Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Mostantól én is sűrűbben vagyok, eddig inkább csak olvasgatttam. Bárkinek segítség kell szóljon nyugodtan.:R

(#3202) F34R válasza Sirandrish (#3200) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD biztos Asian :))

(#3203) jonnyjoker01 válasza F34R (#3199) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ahogy írtam csak kétszer vette meg a velkin-t. 4000 forint, 6000 primogem.

Nagyon mákos gyerek amúgy, tavaly is úgy lett meg egy szóbeli vizsgája egy rohadt nehéz tárgyból hogy 1 tételt tanult meg a 20-ból, aztán kijelentette nekem hogy ő azt fogja kihúzni. Igaza lett, 5-öst kapott :DDD

Üdv. Johnny

(#3204) F34R


F34R
nagyúr

sracok tud valaki segiteni a hypothesis symphonyban? kb 3000 pontom van, normalon max 500 as challengwk (tudom igy dokaig fog tartani) napi fel max egy orat? valahogy meghalalom :DDD

(#3205) F34R válasza jonnyjoker01 (#3203) üzenetére


F34R
nagyúr

4k bol? nha kivancsi leszek erre. ha masra nem tapaaztalatra jo lesz.

(#3206) jonnyjoker01 válasza F34R (#3205) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nenene ne költs ha nem akarsz ezt nem azért mondtam, nem lesz ettől több esélyed :D Hat ezer primogem fél karakterre sem elég, ő csak szimplán mázlista. Ha nem nézzük a bónuszt, 80 ezer forint 1 db garantált 5 csillagos és 160 ezer forint 1 garantált limitált karakter. :N

Szerk.: viszont amúgy nem rossz a velkin, 3000 primo havonta 2000 forintért, csak nem akarom hogy azt hidd ettől több esélyed lesz.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3207) F34R válasza jonnyjoker01 (#3206) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem az is eleg lenne ha a 4* bol lenne constellation annyit meg megerne. 150k eleg durvan hangzik. :D

(#3208) Jumbozorz válasza F34R (#3204) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Mikor lenne jó neked?

(#3209) Sordoran válasza F34R (#3204) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is benne lennék napi fél órában. Héten még lehet próbálkozni, minden nap 1-1-et meg lehetne nézni.

Konkrét számokban látva azért tényleg durva mennyire drágán lehet fixen szerezni karaktereket. Viszont ha belegondolunk, akik milliókat keresnek havonta, nincs családjuk, és ez a játék teszi ki a szabadidejük nagy részét, ez a hobbijuk, nekik lehet így is megéri. Akkor csak nem megy rosszul a bolt. (én mindig arra gondolok, hogy ha tizedére csökkene ára ezekben a játékokban a in-game currency-nek, akkor 100x többen vásárolnának, de ez lehet csak az ilyen szegény országokban igaz mint itt)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3210) Shiro válasza Sordoran (#3209) üzenetére


Shiro
senior tag

Gondolom a gazdagabb országokban is arra mennek, hogy az emberek a havi bónusz csomagokat vegyék, és ott gondolom jóval nagyobb arányban veszik is.

Úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy bár most a Ganyu bannernél erős késztetést éreztem, hogy költsek a játékra, mégis az a tény, hogy 5$ értékű tartalomért kellene 2000Ft-ot fizetnem, holott az 5$ nincs 1500Ft. S az a +500Ft nem sok, ráadásul hazai viszonylatban nem is keresek rosszul, mégis nekem van egy olyan elvem, hogyha valaminek plusz költségei vannak, csak azért, hogy meg tudjam venni, akkor inkább megvagyok nélküle.

Másrészt, mivel pont a napokban regisztráltam 3 hónapja játékra. így 3x tudtam volna megvenni a welkin-t, ami 9000 primo ami 56 wish
A Battel Pas a 40 napos periódusai miatt kétszer tudtam volna megvenni, ami +16wish
A kettő együtt 72 wish pusz egy kettő
Ezzel szemben eddig 170 Event wish, 133 Alap wish, és a 20 Novice wish.
Tehát 323 wishem volt, mindezt úgy, hogy nem játszottam minden nap, és nem játszom tudatosan. Nekem nagyon nincs kedvem, egy már felfedezett, és tevékenységeim okán egy félig kihalt mapot körbejárni, hogy virágokat szedjek.

Ebből a 323 wishből nekem esett 5 darab 5 csillagos karakter. (Kicsit tudatosabb játékkal talén lett volna 6 is.) A 72 wish, az pedig +1db 5 csillagos karakter lenne.

Pesze lehet úgy is kalkulálni, hogy költéssel Genyó mellett talán meglehetne Klee és Zokni is, de én már a Klee-s bannernél eldöntöttem, hogy nekem Genyó kell és a Zoknis bannernél is óvatosan nyitogattam, hogy meglegyen Ningguang.

A következő karakter amire most nagyon várok az egy Cryo Mage.

F34R #3204
Ma és holnap szintén ráérek. Amit magabiztrosan tudok felajánlani az egy lvl80 Genyó és egy lvl80 Diluc
Név:Shiro UID: 706815785

[ Szerkesztve ]

(#3211) Sordoran válasza Shiro (#3210) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem szeretik a magad fajta tudatos játékosokat a kiadók. ;] Viszont tényleg így van, a havi csomagok még türhetőek, de azok se adnak olyan hűde sokat hozzá. Inkább csak az egyszeri csomagokhoz képest jók. A welkin nekem most fut másodjára, a BP pass pedig egyszer lett megvéve, de ez a kettő menni fog továbbiakban is (amíg meg nem unom a játékot). Ennyit megér nekem a játék, és ezen is múlhat 1-2 karakter megszerzése.
Illetve ne felejtsük azért el, hogy a játék elején jóval több primo esik a felfedezés közben, küldetéseknél stb. amik később már csak az evenetekre szűrődik le, illetve a csiga lassan érkező új régiókkal. Tehát felértékelődik azért a welkin értéke így, illetve a BP pass sok nyersanyagot is ad.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3212) Shiro válasza Sordoran (#3211) üzenetére


Shiro
senior tag

Oldja meg, hogy PC-ről is tudjak vásárolni és akkor ráruházom jövedelmem kis szeletét. :D

Más.
Hogyan érdemes konkrét 4 csillagos artifactot farmolni?
Nekem kellene a Martial Artist artifactból a toll és a virág, de a Domain csak 3 csillagosokat dobál ebből a szettből.


(#3213) Mike válasza Shiro (#3210) üzenetére


Mike
veterán

mondjuk az nem túl korrekt, hogyha nem lépsz be, aznapi primogem ugrik

(#3214) Jumbozorz válasza Shiro (#3212) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Konkréten nem tudsz farmolni. Éppen az esik, amit a játék akar meg az RNG. Max szinten a dungeon-ok jó eséllyel mindig adnak 4 csillagos artifactokat és szépen adják (szerintem) az 5 csillagosat is. Ha gondolod farmolhatunk neked nálam valamikor LVL90-es dungeonba 4 csillagos artifactot. :))

(#3215) wandor0930 válasza Jumbozorz (#3214) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Valószínűleg kisebb WL-en van mint te, így csak nála fogtok tudni farmolni, de szerintem ott is elérhetőnek kell már lennie a 90esnek.

(#3216) Jumbozorz válasza wandor0930 (#3215) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Igaz igaz

(#3217) Shiro


Shiro
senior tag

A 90-estfarmolmoltam. Pont abban domainben vannak ahol a Pyro settet is ki lehet farmolni.
Gondolotam, hátha pont ez a gond, és netán egy alacsonyabb szintübe kellene mennem.

A vicces az egészben, hogy volt belőle már +16-osm csak hát a minek az mér nekem alapon beolvasztottam valamely 5 csillagosba. :W

(#3218) F34R


F34R
nagyúr

Minden nap 15:00 korul tudnek kezdeni.

(#3219) F34R válasza F34R (#3218) üzenetére


F34R
nagyúr

Az ID kimaradt

711097793

(#3220) Jumbozorz válasza F34R (#3219) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Felvettelek

(#3221) F34R válasza Jumbozorz (#3220) üzenetére


F34R
nagyúr

Oke :D Jatekba ki vagy?

Mas dolog eszrevettem, ha be akarok menni segiteni es nem eri el a WL az ovet akkor csak egyoldalu a dolog sajna :N

(#3222) Jumbozorz válasza F34R (#3221) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Rád csatlakoztam. Foxzor - 700092776 - írtam egy csomót, de nem válaszoltál. Hogy kommunikáljunk?

[ Szerkesztve ]

(#3223) F34R válasza Jumbozorz (#3222) üzenetére


F34R
nagyúr

Kidobott a Launcher, utanna kb ugyanazt csinaltam. En is irtam de nem latott. Pedig online voltal. [link]

(#3224) Jumbozorz válasza F34R (#3223) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

5 fele tudjuk nyomni.

(#3225) Sordoran


Sordoran
addikt

Pár embert felvettem én is, illetve fel lehet venni engem is:
Sordina - 700586934

Tegnap maradt 23 resin-emmel nekimentem a fagyos slime dungeon-nek ismét, már tényleg csak pár másodpercen múlott. :DDD Végül mentem egy random co-op csapattal, hát picit megijedtem mikor ciril betüket láttam, de nem volt gáz. Másodikra nagyon lazán meglett, bár nem tudom egyik tag miért erőltette Diluc-ot, mikor az overload-ra sebzést szenved el... Első körben ezért is nem sikerült, mert meghalt és hárman maradtunk végéig. Utána cseréltek többiek, én maradtam Mona-val, de a Diluc nem tágított, neki jó volt ha fájt. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3226) Jumbozorz válasza Sordoran (#3225) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szoktam én is Klee-zni abban a dungeon-ben. Van healem és nagyon erős Klee és haamr kipucolom vele az egészet. Szóval nekem megéri a plusz sebzés :)

(#3227) Sordoran válasza Jumbozorz (#3226) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezekkel a healekkel nem vagyok annyira képbe, egy healerem sincs. Első körben nem is tudom így belegondolva, hogy halt meg, mivel volt Jean csapatban. Második körben viszont nem volt healünk, vigyáznom is kellett magamra, de ott a Diluc végig életben maradt. Lehet nem is meghalt, hanem kilépett valahogy dungeon-ből először.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3228) F34R válasza Jumbozorz (#3224) üzenetére


F34R
nagyúr

Jo oke ;)

(#3229) wierra válasza Sordoran (#3225) üzenetére


wierra
senior tag

PS-en küldöd a Genshin?
Tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3230) Sordoran válasza wierra (#3229) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen. Véletlen nem a days gone-os csávó az avatarod? :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3231) Shiro


Shiro
senior tag

Gondoltam, ha már meg lett BP lvl50 megveszem rá a Gnostic-ot.
Oké, mobilon ezressel drágább, de egyszer élük. A Google Pay-hez hozzá lehet adni a Paypal számlát, na van is rajta éppen 20 euró elég lesz az.

Á miért is lehetne. A Google Payhez csak akkor adhatod hozzá a Paypalt, ha a Paypalhoz hozzárendeled a bánkártyádat. Nagyszerű... :W
Maradok a Free to Play-nél.

(#3232) F34R


F34R
nagyúr

Koszi Sracok, ma tobb minden meglett :)

#3231 Shiro

Eleg rossz, mar felvetettem masnak is hogy miert nincs virtualis szamlarol fizetes. Biztos van oka, mert igy mindig van penz a szamladon es arrol barmikor vasarolhatsz :U

(#3233) Jumbozorz válasza Shiro (#3231) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Én több éve vásárolok a bankkártyával de még sosem történt gond. Sőt ha valami gáz van, akkor 30 napon belül lehet panasszal élni, ha nem jogos a pénzlevetel. Ha nagyon aggodsz utalás után tedd 0ra az utalási limitedet és akkor tuti nem lehet baj.

[ Szerkesztve ]

(#3234) jonnyjoker01 válasza Shiro (#3231) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Google playtől pedig nem kell félni, elég jól ki van találva a dolog. Mivel a Google kezeli a fizetést ezért a random játék és program fejlesztők nem férnek hozzá a kártyaadataidhoz.

Üdv. Johnny

(#3235) Shiro válasza jonnyjoker01 (#3234) üzenetére


Shiro
senior tag

Végül mégis csak rászántam magam.

(#3236) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ganyu az első herom akit viszonylag értelmes articcal tudtam felöltöztetni..

Emellett még 61% Cryo DMG-je is van :K
Perpill feles setet használok, de megpróbálom a full cryos setet, ha sikerül kiszednem a maradékot normális statokkal. :K
Persze még közel sem tökéletes, de már néz ki valahogy..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3237) wandor0930 válasza Sirandrish (#3236) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én se állok jobban, Childe-n van Gladiators + Berserker szett
HP 18050
ATK 2041
Crit% 49.7%
Crit dmg 99.9%
Hydro dmg 75.4%

Ez nem olyan rossz csak az artifactok típusa nem annyira jó.

Ningguang meg Berserker + Noblesse
HP 14091
ATK 1307
Crit% 47.1%
Crit dmg 119.7%
Geo dmg 58.8%

Neki meg a típusok egész jók csak a statok nem annyira, crit%-on kéne még picit húznom elsősorban, de egyébként így is elég jól használható.
Anemo kockát vele farmolom(Xiaonak vagy ha szar lenne Sucrosenak), alig több idő mint Childevel.

(#3238) Sirandrish válasza wandor0930 (#3237) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Childevel szerintem én is átállok majd más artifactra, mert most azthiszem a nobeless van rajta..vagyis abból 2. Most pont őt kezdem felartifactozni, aztán meglátjuk mit sikerül kihozni belőle :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3239) wandor0930 válasza Sirandrish (#3238) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én nála az E-nek a sebzésére mentem inkább rá(csak Gamblerből nincs jó artifactom), amugy nem panaszkodom mert elég jól lehet vele aprítani így is.

Ningguangot viszont inkább a Q-ra építettem szóval neki tényleg jó a Noblesse csak a statjai...

De most hogy megvannak a karik 90en még egy anemosanak valót kifarmolok aztán átállok teljesen artifact + könyvek farmolására, azokon még van mit fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#3240) Sordoran


Sordoran
addikt

Én főleg Noblesse-t farmolok mostanság, mivel Zhongli-nak és Mona-nak is azt találtam jónak. Tegnap 5 kör alatt egy se esett, nem hogy 5 csilagosból (ebből más set se esett), de a 4 csillagosok is folyton mások voltak. Erre jönne az, hogy a statok jók legyenek... Ezt farmoltam legtöbbet emiatt, de eddig egyikükre sincs egy tökéletes artifact se.
Ezért is akarnám előfarmolni Hu Tao-nak, csak még neki kérdéses milyen statok lennének jók. Bár ott más is a probléma. :DDD

Amúgy így 1 héttel 1.3 patch előtt, ki hogy várja? Xiao banner-re van ráizgulva rengeteg játékos, de én simán kihagyom és gyüjtögetek tovább. Zhongli buff sokkal jobban érdekel, illetve a sok primo és fate jól jön majd amit kapunk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3241) Sirandrish válasza wandor0930 (#3239) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is arra építeném...nyilazni nagyon ritkán nyilazok vele.
Ezért is akarok majd a 15% hydro DMG mellé még valami egyebet, mondjuk Gladiatort betenni, csak ugye rendes statokkal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3242) Sirandrish válasza Sordoran (#3240) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Videók alapján nagyon atom lesz, viszont elméletileg utána meg Kequing banner jön, és mivel electrom gyakorlatilag csak Fischl van, és ő is csak support, így ő jobban érdekelne.

Anemonak meg ott van Sucrose..ő is nagyon faja...elvileg..az enyém még sehun sincs :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3243) wandor0930 válasza Sirandrish (#3241) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én arra leszek majd kíváncsi hogy 4db-os szett bónusz vajon hat-e rá.

Ugye elemental aktiválás után +30% normal és charged attackra15mp-ig, ha ezt megkapja a közelharci mód akkor ráhajtok a 4es szettre :)

(#3244) Sirandrish válasza wandor0930 (#3243) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát full hydro sebzés az E, szóval elvileg elementálnak kéne számítania..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3245) wandor0930 válasza Sirandrish (#3242) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nekem két bajom van vele így látatlanban,

-egy, hogy a burst-je sok energiát kíván (70)

-kettő, minden támadása(E+Q) anemo így a Physical-os lándzsák(dragonspine és crescent pike) nem igazán neki valók, másom meg nincsen.

Mondjuk ott van még a kovácsolható Prototype Starglitter energy recharggal, ami az első problémán is segítene talán.
Esetleg a BP-s se tűnik rossznak, de úgyis lesz aki ezeket majd letesztelgeti :)

(#3246) wandor0930 válasza wandor0930 (#3245) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igen csak szó szerint így írja:
"After using an Elemental Skill,..."

És nem tudom hogy ez vajon az E lenyomásakor aktiválódik már vagy csak miután befejeztem az közelharci mód használatát.

(#3247) Sirandrish válasza wandor0930 (#3245) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd a TRY-ba megnézzük. Ganyu is meggyőzött, és azóta is imádom. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3248) Sirandrish válasza wandor0930 (#3246) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja értem hogy mire gondolsz. Hát szerintem úgy lenne értelme ha a nyomás pillanatában kapná meg a boostot. Mármint az artifactnak lenne úgy értelme, különben pl Tartagliának gyakrlatilag használhatatlan lenne, hiszen akkor kapná a DMG boostot, amikor épp "regenerálódik"..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3249) wandor0930 válasza Sirandrish (#3248) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igen én is ezt remélem, viszont így meg szerintem baromi sokat dob rajta, ami meg lehet hogy már a ló túloldala :)

#3247

Ja ja szerencsére kilehet próbálni

[ Szerkesztve ]

(#3250) Sirandrish válasza wandor0930 (#3249) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kérdés hogy milyen gyakran aktiválódik az a 30%...
Mondjuk ha percenként, akkor azért annyira nem OP.
És hát nyilván nem 20 secenként, mert akkor meg úgye lényegében folyamatosan rajtad lenne. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.