedelet) olcsón :K az sem baj ha karcos v. kopott csak ne legyen törött,mindegy milyen színű csak olcsó legyen.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27275) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali,

tudtok olyan helyet ajánlani ahol kispárnára nyomtatnak fényképet normális áron? Olyan érdekelne, ahol tudnak hozzá mindent adni, nem nekem kell futkároznom a párnáért/huzatért.
Plázában kérdeztem, de horror áron van..

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27276) sotetlovag97 válasza kovacsroli (#27275) üzenetére


sotetlovag97
tag

A-Grafi kft az arrabonához közel van. Ott szerintem mindent tudnak adni. De jobb ha megkérdezed.

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27277) BalooTM válasza vlcsko82 (#27274) üzenetére


BalooTM
tag

3000 az új, ha kell.

Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27278) kiszi07 válasza kovacsroli (#27275) üzenetére


kiszi07
senior tag

Árkádban is van ilyen lehetősé. Ha rá guglizol ki jön néhány találat.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27279) bundilolo válasza golya32 (#27264) üzenetére


bundilolo
tag

Kihez vitted? Van több is, ha gondolod adok elérhetőséget.

(#27280) golya32


golya32
aktív tag

Van suzuki swift 1,3 "ződ" , műszaki van még 1 év, jön megy 1998-as régi kasznis mp3as rádió, most 53e kmt mutat lehet 153e van benne. Jobb első sárvédő parkolási sérült, Most téli gumi van rajta 2 első új, asszem 2db nyári is van. Kaszni a sérülésen kívül ok, kárpit is jó állapotú. Motor már csipegeti az olajat. Induló ár 230e
Itt vettem a fórumon :)
Kéne valami kényelmesebb 1500cm3-ig rá is fizetek ha van ötlet :F

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27281) Joker88 válasza golya32 (#27280) üzenetére


Joker88
őstag

szerintem, csinálj képeket,aztán rakd fel a használtautóra, vagy jófogásra.. lehet előbb elkelne ott mint itt.. :))

In loving memory of Garrett Lockhart

(#27282) kiszi07 válasza golya32 (#27280) üzenetére


kiszi07
senior tag

Megkérdezem az ismerősömet. Pont a napokban mondta, hogy swiftet akar venni.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27283) golya32 válasza Joker88 (#27281) üzenetére


golya32
aktív tag

Még használják vasárnap kapom vissza, mostanában mindent itt adtam el és vettem hátha ez is elmegy..

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27284) sagesz93 válasza golya32 (#27280) üzenetére


sagesz93
addikt

Jo kis autó, papámé volt!!! Nem egy lenyúzott darab. :C

(#27285) vlcsko82 válasza BalooTM (#27277) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Aki már látta a telom az tudja.hogy max. 1k szánnék rá. (Mindennapos gyerekjáték) :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27286) Dorien válasza golya32 (#27280) üzenetére


Dorien
veterán

Ha hasonlóan olcsó kocsi kell, akkor az F Astra sokkal kényelmesebb egy Swiftnél.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#27287) golya32 válasza Dorien (#27286) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen megnézem az árakat. :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27288) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali,

keresek albit január-februári költözéssel, 90k körül, nem panelt, valami normálisabb környéken.
Fontos hogy bútorozott legyen és kb 50m2 (nappali+1 háló).

Ha valaki tud ajánlani ne tartsa magában :)

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27289) kangool


kangool
tag

Sziasztok!

Páromat el akarom vinni idén a győri vásárba. Szeretnék tanácsot, infót kérni, hol érdemes parkolni? Rakjuk le a város szélén az autót és tömegközlekedjünk? Vagy van más alternatíva?
Másik kérdésem, ami erősen szubjektív, hol érdemes ennünk? Lehet jó hamburgeres vagy kicsit jobb étterem is. Menüs kaja lutri, gondolom, ahogy itt Kecskeméten is az.

(#27290) stairmaster válasza kangool (#27289) üzenetére


stairmaster
tag

Pl. Ady Endre utca, Dózsa György rkp, beljebb estélytelen találni. Esetleg a Dunakapu mélygarázs.

(#27291) kovacsroli válasza kangool (#27289) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Parkolót már írtak a többiek, egyébként tömegközlekedéssel nem nagyon kell számolnotok 10 perc sétán belüli körben biztos találtok helyet.
Kajálni a Westy Hajót (Győr, Móricz Zsigmond rkp. III.hajó) ajánlom, hangulatos hely, jó a kaja is.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27292) Dryman válasza kangool (#27289) üzenetére


Dryman
aktív tag

A múltheti szombaton kellett Győri-vásároztatni asszonykám egész pereputtyát....
hát én is gondolkozóba estem....sajnos még a 4 sávos híd árkád felöli lábánal lévő illegális parkoló is dugig volt...aztán vettem egy nagy levegőt és irány a Dunakapu-téri mélygarázs, ahol óránként 50Ft-ért parkolhatsz....
hát odaérve igencsak borzalmasnak tűnt a kocsisor, de elérve a lejáratot megnyugodtam.... a szombati tömeg ellenére kb 26-32 szabad hely mindig volt a P1-P3 valamelyikén....leérve érdemes a plafont is bámulni(piros/zöld lámpácskák), mert ebben a mélygarázsban parkolókockánként látod hogy hol van üres hely...hol üresedik meg hely abban a pillanatban mikor leértél...általában annyian jöttek ki mint be, pedig ez tényleg a szombati 17 óri csúcsban volt!
2 helyen tudsz feljönni a mélygarázsból és már bent is vagy a forgatagban....
forgatag=anyagi lehúzás
méghogy 1 tál zalai dödölle 1200pénz, hol élnek ezek

[ Szerkesztve ]

(#27293) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Üdv!
Olvastátok a Vidanet tájékoztató hírlapját (honlapon nem ilyen részletes szerintem), miszerint változnak az internet csomagok is? Aki tudna megérdeklődné, hogy a meglévő KábelNet csomagok változnak-e sebességben vagy csak az új előfizetőknek módosul? Mert most 40mbites van és most az elvileg 100-as lesz ugyanazért az árért, a legkisebb 30-as lesz, 50-es, 100-as és az eddigi leggyorsabb 60as helyett 150mbites sávszél lesz 8000ft-ért. (tévével olcsóbb mint nekem is a 40mbites csak 5600) Köszi!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#27294) sagesz93


sagesz93
addikt

Lenovo Ideapad miix 10
windows 8as tablet(10re frissíthető), magyar billentyűzetes tartóval! :Y

(#27295) ftc


ftc
nagyúr

Vki nem szeretne otthon tudni egy Creative 7.1-es cuccost?

(#27296) Márton0000 válasza sagesz93 (#27294) üzenetére


Márton0000
csendes tag

Jó kis masina utána olvastam. Felkeltette az érdeklődésem, maximum mekkora sdkártyát kezel?Nem találtam meg sehol. Had kérdezzem meg hogy nyeremény volt vagy micsoda mert többet is hirdetnek országszerte friss hírdetesben.

(#27297) vlcsko82 válasza ftc (#27295) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Az,hogy Creative 7.1 kicsit tág fogalom :K pontos típus?

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27298) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Lenovo t400s-hez valami bios passwordot kér sajnos le lett húzva a cmos elem segítség vagy ötlet kellene az asus toolkiten kívűl

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27299) ftc válasza vlcsko82 (#27297) üzenetére


ftc
nagyúr

T7900 - jó pár éves darab

(#27300) ftc válasza jamba (#27298) üzenetére


ftc
nagyúr

Ilyesmit be mersz vállalni? [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.