Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6573) DjMcMaster válasza raczger (#6568) üzenetére


DjMcMaster
tag

Én megtaláltam! Egy eldugot Google FAQ-ban egy világvégi szerveren...gondolom, mert sok-sok keresés után találtam csak meg. Előljáróban: Úgy néz ki, hogy nekem lett igazam, és megint a G szemétkedik.

Az említett időpont óta amióta a "NINCS OLVASATLAN LEVÉL" üzenetet olvashatjuk, a Google befejezte a Gmail Notifier támogatását. Csak tudnám mit kellett ezen támogatnia, amikor a 2004-es megjelenése óta nem történt semmi érdemi változás a programban.

Ehhez fogható szemétség kb az volt, amikor a külső alkalmazások többé nem tudták a Google Translat-et használni, de azt legalább bejelentették előre. (CMS plug-inok, Windows gadgetek, stb.)

1. Szemetek, mert csesztek előre bejelenti, ami piszok szemét húzás! :(((
2. (szinte) Semmilyen alternativát nem biztosítanak, de...
3. ...ha reklamálsz, akkor közlik, hogy szedd le a Chrome-ot és az támogatja ezt (vagy valami) hasonló funkciót. :(

Pontosabban, EZ a tanácsuk!

De, ha nem akarom, most egy 300k-s program helyett (Gmail Notifier) fel kellett tenni egy 7Megás (Gmail Notifier Pro) programot, amit úgy állítottam be, hogy ugyanazt csinálja mint a 300K-s program, ami a fent leírtak tükrében fene tudja meddig fog működni.

Gartula G! :C

[ Szerkesztve ]

Üdv ! DjMcMaster

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.