Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27701) Bobrooney válasza alitak (#27700) üzenetére


Bobrooney
senior tag

:) Jól bírják együtt? Nekünk egyedül van a kiscsajszi.

(#27702) alitak válasza Bobrooney (#27701) üzenetére


alitak
senior tag

nekünk is nőstény volt az első, de sokszor úgy tűnt, hogy magányos. Most, hogy ketten vannak, sokkal jobb, játszanak együtt, futkároznak. Eleinte nem szerették egymást, csipkedték, kaparták egymást. Ivartalanítás után viszont sokkal jobb lett. Így, hogy láttam egyedül is, meg most párban, szerintem utóbbi jobb a nyusziknak.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#27703) golya32


golya32
aktív tag

Imádom a nyúl pörköltet :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27704) Bobrooney válasza alitak (#27702) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szerencsére tudunk vele foglalkozni remélem eleget, volt amikor többet cincáltuk, de napközben kb fekszik, alszik, meló utánra aktív akkor kifutkozza magát meg megkapja a simi adagját vacsizik, később még zölségeket. Kb így tellenek a napjai, de nem látom hogy depis lenne, vidám, ugri bugris :)
Kaját mit adsz nekik? Én árpát, szotyit, meg zabot megfelelő keverékben, ehhez adtam még vitamonikat, imádja és jóval olcsóbb mint a bolti cuccok és nincs ugye cukor benne.

(#27705) Smile8822


Smile8822
senior tag

[Üdv,Dell i5 notebook eladó ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#27706) alitak válasza Bobrooney (#27704) üzenetére


alitak
senior tag

Mi is igyekeztünk sokat foglalkozni vele, de valahogy nem volt az igazi. Olyan kis magának való nyuszi volt. Amióta párban vannak sokkal aktívabb, érdeklődőbb is. A simogatást viszont imádják :)

Kajából anno bolti keveréket kapott, amitől beteg is lett. Azóta 90% széna, maradék zöldség. Magot nagyon ritkán kapnak. Répa, saláta, uborkát nagyon szereti, de retek/répazöldje, alma, nyáron dinnye.

Szénából meg vettem kisbálásat 5 darabot, összesen 2e forintért. Azzal ellesznek egy darabig. A bolti iszonyatosan drága. A pellet ugyanez, bolti csillagászati áron van, Obiban vettem jópár zsákkal inkább.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#27707) Smile8822 válasza Smile8822 (#27705) üzenetére


Smile8822
senior tag

Vegyétek vigyétek nálam szó szerint csak pór fogó de persze normális áron :)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#27708) mufi


mufi
senior tag

Ma, Győr, Árkád.

-Biohair szalon: azon kívül, hogy olcsók, semmi jót nem kaptam ott...
-A görög étterem (nem tom mi a neve, a fincsi pékség mellett) - falafetál vagy mi, nos, aki szereti a húgombócokat, az ezt ne vegyen...mert az a húsgombóc valami az bezony nem más mint kenyérmorzsa meg kukoricadara... :W
-Visionexpress: csak ajánlani tudom őket, hihetetlen segítőkészek, egy perc alatt megcsinálták a méregdrága tipton szemüvegem... :K

ennyi. jóéjt. :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#27709) sotetlovag97 válasza mufi (#27708) üzenetére


sotetlovag97
tag

Az árkáddal mostánában csak ügyesen, mert nem akarok rémhíreket terjeszteni, de dunaszegen(egy faluval arréb)pont ma mondta nővérem, hogy többen is mentek orvoshoz rühességgel. Végül kiderült, hogy a migránsok amit behoztak már karácsonytól kezdve és ahol üldögéltek ott lehet elkapni. Csak leülsz egy székbe és kész, lehet nem azonnal jön ki, mint ahogy ez most is volt, de én amúgy is kerülöm az árkádot, de így...

Nem rémhíreket akarok terjeszteni, mivel az ottani orvos is mondta.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27710) Bobrooney válasza alitak (#27706) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Igen szénából én is vettem kis bálásat, ha gondolod adhatok magot hogy megpróbáld nekik, miénk meg van húzatva érte, de 1 marékkal kap csak naponta.

Mufi:
Valóban jól kicseszett veled az Árkád, mivel a falafel egy húsmentes étel, szóval az általad vélt "húsgombóc" az nem más mint csicseriborsó fasírt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27711) Weaver válasza sotetlovag97 (#27709) üzenetére


Weaver
senior tag

ekkora marhaságot már régen hallottam... aki ilyen sztoriknak felül, jobb ha nem is megy az Árkádba, de még Győrbe se.

(#27712) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! egy kis infós help kellene, hugomnak van egy ramaty acer notebookja gyári win8-al vette, én szeretnék felrakni rá egy win7-et de nem engedi telepíteni valami GPT fájlrendszerű a vinyója de én a win8-at már leformáztam róla. Ilyenkor most mi van? ha uefi boot módba teszem a biost akkor meg nem indítja el a pendriveos win7-et hanem a win8-at próbálja javítani. vagyis nem én akarok rá win7-et hanem ő... :D

[ Szerkesztve ]

(#27713) Tarill válasza Tarill (#27712) üzenetére


Tarill
őstag

meg oldódótt köszi! letúrtam róla az összes gyári egyéb buzi partíciót és már megy is fel a win7 :)

(#27714) alitak válasza Bobrooney (#27710) üzenetére


alitak
senior tag

Van mag, vettem keveréket, ami zab, kukorica, meg napraforgómag. Imádják, kinyílik a szekrényajtó és már sorban állnak. Csak pont attól lett beteg, hogy túl sok olajon magot kapott. A nyers zöldséggel/szénával nagyon jól elvannak most. Mindenesetre köszönöm :R

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#27715) Bobrooney válasza alitak (#27714) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Oksi, ebben mondjuk kukorica nincs.
Mondjuk a salátától volt 1 kis hasmenése azóta nem merek neki adni. Zeller, répa, petrezselyem, meg friss zöldeket kapott ameddig termett.

(#27716) alitak válasza Bobrooney (#27715) üzenetére


alitak
senior tag

Na igen, a kukorica az nagyon rossz, igazi hizlaló táp. Nekünk szegény el is dagadt, 2,2kg volt. Azóta már visszafogyott, de a tokája helyén ott maradt a bőr neki. Olyan, mint ha gallérja lenne :D

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#27717) Joker88 válasza Tarill (#27712) üzenetére


Joker88
őstag

lehet hogy pár eszközhöz nem lesz illesztőprogram..
az én új asus notebookra is w7-et akartam tenni,aztán nem találtam illesztőket semmihez..
maradt a w10 megvétele...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#27718) Bobrooney válasza alitak (#27716) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ki szoktam hagyni neki néha 1-2 napot magokból, így nem tud annyira elhízni.
Most a szőre hullik intenzíven.

(#27719) Dorien


Dorien
veterán

Nocsak, valami agrártopikba keveredtem? :)

Áldás, békesség gyermekeim... :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#27720) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Keresek Fujitsu Lifebook A544 alkatrészt nevezetesen egy kijelző fedlapot-és hozzá kijelző keretet

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27721) Tarill válasza Joker88 (#27717) üzenetére


Tarill
őstag

Elvileg van minden driver win7 64biteshez azt megnéztem

(#27722) mufi válasza Bobrooney (#27710) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor a csicseriborsó az jó sz*r. Ennyi.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#27723) ftc


ftc
nagyúr

Hello topik lakók..

Vkinek ninncs véletlenül eladó NAS rendszere?

(#27724) alitak válasza Bobrooney (#27718) üzenetére


alitak
senior tag

Szőrhullás vedlés miatt, vagy valami komolyabb?

Dorien: dehogy, a macskánkról is tudnék mesélni sokat :DDD

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#27725) Bobrooney válasza alitak (#27724) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Gondolom hogy vedlés, mert teljesen átlagos a viselkedése, jó kedvű, eszik iszik, nem gondolnám hogy valami baja lenne.

(#27726) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

120Gb környéki SSD-t keresnék "jóárasítva". Leginkább használt, hibátlan érdekel. Ha van valakinek felesleges, keressen meg, hátha meg tudunk egyezni.

Üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27727) vidobali


vidobali
tag

Sziasztok

Laptop BIOS írással foglalkozik itt valaki, vagy tudtok olyat akihez fordulhatnék?
Egy Samsung NP530U3C biosát kéne megírni, mert frissítés közben elszállta a gép.

(#27728) sotetlovag97 válasza vidobali (#27727) üzenetére


sotetlovag97
tag

Másik topicban szerintem mongoose123 tud neked segíteni. :)
Vagyis legalább ott is tudnak tanácsot adni.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27729) BalooTM válasza vidobali (#27727) üzenetére


BalooTM
tag

Ha nagyon nem találsz, akkor mi meg tudjuk csináltatni.

Üdv,
Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27730) golya32 válasza BalooTM (#27729) üzenetére


golya32
aktív tag

Fuvarost tudtok ajánlani bútorszállításra?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27731) Dryman válasza golya32 (#27730) üzenetére


Dryman
aktív tag

Sajnos emberkét direktbe nem tudok ajánlani, de egy boxer-es srácot kértem fel múltkor a fészek áruház parkolójában... és kiderült hogy mindenfelé szivaccsal, meg gurtnival és rögzítő szalagokkal rendelkezik.....
sima ügy volt a bútorszállítás, pontosan érkezett és még egy segítséget is hozott, mert nem beszéltük meg előre, hogy számolhat e velem a cipekedésben...
4.ről le, majd 2.-ra fel egy komplett szekrénysor, adyváros-révfalu viszonylatban 2 óra munkával, fuvarral együtt 12 ezer.....

(#27732) mm00 válasza golya32 (#27730) üzenetére


mm00
aktív tag

Mi pár éve használtuk iroda + lakás költöztetésre az "Emma tehertaxi" nevezetű szolgáltatás. 3000ft volt 1 fuvar/óra és 3000 óránként két ember cipekedni. Úgy emlékszem nem volt velük gond, de azért ki se szivacsoztak mindent (nem is kértük...)

(#27733) BalooTM válasza golya32 (#27730) üzenetére


BalooTM
tag

Minket is emma költöztetett, jött 3 emberke pörögtek a dobozokkal, szerintem profik voltak. A teherautó is olyan volt amit kértünk, filccel bélelve, kikötözték, nem sérült semmi, 3 óra alatt két kanyarral megvolt minden.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27734) sagesz93


sagesz93
addikt

Újból bedobom hátha...

Nincs valakinek egy 8gigás microsd-je amire nincs már szüksége? Megvásárolnám.

(#27735) alitak


alitak
senior tag

nálam a fuvarozók azzal húzták ki a gyufát, mikor tavaly a tánciscsról költöztem csanakra a metró mögé. Mivel az már nem győr, ezért 5000/óra. Bezzeg egy marcal2-sárás fuvar meg 3000/óra. Kicsit lehúzásnak éreztem, hogy nem km alapú a történet. Az Emma lett a választott végül. Nem kértem rakodást (kollégák jöttek segíteni), de a srác már azon húzta a száját, ha a bringát arrébb kellett tolnia 3 centit. Nem akarok általánosítani, lehet csak rossz napja volt.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#27736) Jazzos válasza alitak (#27735) üzenetére


Jazzos
tag

Ráadásul mégiscsak Győr. Elég régen hozzácsatolták már Győrt Csanakhoz. :D

(#27737) alitak válasza Jazzos (#27736) üzenetére


alitak
senior tag

arról nem is beszélve bizony. Lassan 50 éve. Még Győr tábla is van. Szóval lehúzás.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#27738) Dorien válasza golya32 (#27730) üzenetére


Dorien
veterán

Fekete Rezső
20/425-8633
70/423-7116
96/419-520

Nekem többször segített költözésben, nagyon korrekt volt mindig.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#27739) golya32 válasza Dorien (#27738) üzenetére


golya32
aktív tag

Köszönöm, megoldódott, legnagyobb gond az volt senki nem akart 6 óra után már dolgozni..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27740) mm00


mm00
aktív tag

Győrben hol foglalkoznak fényszóró javítással? Az illesztésénél van egy kis repedés ahol pár csepp víz be tud jutni és ezért belülről be van párásodva, már jó ideje idejen, de egyre jobban bántja a szemem, megcsináltatnám... :)

(#27741) sagesz93


sagesz93
addikt

na akkor én is kérdezek, Győrben van valami ajánlott emberke/cég aki gázbojlert szerel? A sajátunk szarakodik kicsit ehhez hívnék szerelőt.

(#27742) G@ben


G@ben
addikt

Beállok én is. :D Tudtok olyan szerelőt, aki nem csak cserélgeti az alkatrészeket a kocsiban, hanem valóban a hiba okát keresi meg? :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27743) golya32 válasza G@ben (#27742) üzenetére


golya32
aktív tag

Papp Gábor Pannonhalma

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27744) G@ben válasza golya32 (#27743) üzenetére


G@ben
addikt

Ha nem muszáj, nem mennék ki addig. Egyrészt mert nehézkes kocsi nélkül visszajutni, másrészt bármelyik pillanatban megállhat az autó. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27745) golya32 válasza G@ben (#27744) üzenetére


golya32
aktív tag

Visszahoznak, esetleg ha szépen megkérsz én is visszadobhatlak..
Előtte fel kellene hívnod. Győrben csak szélhámosokat ismerek, még Zámolyon van egy szerelő, na az már nekem messze van.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27746) G@ben válasza golya32 (#27745) üzenetére


G@ben
addikt

Egy kontaktot tudsz adni hozzá?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27747) golya32 válasza G@ben (#27746) üzenetére


golya32
aktív tag

Ment pü

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27748) G@ben válasza golya32 (#27747) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#27749) Dryman


Dryman
aktív tag

AMD-s félkonfig eladó:

ASUS M5A78L-M LX V2 alaplap (am3+ procikat is fogad) CPU core unlocker funkcióval
benne Phenom II X3 B75 @ Phenom II X4 965 processzor
4 GB DDR3 1333MHz Kingmax ram

igény esetén komplett gépként is eladó némi felárral....
HDD: 250GB samsung HDS 100/100
VGA: 512MB Geforce 9600GT
tápegység 400W-os FSP
érdeklődés privátban....

(#27750) Dryman


Dryman
aktív tag

Ja meg ez is eladó.. :)
Navon Predator 7" tablet...IPS kijelző, 4 core, 8GB.....
a gyerekek a 70 fokos kocsiban hagyták nyáron, így a kijelzője
kissé átalakult....félreértés elkerülése végett,
a tablet teljesen használható, de a kijelzője imitt-amott foltos lett
ezt leszámítva egész jó állapotban van.
Részemről nincs elég motiváció arra hogy kijelzőt cseréljek....
akinek így megérne 8000Ft-ot tessék csak tessék vihető!
egy kis hazai bemutató:[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.