Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) F34R válasza wandor0930 (#3150) üzenetére


F34R
nagyúr

Lehet olyan elite kb mint a Stonehide Lawachurl, csak tobbfele.

(#3152) Sordoran válasza wandor0930 (#3150) üzenetére


Sordoran
addikt

Hu Tao banneren a 4 csillagosok közül ő lesz egyik, mellette Chongyun és Razor, elvileg. Xiao-shoz is írták már fb-n kik lesznek, de ő nem érdekel így elfelejtettem. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3153) wandor0930 válasza Sordoran (#3152) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az jó, 3 hiányzik, egyet megkapok ingyen, egy csakjön a bannerből, egyet meg lassan talán lehet venni a boltban, ő még nem volt ha jól emlékszem.

Akkor végre fullos lesz :D

(#3154) Sordoran válasza wandor0930 (#3153) üzenetére


Sordoran
addikt

Végig néztem 1.3-as beharangozó streamet, és sajna valóban nincs megerősítve Hu Tao érkezése. Az mondjuk még ad reményt, hogy Xiao jön február 2-án, és alig 2 héttel később (szokásos 3 helyett) február 17-én lesz Keqing banner. Ha tartják a 6 hetes patch periódust, akkor még egy 2 hetes banner beférhet. Bár valami kínai ünnep miatt már áprilisra várják, mert ahhoz illene.
Viszont izginek tűnik az 1.3 patch, kapunk 10 fate-t és 1600 primogemet, valamint sok-sok nyersanyag lesz megszerezhető, több eventből összesen. Viszont több dologhoz is erősen ajánlott lesz barátokat szerezni (co-op és cserélgetés). :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3155) Sirandrish válasza Sordoran (#3154) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Cserélgetés? Faszaság :D
A4es rajzlapomat, hasonló jelzésü Audira cserélném ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3156) F34R válasza Sordoran (#3154) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor ideje lesz azt felredobnom, hogy Egyedul is megy ez nekem cimu hozzaallast. :DDD

#3155 Sirandrish

Akkor kapsz helyette egy 80-as Quattrot, hogy ne csak a benzinnel legyen gondod. :D

[ Szerkesztve ]

(#3157) wandor0930 válasza F34R (#3156) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ahogy én értettem nem követelmény továbbra sem csak megkönnyíti/felgyorsítja a feladatot.

(#3158) wierra válasza F34R (#3156) üzenetére


wierra
senior tag

A hét elején feldobtam, hogy szívesen kooperálok innen bárkivel. 0, azaz nulla jelentkező volt, ellenben egy német meg egy román játékossal közösen szép pontszámokat sikerült elérnünk a hiposztázis eventben...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3159) F34R válasza wierra (#3158) üzenetére


F34R
nagyúr

Nincs utos karakterem igy nem sokban segitenek. a max pontszam amugy is tavol all tolem, mikor ilyen 350 pontokat szedegetek ki / hiposztazis.

(#3160) wierra válasza F34R (#3159) üzenetére


wierra
senior tag

Egyrészt az is segítség, ha pl. előkészíted az elemental effektet (te begyújtod én meg rámegyek árammal), vagy az anemonál lelkesen gyűjtöd a HP visszatöltő emblémákat.
Másrészt nekem nem fáj, hogy ha Te magasabb pontszámot érsz el azzal, ha tudok segíteni,akár úgy is, ha az én legmagasabb pontszámom ezzel nem változik.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3161) Sordoran válasza wierra (#3158) üzenetére


Sordoran
addikt

Én hétköznap annyit tudok csak játszani ami a saját dolgaim elvégzéséhez kell, ezért se jelentkeztem. Sajna a hétvége se abból áll, hogy ugrok és tolom, de azért ilyenkor több időt szánok rá. :DDD
Amúgy igen, csak könnyít az eljövendő eventeknél a co-op, pl. lesz egy fotós event, ahol random ad a játék színes kártyákat, és lehet ugyanabból a színből többet kapunk, így nem lesz meg az összes szín. De ezeket el lehet cserélni egymással majd. Vagy a mai boxos eventnél lehetőség van más játékos világába menni, és az ott lévő jutalmat választani a sajátunké helyett. Ő se veszíti el természetesen. (pl. nálad a primo mellé 60k mora jár, de átmész X világába, ott viszont 6 exp könyv a jutalom)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3162) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Hűha sok minden történt tegnap. Nagyon várós az 1.3, örömmel hallom hogy 10 intertwined fate és 1600 primogemet tudunk majd összeszedni az eventen. Jól néz ki az új challenge is, a bossok szintén. Jöhet az ápdét :C

Nekem lement az utolsó vizsgám úgyhogy most már gyakrabban fent fogok lenni a köv félév kezdésig. Ha valaki szeretne segítséget bármikor vagy coopozni akar, vagy bizonyos nyersanyagok kellenek, akkor vegyetek fel barátként és dobjatok meg egy üzenettel ingame. UID: 702430439 Most már szívesen coopozgatok mert lesz időm rá :)

Üdv. Johnny

(#3163) F34R


F34R
nagyúr

Sracok nem lehet mar talani crystal core-t? hiaba nezem az interactive map szerint akkor sincs ott tobb helyen :Y

(#3164) Sordoran


Sordoran
addikt

Én elengedem most már Ganyu-t úgy néz ki. Egyszer adtam neki egy 10x wish esélyt, nem jött be, most pedig mivel kétségessé vált Hu Tao érkezése, "bánatomban" megint rányomtam 64 húzással egy újabb 10-est. Viszont nem jött most se, cserébe Xiangling lett C4. :DDD
74 wish után már elég esélyes, hogy most beesne, de inkább égi jelnek veszem, hogy várjak türelemmel. Mivel előre akarok farmolni pyro artifactokat Hu Tao-nak, így megfelelő dungeon-t tolnám, lvl80-on hogy 5 csillagosok essenek, de egyszerűen nem megy.
Így inkább Chongyun-t húzom fel, mivel oda cyro kell (és nincs erős cyro-m), de neki megint másik dungeon kell artifactokhoz. Ördögi kör, de szerintem kicsit kell még erősödni és jó lesz. Most már Fischl, Zhongli és Mona is lvl80, Zhongli fegyvere még nem az, de holnap az is meglesz, de Chongyun lenne fő dps abba a nyamvadt instába ahol pyro artiactok esnek, de az hatásos electro slime-ok ellen...
Röviden, tartalmas délutánom volt a játékban.

F34R: Esetleg respawn timer nem lehet több nap?

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3165) wandor0930 válasza F34R (#3163) üzenetére


wandor0930
aktív tag

A Geo kocka melletti domainnél mindig van 4-5 db szerintem, meg kettő kívül a felfelé vezető úton.

(#3166) wandor0930 válasza Sordoran (#3164) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Elektro ellen Mona is jó, csak vizezd be az összeset.

A jegesbe meg vigyél egy tüzest pajzsot leszedni onnantól meg bármivel ütheted, 10perc van rá nem egy kapkodós domain.

(#3167) Sordoran válasza wandor0930 (#3166) üzenetére


Sordoran
addikt

A jegessel nincs is bajom, ott simán lemegy minden. Az electro slime-os a gáz. Ott van Mona, de nem sebzem eléggé őket. Fischl ugye kuka ide, Xiangling-et pedig nem használhatom. Jelenleg annyiból áll, hogy Mona-val levizelem őket, aztán Chongyun-al elkezdek pörögni köztük. Csak mivel ő még lvl60 csak, így a nagy szintkülönbség miatt sebzése is kisebb, és hamar leszedik róla Zhongli pajzsot is, így nem maradhatok köztük sokáig. Még szintezem kicsit, aztán csak lemegy. Eljutok utolsó ellenfélig, akire már Fischl is jó, csak kifutok időből.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3168) wandor0930 válasza Sordoran (#3167) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Xianglinget miért nem hasznàlhatod?

(#3169) Sordoran válasza wandor0930 (#3168) üzenetére


Sordoran
addikt

Ebben a dungeon-ben lvl80-on ha overload elemental reaction történik (electro+pyro), akkor beléd csak a villám és csúnyán sebez.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3170) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#3169) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bennett esetleg megvan? Vele gyerekjáték lenne.

Üdv. Johnny

(#3171) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#3170) üzenetére


Sordoran
addikt

Megvan, de csak ennyiért nem fogom felhúzni (lvl20-as). Healel annyit, hogy a büntető sebzést túlélje?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3172) F34R válasza Sordoran (#3164) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtudom meg az elejen szedtem fel egy parat, azota sem. Szoval elvileg ott lennie kell ahol a terkep mutatja.

#3165 wandor0930

Ranezek, koszi. ;)


#3166 wandor0930

Mivel nincs csak egy vizesem az is inkabb Healer (Barbara) ez ugy mukodik, hogy amit levizel, utanna tudom fagyasztani Cyro-val ellenfel erossegetol fuggetlenul, ugye?

#3171 Sordoran

Melyik Party Level-be tolod azt a domaint? Bennett-el megyek en is jobb hijjan, meg a csapatban van Kaeya is. Nalam LVL70-es, most szedtem neki ossze az Ascend cuccokat.
Nem mondom, hogy konnyu de meglehet csinalni. Viszont meg mindig jobb egy biztos 4* Arti, mint az hogy ne tudd megcsinalni. Aztan majd ha eleg eros leszel beprobalod es lecsereled oket.

(#3173) wandor0930 válasza Sordoran (#3169) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Hopp ezt nem figyeltem, akkor tényleg marad jobbhíjján Chongyun.

#3172 F34R
Igen, Childe-farkas-sárkány nem nem fagy meg, más kivétel most így hirtelen nem rémlik.

(#3174) F34R válasza wandor0930 (#3173) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg lehet a World Boss-ok sem. Mind1 mert a normal enemykre gondoltam elsosorban, meg pl Fatui-ra.

(#3175) Sordoran válasza F34R (#3172) üzenetére


Sordoran
addikt

Pazarlásnak érezném úgy farmolni, hogy csak 4 csillagosokat szerzek belőle. Ezért lvl80-on próbálom, mert így eshet 5* is. Messze van még Hu Tao, ezért van időm kifarmolni. Cyro karakter pedig most csak Chongyun, de később lesz majd Ayaka, így megéri a cyro artifactokat is addig farmolni.
Mondjuk lehet meg kéne próbálnom besuvasztani Kaeya-t is, bár ő sincs felhúzva, de neki a fagyasztása hasznos lenne. Vagy lehet rámegyek co-op-ban Mona-val, és majd valaki más hoz egy cyro karaktert mellém. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3176) wandor0930 válasza F34R (#3174) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Jaja igaz, kockák virágok sem.

Fatui az igen, azokat régóta így (Childe+Qiqi) aprítom :)

(#3177) F34R válasza Sordoran (#3175) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem 8 :U . Engem is csabit az 5* de nagyon messze all tolem. igy inkabb legyen meg "egyszeruen" mint sosem.

#3176 wandor0930

Oksa, pusztuljon a fergese. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3178) wandor0930 válasza Sordoran (#3175) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ha most ráérsz, vagy estefelé akkor mehetünk pár kört.

(#3179) Urzu_7 válasza F34R (#3163) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

A Dawn Winery környékén szokott repkedni a szőlősben meg a háztetőkön vagy 15-20 darab azokat szoktam felszedni naponta. Naplemente után érdemes keresni őket.

giran~

(#3180) Sordoran válasza F34R (#3177) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is mindegy volt, most is az lenne, ha nem 5* artifactokat gyűjtögetném többi karakteremnek már. :DDD Más dungeon-ökben lemegy ez a szint már, de itt sajna pont rosszul jön ki mely elemű karaktereim vannak felhúzva. Ganyu jó lett volna, itt aprítanék vele, de ugye égi jelként veszem, hogy nem dobta ki. Így teljes erővel Hu Tao-ra készülök inkább.

wandor0930: Este talán, nem tudom még hogy lesz időm. Sajna dolgoznom kell kicsit, holnapra határidős dolgom van.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3181) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#3171) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lvl 20-asként biztos nem. :DDD Nekem lvl 80-as volt amikor őt használtam a domainben, DPS-ként építve is túl healte a büntit. Annyi volt a trükkje hogy feltöltött ultival mentem mindig be.

De egyébként ha felveszel barátként akkor megyek segíteni Ningguanggal. Ezért is szeretem hogy Geo, mert a hasonló szopatós domainekben is kiemelkedően teljesít.

Szerk.: tudom mindenki úgy játszik ahogy szeretne, de azért azt még megjegyezném hogy artifactet farmolni nem ajánlatos AR 45 előtt. Mivel Hu Tao nem jön még egy darabig (és a leakek hamisnak bizonyultak), szerintem lehetséges jobban járnál ha vársz még az artifact farmmal egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3182) csuzda válasza Sordoran (#3171) üzenetére


csuzda
aktív tag

Nekem lvl 80as, "elmegy" artifactokkal másodpercenként ~3800at healel. Talán itt volt régebben egy olyan hozzászólás, hogy valakinek 5000-et tölt másodpercenként.

(#3183) F34R válasza jonnyjoker01 (#3181) üzenetére


F34R
nagyúr

Addig van 4 AR szintlepes... :DDD es szinte sirnak a karaktereim az Artifactert. :P Mondjuk azt mar tisztan latom, hogy a Constellationt nem uszom meg ingyen. :N

(#3184) jonnyjoker01 válasza csuzda (#3182) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen az én voltam szerintem, healing builddel (HP% sands, HP% goblet, healing bonus circlet) 5000 körül volt a másodpercenkénti heal :DDD DPS-ként semmilyen HP vagy healing stattal olyan 3000-et healel lvl90-ként.

Üdv. Johnny

(#3185) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#3181) üzenetére


Sordoran
addikt

AR45 vagyok, direkt maradtam itt, bár lehet megérné már lassan fentebb lépni, mivel a farkas és többi boss is lemegy simán, dungeon szintet pedig nem befolyásolja. Úgy voltam vele, hogy előbb felhúzom többi karakterem is szintre, de ez sikerült is 75%-ban már: Fischl, Mona és Zhongli is lvl80, Xiangling lvl60 csak, fegyvereik közül pedig Zhongli dárdája lvl70, többieké lvl80 (Xiangling használja az 5* Jade polearmot, amit majd Hu Tao örököl). Mondjuk lvl90-re egyiket se akarom húzni még, az túl sok nyersanyagot igényel, de a lvl80 ascend beleférhet. ;]
Artifact az egyedül ami kutyául áll, Fischl-nél minden maxos, de többieknél hébe-hóba.Ez sajna ilyen, dungeon farmolásból jönnek azért a 3* darabok amiket felhasználok.
Felveszek én mindenkit barátnak majd akkor, jövőbeni eventeknél amúgy is el kell a co-op majd, vagy a csereberére.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3186) wandor0930 válasza Sordoran (#3185) üzenetére


wandor0930
aktív tag

LVL 90 nem csak nyersanyagból sok hanem moraból is arra készülj.
4 kari fegyverestöl 3 misi körül lesz.

Atrifactokkal meg nemtudom csak én vagyok-e szopóágon, de már az is ritka ha a főstat mellett van 2 normális kiegészítő és akkor arról már ne is beszéljünk hogy húzás során milyen százalékban fejleszti ezeket.

(#3187) Sordoran válasza wandor0930 (#3186) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem az is ritka, hogy a főstat megfelelő. Állandóan def és healing %, esetleg hp%. Mora-ból van még elég, talán mert lassan haladok és gyűlik. Inkább azért nem akarok nekifutni lvl90-nek, mert az exp book és ore fogyna el. Márpedig Hu Tao-t azonnal fel akarom rántani lvl80-ra, arra pedig ~260 lila exp book kell. Fegyvert esetleg még megengedhetem, abból jobban állok.
Tudom most Hu Tao csúszik, és rámondhatjuk ne törődjek vele, de nem hónapokról van szó feltétlen. Két elmélet van jelenleg:
- Nem jelentették be a lantern event miatt, aminek kínai megfelelőjén tilos a halál szóba hozatala, és ugye Hu Tao elég erősen kötődik hozzá. Ezért elképzelhető az, hogy még 1.3-ban, de utolsó pillanatban bejelentve, de bekerül mégis. Vagy szimplán az 1.3 patch 4 hetes lesz (Xiao és Keqing 2-2 hetes bannert kap), és 1.4-ben jöhet be.
- Másik pedig, hogy áprilisban lesz kínában Qingming festival (remembering ancestors, tehát elhunytakkal kapcsolatos ünnepség), és emiatt, plusz ugye április 1. bolondok napja, és Hu Tao egy "prankster" lesz. Így ekkora kerülhet be. (ez szintén 1.4, vagy ha az is rövid patch lenne, akkor 1.5)
Addig amíg nem derül ki hogy lesz, inkább óvatosan haladok, és nem megy senki lvl80 fölé. Meglévők mellett Chongyun-t és Ningguangot akarom húzni, és Xianglinget se akarom lvl60-on hagyni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3188) F34R válasza Sordoran (#3187) üzenetére


F34R
nagyúr

Olytan jo lesz ez a Hu Tao? en konkretan csak annyit tudok rola hogy Pyro. De ha 5* marpedig az, akkor valoszinu nem xar. :DDD

(#3189) Sordoran válasza F34R (#3188) üzenetére


Sordoran
addikt

Szöveges (tehát leírás szintjén) elég sokat tudni róla, ITT megvan a képességeinek leírása, fejlesztéseinek nyersanyag szükséglete, és hangjai is. Ha képekre rákeresel, az alapján pedig külseje is megvan. Ami miatt sokan várják, az ugye mivel kiváló waifu alapanyag, nem annyira kislányos, de nem is érett nő, őrült kisugárzása van a jó értelemben, ugye prankster lesz. És a japán szinkron hangja (én azzal játszom, legjobb) Rie Takahashi, aki többek között a Konosuba című japán anime sorozatban Megumi hangja is, aki szintén egy őrült, deszka, de aranyos, bolond tűzmágus.
Az, hogy mennyire lesz erős jó kérdés, ugye az 5* mivolta miatt biztos nem lesz gyenge, de középszerű még lehet. Bízom benne, hogy nem így lesz, egy Klee szerű, de közelharci karaktert képzelek el.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3190) F34R válasza Sordoran (#3189) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor mar ketten vagyunk. :DDD Akkor olyan mint Xiangling csak mondjuk joval taposabb.
Waifu? csak nem besorokaztatod a tobbi koze? :D

(#3191) Sordoran válasza F34R (#3190) üzenetére


Sordoran
addikt

A telefonom háttérképe tartotta bennem a lelket, hogy ne ugorjak neki ész nélkül Ganyu-nak. ;] Ha kiesett volna Ganyu a 2x 10x wish-ből, még így is 50% eséllyel mentem volna neki Hu Tao bannernek, csak hát utána jön Ayaka várhatóan 1.6-ban, és nekem is ő is kell. Pénzt pedig nem akarok pluszban költeni rá, bár lehet elcsábulnék. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3192) F34R válasza Sordoran (#3191) üzenetére


F34R
nagyúr

Cute.. :) Lol jonnek itt a karakterek szep szerivel. :))

(#3193) jonnyjoker01 válasza F34R (#3192) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem az a furcsa hogy lassan több 5*-os karakter lesz mint 4 csillagos, pedig általában a hasonló játékokban ez fordítva szokott lenni.

Üdv. Johnny

(#3194) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#3193) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kell a pénz, így terv szerint 2-3 hetente hoznak egy újat, ráadásul próbálják elég faszán variálgatni, hogy aztán lehetőség szerint a lehető legtöbben fizessenek. Mivel általában 60-70 nyitásonként ad egyet (1-2 mákot leszámítva), így ingame kb lehetetlen kitermelni annyi primot hogy akár a felét is meg tudd szerezni, ezért ugye nem marad más mint a VISA kártya :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3195) F34R válasza Sirandrish (#3194) üzenetére


F34R
nagyúr

mondjuk azt nem ertem miert nics virtualis befizetesi mod. csak visa vagy mastercard.

(#3196) Sirandrish válasza F34R (#3195) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolom ezekkel van a legkevesebb gond..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3197) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#3193) üzenetére


Sordoran
addikt

Szerintem lesz későbbiekben 4* karakter, csak most kifogytak. Eddig két zónát kaptunk, és ezekből már a legtöbb karakter elérhető. Mikor jön új zóna, ott kapunk majd sok új szereplőt, és majd őket szétosztják 4 és 5 csillagosokra őket. Biztos nem maradnak meg csak a jelenlegiek, mivel ők már egyeseknek C6-osak is. Valamint lesz majd ugye várhatóan újra Venti és Klee, ide is be lehet suvasztani új 4* karaktereket, hogy akiket ezek nem érdekelnek, majd őket akarják megszerezni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3198) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#3194) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezt mondd a lakótársamnak. Ventin kívül meg van neki az összes 5 csillagos, mindig kimakkolta őket valahogyan pedig eddig csak 2x vette meg a velkint. Irigy vagyok rá mint a kutya :DDD

Sordoran: tényleg erre nem is gondoltam, milyen gonoszak (okosak) ha rerunnál a már meglévő 5 csillag mellé pakolják az új 4 csillagosokat :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3199) F34R


F34R
nagyúr

Ahhh rage az egesz. :W behivtak coopba egy egyszer jatszott ismeretlenhez, jo oke ok segitettek megcsinalni a cyro viragot meg a jeges palyan eventbe. Legyen segitek en is, azt sem tudtam milyenre komboztak ossze, es persze Geo Hypo, Hard, 2200pt felkombozva a challenge. Ennek nekiugrottunk 3x eredmenytelenul, mondom menjunk normalon, de nem mert nekik mar csak 2200 pont kell. Oh wait, nekem meg tobb mint 15k es ? :U Nah tobbet nem fogok coopozni kulfoldiekkel az tuti.

#3198 jonnyjoker01

Ingyert? Ha igen, akkor nagyon expert es kitarto. Ha nem csak nem szegyenli beletolni a penzt.

[ Szerkesztve ]

(#3200) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#3198) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

En lekaratèznàm a helyedbe :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.