Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38051) Anal válasza Locutus (#38050) üzenetére


Anal
tag

Az oprendszert nem kell újrahúzni, biost updatelj szerintem de Vista szvsz felejtős, akkor inkább a jó kis win7. :K

:R

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#38052) emre válasza steve76 (#38046) üzenetére


emre
veterán

Szeva!

keress rá a topikban... kb. 2-3 hete volt nekem is ilyen gondom.
Szedd le a microfos UAA high definition audio busz vagy mi a szar illsztőjét az eszközkezelőben, aztán a programoknál is uninstall.
Majd ezután lehet vacakolni a dirverrel,
Ha megtalálom a linket beteszem, mert azért ide kellene egy pontos recept.
Mielött lezúzol 1-2 apróságot a cleanerrel :DDD

Locutus Lehetőleg elöbb nézd meg az alaplapod honlapján hogy a jelenlegi bios melyik procikat támogatja, feleslegesen ne cseréld le. :N

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38053) emre válasza steve76 (#38046) üzenetére


emre
veterán

Na vazze, lassú voltam, mint egy reumás csiga.
Szóval itt a link, egy hsz-ről, nekem bejött az itt leírt, és linkelt megoldás

Az idő tájt érdemes elolvasnod a fórumot pár oldalon keresztül, többünknek volt ilyen problémája :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38054) _voodoo_


_voodoo_
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy eddig 6x400-on használtam a gépet, 2,5-ös ram szorzóval, így 1000-en ment a ram 5-5-5-18 időzítéssel, de az eist funkciót csak úgy tudom használni ha felrakom a szorzót 9-re, és mivel elég a 2,4GHz, levettem az fsb-t 266-ra. A ram szorzót 4.0+ra raktam így a ramok most 1066-on mennek szintén 5-5-5-18-al, viszont everestben nem gyengén belassultak. Ez mitől lehet? Elvileg magasabb frekin megy a ram és mégis lassabb?
Konfig:dq6, q6600, 2x1Gb Kingmax 1066

Thx

[ Szerkesztve ]

(#38055) elfelejtette válasza _voodoo_ (#38054) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy!
Mint látszik, az FSB-nek is van egy kis szerepe a memória sebességében.
Egyébként valós alkalmazásokkal is kipróbáltad, hogy lassabb a memória (és ezzel együtt a gép), vagy csak az Everest szintetikus tesztjeire támaszkodsz?
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#38056) Tommee válasza _voodoo_ (#38054) üzenetére


Tommee
aktív tag

A Core2 szériánál kb az FSB-vel lineáris arányban van a memóriaátviteli sebesség.
Sztem használd csak 400-as FSB-n a procidat, akár 800-as memóriaórajellel- én is így használom, feljebb téve a memóriaórajelet, nem jelentős a gyorsulás.

(#38057) _voodoo_ válasza elfelejtette (#38055) üzenetére


_voodoo_
tag

Csak az Everest-tel próbáltam, gondolom valós alkalmazásoknál nem lenne ekkora különbség...csak hát érdekes...
Egyébként a ram szorzóknál mi a különbség a 4.0+ és a 4.0~ között?

(#38058) _voodoo_ válasza Tommee (#38056) üzenetére


_voodoo_
tag

Ok, de pont az a lényeg hogy mostanában inkább csak netezésre van használva a gép, ezért gondoltam hogy minek menjen 2.4-en egész nap, viszont az eist csak a szorzóval tud variálni, ezért kellett vissza venni az fsb-t...

(#38059) Qru válasza _voodoo_ (#38054) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért mert a ram szoró nagyon nem mindegy. Ha 1:1-ben megy úgy a leggyorsabb. Memóriánál a turbo móddal nem variáltál? Amúgy ha csak nezetel nem mind1 milyen gyors a ramod? Netezésre még 667-es ram is sok lenne.

#nincsbennetarcsi

(#38060) _voodoo_ válasza Qru (#38059) üzenetére


_voodoo_
tag

Netezéshez mégcsak mind1 volna, de ha pl indítok vmit amihez kell a kraft, akkor a proci visszakapcsol 2.4-re, a ram meg marad ott ahol volt, ezért lett volna jó ha nem lassabb, de majd nézek alkalmazás-tesztet is, lehet hogy ott nem is számottevő a különbség.
Tehát akkor azonos ram órajelnél minél nagyobb a ram szorzó, annál lassabb a ram?

Turbó módot még nem bántottam, majd ránézek...
Thx

[ Szerkesztve ]

(#38061) Qru válasza _voodoo_ (#38060) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem fogsz érezhető lassulást tapasztalni sehol igazán, max bench-ben de az napihasználatra kb édesmindegy mit ír ki.
Ramszorzónál ez így nem törvényszerű, ki kéne tesztelned nálad mit szeret, de ha 1:1-ben, szinkronban megy (fsb-ram) úgy a leggyorsabb.

#nincsbennetarcsi

(#38062) tgulyas


tgulyas
senior tag

Hali , tudnátok olyan lapot ajánlani 775 -ös foglalatal amiben DDR3 van Gigabyte lapok közül.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#38063) ToBeY válasza tgulyas (#38062) üzenetére


ToBeY
nagyúr

"A "c" az combó-t jelent, azaz ddr2 és ddr3 ramfoglalat is van rajta."
Az az P35C lapok közűl bármelyik tud fogadni dd3 és ddr2 is.

[ Szerkesztve ]

(#38064) tgulyas válasza ToBeY (#38063) üzenetére


tgulyas
senior tag

értem csak nem combot akarok csak DDR3 foglalat kelene.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#38065) semetka


semetka
őstag

Úgy néz ki, hogy pénteken veszem a 2x2gb kingmax ramokat. 1066-ra CL6-ot írnak, van esély h le tudom venni 5-5-5-15-re?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#38066) ToBeY válasza tgulyas (#38064) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom hogy van-e olyan p35 lap ami csak DDR3 támogat. Inkább akkor nagyobb lap után kéne nézned ami normálisan kezeli a DDR3 pl P55.

(#38067) tgulyas válasza ToBeY (#38066) üzenetére


tgulyas
senior tag

Kösz teláltam egyet eröl van esetleg valakinek tapasztalata miyen lap? Gigabyte GA-EP45T- UD3R

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#38068) MZsoltee válasza tgulyas (#38067) üzenetére


MZsoltee
veterán

Minek kell neked ddr3as lap 775ös procihoz? Semmit nem profitálnak belőle, inkább vegyél több ddr2-t a drágább lap és memória árából.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#38070) ToBeY válasza tgulyas (#38067) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem sem érdemes P35/P45-be DDR3 rakni :N

(#38071) sz.j


sz.j
nagyúr

Bocsi, de nagyon off volt, ezért töröltem. :B

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38072) Qru válasza ToBeY (#38066) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van egy ilyen, ez a Gigabyte P35T DQ6. Ezen csak DDR3-as foglalat van.
Az már más kérdés, hogy nem éri meg ilyet venni de tudom hogy ezt te is tudod. :K

#nincsbennetarcsi

(#38073) elfelejtette válasza Qru (#38072) üzenetére


elfelejtette
veterán

Szerintem csak akkor éri meg ilyen lapot venni, ha valaki extrém magas FSB-vel akarja járatni a prociját, csak éppen már a legkisebb 2x-es memória szorzóval is 1200MHz körül lennének a ramok, ezért nem akar költeni extra drága SuperOC DDR2-es ramra, hanem inkább szerez olcsón egy mezei 1333MHz-es DDR3-at...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#38074) Enclave


Enclave
aktív tag

Hali!

Bocsi,ha esetleg ilyesmi már kérdés volt de olyan hosszú ez a topik,h. keresni is nehéz benne...

Szóval több kérdésem lenne:

A "gondom" röviden az,h. úgy néz ki,virtualizáció(vmware,virtualbox) miatt a mostani 4 giga ramom helyett 8 gigát leszek kénytelen beszerezni...

1:Találtam valamit külföldi fórumokon,h. a P35ös alaplap "nem szereti" a 8 giga ramot.Ez mennyire igaz?
Tényleg gondok vannak 8 gigával?

2:Milyen ramot érdemes venni?
Annó Geil 800 ultra kit-et vettem 2őt(2x1es) mivel ezek voltak emberi árban...(Geil Ultra 800as 4-4-4-12).
Most nézegettem 4 gigás(2x2es) kiteket,olcsóbb fajtákat és ilyesmiket találtam:
-Corsair 800as 5-5-5-12es
-Corsair 1066os 5-5-5-15ös
-Corsair 1066os 7-7-7-20as
-Kingston 1066os 5-5-5-15ös időzítésekkel

Tudom,h. a nagyobb sávszélesség és szűkebb időzítés gyorsabb de hétköznapi gyakorlatban mennyi érezhető ebből?

Ugye ha 8 gigát használnék, a sebesség mindegy lenne? Csak mert nem szeretnék emiatt kompatibilitási problémákat mivel akkor automatikusan a legkisebbet választanám,amivel nincs gond...Fura de pont a Corsair modulokról találtam ezeket a hibákat...(több p35-ds3-as lap nem volt hajlandó POSTolni 8 giga ilyen Corsair rammal...:( )

A tuning másodlagos lenne...(tudom 1066os mellett nagyobb rés marad a tuningnak...)
(tesztet sajnos nem sokat találtam 800as és 1066os összehasonlításokról...)
Amit találtam az Intel honlapján P35ös Whitepaper szerint az 1066os sebesség csak ddr3nál támogatott,ddr2nél 800as sebesség a max... :F

3:Akad itt a topikban több ember aki 8 giga ramot használ? Nekik milyen modulokból van ennyi kirakva?

4:Láttam még quad kiteket is (4x2es) viszont ezek kissé drágábbak mintha 2 db (2x2es) kitet vennék...
Ennek van valami értelme?

Köszönöm!

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#38075) MZsoltee válasza Enclave (#38074) üzenetére


MZsoltee
veterán

Szvsz vidd be a gépet oda ahol vásárolni akarsz (feltéve, hogy nem netről rendeled) és próbáljátok bele a memóriákat. Tuti engedni fogják, ha már 30-40k-t ott hagysz náluk.
Nem sokan vannak akik 8Gb-ot használnának a tipikus a 2Gb az extrémebbek 4Gb-ot használnak.
Azt mondják, hogy a játékokban a Mhz-ek egyép programokban, mint konvertálás tömörítés meg az időzítések számítanak, de nem lényegesen, ha méred az időt észre veszed, ha nem akkor nem fogsz rájönni.
Az 1066 nem hivatalos szabvány ezért írják hogy max 800Mhz.
A 4*2es kit nincs sok értelme, mivel külön csatornán vannak, de a legtöbb egyforma memória megy párban, ha nem kit akkor is.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#38076) sgergi válasza MZsoltee (#38075) üzenetére


sgergi
veterán

Már szabvány az 1066 is. :)

(#38077) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hali!
Az mit jelenthet,hogy ha akármiért is lehuzom a laprol a vinyokat(sata),vissza illesztések után a Win hiányzo NTLDR miatt nem bootol.
De ha össze vissza dugogatom a vinyokat (fél óra és ezer varia) egyszer csak elindul?!!
És nincs meghatározható metodikája,amire a megoldás egyértelmü lenne!
Valami beállitási probléma lehet vagy pusztán a lap problémás?!
Kösz

(#38078) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

MCH-nak max. mennyi feszültséget szabad adni?

Köszi!

Üdv!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#38079) Enclave válasza MZsoltee (#38075) üzenetére


Enclave
aktív tag

Neten boltból rendelném mivel csak ilyen helyen vannak normális árak,szóval ez a verzió kilőve...Arról nem is beszélve,h. nem szívesen hagynám,h. mások turkáljanak a gépben,mivel addig működik rendesen,utána csak több gond van vele...(tapasztalat)

Lehet itt a topikban próbálok körbenézni,h. kinek van 8 giga ramja és milyen modulokból rakta össze...

Azért köszönöm!

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#38080) Qru válasza belaazallat (#38078) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

+0,1-0,2V, a +0,3V általában már nem segít csak feleslegesen fűt.

#nincsbennetarcsi

(#38081) hfrankee


hfrankee
senior tag

Erre esetleg valaki,valamit?! :R

(#38082) semetka


semetka
őstag

No megvettem a 2x2gB kingmax ramot.
Tényleg nemn lehet levenni CL5 re az időzítést. :S
6-6-6-24 a gyári érték , milyen időzítést próbáljak amivel talán gyorsabb lesz.
Az a szar h eddig everest mem olvasás 8000 volt most 7500, és ez tuti az időzítés miatt van. meg a késleltetés is rosszabb. Mit ajánlotok?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#38083) Gorneck válasza semetka (#38082) üzenetére


Gorneck
titán

Everest uninstall....vagy hagyd fent, de ne méricskélj...a mennyiség a lényeg...

Gorneck#1239

(#38084) ToBeY válasza semetka (#38082) üzenetére


ToBeY
nagyúr

4x1gb cl5 ramokat ;]

(#38085) belaazallat válasza Qru (#38080) üzenetére


belaazallat
addikt

Köszi!

Még egy kérdés: Mekkora FSB-től kell adni feszt az FSB over voltage-nak, és mennyit szabad?

Van egy E7200-em, ami egy IP35-ös lapban alapfeszen (Vid1,1V) 8*400-on megy. Nálam orthos azonnal eldobja magát, még úgy is, hogy 1,12V valós feszt kap a proc, MCH +0,15V FSB +0,15V, C1+Eist kikapcsolva , LLC kikapcsolva. Mit nem vettem még figyelembe?

Ja, ramok (1066-os CSX) 1000MHz-re visszaosztva.

(#38077) hfrankee
Ha lehúzod a vinyókat módosul a boot sorrend. Biosban ellenőrizd, hogy tényleg arról akar bootolni, amelyikről szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#38086) hfrankee válasza belaazallat (#38085) üzenetére


hfrankee
senior tag

Mindig az elsö lépés a BIOS-ba vezet pont e végett!
BIOS reset is megvolt,elemkivétel meg hasonlok,de változatlanul szivatott :F
Hát ha igy halad vszinü inkább nem cserélek semmi hardvert,mert nem éri meg az a szivás ami utána rám vár......bár nem is tervezem egy ideig,de HA mégis..... :D

(#38087) belaazallat válasza hfrankee (#38086) üzenetére


belaazallat
addikt

HD sentinellel megnézted már a vinyót? Cseréltél már kábelt?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#38088) hfrankee válasza belaazallat (#38087) üzenetére


hfrankee
senior tag

100%-os HD Sentinel szerint,a kábelek meg qrva drágán vett ujak! :K
mondom őrjitö....de miután valamitöl hajlando bootolni,semmi gond a géppel

(#38089) Qru


Qru
MODERÁTOR

1 hibát rejtettünk el a képen. Ki találja meg? :D :W

Kép +1

#nincsbennetarcsi

(#38090) Gorneck válasza Qru (#38089) üzenetére


Gorneck
titán

Mi a fax történt?

Gorneck#1239

(#38091) belaazallat válasza Qru (#38089) üzenetére


belaazallat
addikt

Jujj! Kié a lap? hogy sikerült elérni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#38092) proci985 válasza Enclave (#38074) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nah akkor tapasztalat 8 giga rammal és (e)p35-ds4 rev2.1el.

q6600 al van használva, tehát az FSB nálam nagyon nincsen meghajtva (jelenleg épp 300x4=1200).

8 giga geil van a gépben, 2 darab 2x2es kit. black dragon, rev07 és rev05. elvileg a rev7es csak 5-18as, gyakorlatilag 5-15ön megy. finomhangolni és időzítéssel szívni nem volt kedvem, everestezni nem szoktam, multitaskolni annál inkább:)

a 2x2es rev05ös 1000mhzt 5-15ben vitte 1.89 mellett, tehát kvázi alapfeszen (és hidegen). ez egy tuningramtól sem lenne rossz (ez nem a vége volt!). 4gigánál annyit változott a helyzet, hogy az 1000ret nem próbáltam, viszont 900cl5-15ön alapfeszen stabil négy memóriával is, feljebb nem próbáltam. szóval az első kérdésre válaszolva a 8 giga mem és a p35ös hipset igenis szereti egymást.

a 4 giga ram kevéssé tuningos egy ilyen régi beidegződés, amit valaki egyszer kitalált... a gyakorlatban azért annyira nincs nagy különbség. az a pár mhz meg everest tesztek kivételével annyira azért nem fontos.

2.: a corsair nem annyira jó tuningram ám, mint azt a híre sejteti. a dominator széria egy külön állatfajta, de egyik ismerősöm anno 870ig bírta megküldeni 2.1Vn az XMS2 2x1 800cl4et (samsung chipes). ezt érdemes összehasonlítani az előbbi 2x2es eredménnyel... ja akkor az a fajta xms2 volt 20k, a geil 4gigás kit pedig 27 (2007 vége).

vedd az olcsóbbat, vagy amit kapni vagy amire jobb a gari. a hőpajzs nem jelent semmit, néha csak arra jó, hogy befűtse a memóriát. a geil BDkkel vigyázni, a sárkány LEDszeme baromi zavaró tud lenni, ha kiszűrődik elöl a fénye és aludni akar a gép mellett az ember.

illetve gondold végig, hogy mennyin is akarod maximum küldeni a procid. q9550es és 500as FSBhez már 1000es ramsebesség is kell. ha nincs nagy különbség árban, akkor lehet az 1066os jobb lenne...de ha nem akarsz 400fölé menni FSB sebességgel (mert pl 140W fölé menne a proc fogyasztása, azt meg a DS3 fetei nem szeretik), akkor felesleges a drágábbat venni. 1066cl6 és 800cl5 kb úgy viszonyul egymáshoz, mint 800cl4 és 1066cl5.

Whitepaper szép és jó, de aszerint a p35ös max FSBje 1066 (ők abból indultak ki, hogy 266volt a procok FSBje gyárilag:) ). dualcoreal ehhez képest a 520-540 meg szokott lenni... quaddal is min 450. eléggé jól túlküldhető a p35ös chipset.

3.: geil BD 800cl5-15rev5+rev7 (utóbbi már a katonaiégetettes:DDD).

4.: nincs, ez a geil marketingfogása. ha egyszerre veszed akkor szvsz ugyanabból a revizióból lesznek amúgy is. ddr2 esetében a lapok már annyira nem háklisak a párba válogatásra.

remélem tudtam segíteni.

Qru: phhh, ezt hogy sikerült elérni? mennyi feszt kapott a proc és mi volt az? hűtés mi volt?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38093) Qru válasza Gorneck (#38090) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

DonMedve kolléga most küldte a képeket priviben. EP35 DS4 + Q6600. Kicsit átégett a deszka. Nagyon durva. :Y

#nincsbennetarcsi

(#38094) DonMedve válasza Qru (#38089) üzenetére


DonMedve
addikt

Ismerős ez a lap! :F Jah,hogy ez az enyém???!!! :U :W Gyakorlatilag nem is volt tuning rajt! :F Alapfeszen ballagott 3,2GHz-en!

Amúgy üdvözlök mindenkit! :B

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#38095) Qru válasza DonMedve (#38094) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Főleg, hogy Mugen 2 hűtötte. :(

#nincsbennetarcsi

(#38096) DonMedve válasza Qru (#38095) üzenetére


DonMedve
addikt

30° volt idle-be.Load-ba 55-60°.De te láttad a shotot a nyáron a 38°-os szobában 3,6-on mit ment!!!1,48V-on!Ha azt bírta,most a 23-25°-os szobában...! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#38097) belaazallat válasza DonMedve (#38096) üzenetére


belaazallat
addikt

Biztos megfáradt!

Erre tudnátok válaszolni?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#38098) DonMedve válasza belaazallat (#38097) üzenetére


DonMedve
addikt

Meglehet!

Nálam ezek mind +0,2V-ot kaptak.csak a CPU fesszel játszottam!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#38099) proci985 válasza belaazallat (#38097) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kaptak a ramok plusszfeszt?

DonMedve: azért a 8*450 az annyira nem laza... sőt. 1.45 és 3600 mellett a quad elég rendesen fogyaszt, 24/7re az már hűtéstől függetlenül egész jó igénybevétel. milyen hűtés volt fent a lapon?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38100) DonMedve válasza proci985 (#38099) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát volt,hogy megnyalta a 180W-ot! :Y Saját heat-pipe-ja 2 12-es ventivel megtámogatva,ami felülről nyomta rá a léget! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.