Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) F34R


F34R
nagyúr

nah igen, en is rengetegszrr vettem resint primoert. legalabb lehetne egy honapban 1x resin free day. :U
esetleg craftolhato volna, az is nagy segitseg lenne.
tegnap neztem egy streamet, a tagnak ha nem volt 8 lvl90-es karija akkor egy sem.

(#3702) KaitouP válasza Jumbozorz (#3697) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyelőre én is beadtam, meguntam, elég volt. Amikor már robotos mechanizmussá válik a játék és semmi új élményt nem ad, cserébe energiát és időt vesz el, na én akkor már tudom, hogy egy darabig legalábbis pihentetnem kell a játékot. Az új banner meg az event se érdekelt már. Sokkal jobban foglalkoztatnak most a "rendes" sztori alapú játékok (például Persona 5 most).

Azért ha valaki megudja hogy "how to get free Primogems 2021", szóljon, folyamatosan nézem a topikot. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3703) body007


body007
addikt

Nekem ma kiesett razor (végre lesz egy main dps karim) és csicsi-t (qiqi) is kihúztam még1x. Most ö a kedvencem. Elkezd futni: faster? ok, faster... :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#3704) Jumbozorz válasza jonnyjoker01 (#3699) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

A napi 90-es Primos csomagot megvettem folyamatosan és a BP-t is. Plusz egyszer vettem 80-as primot. Ami sokat adott szerintem, hogy egy komoly rendszert követtem és a lehető legjobban égettem a resin-t.

(#3705) jonnyjoker01 válasza Jumbozorz (#3704) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ja értem. Nekem vannak napok amikor elérem a 160-as capet főleg mostanában a Cyberpunk 2077 mellett. Azért a BP is sok mindent ad, én még csak egyszer vettem meg de nem volt problémám morával pl. utána egy darabig. :DDD

Üdv. Johnny

(#3706) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Nekem sincs már benne annyi időm mint az elején,napi küldik mag resin égetés kb fél óra.
Amikor van valami event akkor esetleg több, meg hétvégén virágszedés,sárkány,farkas,childe.

Engem egyébként a resinkorlátnál jobban zavar hogy a talentek fejlesztéséhez a heti bossok adnak cuccot, ráadásul ők sem garantáltan.
Hetek mennek el azzal hogy nemtudok egy nyomorult szintet húzni mert nem azt dobja ami kell...
Még ha egyre drágábban is (60-80-100-120), de legalább adnák meg a lehetőséget hogy farmoljam, vagy ha egyéb droppot nem is ad legalább ezekért lehessen naponta leütni őket.

(#3707) wierra válasza wandor0930 (#3706) üzenetére


wierra
senior tag

23 különböző kari fejlesztésével elvagyok, mint a befőtt; így mindig van olyan, amihez van alapanyag. Más kérdés, hogy kedvem/motivációm esetenként már kevésbé van. :U
Természetesen nálam is az van, hogy a boss-komponensekből rendszerint nem azt dobja, ami valójában kellene. :((

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3708) Sordoran


Sordoran
addikt

Nekem szerencsére nem lesz még gondom. Tegnap lett meg első karakterrel az utolsó ascend, de lvl90-re nem húzok senkit könyvekkel. Majd gyűlik nekik az xp maguktól, és annyival kevesebb dolgom lesz később. :DDD Valamint nekem is lassan jönnek talent anyagok boss-okból, így ott is nyugisan haladok. Ráadásul van/lesz más játék is ami leköt, valamint pár sorozat és film is várja a sorát, szóval beugrom ide, megcsinálom amit akarok/tudok és megyek tovább. Így nem érzem unalmasnak se.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3709) wandor0930 válasza wierra (#3707) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze, bár ennyi karit én nem húzok, de nem is azzal van a gond hogy nem tudom mire költeni, normális artifactokba kb. végtelen mennyiséget belelehet ölni.

Még azzal sincs gondom hogy egyes dolgokat csak bizonyos napokon lehet farmolni, de ezek a bossos cuccok...

Van hogy hetekig nem esik az ami kellene, és 9-10es szintre ráadásul már 2-2 db kell belőlük...ezzel nem megnyújtják szerintem a játékidőt hanem elveszik az ember kedvét.

Sordoran
Én is így gondolkodtam, de amikor már nincs tennivaló a játékban csak farmolni jössz fel, de még azt sem lehet mert heti 1szer ütheted le és akkor is random droppol...hidd el unalmas lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3710) Sirandrish válasza wandor0930 (#3709) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Diluc tol az első 5 csillagos karakterem, és mióta a játék létezik, azóta tolom, de még nincs 10es talentja, mert Dvalin papa nem képes Plumet dobni. Ahogy Ganyu kiesett, már 5 perc múlva 10es volt az egyik Talentja, mert annyi alapanyag esett hozzá (persze mikor még nem volt meg a kari), szóval bekaphatja a játék. Ugyanez elmondható a fegyverekről is.. Kezdetek óta esett 3 claymore...
Kössz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3711) F34R válasza Sirandrish (#3710) üzenetére


F34R
nagyúr

Persze, mert Dvalin-t nem lehet coopba tolni... eppen errol beszeltunk Shiro-val, nala meg pont Ganyuhoz nem ad semmit.
Mar az is eleg volna ha 4* fegyokat szetengedne szedni prototype-ra. Akkor nem kellene wish-re varni, mert tudnek refinmentet a mostaniakbol szerkeszteni.

(#3712) Shiro válasza F34R (#3711) üzenetére


Shiro
senior tag

Hu Tao-hoz viszont dobott, ugyanakkor házzá meg whish nem nagyon maradt, szóval reménykedem az eventek nagylelkűségében. :DDD



(#3713) wandor0930 válasza F34R (#3711) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Mi köze van annak hogy lehet-e coopban tolni hogy mit droppol?

(#3714) Sirandrish válasza F34R (#3711) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És mivel lenne jobb a drop ha 4en ölnénk le? Mindenki kapna plumet-t, csak az nem akinek kell is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3715) Sirandrish válasza Shiro (#3712) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hu Tao amúgy Keqing után jön?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3716) Sordoran válasza Sirandrish (#3715) üzenetére


Sordoran
addikt

Továbbra sincs, és jövő hétvégéig nem is lesz megerősítve (február 26-ig tart a kínai hold újév, és ezalatt az időszak alatt tabunak számít a halál szóbahozatala, Hu Tao pedig ugye halálhoz, temetéshez erősen kötődik). Viszont mindenki erre számít, március 2. este 18:00, és ő is 2 hetes lesz.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3717) Sirandrish válasza Sordoran (#3716) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom hogy várjak-e rá. Mármint itt csücsül Xiangling C6on nálam secondary Pyronak...nem tudom Hu tao mennyire lesz OP

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3718) F34R válasza wandor0930 (#3713) üzenetére


F34R
nagyúr

Pl azert mert sosem dobott coop nelkul nekem ilyesmit. Azok vannak meg amiket egyutt toltunk le, Childe, Lupus stb... soloban sosem adott. Legutobb mikor Shiro-val csinaltuk meg szinten. Dvalin az mas mivel nincs coop igy sosem derul ki.

#3714 Sirandrish
Attol fugg kihez mentek be. Nyilvan a te vilagodba kell masnak hogy te vedd ki a droppot.
Te letudod egyedul gyurni, ezert nem gondolkozol coopban. En nem tudom sajnos kiprobalni veled, mert te mar WL7-es vagy.

#3717 Sirandrish

hacsak annyira mint Xiao, csak epp Pyro-ba akkor boven jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3719) Shiro válasza Sordoran (#3716) üzenetére


Shiro
senior tag

Jobban örülnék, ha maradnának 3 hetesek.
----------
Coop Boss:
Ahogy Sirandrish [#3710] is írta, meg a ahogy én is tapasztaltam, a heti boss-ok pont ahhoz nem dobnak materialt, amivel sokat játszom. A coop meg hátha kicsit megvaríálja az esélyeket. Legalább is nálam Ganyunak abban az egy esetben dobott, mikor coop-ban ő
ltük meg.

[ Szerkesztve ]

(#3720) Sordoran válasza Sirandrish (#3717) üzenetére


Sordoran
addikt

Bennem van egy kis aggodalom, hogy nem lesz olyan erős, mint várnám. Több ellenfél ellen tuti nagyon jó lesz, de egy ellenféllel szemben, már csak a kisebb élet visszatöltés miatt is necces. Persze úgyis a gyakorlat fog számítani.

Shiro: Ez egy nagyon jó kérdés, hogy ez most csak egyszeri volt-e. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lesznek még így 2 hetes periódusok, de inkább a régi, visszatérő 5* karakterek bannerjainál. Ha következő patch-től kezdődően 2-2 hetente jönnénnek régi karakterek, akkor Inazuma-ra végig is érhetnek akár rajtuk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3721) Sirandrish válasza F34R (#3718) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nálam nagyobb COOP "rajongó" kevés van. Igen szar játékokkal is képes vagyok játszani ha van benne COOP, arról viszont nem tehetek ha a játékban olyan a COOP mint egy kiherélt hegyikecske :D
Amikor tudok, hozzád is bemegyek, de ha együtt ütnénk le, a dropja akkor is sz*r lenne. Pl a farkast már sokszor ütöttem le COOP-ba, de még mindig trágy volt a drop :DDD

Inkább az a kérdés hogy C0án jobb lesz-e annyival mint a C6 Xiangling hogy megérje rá betartalékolni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3722) Sirandrish válasza Sordoran (#3720) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A kérdésem ide vonatkozóan is az hogy C0 Hu tau vagy C6 Xiangling.
Mármint lehet jobb lesz Tao, de mennyivel? +5-10%ért nem baszok el ré 8-10K primogemet, főleg hogy csak másoglagos karinak kellene.
Mondjuk ha jobb lenne mint Diluc, akkor elő is léphetne, de azt azért kétlem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3723) F34R válasza Sordoran (#3720) üzenetére


F34R
nagyúr

A character try-nal ugyis kiderul, kb milyen. Attol csak jobb lehet, mert nem a hozza illo artifactok vannak berakva altalaban.

#3722 Sirandrish

Jobb nem csak masabb, mondjuk a first try-ra kivancsi vagyok en is nagyon, annak ellenere hogy nem huzom ki. Tenyleg nalad Diluc milyen szintu Constellation-al rendelkezik?

[ Szerkesztve ]

(#3724) Sirandrish válasza F34R (#3723) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

1 :B :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3725) csuzda


csuzda
aktív tag

Valaki szokott artifaktokat farmolni? Mármint resin nélkül. Most egy fél óráig ütöttem ezeket a mini bossokat (Abyss és Cicin mage, Ruin Guard, stb...) és kaptam kemény 3db 3*os artifaktot.

Érdemesebb lenne az 1 csillagosokat farmolni amik bizonyos helyeken találhatóak? Legalább azok garantáltan adják... Kicsit fel akarom húzni az artifaktjaim szintjét, de lehet nem fogom végtelenül ölni az időt a szinte semmibe.

(#3726) Sirandrish válasza csuzda (#3725) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Múltkor lett linkelve egy térkép ami jelzi hogy hol vannak garantált artifactoc, és állítólag ezzel annyit lehet összeszedni amivel egy hét alatt fel lehet húzni 1 artifactot 20ra.
Keress kicsit vissza.
Hogy megéri-e, azt mindenki döntse el maga, de hogy a sima mobokat ütni artifactért nem éri meg, az 1000% :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3727) csuzda válasza Sirandrish (#3726) üzenetére


csuzda
aktív tag

[link]
Erre gondolsz nemde? Elég tág fogalom az a "múltkor" :D Ha napi 20 percből meglenne ez a körút, akkor 1 héten 140 perc, vagyis 2-2,5 órát töltenék el azzal, hogy felhúzzak egy artifactot lvl 1ről 20ra.

Kíváncsi lennék, hogy ugyanezt resinből AR50 felett mennyiből lehet megvalósítani. Esetleg AR55 fölött. Nem tudom javul-e az artifact drop.

[ Szerkesztve ]

(#3728) wandor0930 válasza F34R (#3718) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ez azért erősen fikció szagú.

Én ütöttem már mindegyiket soloban is coopban is, de nem érzek különbséget, sőt az a 2 protoype kovácsoláshoz ami eddig esett azok pl.: soloban estek.

Jobb dropot esetleg childe-nél kaphatsz azért ha magasabb szintűt csinálsz meg coopban mint amit egyedül megtudnál, de a farkasnál ilyen sincsen.

(#3729) Sordoran válasza Sirandrish (#3722) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért fontos lenne mérlegeli akkor, hogy milyen pyro kell. Xiangling nagyon jó support, de amúgy ennyi. Tehát vele nem fogsz csapkodni gondolom. Lerakod a macit, az fúj maga elé, ha közelében van ellenfél jó, de ha nincs/kimozdul, akkor useless. A Q-ja viszont jó hosszan pörög, más karakterre váltva is sebzel tovább vele, illetve a pyro elem adott egyéb elemental reaction részére.
Ezzel szemben Hu Tao bár szintén beválhat supportnak, sőt, ha lejárt az E érdemes is másik karakterre vátlani amíg CD-n van (lehetőleg soft heal legyen, hogy 50% alatt legyen E használat után a HP-ja, de ne haljon meg). Viszont vele biztosabb a sebzés, illetve biztos erősebb is lesz a sebzése. Csak körülményesebb a használata. Igényel healt, és lehetőleg valami pajszot adó karaktert is. (ellenfelek számától függően heal nélkülözhető amúgy, hiszen a Q visszahealel részben)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3730) Sirandrish válasza csuzda (#3727) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hogy repül az idő :D
Egyébként igen, arra gondoltam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3731) Sirandrish válasza Sordoran (#3729) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát mindenképp Support. Két DPS pyronak nem látom értelmét, mert csak egymás elől vennék el a "kenyeret". Support, akivel a pyro elemet feltudom rakni mondjuk abyssban a többi karira, persze azért legyen minimál sebzés is.
Akárhogy gondolkodtam/gondolkodom nekem szerintem Xiangling több mint tökéletes lenne erre a dologra...főleg hogy C6, így azért amúgy is kap még némi pluszt.

Meg persze jó lenne tudni előre hogy mondjuk Hu Tao után ki jön, tehát így előre betáblázni, mert lehet hogy utána 3-4 bannerből egy sem fog érdekelni...bár ehhez sajna eléggé ért a Mihoyo hogy ne legyen így :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3732) Sordoran válasza Sirandrish (#3731) üzenetére


Sordoran
addikt

Másik kérdés, most Hu Tao banner-re akarsz spórolni, vagy csak hogy érdemes-e húznod. Utóbbinál kivárod utolsó hétvégét, amikor már bemutatják 1.4-es bannereket. Így megkapod erre is a választ. :DDD Ha tetszik ami jön akkor nem húzol, ha nem tetszik akkor húzol. Csak ne vidd túlzásba a húzást, mert bagoly leszel. ;]
Amúgy supportnak jobb Xiangling. Gyors átváltasz, lerakod a macit, felcsapod a Q-t, és mehetsz fő dps-re. Ezzel szemben Hu Tao-nál felcsapod az E-t, és a Q-t is egymás után, majd csápolod ellenfeleket amíg tart, majd igazítod a hp-ját kövi körre. Túl sok macera egy support dps-hez képest. Erősebb lesz ez biztos, de külön kihúzni csak supportnak pazarlás. Lehet nem fog bejönni a stílusa, várd ki a try-t.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3733) wandor0930 válasza Sordoran (#3729) üzenetére


wandor0930
aktív tag

DPSnek nem lesz jó(max sub dpsnek), mert a skillje nélkül nincs sebzése.
Egyébként neki jó healer lenne Bennet, mert ő csak 70%-ra gyógyítja, 2 pyro miatt ATK bónuszt is kap.

[ Szerkesztve ]

(#3734) Sirandrish válasza Sordoran (#3732) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igazából azért próbálok tájékozódni, mert a Keqinges bannerből minimum 4-5x10et fogok nyitni, csak a 4 csillagos karik miatt. Barbara és Ningguang nagyon kell...mármint a constellationjai.
És az a kérdés (mivel sanszos hogy 40-50 nyitásból nem kapok 5 csillagost), hogy menjek-e tovább Keqingig, lévén hogy utána még lesz időm (ha hu tao nem kell) gyűjteni a kövi banerre, vagy Keqinget engedjem el, és menjek rá Taora. :D

Nem olyan egyszerü ez kérem, mert igazából minden IS kéne, csak semmire sincs Primogem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3735) wandor0930 válasza Sirandrish (#3734) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Pyro karid van 2 is, electro van?
Fishl mintha rémlene.

Nekem egyébként bejön Keqing is, nem egy OP kari sztem,de jó benne hogy szinte folyamatosan tudsz electro sebzést osztani, a Q-ja meg baromi jól néz ki :)

(#3736) Sirandrish válasza wandor0930 (#3735) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fischl van C6on, de őt is full supportként használom.
Ha őszinte akarok lenni, akkor konkrétan Keqingre sincs szükségem, persze egy DPS electro nem jönne éppen rosszul, de úgy érzem hogy egyébként megvagyok nélküle.
Azért hajlok viszont inkább felé mert main DPS pyronak szerintem az egyik (ha nem a leges [ez egyéni megítélés kérdése]) legjobb karaktert sikerült beszerezni, és support pyronak egy C6 Xiangling szerintem elég fasza lehet, szóval talán Keqing nagyobb rést töltene ki....ennyi.

De úgy igazán egyikre sem, és mégis mindkettőre vágyom...nah ezt rakd össze :D

Még annyi hogy a folyamatos electro lent van (ha akarom), mert Fisch E-je és Q-ja kb lefedi az idő 100%át, tehát ha nagyon akarom akkor folyamatosan van lent áram :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3737) Sordoran válasza wandor0930 (#3733) üzenetére


Sordoran
addikt

Két dps-es teambe lesz jó, tehát említett Bennet-el lehet összhangban. Ezt nem is tudtam, hogy ő csak 70%-ig healel, a fenébe, akkor ő kulcsfigura. :DDD
Fő dps alatt így gondoltam, de azért ezt nem nevezném sub dps-nek, hiszen fele-fele arányban élheti életét a csatában. Ha a másik félidő (amíg visszatölt az E-je) pedig 3 karin osztozik, máris ő van többségben. De egy másik, erős, használható dps kell mellé ez tény.

Sirandrish: Szerintem tartalékolj Ayaka-ra. ;) (vicc nélkül, ha megvan Hu Tao, akkor én már rá fogok spórolni, maximum fegyver bannerbe tolok párat majd)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3738) Jumbozorz válasza csuzda (#3727) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

AR55 után nem javult az artifact drop. Nem lehetetlen a drop, de nagyon ritka. Ne számolj vele

Az említett "körút" túl sok idő szerintem, de AR50 után a dungeon artifactos droppok nem rosszak. 4 nap alatt kb felhózható egy artifact, de akkor minden resint artifactos dungeonba égetsz el

[ Szerkesztve ]

(#3739) F34R válasza Sirandrish (#3736) üzenetére


F34R
nagyúr

nem tolod el a primot a wolf's gravestone-ra? :DDD
elobb bejott egy random creek nevezetu valaki, chongyun-on ott viritott. :D de mar nem az elso random akinel lattam. kar hogy annyiba kerul.

(#3740) F34R


F34R
nagyúr

egyebkent most neztem historyba 79 wish volt jean. zhonglit dec 15-en huztam. sajnalom nagyon xiaot, rengetegszer kiprobaltam tryon. bossok ellen is nyomtam volna a plunget :( remelem meg lesz egyszer.

(#3741) F34R


F34R
nagyúr

aaah ez a keqing is nagyon jo :K tetszik a porgos swordplay.
o belole siman lehetne electro dps.

[ Szerkesztve ]

(#3742) Sordoran válasza F34R (#3741) üzenetére


Sordoran
addikt

Ayaka hasonló lesz, csak cyro. Én inkább megvárom őt, Fischl személyében már van egy jó electro karakterem. Amúgy Keqing a legszimpatikusabb az 5 standard közül, szóval bízom benne kidobja majd másik banneren. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3743) csuzda


csuzda
aktív tag

Nagyon megtetszett Ningguang és a vele való játék. Videókban is láttam hogy milyen szinten darál. Mondom megpróbálom a C6-ot (C2 volt, +1 a mostani eventből jön majd). Esetleg egy C6 Barbarának tudnék nagyon örülni, mert az a képessége, hogy újraéleszt 1 karaktert. Jött 2 Benett, így az C5 -> C7 lett :W , 1 Ningguang, 1 Barbara, 1 The Bell, 1 Sacrificial Bow... éééés 66. húzásra jött Keqing, így C1 lett :W :W

Ma Xiao bannerből is nyomtam egy 10eset, abból meg jött egy Rainslasher :W Így 60 idézésből jött egy fölösleges Keqing és egy hasznos Ningguang és Barbara.... Maradék 5 karakter/fegyver szemét...

(#3744) F34R válasza csuzda (#3743) üzenetére


F34R
nagyúr

szerencsejatek zrt kell a profit ;]

(#3745) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah gondoltam nyitok akkor párat ebből..
4 wishel ezelőtt jött Ganyu, így mondanom sem kell hogy pöttyet meglepődtem mikor az ELSŐ 10es wishnél jött a sárga csóva :D

ééééés...


Ugye Ningguang a másik akit nagyon akartam a bannerből, bár belőle jöhetne még vagy 2 :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3746) Sordoran válasza Sirandrish (#3745) üzenetére


Sordoran
addikt

Mocskos mázlista. ;] Jó mondjuk nekem is volt már, hogy 5 wish volt két 5 csillagos között. Az más dolog, hogy egy fegyver után kaptam egy Mona C1-et, tehát egyik se egy érdekes event banneres karakter volt. :U
Bezzeg ha most rámennék és kiesne nekem is, utána tuti szívnék Hu Tao-val, hogy éppen hogy meglegyen, te viszont gyanítom még őt is behúzod amilyen mázlid van. :P

Egyébként hét elején láttam két felmérést, elsőnél az volt kérdés ki akarja megszerezni Hu Tao-t. Itt több mint 2400 szavazat után is 50-50% volt az igen/nem aránya. Második kérdés pedig, hogy Keqing banneren ki fog húzni. Itt a szavazók 67%-a azt mondta nem fog, és a maradék oszlik azok között akiknek ő, vagy valamelyik 4* kell a bannerről. Érdekes eredmény.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3747) Sirandrish válasza Sordoran (#3746) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát így lényegében primogembe se került, mert volt 10 bogyóm, és azt forgattam el :D
Hu tao viszont lehet így is kimarad, de így legalább tuti lesz valamelyik kövire :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3748) Sordoran válasza Sirandrish (#3747) üzenetére


Sordoran
addikt

Helyettesítsük be Hu Tao-t arra, hogy kövi 5* karakter ami kell neked, az is tuti meglesz. :DDD
Igaz hogy eleinte nem toltam agyon a játékot, de kezdetek óta játszom, és van 5*-ból Mona (2x), Zhongli és egy fegyver. Ennyi, semmi több. Persze csücsülök 20k primon és 15 fate-n, de nah. Két support karakterrel nem ugyanaz mintha lenne egy main dps-nek valóm. :U
Bár kiegyezek azzal, ha kiesik Hu Tao és utána fegyver bannerén is szerencsém lenne, majd később Ayaka. Csak hát sok idő mindez, addig meg csak irigykedhetek rátok. :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3749) Sirandrish válasza Sordoran (#3748) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja, ez most tényleg nagyon jól jött. Majd még valszeg 2x10et, mert jó lenne Ningguangból még pár, csak félő hogy ezzel most eldurrantottam az idei luckomat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3750) wierra


wierra
senior tag

57 event + 10 standard wish-ből kimaxolódott Barbara.
Esett pár Benny és egy Ningg meg egy Csongor.
Keqing zéró. :((
Apa fortyogó epéje vagyok.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.