Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27101) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Hát ehhez a témához sokat hozzáfűzni sajnos nem tudok, mert a felsoroltak közül jó, ha 1-ben jártam. :D
De viszont szégyen, hogy ezek a dolgok megtörténhetnek egy étteremben, ahol a vevő/vendék kiszolgálása és "vidítása" a cél. Már lassan jobb hely lesz a kebab ház. :DD
De sok múlik sajnos a személyzeten is, hiába, hogy a helynek jó hírneve van és mindenki kedves, kivéve a te felszolgálódat, akkor ott az egészre rányomja a bélyegét...

De én egyet tudnék ajánlani, ahol jártam, még nyáron. Patkányos, Vidra csárda. Ide alakalomtól és eseménytől független is érdemes elmenni, mert szép a táj és nyugalom van, egyszerre nincs ott(legtöbbször amikor én ott voltam nem volt)sok ember és kedvesek a kiszolgálók és nagyok, táplálóak az adagok(számomra ez is mérvadó) és finomak, ami ugye nem elhanyagolható szempont. Mivel nyáron, szúnyogos időben voltam, így kint sok volt a szúnyog, de mivel profin felszerelték a szúnyoghálókat,ezért minimális vagy inkább semennyi kártevő nem jutott be. Legkondi is van benn, de ezt én annyira nem bírom, szóval nem a közelébe ültünk...
Nagyjából ennyi, jó hely, jó étel, kedves felszolgálók és normális árak és azt hiszem mindenféle kártyát elfogadnak, lehet még paypal-lal is lehet fizetni :)) :DD

Ennyit tudtam hozzáfűzni srácok. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27102) zsigee válasza Jazzos (#27095) üzenetére


zsigee
tag

:R
A laptopon nem jön be. Asztalin behozom majd, és végig böngészem az eszközökre...Bíztam benne, hogy van egyszerűbb megoldás.
Üdv

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27103) Jazzos válasza zsigee (#27102) üzenetére


Jazzos
tag

Ennél nem lesz... max ha behozod hozzánk a gépet és leteszel mellé pár ezrest az asztalra :DDD

(#27104) zsigee válasza Jazzos (#27103) üzenetére


zsigee
tag

Hát persze :DD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27105) jamba válasza zsigee (#27090) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Le kellene tölteni hozzá egy másik gépről a drivereket pl sm busz vezérlő nélkül biztosan nem működik az inteles hálózati vezérlő,és a wi-fi sem az ismeretlen eszköz általában MEI driver szokott lenni

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27106) BalooTM válasza jamba (#27105) üzenetére


BalooTM
tag

...meg kártyaolvasó, meg freefall sensor, meg TPM chip, meg airplane mode switch, meg ilyenek. Jó mulatást hozzá :)

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27107) Jazzos válasza jamba (#27105) üzenetére


Jazzos
tag

Van valami E4600 körüli procid, mester? Kellene egy P5LD2-be valami kis CPU upgrade.

(#27108) Dryman válasza Jazzos (#27107) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nekem van E4500, E4600, és 6300 is...
tegnap hívtál aztán mire felvettem...letetted.... :)
vagy....Pentiun D 935...úgyis jön a tél fűteni meg kell....

[ Szerkesztve ]

(#27109) Dryman


Dryman
aktív tag

Lenne itt elfekvőben egy ssf házas kicsinyke dell optiplex gx 520 masina.
jóságos Pentium D 925-tel (3GHz 4M cache) 2GB DDR2-vel, és 80GB-os maxtor hdd-vel, telepített op.rendszerrel..
Valaki igazán elvihetné egy kölcsönösen jó ár fejében
adok hozzá ajándék dell egeret is :)

[ Szerkesztve ]

(#27110) Jazzos válasza Dryman (#27108) üzenetére


Jazzos
tag

Ja, másfél perc után... :D

(#27111) Dryman válasza Jazzos (#27110) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nekem csak másodperceknek tűnt.....pedig futottam a mellékhelyiségből hogy utolérjem a hívót! :)

(#27112) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Sziasztok! Xbox 360-ra nincs valakinek eredeti NFS Carbon? 2k-ért?

(#27113) jamba válasza Jazzos (#27110) üzenetére


jamba
csendes tag

Hallo Mester

Brutál gémer procim van csak E2160 :DDD

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27114) jamba válasza zsigee (#27104) üzenetére


jamba
csendes tag

Zsige Mester ez elég komoly harc ingyé én sem vállalnám

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27115) zsigee válasza jamba (#27105) üzenetére


zsigee
tag

Sziasztok.

Összefoglalva a dolgokat, megpróbálok mindenkinek válaszolni.
Tehát, mint fentebb írtam az a 4 eszköz nincs meg, abból egy ismeretlen, wifi és BT van, w7-w10 egyaránt. A netkolbászos részét nem néztem, mert ha megy a wifi nem is érdekel.
A TPM driver utoljára egy Toshiba-nál okozott fejtörést, ennél többet vártam DELL-éktől. A D620, 830-hoz már volt egy összegző program, ami szépen behúzta a hiányzó drivereket, az E6520-tól elvártam volna ugyanezt. Sokkal szebb megoldás, mint leszedegetni, meg böngészni a megfelelőeket.
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, sajnos csak megerősítettétek az elkövetkező délutánjaim mivel telnek majd...

Üdv. :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27116) Jazzos válasza zsigee (#27115) üzenetére


Jazzos
tag

Nem kéne, hogy fél óránál több legyen a driverezés, de abban már a cigi és a kávé is benne van. ;) Ha a hardverazonosítokat átküldöd, belinkelem neked a drivereket, hogy csak 4 db exét kelljen futtatni. :D

(#27117) BalooTM válasza zsigee (#27115) üzenetére


BalooTM
tag

Amennyi időt eljátszottál az üzenetek gépelésével, annyi idő alatt kijött volna pár ctrlc-ctrlv eszközazonosítókból a google keresőbe :D (no offense, csak aki sok gépet látott már az ilyenen nem lepődik meg, hogy kézzel kell 10-20 drivert letölteni, majd ezeket telepíteni, és ebben még nincs a toshiba flashcard, meg az ASUS ATK win10 alá)

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27118) Borokafa válasza BalooTM (#27117) üzenetére


Borokafa
őstag

Nekem a PCI titkosítás-kódolás driver a kedvencem :)

(#27119) kiszi07 válasza zsigee (#27115) üzenetére


kiszi07
senior tag

Próbáld ki a Samdriver-t. De vigyázz, mert sok baromság települhet. Ha jól kattintasz (max 2-3) minden a legfrissebb és a rendszernek legideálisabb lesz. Én ezt használtam.
ui: elején orosz ;]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27120) Dryman válasza kiszi07 (#27119) üzenetére


Dryman
aktív tag

Samdriver használat után a Malwarebytes csak 14 nemkívánatos programocskát talál a gépeden....na megéri ilyen ocsmányságokkal driverezgetni gépet?
Kikeresed a hardverazonosítókat, majd azok alapján biztosan található driver a géphez, csak ugye ez idő...az meg ugye pénz... A tulaj azért vitte hozzád a gépét, mert megbízik benned és maga nem tudta megoldani a problémáját, ez esetben el kel kérni az árát és nem kell beállni a sógor-koma-jóbarát és olcsójánosok sorába.

[ Szerkesztve ]

(#27121) kiszi07 válasza Dryman (#27120) üzenetére


kiszi07
senior tag

Azért, mert tovább kattintottad. Nekem Sosem volt meg probléma vele :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27122) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Eladó lenne gyorsba egy szép állapotú Packard Bell Tk 85 Notebook.
3gb Ddr 3 memóriával,500gb Hdd vel, p6200 cpu val vga pontosan nem tudom de kérésre pontosan megírom.
Árat nem írok így ajánlatokat várom, pübe.
Minnél gyorsabban túl akarok adni rajta mert csak a pénzem áll ebbe is.
:R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#27123) jamba válasza Smile8822 (#27122) üzenetére


jamba
csendes tag

Ment pü

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27124) Tarill


Tarill
őstag

Sziasztok! Csornán, vagy környéki falukban, illetve Győr környéki falukban vagy ebben a térségben nem tud valaki kiadó albérletet? Viszonylag jó áron? Nincsenek nagy igények szinte semmi, csak minél hamarabb kellene és minél olcsóbban, lehetőleg nem több mint kéthavi kaucióval. Köszönöm előre is!

(#27125) zsigee válasza BalooTM (#27117) üzenetére


zsigee
tag

Nos igen, valóban igazad van. De miből gondolod, hogy ez nem történt meg? Az első hsz volt csak kérés-kérdés, a többi már másról szólt. Örültem volna egy driver csomag lehetőségnek, ami egyszerűsíti a dolgokat...Lenovonál jól működik, a felesleget pedig ki lehet szűrni. Vagy pl segítség lett volna, ha Broadcom UHS-re hamarabb kiderül, hogy tulajdonképpen a TPM driver...És természetesen nem okoz gondot, ha 10-20 drivert le kell tölteni.
És mivel ez egy ilyesmi fórum lenne, gondoltam megkérdezem az ismerősöket. A többi pedig már csak magyarázkodás lenne, így le sem írom...

Természetesen köszönöm mindenkinek a hozzászólást és építő véleményeket. :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27126) Smile8822 válasza jamba (#27123) üzenetére


Smile8822
senior tag

Vissza is :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#27127) Jazzos válasza zsigee (#27125) üzenetére


Jazzos
tag

Driver csomag itt ott volt az első linkben valahol. :P [link]

(#27128) zsigee válasza Jazzos (#27127) üzenetére


zsigee
tag

Igen, az meg is volt, ezt nem tudta megnyitni. Vagyis ezt sem, de már w10 alatt futnak a dolgok. Meg van már a hiba oka is, minden ok. Semmi köze nem volt a dell-hez... És köszönöm.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27129) vlcsko82 válasza Smile8822 (#27122) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

megy pü

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27130) Smile8822 válasza vlcsko82 (#27129) üzenetére


Smile8822
senior tag

Vissza is :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#27131) Balinov válasza zsigee (#27128) üzenetére


Balinov
félisten

mi volt az, zsigee, csak a kivancsisag keppen :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27132) zsigee válasza Balinov (#27131) üzenetére


zsigee
tag

Ment PÜ.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27133) Dryman válasza zsigee (#27132) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nehogymán tanuljanak a fórumtársak is valamit... ;)
én is kérek a pü-ből! légyszi-légyszi! :)

(#27134) kiszi07


kiszi07
senior tag

Nincs valakinek esetleg jó áron egy 22"-os monitorja(TV is jó) vagy egy filmnézős PC ? FHD filmek ne laggoljanak.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#27135) zsigee válasza Dryman (#27133) üzenetére


zsigee
tag

Menni fog, és érteni fogod...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27136) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Szeretném lecserélni a laptopomat egy asztali pc-re csak még nem vagyok biztos benne, hogy a megfelelő árat megkapnám érte, ezért először tájékozódni szeretnék több helyen(akár itt fórumon is), hogy ki tud-e olyan személyről aki felvásárol notebookokat vagy olyan boltról Győrben vagy környékén, amikkel már van tapasztalatotok.

A laptopom egy samsung np350v5c-s03hu típusú laptop.
Ha esetleg érdekelne valakit innen is és meg tudunk egyezni egy normális árban, akkor fogadom a PÜ-ket.
Itt van pár info:

Típus: samsung np350v5c-s03hu
Proci: i5 3210m
Ram: 6 gb
Vga: hd 7670m 2gb
Hdd: 1tb samsung(mondhatni új)

Jó állapotú, talán kisebb karcok vannak rajta, de még az sem biztos.(Még a kijelző hátoldalán rajta van a samsung feliratot védő fólia is)

A touchpad mellett lévő kis részen a tenyerem nyoma ott van, mivel ott tartom ha gépelek rajta.(de ez szerintem megoldható probléma).

Kb. háromhavonta tisztíttatva van és lesz is. Nem régen lett benne hdd cserélve amire 1 év garancia van. Néha szoktam már csal használni netezésre és a PH-s ügyek intézésére.

Meg van hozzá mindene, a doboz amiben vettük és a papírok is. Gari már nincs rá.

Ehhez vettem egy EXP GDC Beast külső videókari adaptert, de még nem építettem be. Az is dobozában várja gazdáját, csak az alsó részén az egyik sarkán van lepattogva egy kicsit az a "fa" része, sajnos már én is így vettem, de nem igen reklamáltam érte.

Hamarosan jön bele egy intel 320 160gb-os ssd korion kollégától és 2 hó garival, ha minden igaz, ez egy optibay-el lesz beépítve és akkor megy tisztításra és akkor friss windows lesz rátéve.

Képek!

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27137) jamba válasza kiszi07 (#27134) üzenetére


jamba
csendes tag

Még nincs ilyen gépem de hamarosan lesz.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27138) Smile8822 válasza Smile8822 (#27122) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszöntem elkelt :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#27139) vettelf60


vettelf60
csendes tag

Topiclakóknak 40k a hétvégén! [link]

[ Szerkesztve ]

(#27140) golya32


golya32
aktív tag

Keresek mp3-as cd-s aux csatlakozós autó rádiót.
Valakinek eladó? noname nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27141) golya32


golya32
aktív tag

Wii teljes felszereléssel feltörve 16Gb-os pendrivevel érdekel valakit 30e körüli áron?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27142) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Érdekel valakit egy Packard Bell TK81 :F Bővebb infó pü-ben.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27143) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok!

Keresek egy jo minőségű tápot, minimum 350 de inkabb 400 wattosat, amin van minimum egy 6 pines csati VGA-nak.
Plusz keresek egy ddr2 ram modult 2gb méretűt. Lehetőleg 800mhz. Várom az ajánlatokat! Köszi. :R

(#27144) jamba válasza sagesz93 (#27143) üzenetére


jamba
csendes tag

Ment pü van

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27145) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Na szóval akit esetleg érdekelne volt időm meghirdetni,topik lakoknak olcsóbb :K Bővebb infó pü-ben ;)

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27146) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Kedves Sógorom végre elküldte a notebookját javításra....osztrák aldiban vásárolt chiligreen cuccról lévén szó.
Sajnos kijelzőtörött a cucc, keresek 15,6-os led-es tft kijelzőt emberi áron....
Újat biztosan nem tennék bele, mert ugyanilyen masinát már 40-45 körül árulgatnak...szóval valami bontott kijelzőre gondoltam némileg olcsósítva az árát.... :)
hátha lenne valakinek....

(#27147) Jazzos válasza Dryman (#27146) üzenetére


Jazzos
tag

Hátha... valakinek... bejössz?

(#27148) Dryman válasza Jazzos (#27147) üzenetére


Dryman
aktív tag

püztem feléd.... ;)

(#27149) BalooTM


BalooTM
tag

Ha valakit a felettem szólok szerelmes kacsintgatásán kívül érdekelne i5 laptop, akkor >>>KATT IDE<<<

[ Szerkesztve ]

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#27150) Jazzos válasza BalooTM (#27149) üzenetére


Jazzos
tag

Hinnye ez de jóféle masina ez kérem. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.