Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27051) zozyk válasza kiszi07 (#27049) üzenetére


zozyk
addikt

Megnéztem,de nekem ez nem mond semmit,ennyire nem értek hozzá.. :B

Ok,több helyről is megerősítettétek,akkor tápcsere.
Köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#27052) Dryman válasza zozyk (#27051) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tápegység lesz! ez már az aktív pfc-s változat, stb5V kört kell újrakondizni, majd van még egy csalafintasága a javításnak, de javítható a dög. Nekem egy ezrest ér így hibásan ha eladnád! :)

[ Szerkesztve ]

(#27053) zozyk válasza Dryman (#27052) üzenetére


zozyk
addikt

Ha megjön a csere ,a tied.

(#27054) Dryman válasza zozyk (#27053) üzenetére


Dryman
aktív tag

Privátban jelezd majd ha aktuális!
Köszi!

(#27055) zsigee


zsigee
tag


Nekem új volt... :DD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27056) Bobrooney válasza zsigee (#27055) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ezt már eljátszották Asus-al ha jól emlékszem. :P

(#27057) Rómeó válasza Bobrooney (#27056) üzenetére


Rómeó
tag

Egyszer,én is vettem egy no name dH-t :)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#27058) Kocska89


Kocska89
tag

Egy kis WOT [link]

(#27059) jamba válasza Kocska89 (#27058) üzenetére


jamba
csendes tag

Igen ez így ebben a formában helytálló amd 8 magos masinámból 1 mag pörgött mint flex a többi 7 bíztatta közben mivel 125w-ot zabált a dög ebben az estben is kellett hozzá a Firo extreme:

És a kék halál elmaradt (gyári amd fx hűtéssel meg se próbáljátok a WOT-ot )

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27060) Balinov válasza jamba (#27059) üzenetére


Balinov
félisten

b+ ez egy fel hutohazzal elbirna! :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27061) Kocska89 válasza Balinov (#27060) üzenetére


Kocska89
tag

Nekem FX8350 ez hűtötte: [link]

az i7 4790k meg izzik alatta szutyok intel, ipari hulladék....

(#27062) jamba válasza Balinov (#27060) üzenetére


jamba
csendes tag

Jelenleg egy I7 3770s procit hűt de szerintem a ventilátorok sem kellenének rá :DD

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27063) zozyk


zozyk
addikt

Valakinek nincs egy felesleges tápja a hétvégére? :)
Rohadtul unatkozni fogok így.. :)

(#27064) Jazzos válasza zozyk (#27063) üzenetére


Jazzos
tag

Miért nem vettél valahol egyet ma? Vagy akár még holnap is vannak nyitva boltok. :)

(#27065) zozyk válasza Jazzos (#27064) üzenetére


zozyk
addikt

Keddre érkezik az új,csak nagyobb kocka vagyok,hogy gép nélkül legyek egész hétvégén... :)

(#27066) Jazzos válasza zozyk (#27065) üzenetére


Jazzos
tag

Azért kérdezem, hogy miért úgy rendeled, miért nem mész be valahová venni egyet. Annyival nem olcsóbb weben, hogy egy hétvégén keresztül nélkülözzön az ember, ha megszállott.

(#27067) sotetlovag97 válasza Jazzos (#27066) üzenetére


sotetlovag97
tag

Ez igaz. Csak ugye utólag okos a katona.. :)
Szerintem benne volt a bugi aztán egyből rendelte is az újat. :DD
Nekem is van ilyen ismerős.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27068) zozyk válasza Jazzos (#27066) üzenetére


zozyk
addikt

Azért nem így cselekedtem,mert ha azt szeretném,hogy jól járjak,meghatározott boltban kell vásárolnom.
És ott épp nem volt a nekem megfelelő tápegység,de rendelésre hoznak mindent.

De közben a kölcsöntáp is megoldódik szerencsére,de ha nem jönne össze,azért kibírtam volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#27069) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó lapos lenne:

Acer Travelmate 8371 típus

A gép szép állapotú a kijelzője viszont enyhén foltos.

Intel core2 solo SU3500 proci
3GB DDR3 1066Mhz memoria
Hitachi 160 GB Sata2 hdd HDS 100/100
VGA: Intel MHD 4500 DX10 256Mb
Akku üzemidő kb 2.5-3.5 óra
DVD író
Wi-fi Web cam
Hálózati adapter van

A gép ára: 25K alku kizárva

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#27070) atos19881101


atos19881101
senior tag

Sziasztok,

Lenne egy eladó Nokia Lumia 800-as készülékem. Ha valakit érdekelne privátban keressen.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#27071) Coyot


Coyot
őstag

Hiperszuper autós fejeccség eladó: [link]

vegyétek vigyétek + polt gelt napt!

Má' nem

(#27072) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Lenne nekem 2db egyforma A-Data Memory Expert 1GB 800MHz DDR2 ramom amit cserélnék 1db 2GB-os 800-asra. Valaki????

(#27073) zola09


zola09
aktív tag

Hello.

Lenne egy eladó LG 25UM55-P típusú 21:9-es UltraWide monitorom, több mint 2.5-év garival MM-ba, akit érdekel dobjon egy PM-et!

(#27074) golya32


golya32
aktív tag

Van 4db jó minta mélységű 2000-es évjáratú régi suzuki swift nyári gumim 2+2 mintával Ingyen vihető!!
Écsen vannak nem viszem sehová, legfeljebb szombaton a hulladékgyűjtőbe.
Most találtam meg, legalább 10 évet álltak a garázsba.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27075) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Valakinek okos teló topik lakoknak olcsóbb :K Már nincs rá szügségem kiszáradt a Lumiám :C

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#27076) bendeguz76 válasza golya32 (#27074) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

nem kéne senkire rásóznod egy 15 éves gumi szettet mielött még valaki belelkesül mert "ingyér van".konkrétan 1km-ert nem mernék vele menni.agyam eldobom :Y

bendeguz_HUN

(#27077) sotetlovag97 válasza bendeguz76 (#27076) üzenetére


sotetlovag97
tag

Ha garázsban jó helyen voltak tartva akkor még jó lehet, de azért 15 év az 15 év.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27078) Bobrooney válasza bendeguz76 (#27076) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Azért lehet azt még hasznosítani: [link]

(#27079) bendeguz76 válasza Bobrooney (#27078) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Boroshordót is faszán lehet rajta kimosni.

bendeguz_HUN

(#27080) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali.

Van egy PS4 játékom ha valakit érdekel 😊

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27081) zozyk


zozyk
addikt

Google play gyöngyszem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27082) golya32


golya32
aktív tag

Jaa sok mindenre lehet hasznosítani, asszem szombaton a hulladék gyűjtőbe hasznosítom..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27083) sladka_pani válasza sotetlovag97 (#27077) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Némelyik gumi, pl. a Semperit 4 év vadonatúj gumi állásában is megkövült, holott még a szőrök rajta voltak, de mint a bakelit olyan volt... az isten tudja miből készülnek ezek a gumik, szóval érdemes a DOT számot nézni, akárhol is volt tartva...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#27084) BaKeSZ87 válasza sladka_pani (#27083) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Téli guminál akár használod, akár nem, akár kopott akár nem, 4-5 év és kuka. Nekem is a michelin gumik mintája még bőven jó, de 10 fok körül már csúszik mint állat, kisebb emelkedőn már nem lehet vele elindulni, pedig nem egy erőgép az opelem.

(#27085) sladka_pani válasza BaKeSZ87 (#27084) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Osztom a véleményed, bár nálam még csak 1-es padlónál (1.6 110LE) csúszik illetve még 2-es padlónál is, de csak a 15-ös téli Barum, ami 3 szezont futja. Újan nem volt ilyen gond vele, meg a 2 szezont becsületesen lefutott 16-os Goodyear nyárikkal sem. A téli idént és jövőre még kibírja és szerintem utána már meggondolom felteszem-e. Nyárik többet fognak kibírni szerintem, akár 5-6 évvel is számolok :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#27086) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok
Valakinél elfekvőben egy intel s775 proci hűtője? Minél olcsóbb megoldás érdekel

(#27087) Borokafa válasza sagesz93 (#27086) üzenetére


Borokafa
őstag

Milyen procira kellene?

(#27088) sagesz93 válasza Borokafa (#27087) üzenetére


sagesz93
addikt

E5200, tehát semmi extra :)

(#27089) Borokafa válasza sagesz93 (#27088) üzenetére


Borokafa
őstag

Ok, akkor egyeztessünk :)

(#27090) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott DELL Latitude E6520, frissítette magát w10-re, hivatalos w7-ről.
Borzasztó lassú volt, és csak minden második indításra indult el. Bekapcsolás után, kb 5 másodperccel kikapcsolt, (rendszer töltés nem kezdődött meg, vagy csak alig). A második bekapcsolást követően indul a gép, de kb 1,5 perc a rendszerbetöltés.
Vissza lett rakva a w7, egész rendben van, de jelenleg 4 eszköz az eszközkezelőben felkiáltójeles. Ha azonosítást kérek ST alapján, az ok, de a driver keresésnél nem tudja az oldalt betölteni, folyamatosan frissíti az oldalt...?

Amiket ismeretlenként jelez:
-Broadcom USH
-SM buszvezérlő
-Háttértárvezérlő
-Ismeretlen eszköz

Szóval nem az első lapos nálam, és az ilyenek nem okoznak gondot, de nem tudom letölteni sem, mert azonosítás után nem engedi. Ilyenkor mi a teendő?

Köszi bárkinek, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27091) sagesz93 válasza Borokafa (#27089) üzenetére


sagesz93
addikt

Ha másnál van esetleg gyári hűtő elfekvőben, meg egy kis paszta, vevő vagyok rá!

(#27092) zsigee válasza sagesz93 (#27091) üzenetére


zsigee
tag

Van CM HTX2-m, és talán paszta is akad, érdekel?

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#27093) Balinov válasza sagesz93 (#27091) üzenetére


Balinov
félisten

Van stock q8200 hutom, bontatlan, csak ne lennél olyan messze

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27094) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Valakit nem érdekelne egy fullos harman fejes?
Brutálisat borít. :D

Topictagoknak kedvezmény is lehetséges. :))

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#27095) Jazzos válasza zsigee (#27090) üzenetére


Jazzos
tag

[link] nem jön be?

(#27096) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Gondoltam megosztom, mert ennyire vacak kiszolgálást és kaját már régen nem tapasztaltam...
péntek 13....szerencsétlen nap....pluszba még az asszony névnapja is...
menjünk el hát vacsorázni!

A kedvenc helyem a Sarokház sajnos kilőve, mert későn eszméltem és ott csak megörökölni lehet asztalt péntek este.....a városi éttermek javarészében már jártunk, így kicsit a várostól messzebb gondoltunk egy jó kis vacsorára. Aztán jöttek a pro és kontra érvek....Nagybajcs halásztanya, lassú kiszolgálás.....felejtős....éhes vagyok ne kelljen sokat várnom a kajára...Szentiván Kispityer....asszony nem ismeri, nem oda megyünk...aztán jött az ihlet és kitalálta hogy menjünk ki Tényőre a Dombiba....
hát nosza telefon, van asztal, mehetünk....kiérve nincs asztal, de csinálnak egyet.
A pincehelyiség bejáratánál a sarokban kaptunk helyet, ahol éppen csak a huzat nem járt rajtunk keresztül....
20 perc alatt semmi sem történt, majd nagy nehezen az öregúr oda méltóztatott jönni és felvette az italrendelést...
aztán úgy gondolták hagynak nekünk bőséges időt arra hogy kiválasszuk mit is akarunk fogyasztani. Ha már "dombi" akkor vadkaja, mert abban jók...legalább is ezt hallani...
röpke fél óra és már rendeltük is az ételt... Levest is szerettünk volna, a fiatal pincér valahogy benézte a rendelésünket,az asszony levesét lazán elcserélte, a vargányás szarvassonka chip-es levesemet is miniatűr csészében tálalta...Ez annyira megalázó....melletted lévő asztalnál normális mérető tányérban ugyanazt fogyasszák.....kezdett felmenni a pumpa....jeleztem az öregúrnak, aki mint tulajdonos, és főpincér próbálta elütni a problémát, majd kínos 20 perces várakozás után elfogyasztottuk a csészés leveseket mert nem történt semmi... Közben megjött a főétel...kínos percek a fiatal pincérnek....nem ezt a levest kérte az asszony és nem is csészében....sőt ki sem cserélték. Nehezen de túltettem magam a problémán, és akkor már ott gőzölgött a főétel, amibe tényleg semmi kivetnivaló nem volt.
A fizetéssel viszont annál inkább....ne fizess az asztalnál, mert az macerás nekik, távozáskor az asztal számának bemondásával megteheted.....kis tülekedés a bejáratnál...mások is várnak a fizetésre...ez is lassan történik...majd mikor sorra kerülünk a borzalom következett...kiolvashatatlan rendelési cetli alapján nekem kellett sorolnom az elfogyasztott ételt és italt, a levesekről nem is beszélve...most akkor kicsit kaptunk vagy nagyot??? feljött a pincéből az öregúr, és ott előttünk szóváltásba keveredett a számlát adó feleségével...szinte már teljes a komédia....Kifizettem és megfogadtam hogy soha többet nem megyek a "dombiba"
Bezzeg reklám az van, gasztro angyal a kereskedelmi tv-ben.... :N

(#27097) bendeguz76 válasza Dryman (#27096) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Közel 7-8 éve járunk párommal a "dombiba".csak akkor ajánlom mindenkinek amig terasz rész is üzemel.felszolgáloból is több van,konyhára is rásegitenek.kinőtték a helyet,benti tér nagyon pici.

bendeguz_HUN

(#27098) golya32 válasza Dryman (#27096) üzenetére


golya32
aktív tag

Fehér akác Pér? Az még jó hely...igaz én is ettem már minősíthetetlen kaját.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#27099) Dryman válasza bendeguz76 (#27097) üzenetére


Dryman
aktív tag

Azért választottuk a helyet mert jót hallottunk róla eddig, sőt mintha egy fórumtársunk is zenélne ott hétvégenként....
Mindent összevetve,kikocsikázol Győrből, és nem azt kapod amit rendelsz, és ennek kijavítására még nem is törekednek.....aztán megváratnak, és még fizetési galiba is jár a színvonaltalan kiszolgáláshoz....az árakról meg ne is beszéljünk....Nem kívánom hogy a valagam ki legyen nyalva, de egy alapvető tisztelet kijárna a vendégnek .

Sarokházban is előfordul néha-néha hogy megcsúsznak...de ez esetben a tulaj vagy a főpincér jön személyesen elnézést kérni a késedelemért, aztán meg tesznek egy olyan gesztust a számla kifizetésekor hogy leesik az ember álla.....már vacsoráztunk ott úgy, hogy az étterem "vendégei" voltunk aznap estére, és csak az elfogyasztott italt engedték kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#27100) kovacsroli válasza Dryman (#27099) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Mi voltunk ott céges vacsorán az is maradandó élmény volt.
Éjjel fél1kor hirtelen véget ért a buli, elkezdett menni kifele a nép a különbuszra ami behozott mindenkit Győrbe, csak hogy én harmad magammal pont az ellenkező irányból érkeztem és megbeszéltük, hogy jön értünk egyik haverom. Meg is csörgettem a srácot amikor véget ért a mulatság, mondta hogy 20 perc. Mikor kiment a banda nagy része mi ültünk még az egyik asztalnál, de már kabátban tehát láthatóan összekészülve, csak nem akartunk kimenni a -10 fokba. Odajön az öreg, azt mondja kellene menni a többiek után. Már ez is érdekesen hangzott, de illedelmesen közöltem vele, hogy a fuvart várjuk, kb. negyed óra mert már elindultak értünk. Erre az öreg visszakérdez, hogy biztos ez? Mondom igen, biztos. Azt mondja, nem szeretném ha még egy óra múlva is itt ücsörögnének, mert szeretnék zárni. Na ekkor már én is elvesztettem a türelmemet, mondom uram, most fizettünk ki egy közel 2 millió forintos számlát, engedje már meg hogy itt üljünk még negyed órát ennél a kurva asztalnál.
Na erre elkapta a fejét megindult hátrafele ahol a pult van, kiment a mellette lévő ajtón aztán úgy bebaszta maga után, hogy zörögtek az ablakok. Úgy hogy ott ez a vendéglátás, erőltetetten vigyorognak meg nem győzi kínálni a szar házipálinkáját, aztán amint leraktad a lóvét mehetsz is a pics@’ba.

Sarokház: csillagos ötös! Mexikói grilltál! :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.