Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) F34R válasza Shiro (#3350) üzenetére


F34R
nagyúr

En ertem hogy jo, de megsem annyira. WL5-n gatya karakterekkel. 80 sec, 1 hydro mage, 1 cryo slime, 1 hydro slime, 2 cryo archer + buff hogy meg jol erezd magad. Csapatombol semmilyen osszeallitassal nem megy. Es addig nem is tudok coopozni amig ez meg nincs.

(#3352) Shiro válasza F34R (#3351) üzenetére


Shiro
senior tag

Milyen csapattal próbálod, hogy nem megy? Hydro mage egy kicsit szemét, de a többi csak alap ellenfél.
Illetve mid van, hátha tudunk neked valami compot?

(#3353) csuzda válasza F34R (#3348) üzenetére


csuzda
aktív tag

Miért nem tudod ezt a küldit megcsinálni?

Nem frissítettem mielőtt írtam és azóta jöttek hozzászólások. Írd le a karaktereidet és segítünk. Egyébként már azzal sokat tudsz magadon erősíteni, hogy a karaktereid szintjét felhúzod, így téged kevésbé fognak sebezni és te többet sebzel rájuk. Lehet a WL-edhez képest kicsi a karaktereid szintje és azért nem vagy rá képes.

[ Szerkesztve ]

(#3354) F34R válasza Shiro (#3352) üzenetére


F34R
nagyúr

Fejbol kb: 70/80 ascended Bennett, Fastering Desire R5 Lvl 70/80 Constellation 2
70/80 ascended Noelle, Whitblind R1 Lvl 75 Constellation 0
Cryo-bol 70/80 Kaeye Prototype Rancour R1 Lvl 75 Constellation 0
Lisa 70, Mappa Mare R1 Lvl 70 Constellation 0
Artifact: ossze vissza, mert egyikbol sincs full set. Valamelyik 0+ hagyva.

Meg van masik csapatra valo:
Chongyun 50, Snow-Tombed Starsilver R1 Lvl 50 Constellation 1
Barbara 40, Favinous Codex R1 lvl 50 Constellation 0
Fischl 40, Sacrificial Bow R1 lvl 48 Constellation 0
Xiangling 40, Dragonspine Spear R1 lvl 40 Constellation 1

A tobbi meg csak sallang. Van Zhongli 50, Crescent Pike de nincs fejlesztve semmije.
Ningguang lvl 20 semmi hozza, ezt par napja huztam.
Xingqiu lvl1 tegnap jott.

Meg persze a traveller lvl 50-en meghagyva egy Favonious Sword R2 -vel olyan lvl 42-n.

Kajabol ATK + DEF boost. kb ennyi. sokadik probalkosra is semmi.

(#3355) wandor0930 válasza F34R (#3354) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Artifactokat még ha a szett nem is jó akkor is húzd, ha csak külön-külön nézed is baromi sok HP-t, ATK-ot, CRIT-et (hogy csak a fontosabbakat említsem) adnak.

Csapatot meg kezeld rugalmasabban, ne A meg B legyen hanem amire épp szükséged van.
Hydro meg Cryo ellen én pl nem hagynám ki Xianglinget (pedig nem szeretem).

Ultija elég jó, ha meg elektroval kombinálod még faszább.

Illetve Traveller szele is megérhet egy próbát.

szerk.
illetve még a talenteket se hanyagold, 1-1 szint nem tűnik túl soknak, de ha eljutsz egy 6-8as szintre az már jelentős.

[ Szerkesztve ]

(#3356) F34R válasza wandor0930 (#3355) üzenetére


F34R
nagyúr

Travellert is probaltam, de inkabb csak szellentes az a szel. Nemtudom lehet hogy beprobalok egy Fischl DPS-t csinalni. van is hozza artifact es nem kell hogy fullos legyen.
Viszont az tuti nem 1-2 nap :DDD

(#3357) wandor0930 válasza F34R (#3356) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az elementalja nyomvatartva szerintem nem rossz ha több elem is van, vagy ki van gyújtva(nálad ez most nem játszik) az enemy.

(#3358) jonnyjoker01 válasza F34R (#3348) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát ízlések és pofonok, én szerettem az ilyen küldetéseket (sőt pont ez a kedvenc world questem). Soft lock nincs ebben a játékban, maximum az Abyss-ban de úgy vettem észre rajtam kívül itt nem nagyon érdekel senkit se az a része a játéknak :D. Itt csak egy kicsit használni kell az észt. Nézz videót róla youtube-on, hogy ha nagyon nem megy. A garantált, ingyenes hősökkel megcsinálható.

Egyébként co-op csak küldetéseknél nem elérhető a párbeszéd rendszer miatt. Nem nagyon lehet a jelen formájában kompatibilissá tenni több játékossal. De nem is szükséges, mert minden megcsinálható egyedül előbb-utóbb.

szerk.: nem frissítettem :W

Azt tudod hogy a mage shieldek ellen mi hatásos? Konkrétan mivel van gondod a harcban?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3359) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sikerült még összeszednem 37 wishre való primogemet tegnapig, így azt is ellőttem Ganyura... Persze nem lett meg, helyette van egy C5-ös Noellem, meg egy C2-es Xianglingem, úgyhogy marad Diona cryonak.
Tudtok olyan oldalt vagy youtube videót ami bemutatja, hogy melyik karakternek melyik artifactot éri meg legjobban kifarmolni? Lassan el kellne kezdenem célirányosan fejlesztgetni őket...

PSN: Nifty_Ghostface

(#3360) Shiro válasza F34R (#3354) üzenetére


Shiro
senior tag

Az összes sebző artifact menjen Benettre, a maradék Lizára, a DEG-esek meg noellre. Mielőtt elkezdenéd a challenget, mindenkinek töltsd fel a burst-jét.
Majd Lisa+Benett burst (esetleg kiegészítve Xianlinggal.)
S kezdj pörőgni Noellel, miközben be van kapcsolva a burst és a skill.
Ezzel jó eséllyel leszeded a Mágus pajzsát, illetve jópár HP-t a többitől.

Alternatíva:
Xianling helyett Kaeya, ő le tudja szedni a Mágus pajzsát.

(#3361) F34R


F34R
nagyúr

Koszi sracok, ugy gondiltam felhuzom oket valos lvl 80ra talenteket megprobalom komaxolni, es lisa melle felhuzni fischlt. Talan igy jobb esellyel indulok neki. A kovetkezo as cend ugyis ar50 nel jon attol meg meg messze vagyok.

(#3362) Shiro válasza Ghostface (#3359) üzenetére


Shiro
senior tag

Rákeresel, hogy best Artifact for ...

Nagyvonalakban:
Minden mágusra azt ami az elemének megfelelő bónuszt adja. (Ningguang félig meddig kivétel)
Íjjászoknak szintén elemental, Fisch lehet phisycal is.
Melee karakterek esetén, ha rendelkezik elemental infusionnal, akkor elemental, ha nem, akkor physical.

Noelle és Xinyan Rectrace Boldie, Barbara, esetén meg az ami a gyógyítást buffolja.

[ Szerkesztve ]

(#3363) Sordoran válasza Ghostface (#3359) üzenetére


Sordoran
addikt

Sima google keresés, pl.: Xiangling build és első találatok között ott lesz több oldal is. Általában írják mely fegyverek, mely artifact set-ek, és ezeken milyen statok a legjobbak. Szerintem ez gyorsabb, és egyszerűbb is mint végignézni több videót róla. Az igazán fontos karaktereknél (akik hosszan veled maradnak), pedig érdemes mélyebben belemerülni, hogy magad is átlásd miért az a legjobb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3364) wandor0930 válasza Ghostface (#3359) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nem fogsz olyat találni ami mindenki szerint a legjobb.
Mivel a szerencsén sok múlik így nagyban függ attól hogy milyen alstatok kerülnek bele.
Persze szettbónuszból kilehet választani ami elvileg a legjobb lenne, de ha sz@rok a statok benne akkor ez tényleg csak elvileg marad.
Én ezt szoktam átnézegetni kiindulásnak, de rugalmasan kezelem.

(#3365) Ghostface válasza wandor0930 (#3364) üzenetére


Ghostface
senior tag

Köszi pont ilyen oldalt kerestem, ahol így minden össze van gyűjtve, és ahogy nézegettem naprakész is... :R

Sordoran, Shiro:
Köszi nektek is, így egyesével én is rátudtam keresni csak pont ezt nem akartam, csak ha nincs más. Meg 1-2 oldal amit találtam nem is mindig volt rendesen frissítve.

PSN: Nifty_Ghostface

(#3366) jonnyjoker01 válasza Ghostface (#3359) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon megosztóak a neten található információk. Általában a karakterek specifikus Discord szervereiben mennek mélyen bele a számokba és számolják ki melyik a legjobb egy adott karakternek.

Általános tanács:
DPS:
Ha elemental a fő sebzési forma (pl Diluc, Ganyu, Ningguang, Xinqiu, stb...) akkor mindenképp elemental goblet kell. Ha a fizikus a fő sebzés (Razor, Fischl main DPS, Xiangling main DPS, stb...) Circlet MINDEGYIK DPS karakternél Crit chance vagy Crit dmg attól függően hogy melyik kell jobban, character attributes-ban tudod megnézni a statokat, arra az arányra kell hajtani hogy 1:2 crit%:critdmg. Sands pedig ATK% a legtöbb esetben, a whale meta az energy recharge de csak azért mert bőven elegendő attackjuk van a kimaxolt 5* fegyverekkel és a subtatokból.
-> substatoknál DPS karaktereknél Crit % Crit dmg az alap, a többi pedig energy recharge, elemental mastery vagy ATK%. Geo DPS-eknél pl. EM nem hasznos helyette ATK% kell. Akik reakciók által sebeznek sokat azoknak kell EM.

Supportok:
Náluk nagyon egyedi esetek állnak fent. Ha le írod milyen karakterek akiket supportnak használsz jobban tudnék segíteni. Nagyon attól függ hogy egy supportot hogyan akarsz használni. Például dionát lehet healingre, vagy lehet shield erősségre építeni. Mindkettő erős a maga nevében, attól függ hogy mi a játékstílusod.

Artifact szettek megint csak egy olyan dolog hogy karakter függő, ha leírod milyen csapatod van tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3367) wandor0930 válasza Ghostface (#3365) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igen ahogy jönnek be új fegyverek, artifactok frissítgetik folyamatosan.

Megmondom őszintén fingom nincs már hogy találtam rá, de elég jól összeszedik benne a dolgokat.

(#3368) Ghostface válasza jonnyjoker01 (#3366) üzenetére


Ghostface
senior tag

Köszi a részletes infót!
Egyelőre még nem döntöttem el pontosan hogy fog majd kinézni a két csapatom, még tesztelgetem őket, van akit még szintezni is kell, de valami ilyesmire gondoltam:
1. Razor, Xinyan, Noelle, (healer), Albedo (support)
Itt Albedo csak pakolgatja a virágot, így sok crystalize van, szinte állandóan van a másik 3 karakteren valamilyen pajzs, ami a resonance miatt + 15% attack.
2. Beidou, Diona, Xingjou vagy Xiangling, Jean (healer)
Itt gazából csak arra megyek, hogy minél több elementál reakció legyen. Diona és Xingjou inkább csak support, Beidou, és Jean pedig dps és heal. Jean healje ugye az attackján múlik, szóval minél nagyobb üt, annál nagyobbat is healel.
Rajtuk kívűl még van Fischl, Bennett, Traveller aki talán használható.
A maradékot, Barbara, Amber, Sucrose, Lisa, Kaeya, nem igazán használom, nem nagyon jöttek be.

PSN: Nifty_Ghostface

(#3369) F34R


F34R
nagyúr

Nah en is haladtam egy keveset, talentseket felnyomtam amennyire lehetett Bennett-nel es Noelle-nel is, Farmoltam artifactot is. Fischl-nek lehet keverten bettenni?
Bloodstained Chivalry van a maszkon kivul egy 4-piece set. Gladiator's Finale-bol egy 4* fullos, illetve most farmoltam Thundering Fury-bol egy haromnegyedes meg Thundersoother is kb igy allok. Viszont ez mind nullas. Meg csak artifact alapanyag van, de mora nagyon keves. Hihetetlen mennyit felemeszt.
Elkezdtem jatszogatni Fischel is, meglepoen tetszik idovel lehet kivaltja Lisat :)
Nah meg a kovetkezo, ijjak: van egy Compound Bow, Sacrificial Bow, The Stringless.
Ebbol a legelso olyan lvl 18, lvl50, es lvl0 ezt kaptam legutoljara. Melyik lehet erdekesebb fejleszteni?

(#3370) wandor0930 válasza F34R (#3369) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Játékstílus függő, ha sok sima lövésed van akkor egyértelműen Compound Bow.

A másik kettő inkább a skillek használatához jó, nekem a The Stringless szimpatikusabb, a passzívja is illetve az elemental mastery is jobban tetszik mint a recharge.

(#3371) F34R válasza wandor0930 (#3370) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor egyelore marad a Sacrificial Bow, megnezem igy ez mar majdnem 400-at sebez. The Stringless meg megmarad kesobbre ha bevalik a build.

(#3372) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Mi a franc folyik itt? :D
Ganyu után ez a Xiao is OP-nak tűnik Try alapján..
Keqing-re tartogattam a primot, de most elbizonytalanodtam...tudom hogy ő is jó, de talán nem ennyire, plusz a harcstilusa rettentően bejön.
Mondjuk Keqinget még nem tudtam kipróbálni, lehet ő is nagyon bejönne...

Mindenesetre mindenkinek sok sikert a nyitogatáshoz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3373) Shiro


Shiro
senior tag

Battle Pass külön külön megadja a login bónuszt PC-re és telóra?

(#3374) Dewri válasza Sirandrish (#3372) üzenetére


Dewri
aktív tag

Nekem már megvan Keqing, azóta ajánlom mindenkinek akit érdekel. Szerintem iszonyat jó, a gyorsasága miatt sokkal jobban lehet haladni vele. Pl a fagyos hegyen volt az a rész a hegy alján, ahol időre kellett leverni 3 hullámban érkező ellenfeleket, a harmadik körben fagymágusokkal. Amíg nem volt meg Keqing, képtelen voltam megcsinálni, aztán ugyanazzal a csapattal, csak Beidou helyett Keqing, meglett elsőre... Emellett az ultijának az animációja is nagyon ott van. :)

(#3375) Sirandrish válasza Shiro (#3373) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A telós és a PC-s acc az egy és ugyanaz, és természetesen csak egyszer adja meg...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3376) Sirandrish válasza Dewri (#3374) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó lenne kipróbálni, csak mire lehetőségem lesz rá, addigra eltünik Xiao :D
Egyfelől a Keqing-es banner 4 csillagosai mind érdekel, másfelől Xiao nem kerül be az alapbannerbe, szóval ugye vagy most vagy soha...
legalábbis a kövi rotáig..

Nah még gondolkodom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3377) Sordoran válasza Sirandrish (#3376) üzenetére


Sordoran
addikt

Keqing nekem is tetszik, de egyrészt nekem Fischl-el electro már lefedve, másrészt olvasni olyat hogy stílusos meg jó waifu, de azért nem a legerősebb, legjobb dps (régebben dícsérték nagyon, de most már olvasni ellenvéleményeket több helyen). Ez persze relatív egyrészt, másrészt itt azért nincs rádkényszerítve, hogy top tier csapatod legyen. Én is bízom a standard banner-ből esésre, na meg ugye másokra tartalékolok. Viszont azért idővel szerintem ki fog kopni onnan, szóval örökké nem lehet húzni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3378) wandor0930 válasza Sirandrish (#3376) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Szivat engem ez a játék XD

Először bead minden 4 csillagosból 1-1-et aztán hozzám vág egy Jeant...

Xiao helyett egy másik Anemo karit... ráadásul az 50% már másodszor nem jön be...

De nem hagyom hogy szopasson, nekem Xiao KELL és kész, Jeannel majd lesz valami....egyszer...soká...második csapatba healernek jólesz talán.

(#3379) Sordoran válasza wandor0930 (#3378) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem jöhet ő vagy Qiqi majd, úgyis kell egy healer. :DDD Én betartalékoltam már primo-ból Hu Tao-ra, aztán lehet bejön azonnal első wish-re (76. lesz) az 50%, és ott ülök majd, hogy most a csomó felhalmozott primo-val mi legyen: toljam tovább C1-ért vagy másik 5 csillagosért, tartalékoljak Ayaka-ra, vagy pörgessem fegyver bannert neki majd.
Hozzáteszem, nekem Ayaka miatt nem fontos Keqing. Hasonlóak, és fagyos jobban kell mint electro.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3380) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Ennyi :D

Szivárogtatott statjai egyébként nem voltak jók, az alap ATK 50, nem 27.

(#3381) kill_switch válasza Sordoran (#3377) üzenetére


kill_switch
senior tag

Én is csak supportnak használom néha Keqing-et, az ultija nagyon erős, bár még csak 70-es szinten van azt hiszem 5-ös vagy 6-os talentekkel. Felfedezésnél is jó, hogy tud kicsit teleportálgatni, de egyik csapatban sem használom main karakternek. Razor 90-es main az egyik csapatban, fegyvere is 90-es, másik csapatban meg 90-es Diluc szintén 90-es fegyverrel a main, mellé van 80-as Fischl 10-es szintű madárral szóval őt váltogatom Keqing-gel. Ha kiesne Xiao menne Razor helyére main karakternek és akkor mellé már lenne értelme Keqing maxolásnak is. :D Remélem ki tudom szedni ezt a maszkos jóságot, bár nem sok jót remélek, Ganyu könnyen jött az előző bannerből.

(#3382) Sirandrish válasza wandor0930 (#3380) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

ÉS hány wish volt a 2 5 csillagos között?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3383) Sirandrish válasza kill_switch (#3381) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah még a végén nekifekszem Xiaonak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3384) wandor0930 válasza Sirandrish (#3382) üzenetére


wandor0930
aktív tag

80.
Illetve hát 8x10et pörgettem, szóval csak hetvenvalamennyi.

Most viszont farmolhatom az új BOSS-t :D

Böszme sok HPja van XD

(#3385) Sordoran válasza wandor0930 (#3384) üzenetére


Sordoran
addikt

Az új boss-ra kíváncsi vagyok, írhattok róla tapasztalatot addig, én este tudom csak megnézni. Nekem is farmolnom kell, mivel Xiao mellett Hu Tao-nak is belőle kell cucc fejlesztéshez. Viszont ha nekifeszülök, akkor day1 röpülhet majd a kislány lvl80-ra, vagy ha addig wl-t lépek akkor lvl90-re. :DDD (Whopperflower-t kell még agyon farmolnom talent material miatt, Hu Tao mellett még Mona-nak is ez kell, és majd Ayaka-nak is... meg fogom utálni azt a mobot)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3386) Jumbozorz válasza Sordoran (#3385) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Hát, semmi extra, mármint az új boss. Jól néz ki, de kihívás nem lett sajnos. Érdemes pajzsossal menni ellene, mert az egyik támadásánál, ha benyomod a pajzsot kapsz achievementet. 40 resinért veheted ki a rewardot. Még egy dolog, ami égeti majd a resint.

Megvettem a Battle pass-t most azzal elleszek egy darabig. Most húztam ki Kaeya-t, mert kellett cryo, ami gyakran tudja leadni az elementaljat. Megvan Chongyun, de claymoros nem fér be a csapatba, qiqi meg nem tetszik valamiért. Most felhúzom Klee, Kaeya, Mona, Fishl, Barbara, Bennett, összes talenjet 10-esre. :C

Wandor0930: Grat. Try-ba nem volt rossz, de nem tetszik. Pedif fáj a fogam egy jó polarmos karakterre.

[ Szerkesztve ]

(#3387) Sirandrish válasza Jumbozorz (#3386) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az oszt igen...minden talentet 10re? Az már nem pite :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3388) wandor0930 válasza Sordoran (#3385) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Érdemes odarakni egy mobil teleportot mert messze van mindentől.
Illetve a geo mellett használ még egy random elemet is, érdemes eszerint összerakni a csapatot.
Nincsenek túl erős támadásai, de ha nem jó elemekkel mész neki nem sokat sebzel és sokáig tart.

(#3389) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Kaptam egy halom 4csillagos fegyót ebből a sok wishből de persze lándzsám továbbra sincsen.
Lehet kiveszem majd BPből, vagy a shoposat megveszem mert ami van a jeges pályáról az nem jó neki.

(#3390) Urzu_7 válasza Sordoran (#3385) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Érdekesnek érdekes, különböző elemeket tud használni és véletlenszerű jutalmakat dob. A támadásai szinte megegyezőek minden elemnél. Ha kellő távolságban vagy akkor rendszerint lebukik a föld alá, köp, vagy valamilyen elemi támadást használ. Ha túl közel mész elég nagyot csap egy elég nagy körben.

Bármilyen sebzést bevihetsz neki, szóval ajánlom a melt, vaporize és társait ha gyorsan le akarod nyomni. Valamilyen pajzsos karaktert is vihetsz mert az egyik támadását lehet parryzni és elég csúnyán visszaüti. Nálam eddig a vizes, tüzes és elektromos volt de ha jól vettem észre úgy tűnik bármilyen elemi pajzs jó nem csak egy adott. Vagy Amberem facetankkeli a támadását :D

giran~

(#3391) wierra válasza wandor0930 (#3389) üzenetére


wierra
senior tag

A forge-olhatók sem jók?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3392) wierra


wierra
senior tag

Nálatok mi a tapasztalat, milyen sűrűn (inkább ritkán) ad 'prototype'-ot bármelyik boss?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3393) csuzda


csuzda
aktív tag

Új Promó kódok!

153YuSaenh – 30 primogems, five adventurer’s experience

GSIMPTQ125 – 60 primogems, 10,000 mora
GENSHINGIFT – 50 primogems, three hero’s wit
[https://genshin.mihoyo.com/en/gift]

Az utolsót én úgy emlékszem, hogy használtam már és megint engedte :F

#3392 wierra
Az utóbbi 5 hétben 1db könyvnek való prototype-ot kaptam... :W

[ Szerkesztve ]

(#3394) jonnyjoker01 válasza csuzda (#3393) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezek nem újak, Ganyu megjelenése körül kerültek ki :DDD Azóta voltak már újabb kódok amik le is jártak :B Egybébként genshingiftet általában engedi ha újból aktívvá teszik, de a játékon belül csak egy üzenetet kapsz hogy már begyűjtötted.

Prototype: én megjelenés óta játszom és összesen 1 db kard prototípust kaptam eddig a bossokból, az is egy hónapja volt már kb. :O

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3395) wandor0930 válasza wierra (#3391) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Pike nem mert phisycal DMG-t ad, a Starglitter energyrechargos, az igazából olyan elmegy kategória lenne, de a passzívja se túl jó szóval nemigazán

(#3396) csuzda válasza jonnyjoker01 (#3394) üzenetére


csuzda
aktív tag

Tényleg... Azt hittem, hogy ha az oldalon be tudom őket aktiválni akkor még nem használtam fel... De most játékba lépve látom, hogy mindegyiket felhasználtam már :W Mindegy, lehet valakinek új :DDD

(#3397) Sordoran válasza Jumbozorz (#3386) üzenetére


Sordoran
addikt

Köszönöm az infót neked és többieknek. Zhongli alapcsapatom része (tényleg, már él a buff neki?), healerem nincs is, pajzs és kite megold mindent. :DDD Talenteknél nekem még a lvl6 sincs meg mindenkinek, és csak másfél hónapja ütöm heti bossokat, így lvl7+ material-ok szűkösek. Azért a lvl10 meggondolandó, a koronákat szűkösek adja a játék.

Urzu_7: Parry hogy működik? Vagy itt Beidou counter attack-jára gondolsz? Megvan a karakter, de nincs felhúzva. Viszont ha sokat számít, akkor berakom csapatba a harchoz csak ezért.

Prototype téma: Én ebből craftoltam Fischl-nek másik íjat, de végül nem használom. Viszont Zhongli-nak polearmot igen. Első pár héten estek, de utóbbi 3 hétben egy se esett nekem...

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3398) Urzu_7 válasza Sordoran (#3397) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Parry alatt ha van geo pajzsod akkor nem tud megsebezni annál a támadásnál és visszacsap rá, ki is fogja írni.

Elektromos, vizes, jeges és tüzes van. És ahogy látom az épp aktuális elem amilye van az ki tudja oltani az ellentétes elemi pajzsot. Tehát a vizes kioltja a tüzes pajzsot, Xinyan és tüzes pajzson át is megy. De Diona és egyéb jeges pajzson már nem. Gondolom Xinyan pajzsa és egyéb tüzes pajzs meg jó a jeges ellen. Majd várjuk meg míg az okosok csinálnak részletesebb leírást mert nekem most csak vizeseket dobál.

Beidouval megpróbáltam. Hát ha jó a reflexed és elkapod akkor amikor Beidou pont az elektromos buborékban van, akkor lehet működik. Nekem nem nagyon adta be.

giran~

(#3399) jonnyjoker01 válasza Ghostface (#3368) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Első team:

Razor és Xinyan build kb ugyanaz:
- szett: Razor: 4 gladiator, Xinyan: 2 gladiator + 2 bloodstained chivalry
- fő statok mindkettőnek: ATK% sands, Physical dmg goblet, Crit chance / Crit damage circlet
- ideális substatok mindkettőnek: Crit chance, Crit dmg, ATK%, Energy recharge (EM nem kell, ők fizikai sebzők főként, nem a reakciókból fog jönni a sebzés)

Noelle healer build:
- szett: 4 Maiden's beloved
- fő statok: DEF% sands, DEF% goblet, Healing bonus Circlet
- substatok: DEF, DEF%, Crit rate, Crit DMG, Elemental Mastery

Albedo virág support build:
- szett: 2 archaic petra + bármi más, nincs másik szett ami kifejezetten jó lenne neki
- fő statok: DEF% sands, Geo dmg goblet, Crit rate / Crit damage cirlclet
- substatok: Crit rate, Crit Dmg, DEF%, DEF

Második csapat érdekes választás, én személy szerint Beidou-t lecserélném Bennett DPS-re, és Xingqiut használnám. Diona tudna fagyasztani és bennettel lehetne melt-ezni amit lehetne kombózni Xinqiu-val (Enemy lefagyaszt -> Bennett melt -> Xingqiu vaporize) és akkor maradna Jean mint healer.

Eredeti csapat:

Beidou:
- szett: 4x Thundering Fury ha reakciókra mész rá, amúgy 2x thundering fury + 2x gladiator
- fő statok: ATK% sands, Electro dmg goblet, Crit rate/damage Circlet
- substatok: Crit rate, Crit damage > Elemental Mastery > energy recharge > ATK%

Diona pajzs build:
- szett: 4x Noblesse Oblige
- fő statok: HP% sands, HP% goblet, HP% circlet
- substatok: HP% a virág és tollra, HP a többire > Crit rate/dmg, Elemental Matery, energy recharge

Xingqiu:
- szett: 2 heart of depth + 2 noblesse
- fő statok: ATK% vagy Energy recharge sands, Hydro dmg goblet, Crit rate / crit damage circlet
- substatok: Crit rate, Crit damage > Elemental Mastery > energy recharge > ATK%

Xiangling support:
- szett: 4x Crimson witch of flames
- fő statok: Energy recharge sands, Pyro dmg goblet, Crit rate / crit damage circlet
- substatok: Crit rate, Crit damage > Elemental Mastery > energy recharge > ATK%

Jean:
- szett: 4x Maiden's beloved
- fő statok: ATK% sands, ATK% goblet, Healing bonus circlet
- substatok: Crit rate, Crit damage, energy recharge, ATK%

Ha Bennettet behívod a partiba, akkor neki a következőket ajánlom:
- szett: 2x Noblesse, 2x crimson witch
- fő statok: ATK%/Energy recharge sands, Pyro damage goblet, Crit rate / crit damage circlet
- substatok: Crit rate, Crit damage > Elemental Mastery > energy recharge > ATK%

"Röviden" ennyi az én tanácsom. Ha kérdés, észrevétel van nyugodtan írjon bárki, ez az én személyes tapasztalataim és neten található információk egyvelege. A karakterek discord csoportjait nem jártam végig ahol matematikailag kiszámolják a legoptimálisabb buildeket, így lehet hogy nem a legerősebbek (Albedo kivételével, én is így használom ezért megkerestem a legoptimálisabb buildet), de szerintem van annyi fogalmam a játékról hogy ezekkel nem lenne bajod és elég jó választások.

Szerk még egy tanács erejéig: ha elkezdesz ipari mennyiségben 5 csillagos artifactot farmolni akkor nagyon sok olyan artifacted lesz ami nem ideális arra a célra amit keresel, de később lehet hogy jó lesz. Alapjába véve elemental dmg gobleteket sosem dobjuk el, mert rohadt ritkák (én pl. 2 db 5 csillagos geo dmg gobletet kaptam megjelenés óta :U ) és ha egy artifacton jók a substatok (Crit%/critdmg, EM, EN, ATK%-ból több is megtalálhatók) azt sem szokás eldobálni. Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3400) Sordoran válasza Urzu_7 (#3398) üzenetére


Sordoran
addikt

Még mindig nem tiszta ez a parry. Google-val rákeresek, egyedül Beidou-t dobja ki nekem, az ő képessége üt vissza, nem? Vagy máshol/mással is van ilyen "reflect" jellegű mechanika? (parry nekem wow-os időszakból megmaradva hárítás, nem visszaütés)
Zhongli-val feltudod rakni pajzsot, de ez magában nem elég gondolom. Este okosabb leszek én is, ha élőben látom a boss-t. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.