Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba cy lus

    addikt

    válasz bigrob #58669 üzenetére

    Most kipróbáltam én is a Marshall DSL1-es fejjel, hát brutális. Nekem eddig problémám volt vele, hogy a humbuckeres gitárommal metálig feltekerve a gain-t (nem kell sokáig, 12 órás állásnál már elég) a basszus túlburjánzik, nem győztem lejjebb tekerni a potit. Ezzel a zárt 2x12-es ládával olyan gyönyörűen meg lett fogva, teljesen használható lett még alap potiálláson is.

    Azt nem tudom, hogy szólna, ha két hangszóró is lenne benne, illetve nem is nagyon fogom megtudni a DSL1 (és a DSL5) egyetlen 16 ohmos kimenetével, hacsak nem kötöm a hangszórókat sorba és szerzek be 8 ohmosokat, de nem akarok ilyenekkel vacakolni. Ha lehetne eladni, menne apróra a DSL1, DSL5, jönne helyettük egy DSL20, aztán meg van oldva.

    Illetve ami még játszhat, hogy a csillapítót közbeiktatva szerintem csak a bemenetnél fontos, hogy stimmeljen az impedancia, a kimenetnél viszont nem. :F

Új hozzászólás Aktív témák