Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) F34R válasza kill_switch (#3650) üzenetére


F34R
nagyúr

Achievementet sem?

(#3652) kill_switch válasza F34R (#3651) üzenetére


kill_switch
senior tag

Semmit...

(#3653) csuzda válasza kill_switch (#3652) üzenetére


csuzda
aktív tag

Én is úgy emlékszem, hogy nem adott.

(#3654) Jumbozorz válasza kill_switch (#3650) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Grat. SZép teljesítmény!

(#3655) kill_switch válasza Jumbozorz (#3654) üzenetére


kill_switch
senior tag

:R

(#3656) Ghostface


Ghostface
senior tag

Ha már Ganyu nem sikerült legalább ő összejött:

Holnap felhúzom 70-re, jövőhéten kiszedem neki BP-ből a Deatmatch polearmot vagy lecraftolom a Crescent Pike-ot, és összeszedek neki egy Gladiator szettet... :DD

PSN: Nifty_Ghostface

(#3657) wandor0930 válasza Ghostface (#3656) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Gratula, jó kis kari :D

De ha már craftolsz akkor ne a Pikeot, a physical DMG-el nem sokra mész.
A starglitter energy rechargeja jobban fog jönni.

(#3658) Shiro válasza Ghostface (#3656) üzenetére


Shiro
senior tag

Elvileg a 3 csillagos White Tessel közel olyan jó, mint a Deathmatch.

https://genshinimpactcalculator.com/genshinCalc.html
Gladiator-t néztem 5 csilalgos ATK%-Anemo%-CritDamage felállásban.

Burst nélkül az alap támadások White Tessel esetében, valamivel nagyobbat sebeznek.
Burst esetén viszont a Deathmatch jobb valamivel.
A Prototype is hasonló értékeket mutat.
Illetve a 3 csillagos Helberd is.

Egyedül a Blaccliff Pole ami úgymond erősebb. Passzív nélkül is 12%-al többet sebez, mint a fent említettek a passzívjukkal. 3 stack esetén ez felmegy olyan 30-35%-ra

Kicsit szomorú, hogy nem nagyon van jóféle 4 csillagos lándzsa, kivétel a Blaccliff Pole-t, amihez meg kell kb 70-80 wish, hogy annyi starglittert összeszedj.

(#3659) wandor0930 válasza Shiro (#3658) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ez az oldal azért csalóka tud lenni ha csak az alapadatokat hasonlítod össze.
Az a baj hogy míg egy white tesselnek alapból figelyembe veszi a képességét(+norm. ATK%), akinek stackelhető ott már ez nem ilyen egyértelmű.
Az Energy recharge-al meg ugye nem is tud számolni hogy mennyivel sűrűbben tolhatod a Burst-öt.

Én egyik fegyvert sem látom igazán kiemelkedőnek, a kis eltéréseket meg artifactokkal lehet korrigálni.

De eddig nem ismertem ezt az oldalt szóval ha valamit benéztem szóljál :)

Amugy ha csak az alap adatokat nézed a Royal Spear átlagban jobb, de ugyan úgy juthatsz hozzá mint a Blaccliff Pole-hoz.

(#3660) jonnyjoker01 válasza wandor0930 (#3657) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Crescent pike az egyik legbrokenebb 4 csillagos a játékban :Y Xiaonak is jó főleg ha van R1+, a passzívja az ami iszonyatosan erős. Starglitterre nem kéne pazarolni a prototypeot, nagyon béna fegyver.

A crescent még abban sokkal jobban megéri hogy kb mindegyik polearm karakterre tökéletes fegyver (Hu Taora is jó lesz, Xiangling és Zhongli DPS (:DDD)-re is a legjobb 4*.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3661) wandor0930 válasza jonnyjoker01 (#3660) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Maximum ha fő DPS-nek használod sok sima támadással akkor ériheti meg szerintem.
Mivel az E-je is és a Q-ja is anemo sebzést oszt a physical dmg nem skálázza, ellenben a starglitter ~50% energy rechargja igenis érezhető, és ha bírod healelni kb folyamatosan mehet a burstje.

Azt adom, ha univerzális fegyót keresünk akkor már teljesen más a felállás.
Mondjuk Hu Tao-nál ugyan az a helyzet vele mint Xiaonál, nem skálázza se az E-t se a Q-t.

[ Szerkesztve ]

(#3662) jonnyjoker01 válasza wandor0930 (#3661) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Xiao esetében tényleg nem jó választás, de ettől a starglitter nem lesz jó opció neki. Energy recharge-ot artifact substatokban kell szerezni, vagy Sands main statként. A passzívot megint csak nem használná ki Xiao mert ő egy plunge attack DPS.

Hu Tao:

Nem a phys% érdekes itt, hanem a passzív. A potenciális extra 40% ATK, sima DMG bónuszként az ami OP. Hu Tao az E-jével felstackeli az attackját és erre rájön még a crescent pike saját bónusza is ami iszonyatos sebzésbe fog konvertálódni. Nem sima 40% ATK bónuszt ad, hanem a teljes ATK 40%-át bónusz sebzésként fogja jóvá írni. Ez azért fontos mert ha sima ATK bónusz lenne akkor csak hozzáadná az eddigi ATK bónuszokhoz ami miatt nem is lenne annyira jó. Viszont úgy működik körülbelül mint Mona ultija (az Omen effekt) annyi kivétellel hogy nem a totális sebzést multiplikálja crit előtt, hanem csak az ATK egy részét adja plusz sebzésként. (itt mutatja igazából hogy mennyire OP ez a 4 csillagos fegyver, majdnem egy 5 csillagos karakter OP burstjének a szintén van a passzívja :DDD).

Hu Tao E-je lvl90-en úgy hogy nem HP-ra van építve is 1200 extra ATK-ot ad lvl10-es talenttel 20000 HP esetén, kb 3000 ATK-ja tud lenni béna nem optimális builddel is így. Ennek a 40 %-ka 1200, ennyi plusz sebzés ami mindenre rájön ami még kritelhet is, ez iszonyatosan durva főleg hogy polearm karakter és gyorsan tud sebezni + hogy az E-je pyroba konvertálja a sebzést amit külön lehet még feljebb tolni pyro goblettel. Bennett-tel és thrilling tales catalyst használóval csak még feljebb lehet tornázni ezt a számot, egy jó mona builddel pedig iszonyatosan durva lesz ez.

Persze a pontos számok még változhatnak, sőt szerintem biztos változni is fognak megjelenéskor (Xiao számai se egyeztek mielőtt kijött a karakter).

Plusz érv hogy a prototípus droppok iszonyatosan rosszak, szerintem nagy butaság lenne eldobni egy olyan béna fegyverre mint a starglitter.

Üdv. Johnny

(#3663) wandor0930 válasza jonnyjoker01 (#3662) üzenetére


wandor0930
aktív tag

De, Xiao-nak én továbbra is azt gondolom hogy a 3 craftolható fegyó közül az a legjobb.
Ennek van egyedül olyan substatja/passzívja amit kitud használni.
Artifact substatokba meg mehet helyette az atk/%/crit/%.(Sansds mainstatot szerintem vétek erre pazarolni)
Hogy általánosságban nem az a legjobb (4*os)fegyó neki az viszont nem kétséges.

Hu Tao-val kapcsolatban viszont valóban igazad van, hisz bár a sebzése Pyro lesz, a támadásai ettől függetlenül maradnak Normal vagy Cahrged támadások amire ő megkapja a
bónuszt.

(#3664) Ghostface


Ghostface
senior tag

Köszi mindenkinek a javaslatokat, nem tettétek könnyebbé a dolgomat... :C
Még mindig leginkább Crescent Pike és Deatmatch között próbálok dönteni.
Ha csak "ütögetek" a polearmmal az gondolom a physical dmg... Mert akkor valamennyire számít a Crescent Pike phys. dmg-t adó bónusza, és ehhez még jön +20% a normal attackhoz 5secenként ha felveszek egy orb-ot... Ráadásul ennek az alap ATK-ja is nagyobb mint a Deathmatchnek. Viszont a Deathmatch meg ad elég sok +crit rate-t, és állandóra ad még 16 vagy 24%-ot az ATK-hoz attól függ hány ellenfél van... A genshin calculatort használva ha több ellenfélre állítom a Deathmatchet akkor kicsivel jobb a Crescent Pike, ha egy ellenfélre állítom akkor meg a Deathmatch jobb kicsivel, a Starglitter meg mindkettőtől elmarad... :F

PSN: Nifty_Ghostface

(#3665) wandor0930 válasza Ghostface (#3664) üzenetére


wandor0930
aktív tag

A starglitter akkor hozza be a hátrányát ha sokat használod a burstjét.

Ha opció a Deatmatch én azt választanám, azzal már lesz alapból 60% körüli crit%-od meg egy cirlettel ~110%os crit DMG-ed is, innen már ha nem olyan jók az artifact substatok akkor is van egy elég jó alapod.

(#3666) jonnyjoker01 válasza wandor0930 (#3663) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A passzívot mióta használja ki? 8-16% extra charged/ normal attack damage. Egyedül az energy recharge lenne értelmes de mondom azt artifactokból kell összerakni, nem fegyver statból, egyszerűen pazarlás lekrafolni egy ilyen polearmot.

Az a baj hogy ez a karakter semmilyen kraftolható fegyvert nem tud normálisan használni, tudatos döntés volt szerintem hogy nem hoztak neki négy csillagos opciót, hogy költsön az ember ha akar normális fegyvert neki :U

Üdv. Johnny

(#3667) wandor0930 válasza jonnyjoker01 (#3666) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Azt semikor, ezért azt írtam hogy "/"(vagy) és nem azt hogy és.
2-ből 1 még mindeig jobb mint nulla :)

(#3668) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#3662) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na és akkor jön a nyakleves, ma volt erről egy beszélgetés egyik Discord csatornában amiben benne vagyok, a Crescent Pike nem úgy működik ahogy az le van írva játékban, teljesen szeparált sebzést csinál (tehát nem a normal/charged attackhoz adja hozzá a sebzést, ahogy az szó szerint le van írva a játékban) és Hu Tao E-je nem is konvertálja azt át pyro-ra (köszi Mihoyo :C :W). Konkrétan használhatatlan lesz Hu Tao-n, úgyhogy akkor úgy tűnik 4 csillagosok közül tényleg nincs sok választás neki :C Matematikailag kiszámolták elvileg az öt csillagos fegyverek kivételével a White Tassel a legjobb neki, ami egy 3 csillagos fegyver :)) :W

Üdv. Johnny

(#3669) Shiro válasza jonnyjoker01 (#3666) üzenetére


Shiro
senior tag

Vagy csak egy előre nem várt malőr.
A klémiros karakterek közül Dikuc, Noelle, Chongyun képes fegyverével folyamatos elemi támadással ütni, ennek megfelelően van nekik jóféle fegyver ATK%-os másodlagos stattal.
A kardos karaktereknél már jobban elkülönül a fegyver és a skill. pl Traveler, vagy Kaeya.
Lándzsás karakter kezdetben egyedűl Xianling volt. Mivel ő sem egy lángoló lándzsával hadonászik, pont jó neki a fizikai bónusz. Ugyan ez igaz volt kb Zhonglira is, majd Xiao megtörve a hagyományt, már elemi sebzést okoz, így neki már nem olyan jó a fizikai bónusz.

(#3670) Shiro válasza jonnyjoker01 (#3668) üzenetére


Shiro
senior tag

Nem baj, Rosariának majd jó lesz. :DD Bár hozza inkább a Dragonspine illik.

(#3671) F34R válasza Shiro (#3670) üzenetére


F34R
nagyúr

az is polearm lesz ? :D

(#3672) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#3668) üzenetére


Sordoran
addikt

Én így értem ahogy mondod a leírás alapján is. Persze lehet nem így hinném, ha erre nem hívod fel figyelmet, de lényegében ez van leírva: az ATK dmg 20%-át sebzi 5 sec alatt. Tehát nem növeli az alap sebzést, nem adódik hozzá. Más játékoknál pedig látni, hogy ezek külön álló sebzések, így érthető, ha nem konvertálódik át pyro sebzéssé. Így tényleg nem túl jó neki. Deathmatch-et írják még jónak neki (ahol néztem), de a def-en kívül inkább rosszabb. Hu Tao több ellenfél ellen jó igazán, így neki a kevesbeb ellenféllel szemben több ap pont nem lényeges.
Még jobban úgy érzem, hogy a Staff of Homa-ra rá kellene ugranom hátha. Wolf's Gravestone eshet még abból a banner-ből, de azzal se járnék rosszul, az pl. Chongyun-nak lenne jó.

F34R: Nem ő egy cyro karakter lesz, de polearm használó. ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3673) #44330240


#44330240
törölt tag

Keqing Banner
2021-02-17 18:00:00 - 2021-03-02 15:59:59

(#3674) wandor0930 válasza jonnyjoker01 (#3668) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én ezt eddig is így gondoltam valamiért.
Azt hogy nem konvertálja át azt nem de azt hogy külön sebzésként kezeli és nem összeadja azt igen, mert az már túlzás lenne ha még a critbe is beleszámítana.
De attól hogy a pyro melett physicalt is oszt nem feltétlenül lesz az rossz.

(#3675) Sordoran válasza wandor0930 (#3674) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem lesz jó, mivel a crimson witch of flames artifact set 15% pyro dmg bonus nem hat rá, ahogy a talentból jövő 50% hp alatt 33% bónusz pyro sebzés sem. Teljesen nem haszontalan persze egy kicsi physical sebzés, de sokkal többet érne ha az is pyro lenne, annyi plusz kerülne rá.
Ha kijön karakter biztos lesznek buildek, és tesztelések mi mennyire jó. Most gyors átfutva a polearm-okat, nekem még a Blackcliff Pole (Paimon shop-os) és a Dragon's Bane (gacha) tűnik értékelhetőnek esetleg. Előbbi mondjuk sok, folyamat spawn-oló ellenfeleknél jó.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3676) wandor0930 válasza Sordoran (#3675) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ez tiszta sor, egyértelmű hogy nagyobb potenciál lenne benne ha az is pyro sebzés lenne, de vágyhatunk a nemlétezőre vagy megkereshetjük az (ingyen)elérhető legjobbat.

Lehet az én felfogásommal van a baj, de már közben kicsit kezdem kellemetlenül érezni magam hogy nem az elérhetetlenről álmodozom hanem az elérhetőből próbálom kihozni a legjobbat.

(#3677) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#3672) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Így szól a leírás: after picking up an elemental orb/particle, normal and charged attacks deal an additional 20% ATK DMG for 5sec.

Egyértelműen azt írja hogy a normál és charged attackok sebeznek 20% ATK dmg-el többet. Az infusion pedig úgy működik hogy a normal és charged attackokat átkonvertálja elementalra. Tehát a leírás szerint nem így kéne működnie.

Biztos hogy nem bug mihoyo részéről hanem tudatos döntés, de akkor tisztázni kéne ezt vagy a karakterek leírásában vagy a fegyverek leírásában. :U

Teszteltem amúgy Chongyunnal, prot archaic fizikai sebzést csinál pl, meg a dragonspineos kard jégcsapjai is. Eddig nem játszottam ilyen infusionos karakterekkel ezért nem vettem észre. :(

Üdv. Johnny

(#3678) jonnyjoker01 válasza wandor0930 (#3674) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát igen tuti hogy balansz döntés volt ez hogy ne legyen annyira OP az infusion. Persze valami haszna van, de nem sok mert ha úgy nézzük az 1200 extra sebzés így önmagában nem olyan jó az ellenségek fizikai ellenállása miatt (valójában jóval kisebb lesz így ez a szám).

Üdv. Johnny

(#3679) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#3677) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem ezt írja. Azt írja, hogy "miután felvettél egy elementál gömböt/részecskét, a normál és feltöltött támadásaid további 20% sebzést okoznak 5 másodpercig". Szó sincs arról, hogy növelné. Az úgy lenne, hogy: "after picking up an elemental orb/particle, normal and charged attacks do 20% more DMG for 5 sec"
Erre már hatna az infusion, mivel növelt sebzés lenne. De a leírás szerint is ez egy bónusz sebzés, ami 5 másodpercen át kapsz a támadásaid után.

ui.: Annyit hozzátennék, hogy lehetne egyértelműbb a megfogalmazása, ez tény.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3680) F34R


F34R
nagyúr

Sracok, most dobott egy 5* karaktert es nem Xiaot a bannerrol... mi az eselye annak hogy ujra huzzak? 90 huzas * 160 primogen az 14k annyit mar nem er. Es eleg szomoru hogy a 99.99 USD az 109.99 EUR nalunk. :W
Intertwined Fate-el huztam be Jean-t egyebkent.

(#3681) Sordoran válasza F34R (#3680) üzenetére


Sordoran
addikt

Húzásonként 0,6%, ami 70 fölött megnő. Ha tetszenek a 4* karakterek erről a bannerről, akkor nyugodtan húzz még.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3682) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#3679) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

De a te fordításod is ugyanazt a hibát mutatja, a normál és charged attack az alany a mondatrészben, bárhogy fogalmazod arra vonatkozik az utána következő rész, hogy további sebzést okoz. Az infusion leírásai pedig szintén a normal és charged attack szó párost használják mint feltétel, így mi az ami megmutatja hogy az az extra sebzés nem kötődik hozzá?

Én így írnám meg, így biztos nincs félreértés. "After picking up an elemental orb or particle, additional physical damage is dealt based on 20% of ATK at every normal or charged attack hit. Lasts for 5s." - Ez kellőképp szeparálja a két dolgot szerintem.

Vagy csak simán a mostani description után írnám hogy "This effect can't be infused with elements".

Szerk.: egyébként nem fordítottam rosszul hanem az additional szót lehet több féle képpen értelmezni. A legtöbb játékban a sebzés bónuszokat additional szóval jelölik (pl. your attacks deal an additional 20% damage és a gyakorlatban 120-at fog sebezni az a fegyver ami 100-at sebzett eredetileg) de lehet úgy is értelmezni ezt ahogy te írod, hogy hozzátevőlegesen valami extra sebzést produkál

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3683) Ghostface válasza F34R (#3680) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én ugyanígy jártam Ganyuval, Jeant kaptam helyette 76. wishre. Azóta wisheltem megint és 75.-re adta tegnapelőtt Xiaot.

PSN: Nifty_Ghostface

(#3684) wandor0930 válasza F34R (#3680) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nekem is ugyan ezt csinálta, teljesen rendben van Jean egyébként, de amikor Xiao-ra hajtasz és bedob helyette egy másik anemo karit...
Ettől függetlenül kihúzom majd őt is, de egyenlőre parkolópályán van.

(#3685) jonnyjoker01 válasza F34R (#3680) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Elvesztetted a 50/50-t, ha nincs már primod akkor a tiéd lehet Xiao 80 ezer forintért kb. Üdvözlünk a gacha játékok világában ;]

Üdv. Johnny

(#3686) csuzda válasza F34R (#3680) üzenetére


csuzda
aktív tag

Nekem 100 dollár. Októberben kezdtem PC-n az EU szerveren. Véletlenül nem telefonról kezdtél?

(#3687) F34R válasza jonnyjoker01 (#3685) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem 400 koruli primoval nem lehet megvaltani a vilagot. :W

Pedig en kis naiv azt gondoltam volna hogy a legnagyobb Genesis Crystal csomaggal majd "biztos" meglesz.

(#3686) csuzda

Nem, en PC-n kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#3688) F34R


F34R
nagyúr

Viszont ha az igy van akkor van Ningguang , Jean, Beidou, Xinyan, Xingqiu. Mind C0 de akkor egyelore hagyom ezt a hulye wish-t mert nekem nem volt meg szerencsem jot huzni.

(#3689) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#3682) üzenetére


Sordoran
addikt

Igazából az egész abból ered, hogy ez egy kínai játék, tehát az angol leírás már fordítás eredménye. Amennyiben aki a fordítást végezte nincs tisztában a fegyver működésével, úgy ez okozhatja a dolgot. Az én fordításomnak megfelel ez a működés, de nem vagyok profi angolos, így megvédeni állításom nem tudom. :DDD

F34R: A "biztos meglesz" akkor életképes, ha 90 wish-re elegendő primod van. Zhongli óta nem húztam 5* event banneren, és jelenleg 2 héttel Hu Tao előtt már 20k primon csücsülök, 75. wish-el. Magyarán ha elmegyek 90-ig, kiesik más, utána még 90 wish-t tudok tolni, na ez a biztos. :U Persze cserébe könnyes szemmel néztem Ganyu-t, de ez már csak ilyen. Ráadásul ha szerencsétlenül esik ki, és sok primot kell beleölnöm, akkor Ayaka miatt megint csak irigykedhetek a közbeni bannerekre.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3690) F34R válasza Sordoran (#3689) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem sem volt Zhongli ota senki... most viszont ugy voltam ha mar adta azt a ketto Fate-t akkor ranyitok.
Persze elotte mikor volt egy kis primom nyitogattam en. Ebbol estek neha 4* karik.
Es most nalad van 20k primo ugye? es mivan ha pl Hu Tao helyett esik egy masik 5* ? Miert nem az van hogy pl nincs rajta a banneren az a kurva masik 5* kari akkor ne lehessen kihuzni :U Viszont azon csodalkozok hogy Zhongli kiesett meg az elejen, csak nem foglalkoztam vele. Az szerintem veletlen szerencse lehetett, mert en nem huztam 90-et az tuti :DDD

(#3691) wandor0930 válasza F34R (#3687) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az az 50% nekem sem a barátom, eddig mindig csak másodikra adta be a banneres karit.

Először Childe helyett jött Qiqi, ő azóta is a csapat tagja, most meg ugyan úgy jártam mint te, csak nekem össze volt spórolva a következő adag is.

Jeant meg ne bánd - főleg ha nem lesz meg Xiao - egyben lesz healered és dps-ed.

Amúgy ha jól rémlik Zhongli megvan neked, szóval a nincs szerencsém azért túlzás :)

(#3692) F34R válasza wandor0930 (#3691) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor fogjam fel ugy, hogy vegulis "ingyen" tortent a leheto legjobb? :D Csak attol felek, hogy a nem 5* es baszo karakterek hianyaban majd a sztoriban fogom ennek hianyat erezni. Meg olyan fasza latni nemelyikotok 14k-s sebzeseit. :C

(#3693) wandor0930 válasza F34R (#3690) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Benne van a leírásban hogy elsőre 50% hogy a kiemelt kari esik, ha elsőre nem jött össze akkor másodiknak már garantáltan őt kapod.

Illetve a 90 is csak egy határszám, legkésőbb 90-re meg kell kapnod egy 5 csillagos karaktert( vagy a simában fegyvert)

Ha nem Hu Tao esik akkor meg lesz annyi primoja hogy még 90et tudjon nyitni azt már garantáltan érte, én is így voltam Xiaoval.

(#3694) wandor0930 válasza F34R (#3692) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az eddigi sztorit már jópáran letudtuk, semmi hátrányát nem fogod érezni sztem, és vigasztaljon az hogy következőre a kiemelt karit KELL kapnod.
A jó artifactok sokkal többet számítanak szerintem amúgy, nem egy streamert találsz akik az alap karikkal - Traveler-Amber-Noelle-Kaeya - tolják brutálisan.

(#3695) F34R válasza wandor0930 (#3694) üzenetére


F34R
nagyúr

:)

Meg lehet meg visszahozzak oket banneren kesobb, lehet elobb vagy utobb meglesz. Te is palyazol Hu Tao-ra?

Jut eszembe, azthiszem 1.4-es updateben lesz hogy Kaeye tud majd Plunge Attacket, ugy mint Xiao.

[ Szerkesztve ]

(#3696) wandor0930 válasza F34R (#3695) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nem nagyon bízok benne mert szerintem 60 körüli wishem lesz, az eddigiek alapján az még egy random 5csillagosra se elég nem hogy Hu Tao-ra :)

Főleg hogy Ningguangot kiakarnám maxolni aki ugye a következő wishben lesz, de még meggondolom hogy rápróbáljak-e, de lehet hagyom mert pár hónapon belül ő úgyis visszajön.

(#3697) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Kezd fulladni a játék nálam. Ez az első ami eddig bírta. Elértem az AR55-öt, de nem változott semmi. Nem is tudom, mit vártam tőle :O
Napi küldik kb 4 perc alatt megvannak. 0 kihívás. Persze vannak az eventek +új content, de mégsincs meg az a plusz, ami az elején megvolt. Új csapatot is összerakhatnék, de nincs meg motiválás. (Klee, Barbara, Razor, Kaeya, Chongyun, Fischl, Zhongli, Qiqi, Mona, Bennett mind 90-es.)

Lehet kicsit leteszem.

U.i.: aki nem tudja milyen MAIN-el menjen Klee-t ajánlom. Mióta felhúztam unalmas lett a játék :D egy electro-val OP.

Jó játékot mindenkinek, jó kis közösség alakult ki :C

(#3698) F34R válasza Jumbozorz (#3697) üzenetére


F34R
nagyúr

Adok egy accountot, elszorakozhatsz vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3699) jonnyjoker01 válasza Jumbozorz (#3697) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem jól eltalálták a tartalmat a mostani updateben. Rohadt sok minden jött. :C Csak kár hogy semmi sem fog bent maradni a játékban hanem ideiglenes az egész. Ez a theater mechanicus event nagyon tetszik pl.

Hogyhogy ilyen sok karaktered 90-es? :Y Vettél resin refilleket primoért?

Mindenesetre jó pihenést aztán várunk vissza Inazumába ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#3700) Sirandrish válasza Jumbozorz (#3697) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem még mindig az a bajom hogy a játék nem enged farmolni. Ez a napi resin mennyiség több mint nevetséges, főleg ha az igényeket nézzük.
Mindenesetre azért várunk majd vissza :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.